מחזור 8 ליגת העל: בית"ר מפסידה 2:0 להפועל ת"א בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏30/10/08.

1. פ''ת של מכבי Member

עכשיו אני רואה את התמונות, זה פשוט ברברי, רק קופים מתנהגים כך. באיזו מדינה רואים תמונות כאלה? אפשר למחות, אבל להתפרץ, וכמעט להרוג אותו... חבל שהאנשים כאן מתנהגים כמו חיות.

2. Mehmet Member

סוף סוף ניצחון חוץ, ועוד על הכבשה השחורה שלנו מכבי פ"ת...

עכשיו רק צריך שמקרייב יחזור לעצמו.

3. NUOVA GUARDIA Member

אשדוד בהחלט קבוצה חזקה ואתם בהחלט יכולים לסיים במקום גבוה.
    הרבה תלוי במקרייב ושריקי ובין שיתוף הפעולה ביניהם במשחקים.

4. beitar4ever Member

רחמים על בן שמעון, אבל רחמים יותר על האוהדים של מכבי ת"א.
    ניראה שרב"ש ממחזור למחזור לא משנה שום פאזה במשחק של מכבי. העצה שלי אליו- שיעשה חושבים ויחליט מה טוב בשבילו באמת.

5. שגיא Guest

הרבה בלאגן במכבי תל אביב. מעבר לעובדה שרן בן שמעון היה על הגריל (מצטער, הסלנג הזה נדבק בי) עוד לפני המשחק הזה מבחינת האוהדים, היום נגמר הקרדיט למאור בוזגלו. רן בן שמעון הוציא לראשונה העונה את בוזגלו שעד היום שיחק 90 דקות בכל משחקי הליגה ולא היה קשה לראות שבן שמעון למעשה נותן לו את כל הקרדיט האפשרי ולא שם אותו כאופציית החלפה. היום זה נגמר, בוזגלו הוחלף וגם זה לא עזר, עוד הפסד למכבי תל אביב ויהיה שבוע שמח. זה בטוח.

הפועל פתח תקווה בשקט בשקט חזרה לעצמה אחרי הדרבי ודוחא שעד לא מזמן היה מבצר פתאום הופך לעוד מגרש. שלושה שערים זה לא משהו שהולך ברגל. אבו-חצירה ממשיך לסתום לי את הפה והפעם עם צמד, כל הכבוד לילד, חבל שהורחק בסיום. וחוץ מזה גם אשדוד חוזרת לעניינים ועל חשבון מכבי פתח תקווה שנעצרת סופסוף.

6. SusPoni Member

אם מכבי היו מנצחים היום ביכולת טובה- רן בן שמעון היה יוצא גדול.
    אבל חבל שרק אחרי שחוטפים גול הוא מכניס את דור מלול, וחבל שהפסדנו.

בהתחלה הייתי מאלה שאומרים שצריך לתת לרב"ש זמן. 8 מחזורים זה המון זמן ואם עדיין לא מנצחים הקבוצה בבעיה וכנראה שהחלפת מאמן זה הפיתרון!

7. Macaclister Member

אולי זה ישמע לכם קצת מוזר ונאיבי,אבל האמת? דווקא המשחק היום של מכבי חיפה,נגד הכח,הוא זה שהוכיח לי שאנחנו באמת קבוצה ראוייה שמועמדת ומסוגלת לזכות באליפות.
    למה? כי לפתוח עם התלהבות בתחילת העונה זה טוב ויפה,ולנצח את מכבי ת"א בבית עם הקהל כשיש תכונה רבה מסביב למשחק זה גם יפה,אבל דווקא היום נגד הכח כשהמשחק הוא משחק קלאסי לתיקו/הפסד שנובע מנפילת מתח,הקבוצה באה ופירקה את הרמת-גנים לגורמים עם 3-0 קליל.
    היום רפאלוב,קטן,קולמה,בוקולי ושות' הוכיחו לי שהם המועמדים מס' 1 לאליפות.

לגבי נתניה-
    קבוצה אפורה מאוד שמתבססת על כושר גופני מצויין,משמעת ברזל,הגנה חזקה והברקות בהתקפה. לא יותר.
    ראינו היום את בני יהודה שבאה נחושה וללא רגשי נחיתות,ואף על פי שהיא נחשבת לאחת החלשות בליגה-היא הוציאה תיקו בקופסא.
    שלא תטעו,אין יותר מדי הבדל בין נתניה ששיחקה נגד הכח והפועל לבין נתניה ששיחקה היום בקופסא.

אני מאוד מצטער בשביל אוהדי נתניה,אבל אני חושב שהמקסימום שאליו הם יכולים לשאוף הוא מקומות 2-3.

8. Number 8 Member

המצב קשה וכואב. בן שמעון עם מיליון טעויות, החלוצים לא מצליחים להכניס את הכדור לרשת ולכל השחקנים אין כבוד.
    נשבר מהקבוצה הזו. אין אליפות ומסתמנת עוד עונה בתחתית. יפטרו את בן שמעון או לא, שום דבר כבר לא יפתיע אותי. ביזיון אחד גדול.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/08
  9. Macaclister Member

במכבי ת"א יש גורמים בהנהלה שמסרטנים את המערכת,והם הסיבה לאי הצלחתה של הקבוצה האומללה הזו במרוצת השנים האחרונות.
    בין הגורמים נמצא אחד שהיה שולט במועדון ביד רמה כשעוד היה על כר הדשא.

10. Number 8 Member

אלו שטויות שלא פעם ראשונה שאני שומע אותם. "אותם גורמים" משפיעים על החלוצים להבקיע? "אותם גורמים" גורמים לבן שמעון לעלות את ישראלביץ כמגן שמאלי ולבנות את הקבוצה בצורה שגויה? מספיק כבר עם השטויות, יש שחקנים, אין תוצאות נקודה ומישהו כאן צריך לשלם את המחיר.

11. Macaclister Member

תשמע,אין לי רגשי שנאה או אהדה מיוחדים למכבי ת"א (בניגוד לאוהדים אחרים של מכבי חיפה),כך שאני מדבר באובייקטיביות.

נכון שישראלביץ' הוא לא מגן שמאלי-אין לו מיקום נכון,הוא לא בנוי טוב מספיק והיכולות ההתקפיות שלו לא ממומשות שם. אבל זה עדיין לא אומר שבגלל זה מכבי ת"א הפסידה היום.
    אי אפשר להתעלם מזה שמכבי ת"א,מועדון גדול עם אוהדים בכל פינה,שלא חסר לו כסף ותקציבים כלל-לא מצליח להתרומם כבר שנים ארוכות.

אני לא חושב שרק אבי נמני בתוך העסק הזה,יש כמובן עוד כמה "כוזרים" (בשפת אבי ביטר) שמשפיעים לרעה על המערכת,אבל הוא גורם משמעותי בעניין.

אם הגורמים האלה ילמדו לרסן את עצמם,והמערכת במכבי ת"א תתאושש ותסגל לעצמה עקרונות שיובילו למערכת ניהולית בריאה,ואני מדבר על עקרונות שייושמו מהמשרדים הזוטרים ביותר,דרך מחלקת הנוער ועד לבוגרים-אז מכבי ת"א תוכל לתרגם את זה לתוצאות במגרש.

בכל מקרה,בעניין הספציפי של בן שמעון,אני אף פעם לא החזקתי ממנו מאמן ולכן אני גם לא מופתע מהכישלון שלו במכבי ת"א.

12. Number 8 Member

א'. מכבי לא הפסידה היום בגללו אבל חטפה את השער בגללו.
    ב. לא חסר כסף? השנתיים האחרונות היו בלי תקציב גבוה בכלל. עונה שעברה היה תקציב יחסית גבוה אבל הוא הפסיק לזרום בתחילת העונה, כך שזה עזר חלקית.
    ג. תסלח לי, אבל הטיעונים שלך נשמעים כמו תירוצים טיפשיים. מה אתה רוצה מנמני? הוא זה שבנה את הקבוצה? רן בן שמעון הוא הסמכות הבלעדית והעליונה במועדון, כך שכל הכשלון מונח על כתפיו, ואפילו הוא אמר את זה. בניגוד לשנים קודמות, ההנהלה מעניקה הרבה שקט לקבוצה כך שהאפשרות שהיא מזיקה בכלל לא רלוונטית.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Macaclister - מכבי נתניה מציגה כדורגל טוב ולא משעמם כמו שהתקשורת מנסה להציג אותו. אני חושב שאנחנו כן יכולים לזכות השנה באליפות וכל הגורמים במועדון אמרו את זה בתחילת השנה. מקצועית, אנחנו נחותים בסגל השחקנים שלנו מ-3 קבוצות, אבל זה לא הפריע לנו בשנים האחרונות לקצור הצלחות (ביחס לשנים הקשות).
    בגדול, אני חושב שעוד מוקדם לקבוע דברים. לא רק משום שהליגה בחיתוליה, אלא בעיקר מכיוון שאנחנו לפני חודש ינואר. כל שנה אנחנו מצביעים על קבוצה מסויימת, אומרים עליה שהיא יורדת ליגה, ואז 2-3 שחקנים שהיא מביאה בינואר משנים לה את כל התמונה.

עכשיו מכבי חיפה נמצאת במצב הטוב ביותר בליגה. מלבד מכבי נתניה, אותה היא תפגוש במחזור הבא, היא כבר עברה את המפגשים מול הקבוצות הגדולות. מה שכן, אסור לשכוח שהכל נזיל. 1-0 ליהלומים בשבוע הבא והכל הולך לפח.

אגב, בסופו של דבר ראיתי את הפנדל של איתי שכטר בערוץ 11. העתק של הבעיטה מול ביתר ירושלים בחצי גמר. אפילו הכדור החוזר הלך לאותו כיוון. מה שעצוב, זה דלה איינוגבה זינק עוד לפני שאיתי שכטר בעט.
    אהבתי לשמוע את אבי מלר מדבר עלינו. כיף לשמוע כל שפוי, שלא נגוע.

14. Lupo Member

ומי לוחש לבן שמעון כל שני וחמישי שלא מאוחר להחליף את טומאסיץ'?
    העסק רקוב מהשורש, והשורש הוא מספר 8 האגדי שמופיע בחתימה שלך. יש לו השפעה שלילית על הקבוצה, שבלתי ניתנת להסבר.

15. beitar4ever Member

אם במכבי ת"א רוצים לחשוב על אליפות חייב לבוא איזה שינוי אצל רב"ש. זה לא ייתכן שקבוצה כמו מכבי תסתפק במקום רביעי-חמישי ולא תאבק על האליפות ועוד לאחר מסע הרכש שעשתה בקיץ. אם תשאלו אותי , חוץ מרב"ש צריכים לשלם את המחיר גם השחקנים. במה רן בן שמעון אשם שבוזגלו שהבקיע בסכנין בצרורות עושה במכנסיים במכבי ת"א? מלבד בן שמעון ישנם עוד גורמים שאשמים במצבה של הקבוצה.
    בכל מקרה, אם בעוד מחזור-שניים לא יחול שינוי במצבה של הקבוצה אין ברירה אלא לפטר את בן שמעון. כי אם מכבי מציגה יכולת חלשה עד המחזור העשירי האיש שצריך להאשים ראשון הוא המאמן. ובמכבי יצטרכו להביא להביא מישהו כמו שום(או בסגנון שלו) שיעשה סדר במועדון.