מחזור 9: סביליה מנחילה לאתלטיקו הפסד בכורה. דרמה גדולה במאסטייה. וגולאסו של בואטנג. מחזור לפנתיאון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/16.

1. Ever Banega Member

לפי דעתי פשוט רונאלדו לא שמח כשמוראטה הבקיע ואולי אפילו התבאס אז באינסטינקט יצא לו משהו מוזר. ברור שאם היו שואלים אותו שנייה אחרי שהרים את היד אם הוא רוצה שהשער יפסל הוא יגיד שלא, אבל ברור שזו גם לא תגובה של שמחה. וזה מן הסתם לחדש שהוא לא שמח כששחקנים אחרים מבקיעים והיחידה שיוצאת מצחיקה בסיפור הזה היא ריאל מדריד שנותנת לזה לגיטימציה.

2. Raulito Madridista

אין הסבר נראה לעין לסימון היד המטופש של כריסטיאנו רונאלדו, אני מאוד מקווה שהוא לא נתן חומר למחשבה לכל אלה ששונאים אותו ומחפשים אותו בנרות.
    אבל שימו לב למשל למצב האחרון במשחק, כריסטיאנו מול השוער כששני שחקנים נמצאים מהצד. מוראטה סתם את הפה ולא אמר מילה וגם הגן עליו לאחר המשחק אבל קרוס חטף עצבים והשתולל על האנוכיות והאמת שגם אני.
    עוד משהו שצריך לשים אליו לב בנוגע למשחק אתמול והתפתח על זה דיון סוער בפורום של ריאל - להגיד שמוראטה ראוי לקרדיט ע"ח בנזמה זה מובן מאליו. אני חושב שואראן נמצא בכושר קטסטרופלי. הוא חוטף כדור רק 'בסטייל' או שבכלל לא. הוא לא מתלכלך, הוא נאיבי ולא אגרסיבי. גם פפה מאכזב אותי. ראמוס שתמיד עושה בלאגן פצוע כבר כמה שבועות ולמרות שהלוח על הנייר הוא מאוד נוח - אנחנו סופגים שוב ושוב.

מהבוקר תפס אותי קלקול קיבה קשה, רציתי לכתוב עוד מזמן, אבל קראתי את התגובות מהטלפון ומעבר לכך שהיה מחזור נהדר ועליו ארחיב עוד מעט - גם חלק מהדיון פה היה מרתק, המשיכו כך.

3. Ever Banega Member

מה לא בסדר בהסבר שלי? זה נראה לי הכי הגיוני. לגבי מוראטה-בנזמה. הטיעון היחידי בעולם שאני יכול לחשוב עליו לטובת בנזמה זה שלפי דעתי רונאלדו פחות אגואיסט כלפיו (למרות שספציפית במשחק האחרון הייתה לו הזדמנות למסור לבנזמה והוא לא מסר).

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מעצבן אותי ששחקן הולך לבד מול שני בלמים ויש עוד שני שחקנים בצד שפנויים והוא לא מוסר להם, אבל כשחקן בסדר גודל של רונאלדו מגיע מול שוער.. לא יודע. לא נראה לי כזה בעייתי לצפות ממנו לנסות לכבוש. הרי גם הוא וגם מסי ב 95% מהמצבים שלהם מול שוער פשוט לא מחטיאים.

5. Ever Banega Member

באופן כללי אני מסכים איתך, אבל רונלדו ממש לא מכניס 95 אחוז, את האמת שהוא אפילו דיי מחמיצן.

6. Raulito Madridista

אז מה היה לנו במחזור התשיעי בספרד?
    - לא פחות מ-33 שערים ורק משחק אחד שלא הוכרע ולצערינו גם לא נכבשו בו שערים - 0:0 בין גראנדה לספורטינג גיחון
    - תחזיקו חזק: שלושה שערי ניצחון בדקה האחרונה! - מסי במאסטייה, בקאמובו נגד לאס-פלמאס ופיליפה גוטיירז מבטיס נגד אוססונה.
    - קאמבק ענק של אספניול שפיגרה 3:0 באייבר והצליחה לחזור עד ל-3:3 עם שער שיוויון של לאו בפטיסטאו בדקה האחרונה
    - צפוף בצמרת: רק 3 נק' מפרידות בין המוליכה ריאל מדריד לבין החמישית בטבלה - אתלטיקו מדריד.
    - שתי קבוצות עדיין לא הפסידו העונה, דבר שלא קרה בחלוף תשעה מחזורים מאז עונת 2012/13.
    - הדרבי של גליסיה נבצע בתכלת של סלטה ויגו שהביסה את דפור 4:1. היא לא כבשה מולה רביעייה מאז 1955!
    - וכמובן גם שער העונה בינתיים לפחות, הגולאסו של בואטנג במדי לאס-פלמאס נגד ויאריאל.

ועכשיו: נבחרת המחזור התשיעי של המארקה

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/10/24/14772608566127.Xxx

כמו שאתם רואים, שלושה נציגים לסלטה ויגו שהרשימה בדרבי של גליסיה - אספס שכבש צמד, הבלם קאברל והחלוץ אוריאנה. שני נציגים קבוצות מאנדלוסיה - חואקין שכבש עבור בטיס וכן הבלם מנדי, ובסביליה אלה המגן הימני מראינו והקשר נז'וני שכבש את שער הניצחון מול אתלטיקו מדריד. עוד אחד שכבש שער ניצחון הוא ליאו מסי, הנציג היחיד מברצלונה ברשימה, כאשר גם למאלגה - סאנדרו ולריאל סוסיאדד - יורי - נציג אחד.

7. Butragueño מנהלים

סיטואציה מאוד בעייתית. ברור שאם תשאל מאמן, הוא יגיד לך שבמצב כזה או שאתה מוסר לשחקן שאיתך, או כובש, או מחפש קבוצה חדשה.
    הרי אם היה כובש לא היינו מדברים על זה, ובמצבים כאלה אני מצפה ממנו לכבוש. התוצאה הייתה 2-1, מהלך אחרון של משחק, אם אתה שואל אותי?מעדיף לקחת את הסיכון שזה יגמר 2-1 ולא 3-1 אבל שרונאלדו ינסה לכבוש. להכניס אותו לכושר כיבוש לא פחות חשוב מלנצח 3-1 במקום 2-1.

8. Greek Member

זה תלוי כנראה את מי שואלים, אוהדי ריאל מדריד או אוהדי רונאלדו. הרי אחרי המצב הזה, אני די בטוח שמוראטה, קרוס ובעצם לא מעט מכל השחקנים של ריאל מדריד לא קיבלו בעין יפה את המתרחש, וזה לא ממש תורם לאווירה בחדר ההלבשה. אני לא רוצה לגרור כאן דיון של ריאל - בארסה, אבל מה אתה חושב שיקרה באותו המצב בדיוק כשזאת התקפה של ברצלונה? ואני לא חושב שזה מקרי שהם נראים מאוד מחוברים ומתואמים, ובעיקר ללא אגו.

9. ManUnd Member

10. RubberSoul Member

אז אם הוא תמיד חוגג ככה, למה דווקא עכשיו בגול הזה של מוראטה נזכרו אנשים להתעורר? לא שזה משנה, אבל בגול הזה של מוראטה הוא לא עושה "יש" מאוגרף, אלא מרים את היד. לא יודע מה היה שם אבל זה נראה הזוי. אני מקווה שאתה באמת רואה שיש הבדל בין שני המקרים.

11. ManUnd Member

אנשים אוהבים להתפס על כל דבר קטן שרונאלדו עושה.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

12. RubberSoul Member

אישית כבר נמאס לדבר עליו, אבל הנושא של כדור הזהב לוהט ליותר מדי אנשים וכל אחד רוצה להוכיח למה אחד לא ראוי יותר מהשני. אני אישית יודע מי השלושה המובילים של 2016 (פפה, גריזמן וסוארס) כל אחד מקריטריון שונה. לכן להתנהגות שלו במגרש אין קשר בכלל לשחקן השנה בעולם, ואני לא צריך הנפת יד או אגו שלו בשביל להוכיח לי מי צריך לזכות ומי לא.

13. Raulito Madridista

אגב, נושא שלא דובר עליו כאן: בולנסיה מאוד לא אהבו את אקורד סיום המשחק נגד ברצלונה. מעבר למחאות על הפנדל שנשרק לטובתה של ברצלונה - בקבוצה כעסו על ניימאר בעיקר וגם על יתר השחקנים שחגגו בצורה מופרזת. "אנחנו מבינים שהם ניצחו אבל הם יכלו לתת לנו קצת יותר ריספקט, אנחנו קולגות שלהם", אמר קפטן ולנסיה דני פארחו. מצד שני, האוהד שזרק בקבוק על ניימאר פירסם התנצלות דרך תחנת הרדיו 'רדיו 99.99 ולנסיה' - "אני האוהד שזרק את הבקבוק. מייד באותה שנייה הבנתי איזו טעות עשיתי. המעשה הזה לא מגדיר אותי כאדם ובטח שעושה עוול לכל האוהדים הטובים של ולנסיה. ראיתי את ניימאר מתגרה בנו, כאבתי את ההפסד ובלי לחשוב פעמיים הרמתי את הבקבוק וזרקתי אותו ואני יודע שזה היה מעשה שלא ייעשה. הבקבוק היה ריק אבל השחקנים העמידו פנים שקרה משהו. אבל זה לא מנקה אותי מאשמה. מתנצל בפני מועדון ברצלונה וכל מי שקשור אליו ומעבר לכך אמשיך לתמוך בולנסיה אהבת חיי".

14. Civil Anti Madridista

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14717093_10155452823994899_1547593051190332662_n.Xxx?oh=e53fd486d2e288d9a590dc0b56d4cfeb&oe=589AF8EF