מחזור 8 בפרמיירליג: צ'לסי ממשיכה לדרוס באנפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏30/9/05.

1. spurs Member

3:2 טוטנהאם

2. קינג לדלי Member

ניוקאסל פאן מה נגמר ? אל תתעסק איתי אני אחזיר אותך לימי קווין סקוט...

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

3. NewcastleFan Member

בכבוד.ראיתי את המשחק ואכן מגיע כל הכבוד.הרבה אופי הראו הספרס הערב.
    בכל מקרה עושה רושם שהוספת כמה שוטים של ייגרמייסטר בפאב.
    הלכו 30 ליש"ט.אבל רק העקר שאתה מבסוט.

ד"א לי קלראק בעט בעיטה הערב לכיוון השער בפראטון פארק.הרוח וחוסר הדיוק העיפו את הכדור עד לה האבר בצרפת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/05
  4. cazzo Il Capocuoco

היה כיף היום בפאב,ופעם אחרונה שאני שותה אלכוהול...

5. קינג לדלי Member

בניון כבש.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניון אכן כבש בדקה ה-72 לזכות הפטישים, אבל זה הספיק להם רק ל1-1 מול סנדרלנד החלשה לאחר שטומי מילר העלה את המארחים ליתרון בדקה ה-45.

שאר תוצאות היום:
    פורטסמות' 0 - ניוקאסל 0
    בלקבורן 2 (קוקי 80 ו-88) - ווסט ברומיץ' 0. נצחון חשוב לבלקבורן שכבר נותן להם מקדמה לא קטנה על שאר היריבות לתחתית, ברומיץ' כנראה בדרך לעונה קשה נוספת.
    פולהאם 2 (ג'ון 2, ינסן 28) - מנצ'סטר יונייטד 3 (ואן ניסטלרוי 17 בפנדל ו-45, רוני 18)
    צ'רלטון 2 (בנט 25 ו-48) - טוטנהאם 3 (קינג 51, מידו 64, קין 80). צמד של בנט הבלתי-עציר הציב את צ'רלטון בעמדה מעולה, אבל ספרס, קבוצת חוץ מצוינת, הראתה אופי אדיר וחזרה עם שלישייה במחצית השנייה, כשרובי קין שוב נכנס כמחליף והופך לגיבור היום עם שער נצחון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/10/05
  7. Gerrard Member

מסתבר שהסערה התקשורתית סביב בניון לא הייתה לחינם

8. orend84 Member

ביטלו את בחירת השחקן המצטין באתר של ווסטאהם...מעניין למה(-:

9. barakrom Member

גם ככה בניון היה זוכה הוא באמת היה הכי בולט גם אם לא במשחק ענק שלו

10. Hammers Fan Member

משחק רע מאוד שלנו היום, טוב מאוד שיוצאים לפגרה בינלאומית כדי להתאפס מחדש.

אני חושב שהיום אפשר להבין עד כמה החשיבות של נייג'ל ריאו-קוקר לשטף המשחק שלנו משמעותית- היום היה לו משחק זוועתי (נדמה לי בכיוון שהוא סחב איזו פציעה בכתף מתחילת המשחק) וכתוצאה הכל התפרק- בניון ואת'רינגטון לא תופעלו כמעט באגפים, היידן מאלינס איבד את האיזון במרכז, שרינגהאם לא הצליח לקחת את האחריות שהוא בדרך כלל לוקח במצבים עגומים אלו (החמצה פשוט מזעזעת שלו בתחילת המחצית השנייה- ממש לא מתאים לך, טדי בוי) והרביעייה ההגנתית נראתה על הפנים היום.

אין ספק שאיש המשחק שלנו היום הוא אלן פארדיו- שלושה חילופים מאוד חכמים שהשפיעו על הקבוצה טקטית ומנטלית החזירו אותנו למשחק בשליש האחרון. זאמורה נראה הרבה יותר טוב משרינגהאם בכל הנוגע בלחץ על הבלמים, הטיפול בכדור והלינק-אפ פליי, שוני ניוטון היה ענק מהרגע שנכנס (אם הייתי יכול, הייתי בוחר בו כאיש המשחק של ווסט האם), עבר לימין ושיחרר את בניון לאמצע, מה שבעצם איפשר את השיוויון במובן מסויים. גם הכניסה של דיילי איזנה את ההגנה- גאבידון תיפקד טוב יותר בימין ופרדיננד נראה רגוע יותר עם דמות כריזמתית ומנוסה כמו דיילי לצידו.

אחלה גול של יוסי. מגע ראשון מצויין בכדור, לא איבד את קוח הרוח מול השער וכבש בקלילות (רק חבל שהוא נישק את הסמל של ריבוק ולא את הסמל של ווסט האם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ). אבל צר לי, חוץ מהשער הוא היה מאוד "פרווה" היום, כל כל שאר השחקנים שפתחו בהרכב, אי אפשר לומר שהוא בלט באיזשהוא אופן. אין ספק שהוא מרגיש הרבה יותר בנוח במרכז מאשר בימין, חבל שסגנון המשחק שלו מבוסס על הברקות ולא על איזו תבנית יציבה יותר שתתן לפאדיו את הבטחון להעניק לו את המפתחות מאחורי החלוצים.

בסך הכל אני מרוצה מהנקודה בהתחשב בתצוגת הנפל, טוב לדעת שגם בימים פושרים אנחנו מוציאים את המקסימום מעצמנו. היה חשוב יותר היום למנוע את הנצחון השני ברצף מסנדרלנד מאשר לנצח בעצמנו. העיקר שאנחנו עדיין בשישיית הצמרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

11. barakrom Member

פתיחת העונה של ווסטהאם מעולה

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל - בירמינגהאם: (היום, 15:30, היייבורי, שידור ישיר בספורט 5+)
    ארסנל זקוקה לכל נקודה שהיא יכולה להשיג. אם היא רוצה לשמור את צ'לסי במרחק ראייה, היא צריכה להתחיל לשפר את יכולתה במשחקי חוץ (תיקו ו-2 הפסדים ב-3 משחקים העונה) ולהמשיך לשמור על הבית (3 נצחונות מ-3 משחקים). מול בירמינגהאם, שמגלה העונה חוסר יציבות כרוני, היא אמורה להמשיך את רצף הנצחונות הביתיים שלה, אבל זה לא יבוא לה בקלות. דבר לא בא לארסנל בקלות כאשר תיירי הנרי חסר, וגם היעדרו של פיליפ סנדרוס הפצוע ומבחני הכשירות שצפויים לדניס ברגקאמפ (כנראה ישחק) וג'ילברטו סילבה (כנראה לא ישחק) מוסיפים לכאב הראש של ונגר. במקרה שג'ילברטו אכן ייעדר מת'יה פלאמיני יצטרף לססק פברגאס ליצירת מרכז מגרש רענן אך בלתי-מנוסה. במידה ודניס יהיה כשיר הוא כנראה יפתח לצידו של חוזה אנטוניו רייס, שנמצא בפורמה נהדרת, כשרובין ואן-פרסי צפוי לרדת לספסל.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/83/henry_thierry_afc_profile_2005.Xxx
    ארסנל תנסה להתגבר על חסרונו של מכונת השערים שלה

אם ונגר יכול להתלונן על מכת חיסורים, מה יעשה סטיב ברוס? לרשות מנג'ר בירמינגהאם עומדים 13 שחקנים כשירים בלבד מהקבוצה הבוגרת, והוא נאלץ להקפיץ מספר ילדים מהנוער כדי למלא את הסגל לקראת המשחק היום. מיקאל פורסל עדיין מחלים מפציעה, מה שאומר שהסקי ופנדיאני ימשיכו לפתוח בצוותא בחוד הכחול, וההשעיות של קילקני וניקי באט מותירות את הגנת הבלוז שבירה ופגיעה. בירמינגהאם ממוקמת במקום ה-14 בלבד, ותרצה לצבור נקודות כדי להתרחק ממעמקי התחתית, אבל כנראה שהיום זה יהיה מעבר ליכולתם.
    המפגש המקביל בין השתיים בעונה שעברה הסתיים ב3-0, עם צמד של הנרי ושער של פירס, ולמרות היעדרו של הנרי קשה שלא להמר על תוצאה דומה גם היום. 3-0 לתותחנים הוא ההימור שלי.

13. תונל Member

מה קורה עם ההרכב של ליברפול להיום, בניטז למד משהו מיום רביעי או שממשיך ללכת עם הקראוץ' בקיר?

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא עפ"י הספקולציות בניטז צפוי להמשיך ולדבוק במערך בו הוא שיחק ביום רביעי, עם קראוץ' למעשה בודד בחוד כשסיסה מתפקד יותר כווינגר מאשר כחלוץ. ההתלבטות של ראפה היא בעמדת המגן השמאלי, שם ריסה, וורנוק וטראורה מתחרים על מקום בהרכב, ובעמדת הקשר השמאלי, שם בולו זנדן עשוי להחליף את לואיס גרסיה המאכזב.
    גם צ'לסי כנראה תמשיך להציג את ה4-5-1 האטרקטיבי שלה, צפו לעוד משחק מענג...

15. KirkH Member

כמו שמוריניו אמר, בניגוד למשחק ביום רביעי שם המטרות של צ'לסי וליברפול היו זהות - במשחק הקרוב המטרה של ליברפול צריכה להיות לצמצם את הפער מהצמרת וכמובן מצ'לסי. מוריניו אמר שאם בניטז יעלה עם מטרה לנצח אמור להתפתח משחק איכותי (עקץ אותו ואמר שהוא לא בטוח מה בניטז יעשה אבל שהוא בטוח שאם הוא היה במקומו הוא היה עולה כדי לנצח...)

וכמו שכבר אמרתי מאה פעם, ההערות בקשר להרכב הכיביכול הגנתי של צ'לסי פשוט מגוכחות, שלא לומר גובלות בטימטום. זה אותו הרכב שכבש העונה הכי הרבה שערי ליגה, זה אותו הרכב שכבש בעונה שעברה את מספר השערים השני בליגה, זה אותו הרכב שכבש רביעיות ושלישיות מול בארסה ובאיירן באירופה... אין שום דרך בעולם שבה אוהדי ארסנל וליברפול מתוסכלים יכולים לסובב את זה ולהאשים את צורת המשחק של צ'לסי. זה פשוט לא עובר את מבחן המציאות.