מחזור 9 בפרמיירשיפ: יונייטד מוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏20/10/06.

1. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  2. Raulito Madridista

ניצחון צודק מאוד של מנצ'סטר יונייטד, אני כמובן טעיתי בהימור שלי, ההפסד של ליברפול מוציא אותה מהמירוץ לאליפות בחודשים הקרובים, לא שהאמנתי שליברפול ברמה של מנצ'סטר יונייטד, צ'לסי וארסנל, והיא תיאבק על אליפות, אבל לא משנה. ליברפול שיחקה רע מאוד היום, היא לא באה במטרה לנצח. בדיוק 2 וחצי התקפות היא יצרה היום, לא מובן לי הספסול של קראוץ, בניטס החכם מעלה אותו 20 דקות לסיום בפיגור של 2-0, מה הוא יכול לעשות? משחק חלש מאוד של ג'רראד וצ'אבי אלונסו, ולמעשה של כל ליברפול. אהבתי את השער הראשון של מנצ'סטר, משחק מסירות יפה. ליברפול לא לחצה מספיק ונתנה ליונייטד להניע את הכדור במהירות ותכליתיות, רק מוזר למה רונאלדו ישב על הספסל? ראיין גיגס חגג באגף, כל פעם הוא עבר את השומר שלו, והוא התחיל גם את השער השני, גול אדיר של פריננד. טכניקה ברמה של חלוץ, איך הוא השתלט על הכדור למרות לחץ של שחקן הגנה בקלות, סידר לו את הכדור לרגל שמאל ובעט לחיבור, הוא חתם את תוצאת המשחק, אם מנצ'סטר רצתה היא יכלה גם להתעלל היום בליברפול. מנצ'סטר חוזרת למקום הראשון בליגה והעונה שלה נראית טוב עד עכשיו. בניטס כמובן ביצע רוטציות בהרכב שלו, לא ברור לי למה שוב הוא עלה במערך של 4-5-1 למעשה. ליברפול עם 9 משחקים משיגה רק 11 נקודות, עונה חלשה, בגלל משחקי החוץ, קבוצה לא יכולה לאסוף נקודות רק בבית. באולד טראפורד זה מתקבל על הדעת להפסיד, בהחלט, אבל היו לה עוד איבודי נקודות.

3. ERS Member

...

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה לוזרית יכולה להיות קבוצה אחת.
    כמה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

5. ERS Member

...

6. W.Rooney Member

מדברים פה על ניוקאסל או על ווסטהאם ??

7. Claret&Blue Member

מנטליות ה'לפטר מאמן בתקופה רעה' היא החולי בכדורגל. המצב נראה בכי רע, אני מסכים, אבל קצת פרופורציות.

8. George Best Member

חחח.

עוד ניצחון 0-1 של בולטון, הפעם בחוץ על בלקבורן שהייתה בפורמה נהדרת.
    קווין נולאן הורחק משני צהובים בתוספת הזמן, נהדר, הוא לא ישחק נגדנו בשבת.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תחשוב שנית אריאל. הוא ייעדר ממשחק גביע הליגה מול צ'רלטון ויחזור מולנו.

10. George Best Member

בעע, גביע השוקו הזה.

11. W.Rooney Member

בולטון תשחק כנראה בהרכב החזק ביותר שלה נגדנו בריבוק.
    מצד שני, גם אנחנו באים עם ההרכב החזק ביותר שלנו, בתקווה שהיינצה ישוב לכושר משחק.

מה שמעניין אותי: האם רונאלדו ישולב במשחק נגד בולטון, או שפרגוסון יעדיף להשאיר אותו על הספסל, אחרי שראה את פלטשר מציג יכולת נהדרת מול ליברפול ?

12. ERS Member

...

13. Pipe Member

W.Rooney
    אני ממש לא חושב שהיינצה הוא המגן שמאלי הכי טוב שלנו בהתחשב בכושר הפנטסטי של אברה. היום הוא שוב הראה איזה שחקן נהדר הוא, ומבחינתי לפחות הוא איש המשחק בהגנה. אני מאמין שנראה את היינצה בקרו באמצע השבוע, ואברה יחזור להרכב בשבת.

בקשר לרונאלדו,עם כל הכבוד למשחק המצוין של פלטשר היום, אני הייתי הולך איתו לריבוק בעיקר בגלל הסיבה ההתקפית. היום היינו צריכים עוד שחקן דפנסיבי בקישור שיתן חיפוי מול השלישיה של ליברפול. ביום שבת לא יהיה בזה צורך ואני מאמין שרונאלדו יחזור להרכב.
    יש לי גם תחושה שקאריק יפתח על הספסל ויפנה מקום לפלטשר באמצע. אחרי משחק מצוין כמו שהסקוטי נתן היום, ובכלל התקופה האחרונה שבה הוא פשוט נהדר, צריך להמשיך על הגל הזה ולתת לו לשחק.

14. Robin Member

סוף סוף יוצא לי לראות תצוגה שלנו כמו שצריך... בטלויזיה. כל משחק שלנו שצ'רלטון שידרו ניצחנו (האמת היו רק שניים). נקווה שהטרנד הזה ימשיך בשבוע הבא מול אברטון ואני מעריך שכן כי אנחנו באמת בכושר מצוין.

15. orend84 Member

מה השם של החברה של תיאו וללקוט? איזה פצצה!!