מחזור 9 בליגת העל: מכבי חיפה מובסת בביתה ע"י ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/11.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לפי שער השבת היו באיצטדיון וינטר 700 אוהדים
    אני מאמין שרמת השרון הביאו במקרה הרע 300 אוהדים
    ככה שבני יהודה הביאו 400 שזה גם מכובד

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה משחק טוב בקופסא, עם אוירה נחמדה ולא מעט מצבים. חבל מאוד שנאלצתי להיכנס למשחק לאחר כמעט עשר דקות, מאחר ומשטרת נתניה פתחה את השערים רק 45 דקות לפני המשחק ובכך יצרה עומס מטורף בכניסה למגרש. מי שעמד בכניסה לאצטדיון 5-10 דקות לאחר שריקת הפתיחה עוד היה מתפתה לחשוב שכבר יש 50,000 צופים במגרש ושאלה שנשארו עדיין בחוץ הם ממש הפליטים האחרונים.
    כמעט כמו בכל משחק העונה, היינו טובים מאוד במחצית הראשונה, אבל לא רק שלא הצלחנו לתרגם את זה לשערים - אפילו לא הצלחנו לתרגם את זה לסטטיסטיקה, כשבקושי בעטנו לשער. במחצית השנייה זה היה סרט אחר והצלחנו לעלות ליתרון ואפילו להגדיל אותו, רק חבל שגם זה לא חסך ממני את דפיקות הלב שהיו לי ברגע שהאדומים צימקו את התוצאה.

עוד מחזור ליגה עבר ולא הצלחנו לשמור על רשת נקייה. מר תלתלים, סומך עליך שאתה מבין ויודע את רזי המקצוע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/11
  3. oFiRzZz Member

אין מה לומר, אחמד סבע חלוץ ענק, הקבוצה סופסוף מתחילה לפרוע שטרות למרות שיש עוד מ לשפר וניצול המצבים הוא לא 100%.
    אגב אבירם, נדמה לי שראיתי אותך עם משה אוחיון בסוף המשחק.

4. WellNeverDie Member

אם אני אלישע, הייתי נותן הזדמנות לימפולסקי. הוא כבר הושבת זמן רב לאחר פתיחת עונה טובה אך המשך עונה צולע, ואני חושב שהוא קיבל את הניעור שלו ומגיע לו מקום במשחק הזה, לפחות מהספסל.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, נפגשתי עם התותח מבאר שבע. בדרך הביתה תהיתי האם גם לירן היה בקופסא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, יש משהו שלא דיברתי עליו בהודעה הקודמת שלי. במחצית הראשונה בן בנימין עשה עבירה ומי שקיבל את הכרטיס הצהוב היה קובי דג'אני - ובאחריות, לא בגלל דיבורים מיותרים. השופט באמת האמין שקובי דג'אני ביצע את העבירה, אפילו שהוא לא היה קרוב מספיק כדי לבצע עבירה. הפחד הגדול שלי היה שבמחצית השנייה קובי דג'אני יעשה איזשהי עבירה ויורחק על כלום.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נתניה שיחקה נהדר אתמול, לא הכי סיכנה אותנו (היו לה מצבים, לא יותר מדי), אבל הניעה את הכדור כמו שצריך, כל הכבוד לראובן עטר על העבודה שהוא עושה עם הקבוצה הזו.
    נתניה די חנקה אותנו, לא הצלחנו לפתח את המשחק כמו שגיא לוי בוודאי רצה, נתניה שלטה וניצחה בצדק.
    אחמד סבע חלוץ גדול, הלוואי עלינו שחקן כזה, אבל הוא שחקן מלוכלך לא פחות מאשר הוא חלוץ טוב, הצגה מכוערת שלו הביאה להרחקה שעצרה לנו מומנטום.

הקהל אתמול הראה נוכחות, והקבוצה הוכיחה שחסר חיבור במערך, לגיא לוי יש עוד עבודה. בסך הכל מבחינת חומר השחקנים אפשר לעשות יותר, אבל כמו בנתניה, הכל קשור לחיבור ולמה אתה מעביר באימונים, ופחות לחומר השחקנים.

צריך שמישהו יחתוך לאביתר אילוז כבר את 2 הרגליים.

אבירם, הייתי במשחק, דיברתי עם משה במחצית, אם היה אומר לי שאתם נפגשים הייתי קופץ.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, ההתרשמות שלי מימפלוסקי זה שהוא שחקן מהיר מאוד, מכניס התלהבות, טכני, אבל בעיקר אוהב לרוץ עם הכדור בלי למסור, או לפחות עד שהוא מוסר הוא עושה את זה לא מספיק טוב. לא ראיתי ממנו משהו יוצא דופן האמת. אני עדיין מחפש מה העמדה שלו, כי לתקל הוא לא יודע, וגם כשחקן באגף הוא לא הכי יעיל.

אגב, בהנחה שכן היית נותן לו לפתוח בהרכב, במקום מי?

8. הנתנייתי Member

הצגה?
    ראית את זה בהילוך חוזר בטלוזיה? כי רואים שם בבירור שבעטו לו בפנים בעוצמה....

9. yedidel Member

במגרש זה היה נראה שסבע דוחף את סוארס בכוח. בכל מקרה השיפוט לא ממש היה במיטבו אתמול עם המון שריקות קטנות על עבירות שלא היו. בכל מקרה זה לא מה שהכריע את המשחק, נתניה היתה יותר טובה וניצחה בצדק. השער שני שלה היה העתק מדוייק לשער ניצחון שלה נגדנו עונה שעברה בקופסא.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן - לפי דעתי, אתה טועה. אחמד סבע קיבל את הפקקים של ויליאם סוארז ישר לפנים וזו חוויה לא נעימה בכלל. אני חושב שזה כרטיס אדום ישיר, כיוון שלא נראה שהקולומביאני ניסה להיזהר. לכל הפחות כרטיס צהוב שני כפי שהיה.

11. Mr Mahamid Member

לדעתי, 1-0 קטן לאדומים
    תיקו בין מכבי ת"א לפ"ת
    ניצחון קשה, ורב שערים בין חיפה וק"ש

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

האדום של באר שבע מאוד גבולי

סוארס נתן בעיטה לסבע אין ספק בכלל ואין הצגה של סבע כי זה דבר כואב מאוד
    אבל זה נראה ממש בטעות ואני לא חושב שזה שווה צהוב.

מאוד לא נעים אבל קורה, חבל שהשופט היה פזיז מידי

13. שגיא Member

הקבוצה הזו פשוט מבזה את עצמה כל פעם מחדש. ההגנה פשוט בדיחה וזה לא יאומן ההבדלים בין המשחקים באירופה למשחקים בארץ.

זאת הפקרות שלא נראתה כמוה, לא עשינו שום פעולה התקפית, שום פעולה הגנתית, קריית שמונה בהילוך ראשון שולטת בכל המגרש, מגיעה לכל כדור ומסכנת יותר את השער. אני באמת מחכה לשמוע את מוצא פיו של אלישע לוי כי זה פשוט בזיון. אין לי דרך אחרת לתאר את זה. אף אחד לא עושה כלום, פשוט כלום. אם היה אפשר, כולם היו צריכים להיות מוחלפים.

14. אלי מתחן Member

נכון שהגול השני של ק"ש היה תעודת עניות לכדורגל הישראלי. אבל זה מחזק את הדעה שלי שכרגע בן שמעון הוא המאמן הכי טוב בליגה. כבר שנה שנייה הוא בונה קבוצה של שחקנים שאף אחד לא מכיר, או שאף אחד שפוי (אבוחצירה) לא היה מביא לקבוצה שלו, קבוצה שמשחקת מצויין וגם מנצחת את הגדולות בכדורגל ולא משחקת על מזל ויכולת אישית.

15. alexshw Member

המחצית הכי צפויה בעולם בקריה. הראש של השחקן הישראלי הוא פרימיטיבי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11