מחזור 9: סביליה מנחילה לאתלטיקו הפסד בכורה. דרמה גדולה במאסטייה. וגולאסו של בואטנג. מחזור לפנתיאון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/16.

1. Raulito Madridista

לגבי המשחק אתמול: במארקה כתבו 'מובילים עם מצוקה'. קשה שלא לסמוך עם שער ניצחון מאוחר, ככה קשה - ככה מתוק, אבל לצד השמחה האדירה עבור מוראטה, ככה חוגגים יום-הולדת! - אני מודאג מאוד לגבי העתיד כי אנחנו נראים רע מאוד. זידאן אומר שבליגה הזו צריך לסבול וזה נכון אבל לא במשחק בית נגד בילבאו שהיא יריבה שחד וחלק נותנת לך לשחק, ואתמול היא הופיעה ללא הכוח ההתקפי הכי גדול שלה ועם הגנה מאולתרת. הניסיון של בייל כקשר בצד שמאל היה די מעניין, לא חושב שבעוד משחק נראה אותו כל-כך חסר דיוק ולכן שווה לבדוק את זה. מעבר לכך - הכל רע. סופגים בכל משחק - לא ראיתי שבלי ראמוס יש שיפור בהגנה שלנו ו-ואראן מחזיר כדורים אחורה בחוסר אחריות, רכים מידי וצפויים מידיי, כריסטיאנו אגואיסט והוא בכושר איום ונורא. אם בתחילת העונה הייתי מרוצה מהניהול של זידאן - כרגע לא באמת נראה שהוא יודע מה הוא עושה חוץ מהקרדיט המוגזם ל-B-B-C. הקרדיט לבנזמה על העונה שעברה צריך להיגמר. התחלנו מחדש..

2. DRORIKO Member

כל מי שעקב אחרי צ'ילה של סמפאולי לא יהיה מופתע מזה. מאמן נהדר,ואגב גם אותנו(יובה) הוא שיתק לגמרי

3. Civil Anti Madridista

4. סיונרה Member

נו באמת. שחרר אתה כותב לא רע אבל זה נהיה מעיק.

5. Butragueño מנהלים

@Civil

אני בטוח שהוא לא עד כדי כך שונא את המועדון בו הוא משחק, שהוא רוצה שהשופט ירים דגל בשער לזכות הקבוצה שלנו.
    אפשר לפרש את זה בעוד דרכים, כמו למשל שעוד לא הבעיטה השניה של מורטה, הוא כבר הרים את היד, אולי הוא חשב שמורטה מאבד את המצב אז רצה להרים את היד לבקשת עברה/נגיעת יד כלשהי לזכות הקבוצה שלו. יש אנשים שהשנאה שלהם כלפי שחקן גוברת על ההגיון.

וכל הדיבור הזה על האנכיות שלו כבר די מיושנת ולעוסה ביחס לכמות הבישולים שלו בנתיים (בסה"כ בליגת האלופות, וכרגע בליגה).

idans10, ManUnd ו-Roma אוהבים את זה.
  6. ManUnd Member

זה נהיה כבר מטומטם לדבר ולהגיד שרונאלדו הוא אגואיסט ואם הוא לא מבקיע אז לא שווה כלום.
    זה כמו הקטע שאנשים עדיין חופרים שמסי הוא ילד טוב ירושלים ואין מצב שהוא עשה משהו רע אי פעם.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

7. Roma מנהלים

אחד הגולים הגדולים שהיו אי פעם,

Civil אוהב/ת את זה.
  8. zivmay Member

ריאל מדריד של זידאן נראת פשוט רע, במיוחד בשנה שעברה.
    אין לי שמץ של מושג איך הם לקחו את ליגת האלופות, והשנה בינתיים הם מובילים את הליגה, אבל מסתמכים בעיקר על הברקות ועל 10 דק של מומנטומים.
    אחת הגרסאות החלשות של ריאל מדריד שאני ראיתי, מה שכן כנראה שההילה של זיזו איכשהו עוזרת להם ונותנת להם בוסט של מזל. אחרת, אי אפשר להבין את המיקום בטבלה ואת הזכייה בשנה שעברה.

9. Civil Anti Madridista

בגלל שהתגובה שלו ביזארית במיוחד נתפסו על זה, ורואים אותו בבירור מרים את היד לכיוון הקוון רק אחרי שמוראטה דחק לרשת ולא לפני.

ראינו אותו כבר מתבאס אחרי שער של בייל, ראינו אותו גם משתולל על ארבלואה שלקח לו שער, הפעם אני לא מצליח להיכנס לראש שלו.

10. zivmay Member

בדר"כ בזמן משחק פונים לשופט הראשי, שמרימים יד לקוון זה רק בשביל בקשת נבדל.
    בחיים לא ראיתי סיטואציות דומות למה שתיארת.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

די נו נראה לכם שרונאלדו הניף יד כדי לבקש הרמת דגל לנבדל? התעסקות מגוחכת.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. Civil Anti Madridista

מה הפרשנות שלך לאירוע?

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא עובדיה יוסף בשביל לפרש כל שטות שלו. משחק איום ונורא של "המועמד המוביל לכדור הזהב" וכך גם חגיגת השער. אגב, הקוון היה בעייתי ויכול היה לפסול שער, אז טבעי שרונאלדו בדק אם היה דגל.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא אולי חשב שהקוון ירים/מריםהאת הדגל אז סימן שאין אופסייד.
    אני אולי תמים, רונאלדו כן חושב רק על עצמו, רונאלדו לא ימסור לשחקנים אחרים במצב טוב יותר, אבל לבקש שיפסלו לקבוצה שלו שער זה אני חושב שלא קרה או יקרה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Franco אוהב/ת את זה.
  15. Greek Member

שלא נדבר על זה: