מחזור 8 בליגת העל: 0-2 להפועל ב"ש על מכבי ת"א במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/10/16.

1. JR-Riquelme Member

האמת שזה כן היה בנבנבשיטתי
    אבל שניהם שווים לתחת

2. Drama2 הסמל מעל הכל

להתבאס

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מדי שחקנים עלובים בהרכב של בית"ר, לעבור אחד אחד זה מיותר אז נתרכז בשחקנים שמצליחים לבלוט בחולשתם מעל השאר-
    - קליימן ללא ספק האפס הראשי, בד"כ לשוער סופרים משחקים שבהם הם הביאו נקודות לבוריס אנחנו סופרים משחקים שבהם הוא לא חירבן אותנו.
    היום הוא החזיר את בני יהודה מכלום למשחק, בכלל ספגנו העונה יותר מדי שערים באשמתו הישירה של קליימן, מבחינתי שיירד לספסל ושסתיו שושן יעמוד בשער, לא ששושן הוא לאפון או דונארומה אבל כמה יותר גרוע זה כבר יכול להיות?
    - פריירה מצליח להיות זבל יותר משבוע לשבוע, היום לדעתי היו לו מספר דו ספרתי של איבודים.
    גם איינבינדר כבד וחלש, למזלו יש את פריירה שמצליח להתעלות עליו בחולשה, אין לי מושג איך הוא מצא את עצמו בסגל של הנבחרת.
    סאבו צריך לדבוק בתירוץ שהוא לא רוצה להיות כאן, ככה יש לו הסבר טוב ליכולת המסריחה שלו, ביזבוז של חולצה.
    שהם השלישיה שמרכיבה את הקישור שלך אין פלא שבית"ר קבוצה רכה, איטית וצפויה.

Civil אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אף פעם לא החזקתי מורד. שחקן מוכשר,אין ספק, אבל חסר יציבות באופן נפשע. הגול שלו הזכיר לי נשכחות,איך הוא היה עולה אצלנו מהספסל ונותן גול נהדר בדריבל ואז נעלם ל-4 משחקים.ורד מאד מתאים לבית"ר הנוכחית,קבוצה שנלחמת על העפלה לפליאוף העליון

5. סיונרה Member

אתה לא צריך להחזיק מורד יותר מדי, רק תצפה בו בבית"ר העונה. הוא מופיע לכל משחק וביכולת מצויינת.
    @Nigel de Jong יותר קל למנות את מי שלא חרפה. הייסטר שמתחיל להתאקלם ולרדת ביכולת, ראלי, ורד ואודל. רואדה וקלטינס גם לא להיט אבל אליהם קשה לבוא בטענות, כל אחד וסיבותיו.

6. DRORIKO Member

מה עם קלטינס באמת? רב"ש עדיין משגע אותו?

7. סיונרה Member

היום הוא שוב שיחק בלם, יכול להיות שבגלל שלא היו בלמים אחרים אין לי מושג. התחושה שלי היא שבן שמעון רוצה לשים אותו בתפקידים אחרים כדי שלא יהיה לו את מי להכניס במקום אייבינדר ופריירה.

Drama2 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. Telkiyski Member

נראה שהליגה ממקום 4-14 תהיה די צמודה.
    מניח שחיפה תתקבע במקום 3 (ומעלה?) אבל ממכבי פתח תקווה, שאולי גם היא תפתח איזה פער מהשאר, ועד כל האשדוד, ביתר, הפועל חיפה, הפועל תל אביב, אין כזה הבדל לדעתי.
    אולי אשקלון יורדת בטוחה אבל עוד מוקדם.
    אני חושב שבאמת הרבה משחקים יחסית של קבוצות ממקומות 5-12 מסתיימים בתיקו.

9. HBS2208 Member

מת לדעת מה לא נכון במה שהוא אמר ? אם נזיז רגע הצידה את הקושי של חלק מאוהדי בית"ר לפרגן לבאר שבע, אותו אני מכיר מצויין אחרי 6 שנים בירושלים וחברות עמוקה עם כמה אוהדי בית"ר מושבעים. תתייחס לדבריו מקצועית נטו.

במצב של 2:0, כשמכבי רצה למעלה לחפש שיוויון ולא מייצרת מצבים ממשיים, ברדה עומד פעמיים מול שוער ובוזגלו פעם נוספת. מצבים מאוד נוחים לעשות עוד גול.

אף אחד לא טען ש-4:0 זו תוצאה משקפת, מי שיאמר זאת הוא רב"ש (שם נרדף לגנב דעת), אבל מבחינת הנעשה על הדשא, מכבי לא היתה קרובה לשער מצמק, בעוד באר שבע החמיצה ממצבים נוחים.

אז מה לא נכון?

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/16
    קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

אם לוסיו היה נכנס במקום ברדה זה היה ננגמר ב3/4-0

11. Butragueño מנהלים

טוב אפשר לרדת מעניין הספקולציות. המשחק נגמר ב2-0. תתמקדו בזה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

אפשר להשתמש במונח 'חוסר מזל', פעם, פעמיים, שלוש פעמים, נניח אפילו חמש - לאורך עונה שלמה. אבל לא אחרי ארבע תוצאות תיקו 2:2 בשמונה מחזורים. לבית"ר אין חוסר מזל, מה שכן יש לה זו בעיה קשה ברגל מסיימת והיא נחלשה משמעותית במרכז השדה ביחס לעונה שעברה ובטח שקליימן לא מוסיף. היא לא מצליחה לתת כמה דקות רצופות של כדורגל טוב ולמנוע מהיריבה לעבור את החצי. בית"ר כבר הובילה במשחק בית נגד יריבה שלא מפסיקה להפסיד, עם מאמן חדש על הקווים וזה היה בידיוק בזמן לתת פוש כשהיא מעורערת, עוד גול שסוגר את המשחק. אבל שכטר כובש מעט מידי, אבוחצירא מלכתכילה לא חשבתי שיוכל לסייע יותר מידי והיחיד שעוד מזכיר מספרים של שחקן התקפה טוב זה עידן ורד שלוקח על עצמו הרבה ואי-אפשר לבוא אליו בתלונות. אני לא אוהב את המנטרה של פיטורי מאמנים אבל לא רואה לבית"ר עתיד טוב עם רב"ש.

13. Butragueño מנהלים

שימשיכו להגיד כמה שכטר הוא שחקן אחר וכמה הוא פורח בבית"ר לעומת מכבי "בית קברות" חיפה. למרות השער שכבש אתמול.
    בית"ר ירושלים לא מצליחה להחזיק ביתרון שלה לאורך המשחק, ומפסידה אותו מהר מאוד. משהו אולי בפאן המנטלי. דווקא במקרים כאלה אייבינדר, שכביכול אמור להיות המנהיג (לא מבחינה טכנית על המגרש, אלא מבחינת הקרבה לאוהדים/שחקן בית ותיק יחסית) לא מעיר את השחקנים ולא שוטף אותם. דווקא ורד, כל פעם שהוא על המגרש משדר איזשהי סוג של התלהבות. הילד אוהב את המשחק, קצת לא הלך לו בשנתיים האחרונות, אבל רואים שהוא פשוט נהנה מהמקצוע הזה.

לגבי קליימן, כבר לפני 2 עונות אמרתי שהשוער הזה שווה גול בכל משחק. כאילו לא עובדים איתו מספיק. הוא היה ככה גם בהפועל, אף פעם לא ידע לסגור את הפינה של השער.

14. Love Is Red Member

לגביי קליימן, בזמן שהרבה אוהדים של באר שבע רצו אותו לפניי שנתיים אני ידעתי שמדובר בבלוף.
    והנה הבלוף מתגלה.
    פשוט שוער של פוזות ותו לא...

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה אוהדי באר שבע רצו אותו? אוי ואבוי

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk