מחזור 9 בליגת העל: מכבי חיפה מובסת בביתה ע"י ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצוין ששלומי אזולאי כבש, הבחור הזה היה צריך להיות בנכבי חיפה במקום שני הליצנים שנקראים עזריאל ותורג'מן. אני בצהריים כל כך כעסתי מהאדישות של שחקני אייאקס שנראה לי ששחקני מכבי חיפה נדבקו במחלה. האם השחקנים בירוק בכלל רוצים לנצח? פשוט ביזיון.

אמרתי את זה כבר לפני כמה ימים, העונה הזאת מתחילה להזכיר לי את אותה עונה עם רוני לוי. משחקים טובים באירופה ונפילת מתח בליגה שלנו. לדעתי ראובן עטר מתקרב לקבוצת הילדות שלו...

אלכס, זה לא רק הראש של הכדורגלן הישראלי. אם היית רואה בצהרים את אייאקס מול פיינורד היית מבין למה כמעט הרסתי את הטלוויזיה. אותה אדישות נוראית. זה יותר קשור למנטליות וכשרון נטו מאשר לכל דבר אחר. פיינורד פשוט התעללו באייאקס ועכשיו ק"ש עושה אותו דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא יגיד מה שהוא אומר בכל משחק גם כשהקבוצה לא מגיעה למצב אחד: "ספגנו ואחר כך הגענו למצבים שלנו אבל לא ניצלנו אותם".

שוב הקבוצה חוזרת לליגה ושוב היא חוזרת לשחק בהליכה. אם בדקה ה 20 אני רואה שחקנים כבר מרימים ידיים כאילו הם לא הפסיקו לרוץ מיום חמישי עד היום, זה אומר הכל. משומר שוב שובר את קו הנבדל שכל כך הרבה פעמים הסבירו לו ללכת קדימה עם ההגנה והוא לא מבין. דגני חושב שהוא משחק כדרוגל חופים ומנסה להרחיק עם הכתף. בדיחה. כמו שאמרתי, עונת רוני לוי עם מקום חמישי מתקרבת.
    לא רואה איך אנחנו מוציאים משהו מהמשחק הזה. אני בספק אם נכבוש בכלל, בטח על לנצח. מעניין מתי יבינו במועדון שאי אפשר תמיד לבנות על המעידות גם של מכבי וגם של הפועל.

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ביום שישי חשבתי שחיפה תנצח
    אתמול בלילה ראיתי שאלישע מתכוון לעלות באותו הרכב שניצח ביום חמישי והיה לי ברור לחלוטין שחיפה מקבלת בראש

השחקנים הישראלים לא יכולים לשחק כל כך צפוף, היה לי ברור שהם יבואו עם הראש למעלה ויחשבו שהם יכולים לקרוע את ק"ש כי מי זו ק"ש לעומת הרומנים
    קטן לא יכול לשחק ביום חמישי ולעלות היום שוב.
    עמאשה אחרי הצגה לוקח לו חודש לחזור לעצמו

החלטתי ללכת עם התחושה שלי שמתי 100 שקל על ק"ש
    בקצב הזה אני עם זכייה של 650 שקל ורווח נקי של 550 שקל בשנייה של מאמץ.
    כל כך צפוי

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה שי הצטרף אליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    נמאס לי לחלוטין מהחבר של אלישע לוי. לא סתם הטמבל זה לא בגיע לנבחרת הליצנים של פרננדז...השער השני בכלל כבר בושה. לדעתי אלישע לוי עומד לסיים בקרוב את עבודתו בקבוצה. אולי כדאי לתת לו עד סוף העונה את הג'וב, אבל בקיץ אני רוצה את עטר. אני מקווה שיענקל'ה כבר דיבר עם רובן...

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, גם אם נחטוף עד לסיום העונה רביעיות, וזה לא ייקרה גם עם ליגת הפח שלנו, שחר לא יפטר את אלישע באמצע העונה.
    הכי קרוב שהוא יסיים את הקדנציה שלו, זה סוף העונה.

6. alexshw Member

לדעתי מעמדו של אלישע עד סוף העונה יותר יציב מזה של מוריניו בריאל. גם אם זה ילך לכיוון עונת 06/07.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עטר התראיין בתוכנית ספורט של 103fm היום
    מהראיון היה ברור שהוא מאמן את מכבי חיפה בעונה הבאה
    הוא גם לא מנסה להסתיר את זה

כשקופמן פנה אליו בתור מאמן מכבי חיפה בעונה הבאה עטר לא הכחיש ורק אמר שזה לא ראוי לדבר על זה כרגע מפאת כבודה של מכבי נתניה אבל מחמיא לו ששחר אמר שהוא יהיה מאמן מכבי חיפה וזה חלום שלו.

8. alexshw Member

אם עטר מאמן בעונה הבאה ב - 100% איזה מוטיבציה יש לאלישע להצליח?

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לסיים עם עוד אליפות לרזומה שלו.

גם אם משהו בסוף יתפקשש ועטר לא יגיע לחיפה
    לא רואה מצב שאלישע נשאר שנה חמישית בתור מאמן
    גם אם הוא לוקח דאבל.
    השילוב הזה מיצה את עצמו מבחינת שני הצדדים

10. שגיא Member

עד עכשיו הבלוף של מכבי חיפה כקבוצת ליגה לא התגלה במלוא תפארתו. אלישע מיהר לפאר את התרומה של יניב קטן לקבוצה, אבל דווקא איתו מכבי חיפה מציגה את המשחק הגרוע ביותר שלה העונה, ודווקא היו לא מעט כאלה.

אני באמת חושש שזו עלולה להיות אחת התבוסות המבישות בתולדות הקבוצה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף ששחר כבר יפטר עכשיו את אלישע לוי (ויוציא את דווידוביץ' וקטן לגמלאות). אני מקווה שנראה עוד שערים של ק"ש רק כדי לחזק את הקרקס הזה. אגב, שחר גם אשם במה שקורה העונה, אבל לזכותו ייאמר שהוא הבעלים הכי טובים של הליגה.

אגב מילה על דני חביב. שיעשה לי טובה עם החוקים שלו. כל שוער עושה מה ששראנוב עשה, וכמעט כל שחקן שבועט פנדל עוצר בריצה שלו. ראיתי את מסי אתמול גם בועט פנדל לא חוקי...ברור ששראנוב יוצא מהר מדי, אבל כל שוער לא מחכה על הקו.

מי מהמר נגדי, עוד שער לק"ש? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. אלי מתחן Member

אם זה תלוי בי גולסה מקבל הרחקה ל3 משחקים. כניסה מגעילה ביותר.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולסה חתיכת אפס, פושטק. העבירה הזאת פשוט שערוריה ומראה שהבחור הזה מאז 'פרשת לאציו' לגמרי איבד את הדרך. אני מקווה שגולסה יורחק גם ע"י שחר. מצדי שייעקל לו את המשכורת לכמה חודשים. העבירה הזאת היתה על מנת לפוצץ שחקן ולהכניס אותו לבית החולים. מה שהמטומטם הזה עשה הוא כבר יעשה בשכונה, לא במועדון בסדר גודל של מכבי חיפה!

14. oFiRzZz Member

לצערי זה נראה כאילו הדרך של עטר לחיפה סלולה יותר מתמיד.

15. אלי מתחן Member

גם עזריאל צריך להיות בחוץ ל3.