מח' 18 בליגת העל: חיפה, הפועל ונתניה מאבדות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/1/09.

1. Igi Member

מה שהצחיק זה שהכי קל לבוא אחרי הצגות של קבוצות קטנות ומלהיבות שבאות בלי שום לחץ או ציפיות ומיד להכתיר אותן כאלופה ראויה, לאחר שלאורך תקופה לא קצרה העונה הם דשדשו בין מקומות 11-12 ורק בכמה מחזורים האחרונים התחילו להתייצב.... מה שבא אחרי ה"תצחק תצחק" לא ראוי לתגובה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל קשר ביני לבין המחנה האדום של הפועל ת"א מקרי בהחלט...

3. Number 8 Member

ברור שכרגע בני יהודה לא מספיק חזקה כדי לזכות באליפות(ואני חושב שגם לא כרגע אלא בכלל העונה). היא רחוקה שמונה נקודות מהמקום הראשון בעוד שיש למכבי חיפה משחק חסר, אבל מה שבטוח זה שהיא יריבה לגיטימית וראויה למאבק על המקום המוביל לאירופה.

אגב בעקבות הנצחונות של בני יהודה ומכבי פ"ת, יש לשתיהן 27 נקודות, רק 4 פחות מהפועל ת"א הנמצאת במקום השלישי עם 31 נקודות(אם בית"ר תנצח היום יהיו לה 28) במקום להתרכז רק באליפות, שידאגו גם איך לשמור על המקום בשלישייה הראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/09
  4. Igi Member

מה לעשות, התפתח אצלנו מן מנהג העונה שאוהבים להכתיר כל קבוצה גדולה שתופסת ריצה טובה כאלופה הבאה. אם זה בריצת המשחקים המצויינים של חיפה בתחילת העונה, אם זה נתניה עם היציבות והניצחון על חיפה וכמובן מה שעושים לאחרונה עם הפועל...

5. Sergio Ramos Member

הזריחה של בני יהודה העונה היא דבהר מבורך עבור הליגה. אין ספק שרואים שגיא לזון עושה שם עבודה נפלאה, אם סגל לא הכי חזק בני יהודה נראת מחוברת וקטלנית כאחד. עושה לי טוב על הלב לראות אותה פורחת מחדש, שאפו.

6. מקסים לנגו Member

מה קורה פה?!
    הפועל תל אביב מפסידה 3-0 לבני יהודה, נתניה בפיגור 2-1 נגד הכוח רמת גן. עם תוצאות כאלה, מכבי חיפה במקרה של ניצחון ביום שני תוכל להתחיל בהכנות הראשוניות לאליפות.

7. xavi6 Member

כל דרבי, כל דרבי חם מאוד לפני, אנחנו פייבוריטים ובום-מכבי עושה לנו את זה שוב. שוב פעם הדרבי של 50 אוהדי מכבי.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שקראתי היום בבוקר שגולן חרמון בסוף יפתח, הייתה לי תחושה רעה לקראת המשחק. גם הקישור נהרס, כשרביד גזל הורד לספסל וגם ההגנה, שהפסידה את בוואן פרנסמן לטובת הקישור האחורי.
    דדי בן דיין הבקיע רק אחרי שהספיק להחמיץ עוד פנסל. אם רק היינו מנצלים את כל הפנדלים שהיו לנו מתחילת השנה, מצבנו היה טוב בהרבה. לא יאמן כמה נאחס.

תיקו 2-2 זה גרוע יותר מלהפסיד 3-0 לבני יהודה. זה גרוע יותר מלהפסיד 10-0 לבני יהודה. נראה לי שעד היום הכח עמידר רמת גן לא כבשה 2 שערים. נו, אז מי אמר שאנחנו לא מוכשרים? מחר אני יוצא מהבית רק עם כיסוי ראש.

אני אחכה לראות את התקציר. הבנתי שאיתי שכטר הצליח לשבור את שיא ההחמצות משבוע שעבר. נראה עד כמה זמן נכון.

9. Raulito Madridista

פרט למכבי חיפה שאותה כבר ציינו כאן, עוד קבוצה שמרוויחה לא מעט מתוצאות המחזור היא בית"ר ירושלים. הקבוצה של עטר לא תשמיט את היתרון שלה על אשדוד(3-1) והיא מצמקת את הפער מהפועל ת"א השלישית בטבלה, לשלוש נקודות בלבד. אני אמרתי כבר הרבה פעמים שהעונה הזו ממש לא גמורה עבור בית"ר. היא בהחלט יכולה לסיים במקום המוביל לגביע אופ"א ואולי עם חודש טוב, גם להיכנס למאבק האליפות עם מכבי חיפה.
    במשחק בטדי היו כל-כך הרבה אירועים, כפי שציין השדר: ארבעה שערים, שני פנדלים(אחד מוחמץ), שער לא חוקי מנבדל, שער עצמי, וכדורגל אטרקטיבי כמובן. לא ככה חלם מאור פרץ לעשות את הקאמבק שלו בליגת העל, שער עצמי אומלל שלו ללא ספק. אסור להרחיק אף פעם כדור לכיוון השער שלו, בטח לא בריצה. הוא היה חייב לנסות להזיז את הכדור הצידה. בכל-אופן, מה שמצחיק פה זו העמידה של שחקני ההגנה של אשדוד, איך הם לא יודעים לצאת לנבדל. דריו פרננדס ראוי למחמאות על הבישול. עידן טל מאוד פעיל עד עכשיו, הוא צריך לבעוט יותר מרחוק. כל בית"ר נלחמת מאוד, השחקנים רעבים. חבל שאשדוד קופחה עם השער הלא חוקי וגם חבל שהיא החמיצה פנדל. אבל זה לא יעזור, את בית"ר היא לא תנצח. מעניין איך ייתפקד צ'קול כקשר הגנתי. מצחיק שיוסי מזרחי לא היה מרוצה מהעבודה של דגו דווקא בפן ההגנתי. ובהתקפה הוא כן סיפק את הסחורה?;

מכבי נתניה משיגה נקודה בשיניים נגד הכח בקופסא. לא מובן לי איך הגנת הברזל של נתניה לא תיפקדה דווקא נגד הקבוצה של דודו דהאן שהיא מאוד אפורה. הכח מידי פעם משיגה תוצאות מפתיעות שגורמות לך לחשוב האם היא מסוגלת להישאר בליגה, אבל שבוע אחר-כך היא נראית כל-כך רע ואז אתה כבר בטוח שהיא תרד ליגה. נתניה מפספסת הזדמנות גדולה להיצמד למכבי חיפה. אני דווקא זורם עם זה לגמריי. לפחות שכטר כבש. בן-דיין החמיץ פנדל? הוא בכל-זאת כבש. עובד שיחק 56 דקות. מעניין למה...(שאלה רטורית - הגוף שלו לא עומד בזה, הוא לא מסוגל ליותר). בכל-אופן, הוא היה לא רע לפי מה שהבנתי.

ק"ש של אלי כהן ממשיכה לזייף, והיא הפסידה 1-0 לסכנין. התאוששות דיי יפה של סכנין אחרי התבוסה בגביע הטוטו יש לומר. בקרייה כנראה לא מבינים שהשנה הם קבוצת תחתית.

כמו ברוב הדרבים האחרונים, מכבי פ"ת היא המנצחת. גם היא חזק בצמרת כרגע. הקבוצה של מחפוד ממשיכה לקרטע(לפחות ג'וניור ויסה כבש ואולי זה מראה על כך שהוא חוזר לעצמו לאט לאט) והיא כנראה תיאבק בתחתית עד סוף השנה. אני לא מאמין שהיא תרד בכל-אופן.

במחזור הבא:
    הפועל - בית"ר
    בני-יהודה - נתניה

יהיה מעניין.

10. oFiRzZz Member

כנראה שציפיות יש רק על על כריות .. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    קבוצה כזאת נאיבית , אינספור החמצות , משחק איטי ..
    והשוער ה... שלהם , כל פעם החזיק בכדור יותר מחצי דקה כשהגיע אילו , והשופט ? לא הסתכל אפילו ..

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם אולי כדאי לך לצאת מחר ככה החוצה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

http://www.jewcy.com/files/images/burka-large.Xxx

ברצינות אבירם, אתם מאד קרובים לפסגה, אבל איכשהו אני מרגיש שאתם מתקשים באמת ללכת עד הסוף. אולי זה העניין הניסיון של הקבוצה במעמדים כאלה, אולי זאת פשוט הבעיות של החוד, אבל לדעתי הפועל ת"א יותר קרובה למכבי חיפה מאשר הצהובים/שחורים של נתניה.

12. Igi Member

מחזור מעולה לחיפה. נתניה מפסידה 2 נק' במשחק "באנקר" מה שנקרא והפועל, כמו חיפה בזמנו, אחרי תקופה טובה סוף סוף מקבלת את המכה שלה ועכשיו תצטרך להוכיח שהיא מסוגלת לשמור על יציבות... ניצחון ביום שני והפער מנתניה יהיה כבר בגדר 3 משחקים.

13. דנידין Member

והפסד וביתר שוב תנשוף בעורפיכם. ואיך שחיפה נראתה לאחרונה ועם המאמן האפטי שלכם הייתי אומר שתחכו עם בקבוקי השמפניה.

אבירם, מה לעזאלז קורה ברגעים המכריעים? עד כדי כך הרגליים רועדות?!

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאיתי שכטר הרגליים לא רועדות. זה כמו ילד קטן שלא מפחד לחצות כביש מהיר. אתה אתה אף פעם לא יודע אם הוא אמיץ או חסר מודעות. המח שלו כל שנה נכנס לתרדמה בגשם הראשון וחוזר לפעולה כשהשמש מאירה את פניו. אני עדיין מחכה לראות את התקציר. הבנתי שהיו לנו כמה החמצות נוראיות.
    גם אם מכבי חיפה תנצח את מכבי תל אביב, הסיפור לא נגמר לאף קבוצה. אפילו לא לביתר ירושלים. הליגה עוד ארוכה ולא צריך לסגור שום דבר.
    אני עדיין מרגיש שהשנה הזאת היא שלנו ושאנחנו נזכה באליפות אחרי 27 שנים.

15. henry1 Member

שחקני נתניה עלו למגרש כאשר הם ידעו שהפועל הפסידו, חיפה משחקת רק ביום שני, ובמקום לעלות ולתת באמת את כל מה שיש לכם, שיחקתם כמו קוקסינלים, בעיקר עד הדקה ה-60 בערך! פשוט ביזיון!

פרנסמן בתור בלם מצוין, בתור קשר הוא אסון! אין לו ביטחון כדי לשחק כקשר, כי פשוט הוא לא יודע איך לתפקד שם. 90% מהכדורים שלו לא הגיעו לכתובת הנכונה, הוא חסר ביטחון בצורה מפחידה, ולותר טעה פעמיים - פרנסמן כקשר וחרמון כבלם. חרמון היה לא רע, אבל משום מה הוא חשב שהוא מנהל משחק, וכל הכדורים שלו עלו למעלה כמו בתקופת עטר. הצבתו של פרסנמן תקעה את כל מרכז המגרש, ורק אחרי כניסתו של שניר גאוטה (מצוין!), השתחרר הפקק שהיה בקישור.

בסה"כ היה מאכזב מאוד, ואם לא ניצחנו משחק שכזה, לא מגיע לנו לזכות באליפות. משחקים כאלה מנצחים בשינים, בדיוק כמו שחיפה ניצחה בשבוע שעבר. אני מאוד מקווה שהחלוץ החדש יתברר כסקורר טוב, כי כל-כך חסר לנו חלוץ שיודע לתת שערים.