מחזור 8 ליגת העל: בית"ר מפסידה 2:0 להפועל ת"א בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏30/10/08.

1. Igi Member

זה פשוט קשה להאמין איך אחרי 2 העונות שהביא קטן הוא הצליח להפוך בקיץ אחד לשחקן הישראלי ביי פאר בכושר הטוב ביותר, רק שימשיכו ככה הוא ורפאלוב-שער 3 ב-3 משחקים..בקצב הזה הוא יקבל זימון לנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/08
  2. שגיא Guest

מוזר לי. לא יותר אם מותר לי להרגיש כך. אני מאוכזב אחרי 3-0, מאוכזב בגלל שהמשחק הזה יכל להסתיים בכלכך הרבה יותר. פגשנו הערב את היריבה הכי חלשה שפגשנו מתחילת העונה וגם עכשיו הפסקנו לשחק לפרקים גדולים מידי. אבל בואו נתרכז בדברים הטובים ובראש ובראשונה יניב קטן. כן פצוע, לא פצוע, זה לא כלכך משנה, קטן המשיך את המשחק הטוב מאוד שלו עם הרבה מנהיגות, כל ההתקפות כמעט עוברות דרכו והיום זה התבטא בשני הישולים נהדרים. פעמים הוא הרים את הראש, ראה את השחקן אליו הוא מייעד את הכדור ושם לו על הרגל. פעם בוקולי ופעם כיאל. גם ליאור ראפלוב היה טוב ברוב שלבי המשחק כלכך לא מעט פעולות הגנתיות וחילוצי כדור שלא אפיינו אותו. פנטאני היה צריך לסיים עם צמד, וכלכך התבאסתי שגולסה לא הצליח לכבוש בשתי ההזמנויות שהגיע אליהן.

לסיכום, עוד שלישיה, והפעם בלי לספוג. ובקלות התוצאה יכלה להיות כפולה ומזה ואף יותר.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למעשה שגיא סיכם את המשחק הזו בצורה הטובה ביותר. קצת חבל לי על כך שפאנטיני על אף מספר הזדמנויות לא קטן שהיו לו, לא הצליח לכבוש. אם בגלל חוסר מזל ואם בגלל חוסר עירנות מצידו. בסך הכל הקבוצה משחקת מצויין, וחשוב לתת מילים טובות גם לאדרי שהיום לקח שני כדורים לא פשוטים בכלל.
    אין לי ספר שכאשר קריית אליעזר יהיה מלא עד אפס מקום בשבוע הבא, ואין סיבה שלא יהיה לאור התוצאות האחרונות, אנחנו ננצח גם את נתניה, שפשוט ניראית לא טוב.

ראיתי חלקים בודדים ממשחקה של נתניה, אך ממה שראיתי שני השערים הובקעו מכדורי קרן ולא מהתקפה מסודרת. זה אומר לא מעט. גם הפנדל שהוחמץ אני בספק אם בכלל היה.אמרתי עוד לפני הפנדל כי אם יש צדק עבור בני יהודה אז הפנדל יסתיים בהחטאה. כשראיתי שהבועט הוא שכטר ידעתי שכך גם ייקרה.
    משהו לא טוב עובר על חניכיו של מתיאוס, וזה מגיע בטיימינג מצויין לשבוע הבא.

4. oFiRzZz Member

עוד פעם שכטר דופק לנו משחק עם פנדל של ילדים א' ..
    עד מתי ?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל פ"ת יוצאת מדוחא עם 3 נקודות, כמו מספר הנקודות כך גם מספר השערים שהמלאבס כבשו.

צמד לאבוחצירא שממשיך ביכולת הטובה מתחילת העונה, אורי אוזן שם את השלישי בתוספת הזמן.

כל הכבוד להם, מסתבר שדוחא זה לא אותו מגרש ביתי כמו אשתקד, ממש ממש לא.

הניצחון הזה מקפיץ את הכחולים למקום הרביעי זמנית בטבלה, כל הכבוד להם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/08
  6. הרצליה Member

מה עובר על ליגת העל?
    4 משחקים, 15 שערים!!!!

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בהחלט מחזור לא רע בכלל ואפילו מצוין בהתחשב בליגה העל.

מקווה שבשני גם יהיו הרבה שערים למרות שקשה לי להאמין ... כיף לראות המון שערים במשחקים בארץ,
    שאנשים לא יחיו בסרט או משהו, אנחנו לא במגמת שיפור ולא כלום, פשוט נפל עלינו מחזור נפלא ...

אני אישית מחכה לראשון בשער רק בכדי לראות את התקצירים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    אני לא ממש מעוניין לשמוע את דני נוימן ואת הבחור שיביאו לצידו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/08
  8. NUOVA GUARDIA Member

ניצחון חשוב מאוד למ.ס אשדוד על מכבי פ''ת בחוץ 3-2.
    ניצחון חוץ ראשון העונה שאמורה להוציא את אשדוד לדרך חדשה.
    אחרי המשחק היום, אני יודע ומקווה שאשדוד תסיים בחלק העליון העונה.

9. שגיא Guest

ואם לא החטאות שלומיאליות במשחק שמנתהל עכשיו בשני הצדדים היו יכולים בכיף לראות עוד כמה שערים. מכבי תל אביב בסך הכל יותר טובה, אבל חשופה מאחור והחוד המהיר של קריית שמונה כמעט וניצל את זה כמה פעמים. בינתיים רן בן שמעון נזכר שיש לו שחקן על הספסל שקוראים לו דור מלול.

10. הרצליה Member

והשער מגיע,עדן בן בסט.
    אני לא מקנא ברב"ש.

11. בועז Member

איזה פחד לאמן קבוצה בליגת העל, רן בן שמעון יושב על הספסל ומזיע כמו חזיר כשהוא שומע כמה חבר'ה עצבניים במיוחד גוזרים אותו ואת אמא שלו לחתיכות. מסכן..למה הוא נכנס..

12. פ''ת של מכבי Member

ההפסד כל כך לא הגיע לפ''ת. לאשדוד היו מספר התקפות, והיא ניצלה את כולן. שלטנו ברוב המשחק, ואשדוד עקצה מספר פעמים. פעם אחת הכדור פגע בקורה, עוד כדור היה ממש קרוב לשער. חבל מאד שלא ניצחנו, המינימום שהגיע לנו, זאת נקודה. כמו שאומרים, כשאתה לא כובש אתה סופג. זה בדיוק המקרה הזה. הראש קדימה, הגיעו בערך כ-2,500 אוהדים. היה פשוט תענוג! הקטע היותר מצחיק הערב, שגבר שמן אחד מה-VIP נשען על הכיסא, והכיסא נשבר. השמן לא הבין מאיפה זה בא לו.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני מרחם על רן בן שמעון?
    הוא ממש לא רחוק מבכי.

14. NUOVA GUARDIA Member

לא יאמן!
    אני חשבתי שמכבי תל אביב יחזרו לעצמם, עדן בן בסט עושה צדק ומעלה את קרית שמונה ל1-0.
    דקה אחרי השער מאור בוזגלו יוצא החוצה.
    רן בן שמעון - לך הביתה!!

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פתח תקווה הפסידה, מכבי חיפה ניצחה. הכל היה מוכן למשחק שלא היה בכדורגל הישראלי שנים. שתי המוליכות, רחוקות 6 נקודות מהבאה אחריהן. אש. טירוף. מלחמת עולם. חבל שאיתי שכטר הרס את הכל. שלא תבינו לא נכון, זה עדיין משחק עונה, כזה שלא היה בשנים האחרונות, אבל הכל יהיה פחות זוהר.
    אני לא ראיתי את הפנדל. ישבתי עם חבר על הבטון ושנינו הדקנו את הראשים שלנו לכסאות. אני מעריך שהיום לא יהיה לי חשק לראות את התקציר. אולי מחר.