מחזר 28 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏2/3/06.

1. מכבי מגדל העמק Member

תהנה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ותחזור עם הדחה אה?

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

0:2 לסיטי על סנדרלנד בתוך 11 דקות, צמד לסמאראס.

3. spurs Member

ההגנה של סנדרלנד
    ויי זמיר

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואט? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx .

פאקינג שיט. שלחו פרחים להירנביין.

5. Jose Mourinho Member

סנדרלנד מוציאה שם רע לחלטורה....

6. city Member

סיטי כמו סיטי, תמיד הופכת משחק שאמור להיות קל וגמור למשחק מלחיץ עד השניה האחרונה. סמארז היה מבריק היום, בהחלט מתחיל לפרוע את השטרות. מצד שני, שותפו לחוד, ואסל, המשיך את התקופה החלשה שלו מהשבועות האחרונים. אני מקווה שהוא יכנס לכושר קצת יותר טוב לקראת אסטון וילה.
    החודש הכי חשוב של העונה התחיל ברגל ימין, רק שימשיך ככה.

7. spurs Member

2:0!!!!!!!!!!!!!!!!111
    רובי קין תותח איזה ער על ההתחלה
    תוך דקה 2:1

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/06
  8. cityblues beter dead than red

היום קיבלנו גושפנקא סופית עד כמה בארטון חשוב לנו.
    פירס השתמש עם מוסמפה וריינה לתפקיד שלו שאחד נע אחורה השני תוקף ומדי פעם הם החליפו תפקיד.
    אין צורך לציין עד כמה מגוחכים נראו המהלכחים שלהם,במחצית השניה הוא השאיר את ריינה כקשר דפנסיבי ומוסמפה ניסה לדחוף בהתקפה,מהלך זה הביא לשליטה מוחלטת של סנדרלנד במרכז המשחק.
    ההתקפות המועטות של סיטי נתקלו בבלבול מוחלט והמון איבודי כדור,לא אחת מצאתי את סאמאראס (שאמור בהתקפות מסודרות להכנס לרחבה ולחכות להגבהות של סינקלייר או ריצ'ארדס מהאגפים)עומד בצדדים ולא יודע מה לעשות עם עצמו בפינה,נכון שלפעמים חלוץ אמור לרדת לקישור ולעזור לקשרים אבל לא מהאגפים אלא מהמרכז.
    בקיצור משחק נוראי של המתוקים שבנס לא חטפה שער שיוויון בסיום.
    אני מקווה שפירס לא יכליל את בארטון בסגל מול פומפי אחרת יחטוף צהוב שירחיק אותו ממשחקי הגביע,והרי הדפוק הזה לא מסוגל לחשוב לפני כל תיקול.
    מצד שני נהנתי ממשחק טוב של ריצארדס (שהיה המצטיין מבחינתי)שתופס ביטחון ממשחק למשחק.
    ריירה היה נוראי וטוב שהוחלף,כנ"ל גם ריינה.
    השופט גזל לנו פנדל בטוח שנעשה ע"י השוער על ריצ'ארדס.
    אבל אין לנו תלונות,3 נק' בקופה מול מקום אחרון,אחרי שבשנים עברו נהגנו לחלק לאחרונות נקודות בסיטונות.

9. spurs Member

2:2 ואני חטף עצבים על הבונקר המטומטם של השחקנים, שיצאו אחרת עוד נחטוף שלישי
    הנה אני מדבר ו 3:2 כל הכבוד ללנון איזה פריצה

10. George Best Member

ניצחון לא מוצדק לטוטנהאם.מחצית ראשונה עם יתרון קל לתרנגולים, שער אישי גדול של רובי קין, אחרי זה קין מנצל הדיפה גרועה של פרידל למרכז הרחבה כדי לגלגל, 0-2.
    אבל אחרי 2 דקות פריצה גדולה של בלאמי, הגבהה ענקית לפונגול שונגח היטב 2-1.
    מחצית שנייה בה רק קבוצה אחת על המגרש, בלקבורן.
    בונקר היסטרי של טוטנהאם, בלקבורן באה על שכרה רק אחרי טעות ענקית של לדלי קינג, נגיחה אחורנית של הבלם הבינלאומי מגיעה לפונגול שגומל לבלאמי, והוולשי קובע 2-2 לא מוצדק.למה לא מוצדק?כי בלקבורן ראויה להוליך.דרך אגב, איזה שחקן גדול קרייג באלמי.איזה מהירות, איזה נחישות, איזה בעיטות, הגבהות, פשוט שחקן גדול, באמת אחד החלוצים הטובים בליגה בלי שום ספק.חבל מבחינתו שהוא מרבה להיפצע.אחרי 2 דקות פריצה נהדרת של לנון, ומסירת רוחב למידו שמ2 מטר דוחק לחיבורים, 3-2.
    עד הסיום הלחץ של בלקבורן דווקא ירד, אולי בגלל שהשער של המצרי הרג אותן מבחינה מוראלית.
    דפו קין ומידו עם 29 מתוך 37 שערים של טוטנהאם, נתון מצוין.איזה מתנה גדולה של רובי קין לקבוצה לאחר שרק השבוע חתם ל4 עונות נוספות, שחקן מצוין, אני תמיד אמרתי שהוא עדיף על דפו.

11. TheLane Member

הניצחון הזה כל כך חשוב, והוא כל כך הגיע לי (כן! לי!!!) אחרי כל הזין שהקבוצה הזאת נתנה לי בשבועות האחרונים.

חבל שלא נגמר 4-2, הפריצה בסוף פשוט ביזיון שלא נגמרה בגול, אבל לא נורא בכל מקרה הוקל לי מאד כשווב (די חלש היום במעט שהיה לו לעשות) שרק לסיום.

12. TheLane Member

מה זה לא מוצדק?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    קין לא "ניצל הדיפה גרועה של פרידל" אלא בעט בקאמבק בהצלה גדולה של פרידל שרק בקושי הגיע לבעיטה של מידו... לא ראית איך הוא נמתח כולו כדי להגיע לכדור הזה? אתה רוצה שהוא גם יעיף לקרן? לא היה לפרידל סיכוי.

איזה שטויות, אמנם לא שיחקנו טוב אבל לא היינו ב"בונקר היסטרי", אתה נשמע כמו הגזמות של רמי וייץ... עוד דבר, בלאמי חרא חלוץ. ושום דבר שתגיד לא ישכנע אותי אחרת. שחקן גועל נפש.

או שאולי זה בגלל ששיחקנו טוב? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

13. George Best Member

טוב?תעשה לי טובה.
    מחצית שנייה הייתם ראויים לספוג 3, בונקר היסטרי כאילו אתם משחקים מול ברצלונה, ותהיה אובייקטיבי.
    ההדיפה של פרידל הייתה גרועה, לא מתאים לשוער מצוין ומנוסה כמוהו.הבעיטה של מידו לא הייתה משהו, וה א ב של שוער זה לא להדוף לאמצע, תראה מה קרה.וכל חלוץ היה כובש את הריבאונד, כל חלוץ.
    טוטנהאם שיחקה במחצית השנייה רע מאוד, וזה עוד אני אומר לך למרות שממש רציתי שינצחו, גם בשביל הווינר וגם כדי שהצרפתים יתרחקו בחזרה ל5 נקודות.
    ממש לא שיחקתם טוב.לך תראה את המשחק שוב, בלקבורן הייתה ראויה מינימום לנקודה.
    השער של מידו הגיע בניגוד למהלכי המשחק, זו הייתה הפעם הראשונה שטוטנהאם הגיעה לרחבה של פרידל במחצית השנייה.
    וכן, זה היה בונקר.טוטנהאם בכלל לא יסתה לתקוף, ועד השער של בלאמי, ששוב, חלוץ מצוין, אחוזי השליטה היו בערך 65 מול 35 לטובת הרוברס, מינימום.

14. קינג לדלי Member

תשמע אולי זה נראה ככה אבל בונקר לא עושים מהדקה ה45.
    פשוט טוטנהאם עם הקישור הזה משחקת לרוחב ואם היו שערים ברוחב היינו אלופי אנגליה...
    שיחקנו רע זה נכון.

לגבי בלאמי מדובר בחלוץ מעולה אולי אחד המהירים באנגליה שתמיד בלמים חוששים לשמור עליו.
    הבעיה שלו נמצאת בפתיל הקצר שלו.

15. George Best Member

בלאמי חלוץ נפלא, יש לו העונה כבר 12 שערים והוא היה פצוע במחצית מהעונה בערך.
    המהירות שלו מסחררת, הוא עובר שחקנים די בקלילות בעזרת המהירות, יש לו פצצות והוא גם יודע להגביה והוא ממש לא חלוץ אנוכי.
    אני לא מבין איך the lane אמר שהוא אפס..בחיי אני לא מאמין.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

ובלי שום קשר, אם פדרסן היום על המגרש, הוא עושה צחוק מסטלטרי, מזל גדול שלכם שהוא פצוע.