מחירי הכרטיסים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏21/11/14.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אני בדיעה שלך שלשים 50 אחיד זה פוגע בכולם אבל זו התחלה. אחרי זה צריך לעשות את הפיקוח כמו שאמרתי ולדאוג שילדים ישלמו 25 שקל או חצי מהמחיר, ובלי מכסה, צריך לבטל את העמלות האלה, שזה בכלל מגוחך שאני צריך לשלם עמלה על אינטרנט. הרי ההיגיון אומר שאם אני בא למגרש, יש קופאי אז צריך לשלם לו, ולא להיפך, הרי כמה עולה להחזיק שרת בחודש ואתרי הכרטיסים לא מוכרים מן הסתם כרטיסים רק לכדורגל פעם בשבוע.

danielone אוהב/ת את זה.
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה העניין שגם משחק אליפות לא צריך להיות עם מחיר גבוה משמעותית, אני יגיד לך יותר מזה. אם ברצלונה מגיעה לפה, יש הצדקה להקפיץ את המחיר מ-100 ל-300 למקום הכי גרוע במגרש? ברור שלא, אבל זה העושק שעושים מהקהל כי הוא ישלם כי זה ברצלונה וימציאו איזה חרטא שבארסה לא מגיעה כל יום ואז כשיהיה דרבי יגידו אין דרבי כל יום, ואז לגבי משחק אליפות אין אליפות כל יום ואז זה ריטואל והקהל מזדיין, זה הרי חרטא אחת גדולה, כי אני בטוח גם שאם ברצלונה מגיעה לפה, האבטחה מבחינת שוטרים ומאבטחים תהיה יותר נמוכה כמובן מדרבי לדוגמא.

3. עידן444 Member

הכל פונקציה של הצלחה. אולי לאשדוד הם תמיד הביאו הרבה אוהדים. יש משחקים שבאו מאות, יש משחקים שבאו 1,000-1,500 ויש משחקים שלא באו בכלל. כמו הפועל פ"ת, מכבי נתניה, הפועל חיפה ובני יהודה. לא שונים בכלום...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דפקנו את עצמנו כי:
    א. המגרש באשדוד הוא חוויה רעה
    ב. לשלם 80 שקל + דלק + גזל במזנון לא שווה את המשחק
    ג. הרמה היא רמה מחורבנת
    ד. למה שאני אלך לסבול בכל הסעיפים האלה ואני מדבר בתור אוהד נייטרלי לרגע, שאני יכול לשבת לראות קורדובה נגד ריאל (אגב אני בטוח ששם המחיר יותר זול מאשדוד נגד מכבי ואני מוכן לשים כסף על זה!!!). אני לא מקבל איצטדיון מזמין, לא מקבל תנאי שירותים ומזנון, לא מקבל תמורה לכרטיס ותמורה להשקעה באוכל ושתיה, נאלץ לחכות שעה בתור, אני עדיין מנסה שתסביר לי איזה הצדקה יש לי לשלם 80 שקל לדבר כזה? 80 שקל סרט לא עולה לי 80 ! עולה לי חצי, ו-80 שקל אני מקבל גם ליטר קולה וג'אראס של פופקורן שלבטח ישביעו אותי, מקבל כיסא מרופד, לא מפריעים לי, תעשה השוואה כזאת, למה אני צריך לשלם לדוגמא, כשיש לי אופציות אחרות, זה גם סיבה למה אין קהל. הרי אם בחיפה היו רק מבחינת היכולת מחשיבים במחזור 6 סמי עופר היה עם 10 אלף איש בקושי. עובדה שיש דברים אחרים שעדיין מביאים את הקהל לשם, ואין פה איזה מחאה פרטנית סטייל הפועל חיפה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל פ"ת יש לה קהל סופר נאמן יחסית לקבוצות בליגה הלוואי שלכל הקבוצות בליגה היה קהל באיכות ובגודל של הפועל פ"ת שמגיע גם למשחקי בית וחוץ (אני כמובן לא מדבר על הגדולות אלא על הקטנות)

Nave אוהב/ת את זה.
  6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל ההשוואה היא לא בין משחק אליפות למשחק בין אשדוד לעכו, אלא בין משחק ליגה (ראשון לעונה, לאחר פגרת מלחמה ארוכה) מול מכבי פ"ת אליו הגיעו 2,500 אוהדים לבין משחק ליגה רגיל מול הפועל פ"ת אליו הגיעו 7,000 אוהדים. חוץ מזה, למשחק מול עכו הגיעו 6,500, מול ק"ש (3,000) וסכנין (2,500) נמכרו כל הכרטיסים למשחקי אמצע-שבוע רחוקים ומול רעננה הגיעו 5,000. מול אשדוד, ב-17:30 ביום שבת, הגיעו 800. הסכם ההדדיות חוסך לאוהד שמגיע לכל משחק מאות שקלים בשנה. אם זה לא מספיק כדי להוכיח שמחירים מוזלים מביאים אוהדים למגרשים ומיטיבים עם אוהדים מתמידים, אני לא יודע מה כן.

7. Civil Anti Madridista

עוד שבועיים אנחנו מתארחים באצטדיון הג'יפה בעכו. מה הסיכוי שהם לא יעקצו אותנו שוב ב80 שקלים?

8. עידן444 Member

זה פיקציה! זה חוק העדר! זה בולשיט! לפי ההגיון הזה זה אמור להגדיל את כמות המבוגרים ולהקטין את כמות הקהל הצעיר והמשפחות. זה מה שאנחנו רוצים להשיג? הסידור הזה נוח רק לאדם מבוגר שבא לבד. וזה שיש הרבה מגרשים שילד משלם כמו מבוגר זה דבר מעוות בבסיסו שצריך לשנות בדיוק כפי שעומר הסביר.
    הצרכנים בארץ הם מפגרים! בכל תחום! לא יודעים למחות, ואפילו המחאות של מכבי ת"א העונה שאתה מתגאים בהן הצליחו חלקית ושוב- הם דואגים רק למגזר אחד.
    את הדבילים שאומרים ש- 80 ש"ח זה יקר למשחק כדורגל ואחר כך אתה רואה במקומות הכי טובים בקיסריה בהופעה של אייל גולן שהכרטיס עלה להם כמו מנוי שנתי למכבי נתניה- שיעברו לתחרויות שירה וישארו בבית!
    המחאות האלה שוות לתחת, אנשים צבועים, אנשים לא עיקביים.
    אוהד של ב"ש כאן מסביר לנו נורא יפה למה הוא לא ישלם באשדוד 80 ש"ח, ולפני כמה שבועות ש @crazyblue5 התווכח איתם למה הם גובים באצטדיון כמו וסרמיל 80 ש"ח כרטיס הם אמרו לו שאלונה משקיעה הרבה כסף וזו זכותה. אחרי שהם נזכרו שהם בפ"ת שילמו 50 הם פתאום תפסו את עצמם והודו- וואלה, יצאנו לא בסדר...
    אם משחק כדורגל בישראל מלבד דרבי, ומפגשים בין ה 4,5 הגדולות\העשירות לא שווה מעל 50 ש"ח אז מוחים כמו שצריך ולא לפי קפריזות ששל ראשי אוהדים עם קצת השפעה בפייסבוק שבסוף חצי מהקהל גם לא שומע להם!
    ודואגים לכל המגזרים! אם למבוגר שמרוויח 5,8,10,20 אלף ש"ח בחודש זה יקר 80 ש"ח והוא רוצה לשלם 50 למה זה הגיוני שחייל שמרוויח 400-700 ש"ח בחודש צריך לשלם יותר מכמה שהוא שילם לפני העאלק מחאה?
    מכבי ת"א הציע הסכם לאלה, ההם להם, ההוא במו"מ עם ההוא. ההוא לא הסכים- אתם מבינים כמה אין לזה צורה???

9. danielone Member

אם הקבוצות במיוחד הגדולות, יודיעו מראש שהם יחרימו אם יגבו סכומים כאלה, אז אולי יהיה כמה פעמים צריך להחרים, אבל אחרי זה כבר לא יהיה צורך, כי לא יעקצו יותר ויעשו 50 שקלים.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם אני לא טועה המועדון הגיע להסדר איתם על מחיר אחיד של 50 כשהם באו לסמי אז זה גם מה יהיה כשאנחנו נגיע לשם.

11. danielone Member

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

לגבי ההתאחדות, אין לי מושג.

לגבי הפועל ובאופן כללי לגבי הרדיוסים:
    בעיית הרדיוסים לא תפתר גם אם יבנו את האצטדיונים שציינת, הפועל רצתה לשחק בפ"ת אבל ההאתחדות אישרה לה רק משחק אחד בגלל שנתניה היה תפוס, החוקים של ההתאחדות על רדיוסים מחייבים 30 ק"מ. זה אומר שגם אם יבנו אצטדיונים נורמלים בראשון ובכפר
    סבא בעתיד הרחוק הדבר היחיד שיעשו בהם זה לשחק את המשחק אחד בעונה של השזרוע.

כמו שעומר אמר הקבוצות ינסו לשחק איפה שקרוב. 30 ק"מ צפונה מת"א אתה מגיע לנתניה, 30 ק"מ דרומה מת"א זה אשדוד ואולי יום אחד יבנו שם אצטדיון של 10-15 וישחקו בו מידי פעם רדיוסים, 30 ק"מ מזרחה זה יו"ש.
    באזור המרכז יש בעיה של אצטדיונים אבל היא לא תשפיע והאמת שהבעיה בת"א והמרכז היא בעיה מזערית לנוכח מה שקורה בצפון ובירושלים.

בוא נעבור לצפון שהמצב שם מזעזע, יש כמה אצטדיונים אבל רובם במצב מזעזע (עילוט,גרין,עפולה) וגם מה שיש לא מספיק גדול (ק"ש,דוחא,עכו)
    אם חיפה מקבלת רדיוס היא חייבת ללכת דרומה והכי קרוב זה נתניה.
    לגבי עכו וסכנין ששיחקנו נגדכם בנתניה, הם יכלו גם בסמי עופר אבל כנארה שהתחזוקה שם עלתה יותר מידי.

אם כבר דיברנו על מתקנים, אז מצב חמור במיוחד זה בירושלים והסביבה, אם יש לבית"ר רדיוס היא אוטומטית הולכת לפתח תקווה, החל מהעונה הבאה גם ב"ש.

אגב דווקא בדרום עם פתיחת האצטדיון בב"ש המצב לא יהיה חמור כל כך.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המצב בדרום לא מזעזע? פרט לאיצטדיון בבאר שבע החדש איזה איצטדיון רציני קיים? אשדוד? אשקלון? ממש לא. המצב בדרום ובצפון הוא עלוב ביותר, למעשה, רק החל מהעונה הבאה קבוצה מהדרום לא תצטרך ללכת עד למרכז בשביל לשחק באירופה כי יהיה איצטדיון ראוי, לעומת זאת קבוצה שהיא לא מכבי חיפה תיבלע באיצטדיון סמי עופר במקום שיהיה איזה משהו קומפקטי שיוכל לשרת אותה באמת.

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

לגבי הדרום דיברתי מבחינת רדיוסים למינהם.

לגבי הצפון, המחדל הכי חמור שנעשה כאן, זה שהאצטדיון בעכו לא יכול לארח משחקים באירופה, זה שבנו אצטדיון קטן מידי (היה עדיף לבנות 10 ולא 5, אבל לקבוצה כמו עכו זה סביר)
    לא אומר שצריך לזלזל ולא להשקיע בתנאים של האצטדיון, לקטגוריה 3 של האצטדיום של אופא צריך 5000 מקומות רק, ואפשר לארח את המוקדמות של האלופות חוץ מהפליאוף ואת הליגה האירופאית עד הסיבוב שאחרי הבתים.
    למה לא חשבו על זה שבנו את האצטדיון, האצטדיון הזה יכל לשמש את ק"ש באירופה ואולי גם היה מושך לשם קצת אוהדים במקום להבלע בסמי עופר או לנסוע עד נתניה או פ"ת (שיום אחד בטח נגלה שגם איתם יש בעיות מבחינת תנאים של אופ"א)

15. danielone Member

עוד דוגמה לכך שאנחנו רק בחצי הדרך, מכבי הוציאה היום למכירה כרטיסים למשחק הבית בליגה נגד ק"ש, לאוהדי ק"ש שיגיעו (לפי הסכם ההדדיות) המחיר יהיה 50 ש"ח (60 כולל עמלה) ואותו דבר לגבי אוהדי מכבי שישבו בשער 4, שאר האוהדים יצטרכו לשלם הרבה מאוד, מי שירצו לשבת בשערים 2/13- ₪ 115, שערים ,7,8 מבוגר – ₪ 105. המחירים כוללים את העמלה של לאן.

עידן444, אני בטוח שלמשחק נגדכם יגיעו הרבה מאוד, כמו שקרה במשחק הבית האחרון שלכם נגד בית"ר.
    אם היה מחיר גבוה היינו מביאים הרבה פחות.