מחזור 9 בליגת העל: ה.ת"א מנצחת 0:2 את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ומי הביא את השחקנים האלה?

בליגת ההימורים של המחזור הימרתי נכון על התוצאה של קרית שמונה-בני יהודה, כאשר הכתומים הישוו לאחר שהיו בפיגור של שני שערים.
    אשדוד לא מתקשה לנצח בסכנין, כמו גם באר שבע את רמת גן בוסרמיל. מחמאות להפועל חיפה, שניצחה בחוץ את מכבי פתח תקוה עם החוד הקטלני.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/10
  2. alon159 Member

למה לעזאזל מכבי משחקת עם שמות באנגלית על הגב?

3. לא מצאתי כינוי Member

אדון מלמיליאן ששומר לרוב השחקנים האלו חסד מימי הליגה הלאומית, אתה מוזמן להכנס לת'רד של מחזור 8 ולראות שאני כבר אז אמרתי שהוא לא צריך להמשיך בבית"ר במצב הנוכחי. אם כי לא רק כל האשמה עליו.

4. Muurad Member

כמה אני שונא את היציאות האלה של מאיר איינשטיין שפותח פתאום את הפה שלו על כל העולם ואחותו באמצע שידור.. מישהו צריך להזכיר לו שהתפקיד שלו הוא להעביר לצופים את המשחק ולשדר, לא לשתף אותנו עם הדעות האישיות ובילבולי השכל שלו.

5. alexshw Member

בגלל זה הוא השדר האהוב עליי.
    שדר זה חלק מההצגה.

אינני חושב שאורי ישרוד את השבוע הזה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל זה ברור לי שזה מציין את שירת הברבור של פרננדס,אבל למה לציין את זה בלייב בטלויזיה?שייקח אותו מחר בבוקר לשיחה ויעיף אותו לכל הרוחות.

בקשר לשחקנים,זה ברור שבית"ר נחלשה אבל צריך להסתכל ולהבין שעדיין יש לה סגל שלא אמור להביא מקום כזה נמוך,לא יכול להיות שסגל עם ברוכיאן,טל,יבואה,בן שושן ועוד..יהיה כזה גרוע,ראינו את הפוטנציאל של הסגל במשחק נגד מכבי חיפה(ודווקא זה היה משחק טוב של מכבי חיפה) ככה שאי אפשר לתרץ תירוצים רק של הסגל,אני מת על מלמיליאן,מאוד אוהב בדרך כלל את ההתנהלות שלו - אבל העונה בבית"ר הוא פשוט גרוע.

7. Muurad Member

מה שמפריע לי יותר מהכל זה המילים שהוא בוחר והדרך שהוא אומר אותם.. ה"שכונה" "ביזיון" "גועל נפש" , כאילו הוא אומר את זה בכ"כ הרבה רוע.. אני זוכר איך הוא השתלח את גיא לוזון בגלל ריב פרטי ביניהם כמעט כל ה-90 דקות במשחק של בני יהודה... אבל לא משנה זה לא קשור לכאן, היה ונגמר.. אני רק מקווה שהוא לא ישדר הרבה את מכבי השנה.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הפועל באר שבע שבה למסלול הניצחונות, 0-2 על רמת גן החלשים להחריד. זה מה שקורה שקבוצה חלשה מגיעה לשחק כדורגל ולא להתבנקר. שני שערים מהירים גומרים את הסיפור לפני שהמשחק בכלל התחיל ושאר המשחק זז לאט לאט לאט.

היה משעמם היום בוסרמיל, אבל העיקר ניצחון. סוארז היה הבולט בשורותינו ובכלל על המגרש. עדיין מחפשים את המשחק שישווה את היכולת לזו שהוצגה במחצית השנייה מול מכבי חיפה.

בשבוע הבא מול הפועל חיפה (שאפו על ניצחון נגד פ"ת למרות שדפק לי ת'ווינר) זאת תהיה אופרה אחרת לגמריי.

9. Don Joan Roman Member

בחיי עדיף שלא להגיד כלום על מי שהיה היום על הדשא כי חבל על המילים אני רק אוסיף(ולא הוא ממש לא האשם העיקרי) שלירן וקסברגר הוא ביזיון.

10. yedidel Member

ניצחון חשוב אבל התאכזבתי מאוד מהמחצית השנייה. השחקנים מקבלים העונה תמיכה אדירה מהקהל שלרוב סבל עד עכשיו והיתה להם הזדמנות לתת שואו ולהחזיר קצת, במקום זה היה נראה שהעדיפו לנוח.

גם בסוף המשחק לא היה ברור, באו בכח לקהל ולפי הפרצופים שלהם חשבתי שהפסדנו ולא שמתי לב.

פרננדש הראה מה שאני טוען כל הזמן, שהוא בחלק הקדמי קורים דברים יפים (למרות ההחמצה), הטאצ' שלו לאילוז בשער הראשון היה אומנות, וחבל שקלינגר לא נותן הוראה שהוא ייקח את המצבים הנייחים במקום רביבו.

איפה קונים עוד סוארס?

11. Number 8 Member

הכדור פשוט לא רצה להיכנס... היינו יותר טובים מהרגע הראשון, מלבד נגיחה של ערן לוי והצלה מצויינת של שטראובר, אשקלון לא עשתה כלום ובקושי עברה את החצי, הגענו ל4-5 גולים בטוחים עם שתי הזדמנויות של מיליון אחוז גול(מדוניאנין נשאר לבד מול השער והוא רק צריך לשאול את השוער לאיזו פינה הוא רוצה לנגוח ועדיין החמיץ ובוזגלו התמהמה יותר עם הכדור במקום פשוט להבקיע) אך עדיין לא הבקענו. השער של ראנגלוב הוריד מהלחץ, עדיין היינו יכולים לכבוש עוד אך הכדור לא נכנס. בסופו של דבר משחק מצויין אבל אנחנו חייבים לשפר את ניצול המצבים מול השער.

איש המשחק הוא ג'יבריל סידיבה שהיה בכל מקום במגרש וניצח בכל מאבק עם שחקן של אשקלון. מאור בוזגלו התעורר במחצית השנייה והיו לו הרבה דקות טובות ואלירן עטר ממשיך לעצבן את כל העולם עם האגואיזם שלו. מזל טוב לראנגלוב עם שער בכורה, מקווה שזה פתח לו את הצ'אקרה.

מה אתה רוצה מנמני ומזרחי? כאשר בוזגלו מחכה יותר מדי או מדוניאנין מחמיץ לבד מול השוער או ששחקנים מגיעים להזדמנויות מצויינות אך לא מבקיעים, זו אשמת המאמנים? מה אתה רוצה, שהם גם ייכנסו לדשא ולהבקיע? מילא היה מדובר בשחקנים צעירים בלי ביטחון אבל לא יכול להיות שעטר, ראנגלוב, בוזגלו ומדוניאנין לא מפסיקים להחמיץ ממצבים קורצים.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תמהר להסיק מסקנות, כבשנו שער מאוד מהיר, עדיין היה מוקדם לדעת אם רמת גן באה כדי להתבנקר או לא, אני מניח שכן, אבל זה מה שמצויין בשער מהיר, ליריבה אין אפשרות להתבנקר, גם אם היא רוצה.

פתחנו מצויין, מחצית ראשונה באמת טובה, אני לא מבין איך פרננדז לא שם את השלישי אחרי מסירה אדירה של אסולין (מצויין), מחצית שנייה השחקנים עלו דרוכים פחות, וככה נראה המשחק, רמת גן קבוצה חלשה מאוד, רוב הקבוצות בליגה היו משחילות לרמת גן היום רביעייה.
    אסולין טוב מאוד, ההגנה עשתה מה שצריך, ומעל כולם סוארז אחד ענק, רמה אחרת. 3 נקודות חשובות, וגיף סוף סוף לנצח ברגיעה, בלי מתח ועצבים.

13. Fanatic Member

עמי, התגובות שלך מביכות. ראית את המשחק שאתה מדבר?

כמה החמצות כמה?
    אין מה להגיד חוץ מזה שהיה צריך להגמר עם 4 או 5 שערים, חבל שהחמצנו כל כך הרבה. השוער של אשקלון תפס חתיכת יום.

חילוף שגוי של מזרחי ונימני, שהרדימו את המשחק ברגע שהוציאו את בוזגלו שהיה מצוין היום.

שבוע הבא משחק הרבה יותר קשה.

14. Number 8 Member

פה הם באמת עשו שגיאה, היה אסור להם להוציא את בוזלגו שהיה מצויין במחצית השנייה, היו צריכים את להוציא את עטר שמלבד ללכת לבד ולאבד כדורים, לא עשה יותר מדי. בכלל צריכים להסביר לו איפה הוא נמצא ושמכבי זו לא שכונה, יש עוד שחקנים לצידך, כמו שהם מוסרים לך אתה גם צריך למסור להם ולא ללכת עם הראש בקיר.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

70 דקות ראשונות מצוינות של מכבי, 20 דקות אחרונות נוראיות.

רק 0:2 אבל זה היה צריך להיות 0:7 והודות לאאורליו זה לא היה 7.

ראנגלוב השחקן המצטיין שלי, הוא פשוט מצוין בעמדת השפיץ.

אלירן עטר עד מתי? נשבר ממנו! יצחקי איכה?

דור מלול - קלמי סבן - מביך להגיד את שניהם באותו משפט

מאדוניאנין היה היום יותר למעלה וזה כבר טוב אבל זה עדיין לא זה...