מחזור 9 בליגת העל: בית"ר ירושלים מנצחת 2-1 בקופסא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏14/11/08.

1. Don Joan Roman Member

שניהם ביחד אחראים לכך שהפועל פ"ת השנה לא תרד ליגה, גם ריקן מציג יכולת טובה ואני מקווה שחן עזריאל יחזור ויקבל קרדיט כי עם עזריאל, סזאר ויסה, אבו חצירא ונימבה הפועל פ"ת תוכל להיאבק אפילו על מקומות 6-9.

2. אלי מתחן Member

בהפועל פ"ת מחזיקים מאבי ריקן? כי אני לא ראיתי ממנו איזה משהו מיוחד בצד שמאל...

3. shabaaz Member

אני חייב לומר שאתמול המשחק של בני סכנין היה תזכורת למה זאת הליגה הישראלית.
    צריך פשוט לנדות אותנו חזרה לאסיה.או יותר נכון לאיזה ליגה שוממת באפריקה.
    מה לעזעזל חשב לו אותו אוהד שפרץ למגרש?
    שהוא יכה את השופט ואז הלה יחזור בו מהפצצות וישרוק לסיום המשחק?

בכלל הנהלת סכנין והקבוצה(לא כולל לחמן שהיה מתון יחסית.התפלאתי שאף אחד לא שבר רגל\נקע\הגיע לבי"ח) ביזיון אחד גדול.
    אולי את המגרש אישרו אבל את האוהדים? נכשל אחד וגדול.
    לא זכור לנו שיש ככלל עונש עומד בהתאחדות,ובפרט נגד סכנין על הורדת נקודות על פריצת קהל לקר הדשא.
    מה יעשו:ישלחו כמה נציגים עם חומוס עתיר קוליפורמים וחיידקיי קולי וידחו את העונש לעל-תנאי עד התקרית הבאה.כרגיל.

ונקנח במשיח.
    משיח לא בא...משיח גם לא מטלפן...
    הבנאדם הזה כנראה לא יודע להתמודד עם לחץ.בקיצור:שילך למכור גלידה.פחות סטרס.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה פשוט בן אדם מגעיל שלא לומר גזען !

אפשר להיות מתוסכל מההפסד אבל להוציא את העצבים ככה...

מה הקשר חומוס, בגלל שהם ערבים אז כל מיני ביחדות מטומטות של ילד מוכה...

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לאבוחצירא, מגיע לו כל הקרדיט שבעולם וכל הכבוד, אבל לא להגזים, לא מעט שחקנים נתנו עונה אחת גדולה בקבוצות קטנות ואז נעלמו וחזרו למימדיהם הטבעיים. אבוחצירא נכנס לקצב, הוא במומנטום, הוא בתקופה שהכל הולך לו, המבחן האמיתי שיראה אם הוא באמת שחקן גדול יהיה בעונה הבאה, שנראה אם הוא מצליח לשמור על קו עלייה או לפחות על קו ישר של תצוגות וכיבושים. כך או כך אני במקומו נשאר לפחות גם לעונה הבאה בהפועל פ"ת, אין צורך למהר, הוא עוד צעיר, שיחזיר לבית שלו אהבה, שימשיך להצליח בבית ושיצליח לשמור על המשכיות רק אז יצא למחוזות גבוהים יותר. יש לו עוד זמן.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אוהד חיפה..

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זה עושה את זה מותר לזרוק את העקיצות הקטנו הכל כך מגעילות האלה???

8. זיגמונד פרויד Member

אין ספק שהפועל פתח תקווה ואבוחצירא הם הפתעת העונה בליגת העל.
    פ"ת בנתה סגל מאוזן בלי שמות מפוצצים. פגעה בול בזרים.
    ובנוסף מקבלת בונוס בדמותו של אבוחצירא המצוין, שהיה שחקן די אנונימי לפני העונה הנוכחית,
    וכעת הוא מלך השערים של הליגה.

לאבוחצירא אני ממליץ לנצל את העונה הטובה שלו ולצאת לקבוצה גדולה יותר.
    פתח תקווה זו קבוצה שמייצרת הרבה כוכבים, אבל אם הם לא משכילים לעזוב אותה בזמן,
    הם הופכים לבינוניים(ראו מקרה יוסי רוזן).
    מועדון כמו מכבי נתניה תפור על מידותיו של אבו חצירא.
    מועדון שהוא לא קטן מדי ולא גדול מדי.
    ואם הוא יצליח שם שיעבור לאחת מארבעת הגדולות.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרת שהוא מתוסכל מההפסד, מה יש לו להיות מתוסכל אם הוא אוהד את חיפה?

10. A.M.7 Member

חחחחח ואללא איזה יופה ,, אתה מדבר על איש אחד כאילו כל הקהל הגדול של סכנין כמו האיש הזה !

אולאי האיש הזה מושגע ויש לו מחלות נפשיות ,, אז מה לגיד על הקהל של בית"ר למשל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אין מקום לגזענותבפורום הזה !!

אוהב אותך סכנין מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאה :aaa021:

11. Yellow Hell - מכבי נתניה Member

לא יודע אם מותר לפרסם, אבל הנה כתבה שכתבתי לקראת המשחק של בית"ר ירושלים מול מכבי נתניה בקופסא מחר:
    http://www.no-r.co.il/item.php?id=1124

אני חושב שזו ההזדמנות האחרונה של בית"ר ירושלים להישאר במאבק על האליפות, היא תהיה חייבת לתקוף במתפרצות אחרת היא לא תוכל לנצח את מכבי נתניה שלא סופגת במשחק מסודר.

12. A.M.7 Member

אני חושב שמחר בית"ר הולכת לקבל תבוסה בקופסא..

3-0 או 3-1..

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx מכבי נתניה - ביתר ירושלים http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx

שני, ה-17/11/08. 20:50 בערב. אצטדיון הקופסא. ישפוט חיים יעקב.

אם תרצו, האלופה מול סגניתה. אם תרצו, המוליכה מול האלופה. אם תרצו, הקרב בצהוב שחור. אם תרצו, ראובן עטר חוזר לקופסא. איך שלא תרצו, הולך להיות משחק גדול.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-1 ובמאזנה ישנן 21 נקודות. במחזור האחרון ניצחה הקבוצה 3-2 בחוץ את מכבי חיפה של אלישע לוי.
    אם בפתיחת העונה אנשים זלזלו בכוונות של מכבי נתניה לרוץ לאליפות, הרי שהנצחון במחזור האחרון על מכבי חיפה, כהמשך ישיר לשנים האחרונות בהן הקבוצה נמצאת בצמרת, הוכיחו שהיהלומים רציניים בכוונותיהם. המשחק הקרוב מול ביתר ירושלים חשוב לחניכים של לותר מתיאוס בעיקר בשביל הבטחון. הפסד או תיקו ישאיר את המצב כמו שהוא. נצחון, והיהלומים פותחים פער של 3 נקודות מהמקום השני, מה שהיה נראה דמיוני שיקרה לפני כ-3 חודשים.
    לותר מתיאוס נוטה לפתוח עם המערך שניצח את הירוקים בשבוע שעבר. תיירי טזאמתה, שריצה עונש הרחקה באמצע השבוע בגביע הטוטו, מול אותה היריבה, יפתח בחוד לצידו של איתי שכטר. רביד גזל ואלמוג כהן יקבלו את המפתחות במרכז השדה.

הרכב משוער: לירן שטראובר; לואיס מארין, זאב חיימוביץ', ביוואן פרנסמן, קלימי סבן, דדי בן דיין; אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה; תיירי טזאמתה, איתי שכטר.

http://www.kufsa.co.il/pictures/year/08-09/trainings_and_matches/training_camp/121646697575010456.Xxx
    המשחק הקרוב יכול להוציא אותו לאירופה. ביוואן פרנסמן.

ביתר ירושלים מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-8 ובמאזנה ישנן 11 נקודות. במחזור האחרון ניצחה הקבוצה 3-0 בחוץ את בני יהודה של גיא לוזון.
    מי שהתחילה כמועמדת העיקרית לזכות בתואר האליפות גם השנה, כמו בשנתיים האחרונות, יכולה למצוא את עצמה לאחר המשחק מול היהלומים בפער גדול מאוד מהמקום הראשון. מנגד, נצחון יכול להחזיר את הקבוצה מהבירה לחיים, מאחר ויתר יריבותיה איבדו נקודות וביכולתה לגרום למדורגת ראשונה לאבד נקודות. יותר מכך, נדמה שנצחון בקופסא יוכל להחזיר את הרוח למפרשי הירושלמים, שעושה רושם שזו הבעיה המרכזית שלהם השנה, מאז מפגש האימים מול ויסלה קראקוב.
    ראובן עטר לא מתכנן לערוך שינויים ויתן את האשראי להרכב שניצח את בני יהודה. דוד אמסלם ימשיך לפתוח לצידו של אריק בנאדו ויואב זיו ימשיך לפתוח כמגן שמאלי. התקפת הקבוצה תמשיך להישען על אבירם ברוכיאן.

הרכב משוער: טברטקו קאלה; אריק בנאדו, דוד אמסלם, יואב זיו, כריסטיאן אלבארז; דרק בואטנג, דריו פרננדז, אבירם ברוכיאן, מיכאל זנדברג; עמית בן שושן, ברק יצחקי.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1409361/2_wa.Xxx
    העוגן בהתקפת הביתרים. אבירם ברוכיאן.

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/08
  14. shabaaz Member

כן אני מודה...אני גזען ואני שונא ערבים ואת סכנין ואת כל המגזר הערבי...בסדר.
    עכשיו שב,שתה כוס מים ותרגע.

אני עבדתי עם ערבים כל החיים שלי ואני מגנה כל שמץ של גזענות.אני סה"כ כיניתי את ההתאחדות כמקום שכונתי שכל דבר בו נפתר בסולחות ובדרכי נועם,במקום לשים את הדברים על השולחן כמו שצריך.החומוס היה מטאפורה.ואתה רואה שמץ של דמיון וישר נלחץ.
    חומוס זה לא דבר שמשויך רק לעם הערבי אלא לכולנו(אם ראית את התכנית).
    בכלל אני לא רואה שום צורך להצתדק בגלל שלאוהדי סכנין יש רגישות יתר לכל דבר,והרגשת קיפוח מוחצנות יתר על המידה.ולא אכפת לי אם זה מהפן הפוליטי או הספורטיבי.

אם אתה כאוהד סכנין חושב שאני גזען?שיבושם לך.
    לדעתי סכנין אחלה קבוצה ותמיד הייתי בעד קבוצה ערבית(אפילו 4 אם יש) בליגת העל.זה ריאלי?
    בחיים לא:כי "כל פעם דופקים את הערבים כי הם ערבים",כל פעם מקפחים אותכם כי אתם ערבים.
    כמה אפשר לבכות בכיאת?

ביקורת זאת ביקורת אין מה לעשות.

נ.ב
    אני רציתי שסכנין תנצח וכל הפסטיבל הזה די חרה לי.כמו שעכשיו מתעסקים בהכל חוץ מבכדורגל

עכשיו נרגעת?

15. JO_NY Member

כאוהד הפועל פתח תקוה שלא מחמיץ כמעט משחקים בשנים האחרונות אני רוצה להוסיף כמה דברים לנושא : :aaa021:

שמעון אבוחצירא - המטמרפוזה שהשחקן עבר בשנה האחרונה היא פשוט מדהימה : ממחמיצן כרוני שלא ראוי לשחק בהרכב בליגה השניה למלך השערים בליגת העל .
    כרגע הוא נישא על גלי המומנטום כל מהלך מצליח ונראה שגם אם יבעט מהחצי הוא יבקיע
    אין לי ספק שמדובר על חלוץ לגיטימי בליגת העל אבל אם מישהו חושב שהוא יכול להוביל התקפה של קבוצה הרצה לאליפות חי בסרט ,מעריך שבשנה הבאה (לא יימכר בינואר) כנראה לנתניה תהיה תשובה רשמית (למרות שלא הבנתי איך אפשר להכליל את נתניה כקבוצה גדולה לעומתנו אם נבחן את הקהל המגיע למשחקיה ואת ההיסטוריה העניפה של הקבוצות אבל מילא)

פטי נימבה - הוא רץ אולי יותר מכל שחקן בליגה (מעל 11 קמ למשחק) ,עושה תנועה ,מושך את המגנים ועוזר להגנה אבל זה פשוט לא זה - מצבים שהוא היה עושה מהם שערים בקלות בשנה שעברה מוחטאים ללא תנאי וכנראה שהקבוצות שלא המשיכו איתו לליגת העל אחרי שהעלה אותם ידעו מה הן עושות .
    הוא אחלה שחקן כמחליף מהספסל אבל בהתחשב לחוזה הגבוה שהוא מקבל (יחסית אלינו) הוא מאכזב מאוד

ריקן ועזריאל - הקבוצה רצתה ממזמן לחתוך את החלוץ עקב פציעתו אך אינה מסוגלת לנוכח ההסכם והרצון להשאר עם ביתר ביחסים תקינים (בדרך לקניית הכרטיס של ויסה ? אולי)
    ריקן הפגין יכולת לא רעה בגביע הטוטו שאינו משמש מדד אמיתי כקשר שמאלי אבל כמגן הוא ללא עוררין החוליה החלשה בקבוצה (אפילו יותר מגל כהן במרכז ההגנה) עושה יותר חורים מגבינה שוויצרית
    במשחק האחרון ששיחק בתפקידו הטבעי היה רחוק מלהבריק -אי אפשר לדעת אבל להערכתי הסיכויין שישאר בשנה הבאה קלושים

הזדמנויות - עקב האכילס של הקבוצה . הקבוצה אינה מגיעה למספיק הזדמנויות להבקעה (המשחק נגד ביתר היה היוצא מן הכלל שאינומעיד על הכלל ונבע מהימור אמיץ של אלי ומהפקרות מטורפת של ביתר)
    גוניור ויסה המלך (השחקן הטוב בליגה BY FAR)הוא השחקן היצירתי היחיד במגרש היות והקבוצה משחקת עם שלושה קשרים אחוריים שעושים את העבודה נאמנה בצד ההגנתי אבל די מוגבלים התקפית
    כל מהלך שאינו מקרי עובר דרכו וכאשר קבוצה מספיק חזקה סוגרת אותו טוב המשחק נתקע
    במשחק נגד מכבי תל אביב הגענו לשני מצבים קורצים (אחד יותר ממכבי) והחטאנו את שניהם -זה הכדורגל

מיקום - השאיפה הריאלית היא מקומות 4-7 ולפי איכות הליגה זו מטרה הגיונית בהחלט

יצא קצת ארוך SORRY :aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/08