מחזור 8 בליגת העל: 0-2 להפועל ב"ש על מכבי ת"א במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/10/16.

1. עידן444 Member

הזר הכי גדול שדרך פה הוא פרנסיס קיויו :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. Butragueño מנהלים

גדול אולי מבחינת הגובה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. סיונרה Member

אליו אי אפשר לבוא בטענות, יש לו מאמן שמתעלל בו ושם אותו קשר ימני.

4. עידן444 Member

והרוחב.
    מה שנקרא "מקרר"...
    לדעתי משומר עדיין בטראומה...

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Doritoz FCBJ - RMCF

דוד קלטינס זאת כרגע הסיבה היחידה שלי לחייך במשחק של בית''ר, הילד שחקן שחקן !

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליימן מסריח מרוב יחסי ציבור בתקשורת.
    אי אפשר לצפות משוער להשתפר כאשר כל הטעויות הקשות שלו עוברות חלק כאילו לא קרה כלום.
    לפני שבועיים דני עמוס הלא מיוחצן קיבל גול מצחיק שלא שינה כלום וספג ביקורות ארסיות בכל מקום אפשרי כולל לגלוגים על המראה שלו כאילו זה אמור לעניין מישהו, קליימן מתחילת העונה מפסיד לבית"ר נקודות ויש לו גם חלק בהדחה מול סנט אטיין וגם בילגבה הוא סיבך אותנו עם גול באשמתו, ושקט, למזלי אני באמת רואה משחקים של בית"ר ויש לי דעה עצמאית אז אני יודע שיש בעיה חמורה מאוד בשער.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בקשר לקליימן, אני חושב שלא צריך להגזים לא לרעה ולא לטובה. הוא בארטז לכל דבר, יכול לספק הצלות נהדרות וטעויות שאין לך מושג איך לאכול אותן. אני לא חושב שהוא אחת הבעיות העיקרית שלנו כי אני לא רואה אלטרנטיבה רצינית בשוק הישראלי שאפשר להביא וכל עוד מכסת הזרים קיימת אז אני חושב שכדאי לנצל אותה לעמדות אחרות.

בקשר לבית"ר, אין לי כח לפרט לגבי האפס מנטליות, החילופים המוזרים כל שבוע וכמובן גניבת הדעת של רב"ש. אני רק שאלה - מישהו יודע איך בית"ר שיחקה מבלמים ומעלה? כלומר היה ברור שקלטינס ורואדה בלמים, קליימן שוער (יש מצב רב"ש נתן לו הוראה להיות בלם שלישי? אוהב לשנות עמדות הבחור) ואבוחצירא חלוץ. אבל חוץ מזה? המגנים עולים מתי שבא להם, אין שום עמידה ברורה של הקישור, לאודל אין מושג איפה הוא משחק...

אני לא אתפלא אם האופציה של איווניר, שמקבל פיצויים מק"ש ויהיה זול במיוחד, תגרום לפיטורי בן שמעון שמזמן איבד את הקהל. אני הייתי רוצה את גיא לוי או ז'אן טלסניקוב אם היה מוכן לאמן.