מחזור 9 בלאומית: ב"ש מפסידה, חיפה מנצחת בהרצליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/11/08.

1. orend84 Member

חזרתי מהמשחק קרית אתא-רעננה ,שחקן מספר 2 של קרית אתא חושך אגף שמאל פרוץ.
    משחק טוב של רעננה שחקן בולט ליאור לינדר[הגיע מקרית אתא],קרית אתא כרגיל על הפנים אין התקפה .
    ציון לשופט-4 משחק אלים ביותר לא שלט בשחקנים וגם בשער של קרית אתא לא קיבל החלטה חד משמעית ובמשך 2-3 דקות לא היה משחק.
    ציון לעוזר שופט-4 במחצית היה שלט של תוספת זמן בדקה ה-90 משום מה לא היה.
    קהל- 350-400.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ONE -

דרמה בהרצליה: שיימן ירד לספסל ונזף בלחמן

האירוע הבולט במשחק התרחש בדקה ה-73. הבעלים של הרצליה, אריאל שיימן,
    לא אהב את מה שראה ובצעד לא שגרתי, ירד מיציע הכבוד ונזף בקול רם במאמן אייל לחמן, זאת לעיני 1000 הצופים באיצטדיון הבונבוניירה.

לחמן ההמום התיישב על הספסל כששיימן נעמד על הקוים והחל להעביר הוראות לשחקנים.
    - - - - -
    בבקשה תגידו לי שזה לא קרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

ככה להשפיל את הגאון מגאנה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/11/08
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא לוי צריך להפסיק עם השיטות המטומטמות האלה של לשים בלם כמגן ולהשים אחד שאין לו מושג בכדורגל כבלם.
    אני לא יודע מי דחף את רועי סבג להיות שחקן כדורגל אבל מי שעשה את זה עשה עוול לרועי סבג שאין לו שום קשר למקצוע.

מתי אביתר אילוז ילמד סוף סוף להרים כדור גובה כמו שצריך שיעבור את השחקן הראשון.

אוהד קדוסי צריך לרדת לספסל להרגע ולחזור רעב לכדורגל זה לא האוהד קדוסי שהבטיחו לנו.

4. הפועל_23 Member

אני לא מצליח להבין את הרוטציות ההזויות האלה של גיא לוי.
    בכל מקרה, נצרת מראים שזה לא היה חד פעמי הניצחון עלינו, והם קבוצה חזקה.

מחר לר"ג משחק קשה וחשוב מאוד נגד עכו. אם נפסיד שוב נהיה רק 2 נק' ממקום 6.

5. הרצליה Member

השכונה הגנאית נמשכת.
    אם אחרי מה שהלך כאן היום שבעלים של קבוצה יורד מיציע הכבוד לדשא ונוזף וצורח על מאמן שאותו מינה ואותו הוא השאיר למרות זעקתם של כל אוהדי הקבוצה מאז ההפסד להפועל רמת גן לחמן לא הולך הביתה אז באמת שאני לא מבין מה הולך כאן.

בעולם נורמלי יושבים עכשיו אריאל שיימן,שמעון מסיקה ואייל לחמן ומסכמים את תנאי עזיבתו של גאון הכדורגל הזה.

למשחק עצמו, בניגוד לשבועות האחרונים לא הגיע לנו להפסיד היום המשחק ברובו היה שקול זה התחיל עם פנדל טוב של אסי משיח אבל כרגיל הרצליה לא יכולה להוביל יותר מ-3 דקות.
    ברק לביא עושה עבירה טיפשית ומיותרת ומאפשר לערן לוי לסובב נהדר מ-20 מטר לרשת ולקבוע 1-1.
    השער השני של ערן לוי היה נפלא, הוא עבר משהו כמו 4 שחקנים ובעט נהדר לפינה השמאלית ופנימה.
    בדקה ה-90 דובב גבאי היה חייב להשוות ובעט למשקוף.

ארבעה הפסדים ברציפות ובשבוע הבא אנחנו מגיעים לנצרת(נקווה שאם מאמן חדש), אפילו בליגת העל לא היה לנו רצף כזה.
    שאפו ענק לכמות אוהדי הפועל חיפה שהגיעה למשחק היום.

*השמועות אומרת שבהרצליה חיכו עם לחמן עד שפרדי דוד יפוטר מבני סכנין, כנראה שאי אפשר לחכות יותר.
    ולגבי פרדי, מספיק, הוא בעצמו אמר שהוא מיצה את עצמו פה, שלא יחזור!

6. JR-Riquelme Member

לחמן :aaarofl:

תודה, תודה לך שיימן! סוף סוף מישהו שם סוף למאמן הגרוע הזה שמבלבל במוח עם אינסוף טקטיקות שהוא ממציא.

נחזור לבאר שבעים. בושה וחרפה. במשחקים האלה רואים הכי טוב שאין שיטה לקבוצה. כלום. בונפלד גם לא מתאים לליגה א' עם הרכות שלו, אחרי משחק אחד שם הוא ינוח לשנה בביה"ח.
    קדוסי חלוץ כל כך אפור, כל כך כלום, שחקן טיפש שתמיד עושה את הפעולה הצפויה ולא מפתיעה אף אחד, בנוסף לזה לפחות שיכבוש, אבל איפה. רק בפנדלים הוא יכול.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/08
  7. SkiMan Member

כן יצאתי דביל כי הוא ניצח לנו את המשחק היום. אבל זה כמובן לא מבטל את המשחקים הגרועים שהיו לו בשבועות האחרונים, וכמו כן אני לא אתפלא אם שבוע הבא הוא יחרבן לנו את המשחק.

8. הפועל_23 Member

רועי, אז מסתבר שסוארז לא פותח מחר, אולי בכלל לא יהיה בסגל.
    גם סאנצ'ז לא כשיר לגמרי, ומי שיפתח יהיה מור גולן שמצבו השתפר.

9. spurs Member

לפי כל העדויות השער של ערן לוי היום ראוי לזכות בתואר שער העונה
    השער השני כמובן

10. הפועל_23 Member

בהרכב חסר ר"ג סיימה היום בתיקו 1-1 נגד הפועל עכו.
    2 הקבוצות לא היו טובות. מחצית ראשונה חושך של ר"ג, עכו הייתה יותר טובה במחצית הזאת.
    מחצית שנייה התעוררות בר"ג שהייתה טובה יותר מעכו.
    הבדיל בין הקבוצות- המהירות של ההתקפות, ר"ג שיחקה לאט, והתקפת עכו הייתה מהירה.
    שי חדד ללא ספק המצטיין במגרש. אבוטבול, סופר,ורפי כהן במשחק טוב.
    בעכו היו טובים עבדול עזיז,גרזיץ', תייר, בתאטרון עכו בלטו- כל השחקנים,כשאחד אחרי השני נופלים כמו זבובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

הגול של עכו הגיע מקרן שנמסרה אל מחוץ לרחבה, וגרזיץ' עומד לבדו (כמה שסוארז חסר) ובועט מ18 מטר לפינה. 1-0 לעכו.
    הגול של ר"ג מפנדל ברור על דאטורו שכוסח ע"י שחקן עכו, קובי חסן ניגש לבעוט ופתאום מגיע דודו גורש, לוקח את הכדור, מתחיל לבעוט בדשא ואחר כך זורק את הכדור על הדשא, קובי חסן התרגז וזרק את הכדור לגב של דודו גורש, לא חזק ולא משהו פראי, אבל שטרית מחליט שזה שווה צהוב שני.
    אבוטבול בועט את הפנדל פנימה. 1-1.
    2 הקבוצות הספיקו לבעוט למשקוף, עבדול עזיז לכסח ולהיות מורחק, שחקני עכו להתבלבל ברגליים כשהם מגיעים לרחבה. וזהו בעיקרון.

הרכב ר"ג: רפי כהן, קובי מוסא, אלי לוי (רוברטו סאנצ'ז), אבי סופר, שי חדד, משה אבוטבול, קובי שריקי (שוקי סדיס), קובי חסן, שי רביבו, מור גולן, ג'ורג' דאטורו (יאיר אזולאי)

11. roeiuzan Member

שמע אני רותח מעצבים על המשחק היום וההודעה שלך זה הדבר האחרון שאני יכול להבליג עליו עכשיו... שיפוט ביתי ועוין מצד שי שטרית זה מה שמנע היום מעכו 3 נקודות(וממני 323 בווינר), עוד באמצע השבוע כשאמרו שהמשחק ישוחק בסוף במכתש חרף השיזרוע וכשהמשחק לא משודר בטלוויזיה היה לי ברור שירון קוריס ויובל נעים יפעילו מכבש לחצים על השופטים כמו שהם נוהגים לעשות בד"כ... עבדול עזיז קיבל את הצהוב הראשון על התחזות למרות שבאמת היה פצוע, שחקני עכו פצועים ושחקני ר"ג ממשיכים לשחק... ספק עבירה של בן נחום סמוך לקו ה-16 שווה פנדל.. בקיצור עזוב אין לי אפילו כח להמשיך.

12. הפועל_23 Member

תעשה לי טובה על מה אתה מדבר לעזאזל? איזה שיפוט ביתי ואיזה נעליים? איזה מכבש לחצים? מה זה השטויות האלה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    פנדל במיליארד אחוז,אחד הפנדלים הברורים שראיתי, ותגיד תודה לשופט הקטנוני שקובי חסן קיבל אדום ,גורש עשה חתיכת פרובוקציה והוא לא קיבל כלום.

השחקן הזה עבדול עזיז המלוכלך נשכב 5 דקות על הדשא , מגיעה אלונקה הוא פתאום קם והולך ואחרי זה חוזר למשחק כאילו כלום.
    בכלל כל השחקנים שלכם כל כך מלוכלכים, רואים שר"ג מתקיפה ונשכבים בשביל לעצור את המומנטום. פתאטי.

13. ENGLAND Member

השיפוט היום היה די ביתי, אבל לא כמו המכירה של חכמון

14. roeiuzan Member

אם על מה שקובי חסן עשה לא מקבלים אדום אז על מה כן? הפציעה של עבדול עזיז לא היתה הצגה, והוא קיבל על זה סתם צהוב.. ובהמשך ישיר גם צהוב שני ואדום(בטעות שלו) על ההרחקה של הכדור. לא יודע אם היה פנדל אבל בטוח הוא לא היה וגם היכן בדיוק היה הפנדל זה גם ספק... כשאתה משחק במכתש אל מול קוריס ונעים זה פנדל של 100%. הרס לי את החיים היום השופט הזה.

15. הפועל_23 Member