מחזור 9 בליגת העל: בית"ר ירושלים מנצחת 2-1 בקופסא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏14/11/08.

1. Number 8 Member

סיכום קצר ולעניין - מחצית ראשונה מצוינת של מכבי, אשדוד לא היו במשחק והיינו אמורים להבקיע עוד שער אחד לפחות מלבד השניים. מחצית שניה משום מה מכבי לא עלתה, אשדוד הייתה ראויה לשיויון ואפילו לעוד שער. בסופו של דבר, תיקו מוצדק עבור שני הצדדים.

אני יותר מאוכזב מהעובדה שאיבדנו יתרון של שני שערים מאשר שסיימנו שוב בתיקו ולא ניצחנו בבית. אך אי אפשר להתעלם מהשינוי לטובה שחל בקבוצה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"קבוצות הצמרת" הן לדעתי רק קבוצה אחת ששמה מכבי חיפה. לדעתי הפועל ומכבי ת"א אינן כרגע קבוצות צמרת. הן מרוחקות 7 ו-8 נקודות מהמקום הראשון. זה לא פער גדול, אבל צמרת גבוהה הן לא. הפועל פ"ת ניצחה היום, מדורגת מעל מכבי ת"א כך שלדעתי מחזק את הטענה שלי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/08
  3. הרצליה Member

שמישהו יעצור את התופעה המגוכחת הזאת שנקראת שלומי בניטה קוון בליגת העל.
    הבנאדם אחראי לפחות על 90% אחוז מטעויות הקוונים בליגה, העובדה שהוא עדיין בליגת העל מאוד מאוד מסריחה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שלומי בניטה אפס מאופס, כבר כמה שנים שאני כל פעם מצביע עליו כקוון בדיחה, איזה אידיוט.

הפועל ת"א היום סבלה משיפוט רע מאוד, שיפוט שלאורך רוב הדרך היה נגדה, ולמרות זאת היה לה את הצ'אנס להשוות ואנטבי פישל.
    אשדוד קבוצה עם התקפה נהדרת, הבעיה שלה זה שההגנה שלה סובלת מהרבה עליות וירידות, וזה למעשה מה שגורם למשחקים שלה להיות כמעט תמיד מרתקים, מקרייב נכנס לעיניינים, נכנס לשורה של כיבושים ואני בטוח שאשדוד עוד תהנה ממנו בהמשך, רק חבל מבחינתו על ההחמצה הגדולה מול יבריץ.. אשדוד היו סופר קרובים למהפך ושלושער של מקרייב. ומכבי ת"א... השמטת יתרון שאסורה שתקרה, בטח לא בבית, מכבי ת"א מאבדת 2 נקודות חשובות מאוד מבחינתם.

יום שני נתניה יכולה להתרחק מרחק רב מאוד מהמקום השלישי ומטה.. איזה משחק.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם להכח עמידר רמת גן יש הגנה חלשה, אבל שמעון אבו-חצירא עם עוד שער נפלא לרזומה. אני לא זוכר מתי חלוץ ישראלי חורר רשתות בצורה שכזו בליגת העל. הוא לא סתם דוחק את הכדורים, הוא ברוב השערים שלו מכין לעצמו את המצב. ואנשים לא הבינו למה מכבי נתניה רצתה אותו בתחילת העונה. רק שימשיך ככה.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ולפי קצב הכיבושים שלו אין לי ספק שקבוצה גדולה בארץ תרצה אותו בחלון העברות בינואר,
    אני מקווה שבהנהלת הקבוצה מספיק חכמים ושלא ימכרו את אבוחצירא, הוא פשוט מכונת שערים בקבוצה, 9 מתוך 9, ממוצע של שער למשחק.

אלנתן סלמי עבר לנתניה, פטי נימבה מאכזב, עומרי רון מוכשר אך לא יציב במיוחד,
    שמעון אבוחצירא זה השחקן הכי חשוב בקבוצה ולוותר עליו החל מינואר זו תהיה טעות מצידם.

אז אם בשחקנים כשרונים עסקינן, אבוחצירא כבר אמרנו,
    יש את יובל אבידור מקריית שמונה, את אלירן עטר מבני יהודה, טל בן חיים ממכבי פתח תקווה והרשימה עוד ארוכה.

אני מאמין שבמוקדם או מאוחר הם יעברו לקבוצה גדולה יותר, עם לחץ רב יותר ושם נראה מה הם מסוגלים לעשות.
    מצד אחד זו יכולה להיות פריחה משמעותית והתקדמות שיכולה להוביל לאירופה,
    מצד שני זו יכולה להיות מעידה רצינית, הרי זו לא חוכמה לבלוט בקבוצה קטנה.

כרגע, חלקם לפחות, מספקים את הסחורה, נראה מה יהיה בעתיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/08
  7. אלי מתחן Member

אבו חצירה שם 9 גולים, כולם כשנימבה לידו. אתה לא חושב שיש לזה איזה שהוא קשר אליו?

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז אני חושב שלא,
    גם כשנימבה היה לידו זה לא בהכרח אומר שנימבה יצר לו מצב או בישל לו שער,
    פטי נימבה היה הבטחה גדולה, כאשר בעונה שעברה היה גורם משמעותי לעלייתה של הפועל פ"ת לליגת העל.
    כבש לא מעט שערים ותרם רבות לקבוצה, כיום זה נחמד שהוא משתדל ומנסה לגרום בעיות להגנות היריבות,
    בכל הנוגע להבקעת שערים, זה פשוט לא זה, ושמים לב לפי הנתון, שער אחד בעשרה משחקים.
    אז אם שחקן לא מבקיע מצפים ממנו שלפחות יבשל, לנימבה יש רק בישול אחד בלבד מתחילת העונה.

וננסח את זה ככה, הפועל פתח תקווה יכולה להסתדר טוב יותר ללא נימבה מאשר ללא אבוחצירא.

9. כחול לנצח! Member

הייתי במשחק בוינטר אתמול. משחק חלש מאוד אבל שמעון אבו חצירה שוב הוכיח כמה הוא חלוץ מדהים וכן גם לפטי נימבה יש חלק בשער משום שהוא משך אליו שני מגינים ושמעון ניצל את זה לכיבוש. נימבה היה גדול בלאומית, לא יודע מה קרה לו העונה כל הבעיטות שלו הולכות לעננים אבל אני עדיין מאמין בו. הוא חזק, מהיר, משחק ראש טוב והוא פינישר מצויין. ביום שבת מול מכבי חיפה ג'וניור ויסה חוזר להרכב מקווה מאוד שבמקום גורמן האפס מאופס הזה. שוקי נגר הספיק מול הכח אבל אין לו את המהירות והיכולת לשמור שחקן כמו בוקולי או קטן ולכן ריקן צריך לחזור להרכב ובניאני בחוד במקום נגר. אין משחק שאני יותר רוצה לנצח מאשר משחק מול חיפה.

10. Number 8 Member

שמעון אבוחצירה לא מפסיק לכבוש וזה מדהים, תשע עשרים מתשע משחקים(נגד מכבי הוא הורחק) וגם היה אחראי לפנדל בדקה התשעים בטדי, אבל זו רק ההתחלה עבורו. להזכירם, גם רומולו הבקיע כמות דומה של שערים בעונה שעברה אך נרגע בשני הסיבובים הבאים, כך שהמטרה עבור אבוחצירה היא לשמור על יציבות.

מה שכן, הפועל פ"ת נראית כמו כלום ושום דבר בלי אבוחצירה, וראינו דוגמא חיה לכך במחזור שעבר.

11. כחול לנצח! Member

לא כי מכבי ת"א שטפה את המגרש באותו משחק ורק הצלות הירואיות של אלימלך הצילו אותנו מתבוסה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה זה קשור?
    אני בהחלט מסכים איתו. בלי אבוחצירה אין לכם התקפה, או אולי יש כזו אבל אין מי שיתרגם אותה לשערים. עכשיו הולך לקבוצה כלל לא רע בגלל שאבוחצירה בכושר, אבל חכה, תגיע תקופה שגם לו פתאום לא יילך, ששערים פשוטים יהפכו לקשים, ואז תהיה השאלה הגדולה כיצד הקבוצה תסתדר. אני טוען שתלות כל כך גדולה בשחקן אחד, עלולה לעלות לקבוצה ביוקר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/08
  13. Number 8 Member

אף אחד לא דיבר על מכבי ת"א כך שהיא לא פאקטור כאן. דיברתי אך ורק על הפועל פ"ת. עובדה שבכל משחק פ"ת מגיעה לכמה הזדמנויות ובמחזור שעבר הייתה לה בקושי בעיטה אחת לשער.

14. כחול לנצח! Member

הפועל פ"ת באמת תלוייה בשחקן אחד אבל קוראים לו ג'וניור ויסה ולא שמעון אבו חצירה. אבל לכל שחקן יש תחליף גם לשמעון וגם לג'וניור.

15. A.M.7 Member

הנצחונים חזרו עם חזרת לחמן לבני סכנין..
    דרמה גדולה ומשחק אדיר היה אתמול בדוחא..

מאיר כהן הציל את בני סכנין מאיבוד 2 נק' חשובות בדקה 98!

עכשיו בני סכנין במקום 10..
    אני חושב שלחמן הוא האיש הנכון במקום הנכון !!