מחזור 9 בליגת העל: תל אביב שוב נצבעת באדום!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏9/11/12.

1. Fanatic Member

מדוע עידן ורד מקבל שריקות בוז בכל פעם שהוא נוגע בכדור?

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה סיום משוגע למחזור!

הפועל חיפה הייתה בפיגור 1-0 בקריית אליעזר מול אשדוד, אבל שני שערים בתוספת הזמן קבעו ניצחון ראשון לחניכים של קלינגר דווקא על אשדוד, 1-2 בסיום.
    הפועל באר שבע הייתה על סף הפסד שני בעכו כאשר הייתה בפיגור דקה לסיום המשחק, אבל משה מישאלוף גרם לפנדל (בעקבותו הורחק) ותומר סוויסה כפה 2-2. 7 תוצאות תיקו מ9 משחקים, פשוט לא ייאמן.

3. alexshw Member

עטר צריך לוותר על החלום, אחרת הוא יהיה חתום על ירידת מכבי חיפה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התיקו שלנו מנחם בגלל הסיום והעובדה שפיגרנו 2-0. אבל השאלה היא עד מתי, אנחנו בדרך הבטוחה לעונה נוספת בתחתית, במקרה הטוב זאת תהיה עונה של כלום ושום דבר. קבוצה פח.

5. South Boy Member

הפכתי את הבית!
    אבל אחרי 2 דקות הבנתי כמה עצוב זה שאני חוגג תיקו בדקה ה-90' מול עכו.
    לא ראיתי את המשחק ולכן לא אביע ביקורת של ממש על המשחק אבל התוצאה מדברת בעד עצמה, אין לי ביקורות וטענות קשות כמו משה אוחיון ואוהדים אחרים כאן שמשתלחים בקבוצה כל שבוע מחדש, בעיקר בגלל היכולת הטובה ואפילו טובה מאוד שהראינו מול קריית שמונה ואשדוד שאת המשחקים האלה כן ראיתי, הסיומת כמו תמיד זה העקב אכילס שלנו וכל מה שנותר זה לנסות להביא תוצאות אופטמליות עם הקאדר הקיים עד ינואר שכבר היו דיווחים שאלישע יביא חלוץ בחלון ההעברות הקרוב, נקווה שהוא יפגע בול כי הקבוצה בנויה טוב פרט לחוד.
    אשכרה הפועל יהוד 2.

6. קטלוני Member

רק שהניצחון היום לא יגרום לקלינגר לחשוב שהוא בדרך הנכונה בטעות...

7. henry1 Member

לפחות גיליתם אופי כשחזרתם מפיגור, זה צריך לעודד אותך.

הלוואי עלינו.

8. abcd Member

למה אני לא שם סינגל איקס ב"ש כל שבוע?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx

9. oFiRzZz Member

לא יודע מה עובר על השחקנים האלה..
    נראה כאילו הם שמים פס על בנין, ועלינו האוהדים.
    סבע במשחק אגואיסטי ומגעיל, נהיה דוחה לראות אותו משחק, השתן עלה לו לראש.
    טופי במשחק נפל, שני גולים באשמתו הישירה.
    קובי דג'אני ממשיך בזריקת ז' שלו עלינו האוהדים, משחק אנמי, איפה הברומטר שלנו?!
    כל שאר השחקנים במשחק פושר, פרווה, בלי מלחמה ובלי רצון לנצח.
    הם לקחו את כל ההתלהבות שיש מהאצטדיון בחדש וזרקו אותה לפח.
    --

לגבי חיפה ועטר, אני חייב להודות שבתור אחד שכל שנות חייו היה רגיל לראות את מכבי חיפה בטופ של הכדורגל הישראלי, קבוצה דורסת, זה נראה לי מאוד מוזר לראות אותם ככה, קבוצה שלא יכולה לחבר 3 פסים ובעיטה למסגרת.
    על עטר כבר אמרתי, הוא מוטיבטור ו"קואצ'ר" מעולה, ראו שהשחקנים נלחמו בשבילו ובשביל האוהדים, אבל מאמן גדול הוא לא - וככה זה נראה, השחקנים רוצים אבל בלי דרך ושיטה זה שווה לכלום.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כי במשחק הליגה האחרון מול בני יהודה בקרית אליעזר הוא ניגש לקהל ואמר להם "שבו כבר בשקט".

11. larry1999 Member

אני ראיתי את המשחק של חיפה ואני חייב לציין לרעה את חן אזרע.
    התמזמז המום עם הכזור, לא שיחרר אותו, לא הייה טוב בכלל.
    והנה אמרתי שזה טעות גדולה להעיף את קטן!

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבורי, התצוגה העלובה בגרונדמן הערב מהווה את הקש ששבר את גב הגמל. לא ייאמן כיצד במשך 9 משחקים, בזה אחר זה, התוודעו אוהדי מכבי חיפה לליקויים חוזרים ונשנים בקבוצה שלהם: חוסר יציבות משווע תוך כדי משחק (פערי היכולת התהומיים בין המחצית הראשונה לשניה הם דוגמה בולטת), חוד אפאטי, מרחקים גדולים בין הקישור האחורי לעורף וסף שבירה נמוך באופן מקומם. לא ייאמן כיצד במשך 9 משחקים, בזה אחר זה, החמיר כל אחד מהליקויים הללו שבעתיים - מבלי שאף דמות מהצוות המקצועי תיאות לתקנו. לא ייאמן כיצד במשך 9 משחקים, בזה אחר זה, השקיף הקברניט שחר על קריסת הספינה שלו ממרומי יציע הכבוד ולא נקף אצבע כדי למנוע אותה. בלתי נתפס שלאחר 9 משחקים כאלו, ראובן עטר עדיין עומד על הקווים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/12
  13. איגור .פ. Member

ואני ימשיך ראובן עטר הביתה אין לו קשר לקבוצות גדולות הוא מאמן של קבוצות בינוניות בלבד!הוא לחוץ מחליף הרכבים כמו גרביים
    מעיף בלי צדק את קטן מאמן שאני לא אשתמש במילים יותר קשות כדי לתאר אותו היה שחקן ענק אני מעריך אותו על השנים בתור כדורגלן בחיפה ומודה לו.

ראובן עטר הביתה

והתייחסות לירושלים סכנין רק בישראל משחק מתעכב בגלל אוהדים ביזיון

מברוק להפועל חיפה על המהפך ועל הניצחון הראשון העונה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מצחיק שאחרי המשחק מול הפועל אמרנו שהנה אנחנו יוצאים לסדרה של משחקים שעל הנייר קלים ויש לנו הזדמנות להשיג כמה ניצחונות ולצאת לדרך חדשה. איפה זה ואיפה המציאות.

15. Mellow29 Kopite

משחק מדכא. אחרי המון זמן צפיתי בקבוצה מתוך תקווה שאולי משהו יזוז לכבוד ההדחה של אדון קטן, קצת נאיבי מצידי אבל הרגשתי סוג של חוב - אחרי הרבה זמן, סוף סוף משהו בקבוצה הזו מעניין ואולי נצא לדרך חדשה.

בטח...דרך חדשה. כ"כ הרבה שחקנים חסרי כשרון ומושג בסיסי. אני רואה את אנדלובו ונזכר איך כתבתי לפני שנה שנתגעגע מאוד לחלוץ עם שכל ותנועה כמו דבאלישווילי, בניגוד לדחליל הזה אנדלובו שאמנם מסוגל לרוץ אבל נראה לא קשור לענף. גולסה חסר תכלית, חן עז רע, ובאופן כללי... אני שם לב שהיחיד שמשחרר את הכדור ולא חוזר למצב של הליכה זה ידין. לא יודע אם זה כתוצאה מכך שהוא עבד תחת מאמן נורמלי בשנים האחרונות או שהוא פשוט שחקן טוב יותר, אבל הוא היחיד שעוד היה סביר מהקישור ומעלה.

לצערי עושה רושם שצריך שינוי בעמדת המאמן. אני מקווה לראות את רן בן שמעון על הקווים. רציתי לראות אותו כבר בקיץ אבל קיוויתי שעטר יצליח אחרי שהכל נסגר, כנראה שזה היה קצת מנותק מהמציאות.