מחזור 9 :: מילאנו כחולה שחורה בסיום דרבי מרתק!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏28/10/06.

1. מיכל3 Member

auguri לפי מה שידוע לי זה ברכות. רשום שם "ברכות דוד"
    רק שאין לי מושג אבל מי זה דוד חחח

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תוצאות המשחקים שהתרחשו היום:
    אסקולי- סיינה- 1-0
    קליארי- סמפדוריה 0-1
    קטאניה- טורינו 1-1
    פיורנטינה- פאלרמו - 3-2
    לאציו- רג'ינה - 0-0
    מסינה- קייבו 1-2
    פארמה- אטאלנטה- 1-3

עוד שעה וחצי ייפתח המשחק בין אמפולי לבין ליבורנו.
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/29/0J7WMG8M--280x190.Xxx
    מוטו עוד הצליח להשוות שתי דקות לפני סוף המשחק אבל אמאורי שזה היה לו המשחק הטוב ביותר מאז הגיע לקבוצתו החדשה הבקיע בתוספת הזמן והביא ניצחון נוסף לקבוצה המפתיעה באיטליה עד כה, פאלרמו ממשיכה להיצמד לאינטר, הויולה יכולה להתנחם בכך שעכשיו היא כבר על האפס. סמפ חוזרת לאי יציבות שמאפיינת אותה בשנתיים האחרונות ומפסידה לקליארי, משחק מאופס בין לאצריו ורג'ינה כאשר משחק מצויין של פליצולי (למי שראה אצל הדוד האמריקאי כמוני) נתן נקודה יקרה לרג'ינה שמורידה את המינוס לשלוש נקודות.

זקארוני ממשיך בדרך האבדון עם תיקו מאכזב מול הפילים ופארמה מפתיעה עם ניצחון יפה על צפרירים אטאלנטה.
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/29/0J7WLCZP--280x190.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/06
  3. kish Member

זה לא נכון .. מטארצי תפס לאינזגי בקטנה בחולצה וקצת דחף אותו ... ואז אינזאגי תפס לו בחזרה .. ואז כבר הייתה המשיכה המדוברת של מטארצי בחולצה של אינזאגי!
    חוץ מזה.. אחד המשחקים הכי מטורפים שראיתי .. מדהים! סוף סוף ג'ילה כובש! כל כך חשוב!

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להוסיף שוב את החלק שלי מהתגובה שנקברה בסוף העמוד הקודם.

מאלדיני-ענק מדהים מדהים מדהים ענק ענק ענק מדהים מדהים ענק ענק מדהים מדהים מדהים מדהים מדהים ענק!
    פשוט ככה איזה כושר מנהיגות מדהים,איזה דרבון איזה קפטן לתיפארת איך שהוא החזיק את כולם אחרי הגול של סידורף כדי שלא יעשו שטויות והוא ידבר עם השופט,איזה דרבון ואיזו הקרבה.פשוט מדהים מאלדיני פשוט דחף את מילאן.אני בטוח שהוא גם דיבר בחדר הלבשה.האדם פשוט מדהים.אל תפרוש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני חוזר על זה כי אני פשוט מעריץ את הבן-אדם.פשוט מדהים ואין מה להוסיף.

5. Jose Mourinho Member

http://download.yousendit.com/8B284C64022D8CD4
    רואים בבירור שבהתחלה הם הלכו גוף לגוף ואז אינזאגי תפס בחולצה ראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/06
  6. kish Member

אני לא מצליח לראות כלום מהקישור הזה... אבל יש לך משהו אחר אני אשמח לראות שוב ואולי לשנות את דעתי... אבל לפי מה שאני זוכר מאתמול רואים בברור נגיעה של מטראצי בחלק התחתון של החולצה של אינזגי ורק אז אינזגי מושך לו ואז מטראצי שוב מושך..

7. אנחל Member

אני לא רוצה לבאס אותך... אבל אני רואה את מילאן דואכת בגדול במיוחד לאחר הדרבי...וגם מלדיני שאני אישית מכבד למרות שאני אוהד יובה...מסמל את הבעיה האמיתית של מילאן...
    מילאן לא מוכנים להתנתק מהעבר...אינזאגי הקשיש, סיידורף, מאלדיני כל אחד שייך לחולייה אחרת במילאן שלא מתפקדת למרות שהם שחקנים מצויינים עדיין, מילאן היו, ויהיו חייבים לתקן את הטעויות הרכישה שהם עשו בקיץ ובחלון העברות הקרוב לתקן את המצב הנוכחי... הקבוצה מתבססת מהשאריות של מילאן ב2003-2004

אבל כבודה של מילאן במקומה מונח, אבל אני שמח שהם הפסידו בדרבי כי זה יותר הגיע לאינטר...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. cazzo Il Capocuoco

Mamma,che partitissima!
    למרות ההפסד,אלו היו אחת החוויות הכי גדולות בחיים שלי,לא כי המשחק היה גרוע או טוב.היינו בערך 10 אוהדי מילאן במ.א.ש.,פעם ראשונה שלי בפאב של אנגלופילים,אירים ותיירים הונגרים שאוהדים את מילאן ושונאים את ריאל מדריד כאשר היא מבקיעה לנאסטיק טאראגונה.אתחיל ממש מהתחלה,כאשר רשמתי פה את ההודעה על הראיון עם אנצ'לוטי שאומר כי עדיף לפחות עם ההרכב הרגיל של ארבעת הקשרים,והוא צדק.בנוסף הוא אמר כי אין הרבה סיכוים שאמברוזיני ישחק כי הוא לא ממזמן חזר מפציעה קלה והתאמן רק לאחרונה.זאת הייתה טעות רצינית כמו שיודעים היום אחרי המשחק הזה.למחרת,שעזבתי את כפר סבא עם אבא שלי,ממש לפני שכיביתי את המחשב ראיתי שהאי רצון הפך לאמת,קלרטו בחר ביאנקולובסקי ומלדיני על הספסל,כמו גם רק לתת לחלוץ אחד לשחק,לפיפו אינזאגי.
    אני נכנס לפאב,רואה 3 ילדים שמעשנים ושותים בירה אבל לובשים חולצה של מילאן,ניסיתי לדבר עד שהגיע אבי אחרי כמה דקות ביחד עם החבר הנייטרלי שלו.פתאום הוא מראה שקית מלאה בצעיפים וחולצות,שלא נדבר על מפת לומבארדיה צבעונית עם ציור אפילו של הלבוש המחוזי ביחד עם כל סמל של כל עיירה ועיירה.בסוף המשחק קניתי ממנו ב30 שקל צעיף של הפוסה דאי לאוני זכרונם לברכה,למרות הפירוטכניקה המדהימה,גם הנראזורי לא איכזבו בקורבה נורד.
    המשחק מתחיל,אני יושב ליד רינו ואבי,מאוחרי יש רוסונרו ממוצא מדיארי שקוראים לו דוויד ומסתבר לי עד כמה האיטלקית שלי נהייתה טובה אז האנגלית שלי נהייתה גרועה במיוחד {טפו,טפו,היה לי מבחן היום באנגלית}.משאר אוהדי מילאן שהיו,מזלי שלא רובם עישנו,כי כמעט נחנקתי.הפתרון היה ברור,להתחיל לשיר ולקלל באיטלקית בלבד,שכמה שונאי מילאן וחובבי בארסה {שמתלהבים מכל נגיחה של רולאנדינו לפי השדר של אל ג'זירה} ככה מסובבים את הראש שלהם מפה לשם.
    אני פשוט מצטער על כל הימים שבהם ראיתי את המשחקים של מילאן לבד,לצעוק ולהפריע לשכנים,לבד.זה כל כך מצער,המפגש הזה עשה לי טוב כי הוא גרם לזה שההפסד יהיה פחות מר ויותר משעשע,מין אוטו-אירוניה.כאשר ג'ילא הבקיע את הגול שנפסל,שמחנו והתחבקנו כי אנחנו מטורפים,לא כי אנחנו היינו כמו מטורפים.חיבקתי רוסונרי שאפילו את השם שלהם לא ידעתי.אבל אחרי כמה שניות מסתבר שזה היה לשווא ואוהדי אינטר,כולה איזה 4-5 שאפילו אף אחד לא נמצא באייסוקר חוגגים שוב כאילו השער נכבש לשער של דידה.בחיי,אני הייתי משלם לתיקו 4-4 רק בשביל עוד התפרקות.בסופו של דבר,נהנתי מהדרבי הזה מכל דרבי שהיה,גם ה0-0 שמשעממים את כל הנייטרלים למיניהם ומהמרי הווינר למיניהם שממש מעצבנים בהתייחסות לבין היריבויות הכי גדולות בעולם הזה.מעצבנים אלה שחושבים שרק אם במשחק יש 7 גולים אז הוא טוב,על זה מדבר.
    http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2006/10_Ottobre/28/V/09.Xxx

עכשיו אני אתן את פינת הציונים,כי לא שווה לדבר כבר על הטווח הארוך של מה יקרה במילאן.בגדול,שני השוערים הברזילאים הם באותה רמה כמעט,הם ספגו 7 שערים אבל לרוב בגלל טעויות של ההגנות.בתחילת המשחק נראה כי הכל נמשך להיות טוב,יאנקולובסקי עושה הגנה,קאלאדזה לא רע ואפילו מתקרב לעוד גול,נסטה לא מסתבך,הקישור מסתדר היטב עם היתרון שלו על אינטר.נדמה אפילו לרגע כי ויירה הולך לקבל אדום.
    אבל אחרי רבע שעה של משחק שקול עם נטייה לצדנו,מגיע המצב הנייח המעצבן שבו הקורה הרחוקה {או באיטלקית,הקורה השנייה} וקרספו כמו יו-יו פעם מעניש את אינטר ופעם מעניש את מילאן.איתי,שאומר לי שקרספו בוגד ירק על החולצה של מילאן,אבל אני מזכיר לו שהוא היה באינטר איזה עונה לפני שהיה מילאן איזה עונה.הכל נראה גרוע,הכל מתרסק,השמירה לא לוחצת,אינטר מקבלת בטחון,המון שטחים חופשים ודיאן הסרבי רק משתפר עם הזמן,מוצא המון שטחים מתים בין הקישור להגנה,ומנצל את האי-צפיפות.קאפו עם ראש בקיר ומסירות נוראיות,יאנקולובסקי קורס תחת הלחץ,והשאר מפשלים בעיקר בעבודה ההגנתית.מילאן מתעצבנת,קרלטו עצבני על פארינה {בכלליות,עוד שופט גרוע},פיפו נאבד ברחבה בלי פעולה אחת טובה,וכל הבעיטות נעשות עם עצבים ובלי חוכמה.
    במחצית כולנו חושבים על הדרבי שבו סטאנקוביץ' וכריסטיאנו זאנטי הבקיעו במחצית הראשונה אבל מילאן אז חזרה וגם לקחה את האליפות.בעיקרון הייתי מעדיף לעשות רק שניים העיקר שאמברוזיני יצא ואוליביירה ישאר על הספסל,גם הייתי מוציא אולי את קאפו.החילופים היו טובים,אך שלושה היו מוגזמים.המשחק מתחיל שוב עם מילאן שונה לחלוטין,אך עוד פישול עזר לאינטר לפתוח במתפרצת גאונית ומהלך אדיר של איברהמרדוביץ' שכולנו אוהבים לשנוא.אבל אינטר ממשיכה להיות דו-פרצופית עם פיצול אישיות,לדעתי החיסרון הגדול שלהם בעונה הזאת: מחצית משחקת מעולה,מחצית שניה פתאום נעלמת.העניין הוא שהספיקו 2 טעויות בהגנה כדי לתת 2 שערים מכריעים כל כך.
    אבי חוזר מהחנייה ואומר לנו שקיבל קנס של 100 שקל,נדמה כי זה היה היום הכי גרוע,פתאום הוא מקבל ממני ידיעה שזלאטן הבקיע את השלישי ופירפר את נסטה שמאז המונדיאל מוכרז כנעלם.אחרי הגול של סידורף חזרנו לחיים,עם מלדיני הכל נראה מעודד,שהוא בעצמו מנסה את סזאר.המשחק הזה לימד אותי,שוב ושוב,עד כמה סמלים ושחקנים של אותו הלאום חשובים: בעצם מטראצי,איש המשחק לדעתי הוכיח את עצמו רשמית כבלם האיטלקי הכי טוב כעת ועוד מנצל טעות בעוד מצב נייח ומבקיע בנגיחה,עוד פעם.אינטר צריכה הרבה שחקנים בסגנון של מטארצי כמו שמילאן צריכה כעת את מאלדיני בן 25.
    בסוף חשבנו שאולי נעשה 4-4 מדהים,אחרי השערים של החלוץ מביילה ושל הילד מסאו פאולו ולא מריו דה ז'ניירו כמו ששגיא כהן אומר.פעם הבאה.http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2006/10_Ottobre/28/V/07.Xxx

9. Meishar84 Member

איפה נמצא הפאב מאש ?

10. yakirmaimon Member

תקשיב שנייה ילד שכמוך...
    זה כמו שאני יגיד לך שתחשוב שהכדור החופשי שהביא לגול של קרספו לא היה מתקיים, או שלסטנקוביץ לא היה מתלבש השער המצויין שלו, מה היית אומר אז? כדורגל זה דבר לא צפוי, זה מה שיפה בו, קוראים פה הרבה דברים אינסטינקטיים ולא פרופנציונליים, שהם עושים אותו יפה, אי אפשר לדעת מה היה קורה אם.. או אם... אם מטרצי לא היה מורחק ומילאן הייתה מנצחת 6-4? מה היה קורה? תלמד תשכיל ותבין....

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יקיר, לא הכל בכדורגל מקרי, במקום להתנשא פה על משתמשים תסתכל על עצמך. ברור שאי אפשר לחזות בדיוק מה היה קורה אם ואם ואם, אבל אם להתבסס על הגיון והבנה שרובינו לפחות רכשנו מצפייה בכדורגל בשנים שלנו, אפשר לסדר תסריט הגיוני בו אינטר לא יורדת לבונקר כשהיא מובילה 3-1, זה לא בשמיים ולא צריך להיות במאי הוליוודי בשביל לחשוב על זה. זה לא אומר שזה היה קורה, זה רק אומר שזה היה תסריט סביר יותר. ובבקשה בלי קלישאות של "אין 'אמור', 'מגיע' ו'תסריט סביר' בכדורגל, זה טיפשי.

אגב, החזירו ליובה נקודות וזנחת את רומא אהובתך? אני מבין שגם באהדת קבוצה הכל אצלך מקרי.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חשבתי שאני היחיד ששם לב שהוא היה אוהד יובה לפני כן.

13. Jose Mourinho Member

*4-1.

לא נראה לי שזה אותו יקיר מימון. אלה שני משתמשים שונים:
    http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?showuser=6598
    http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?showuser=2491

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/06
  14. yakirmaimon Member

זה ההיה ההודעה הכי שפלה שקיבלתי מילד שפל אי פעם...
    מאז ומתמיד אני אוהד יובנטוס ואתה ידוע את זה.. רואים את זה בחתימה שלי ואם אתה רוצה תחזור להודעות שלי מלפני שנה ושנתיים ותראה של מי מאז ומתמיד אני אוהד.. וגם כשהורידו את הקבוצה שאני אוהב לליגה השנייה עדיין אהבתי אותה לא כמו כל הצבועים שפתאום הפכו לאוהדי אינטר ורומא...
    אתה בנאדם שפל שבכלל חשבת שאהדתי את רומא ועברתי לאהוד את יובה בגלל שהעלו לה את הנקודות והיא מצליחה כעת (מצליחה בסרייה ב' איזה אירוניה)..

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מיכאל, לא נראה לי שזה אותו בן-אדם... כנראה שלאידיוט ההוא יש שם דומה.