מח' 18 בליגת העל: חיפה, הפועל ונתניה מאבדות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/1/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני יהודה- תענוג.

השופטים בטדי.. בושה וחרפה, העניקו את הניצחון לבית"ר על מגש של כסף, אשדוד הפסידה כאן אך ורק בגלל השופטים, גועל נפש ובושה.

2. idos87 Member

זה נכון, אבל נראה לי שברקוביץ' שוב מגזים אליפות כנראה שלא תהיה השנה, מספיק אירופה. כל קשר בין העונה שעברה לעונה הזו הוא מקרי בהחלט זה כאילו יש 2 קבוצות שונות בשכונה. ובינתיים גיא לוזון עושה עבודה מצויינת וההחלטה להחתים אותה בתחילת העונה הייתה טובה מאוד גם למועדון וגם לגיא עצמו.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את התקציר וכפי שחשבתי, החמצנו בצורה מזעזעת. אנחנו צריכים בדחיפות חלוץ. הלוואי שאלברטו זאפאטה הוא הפתרון.

4. FelaKaT Member

כן אה, השופט היה צריך לתת לאשדוד עוד פנדל שלא היה ולשרוק לעוד כמה נבדלים שלא היו ולא נבראו לבית"ר כדי שהשיפוט יתאזן, אה?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לאזן זה לא בכדורגל. היה פנדל, נגיעת יד מכוונת של בנאדו, מה יש ליד שלו לחפש שם? זה פנדל בריבוע. היה נבדל בשער של אלברז, אני ראיתי את התקציר, אלו האירועים שראיתי.
    אם לטענתך היו דברים מעבר שקיפחו את בית"ר.. אז אין פה דיון, לא ראיתי.

וכמו דעת הרוב, בית"ר חזק בעיניינים, הפער קטן, 3 המוליכות פגיעות, חיפה לא יציבה, נתניה לא להיט וגם הפועל פגיעה. לבית"ר עדיין יש מספיק כלים כדי לחזור בגדול.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/09
  6. Mehmet Member

ושוב, אשדוד מאבדת נקודות בגלל השופט, כמו נגד הפועל ת"א.
    לפחות היתה לו החלטה יפה בסוף המשחק לתת כדור חופשי בתוך הרחבה לאשדוד בגלל בזבוזי הזמן של בית"ר. הלוואי שכל השופטים היו נלחמים כך באחת התופעות הכי מרגיזות בכדורגל.

7. Number 8 Member

גם אני ראיתי את היד הברורה של בנאדו והנבדל של יצחקי בגול השני שהסיט את הכדור לאלברז...

אגב, אשדוד מרתקת או לא, היא כבר עם שלוש הפסדים רצופים.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נוסיף לזאת שהם יארחו במחזור הבא את מכבי פתח תקווה של רוני לוי, משחק מאוד מאוד לא קל,
    הצמד אסולין את באסטיאניני עושה צרות להגנות היריבה, אם במשחק הזה אשדוד תפסיד אז מצבה יהיה בכי רע.

היא יותר קרובה לתחתית מאשר היא קרובה לצמרת, 5 נקודות בלבד ממקום שמוביל למבחנים.

9. FelaKaT Member

הייתה עבירה של מקרייב, ההילוכים החוזרים הראו את זה טוב מאוד (אין לי מושג אם הראו את זה בתקציר או לא, אבל לקבוע על פי זה שאשדוד הפסידה בגלל השופטים על פי תקציר, למרות שהיא הייתה זאת שנהנתה ממנו הכי הרבה במהלך המשחק, זה דבילי).

10. Mehmet Member

אני ספרתי במשחק הזה שתי החלטות שגויות של השופט, אחת בעיצומו של הפנדל, כשהוא איפשר להרוש להתקדם לעבר הכדור עוד לפני שהרגל של רביבו הגיעה אליו, והשניה היא השער של בית"ר שנכבש מנבדל ברור. השריקה לפנדל לטובת אשדוד היתה נכונה, ואם מה שמקרייב עשה זו עבירה, לפחות חצי מהשערים הנכבשים בכדורגל היו צריכים להיפסל.
    בקיצור, שתי החלטות שגויות, אחת מנעה שער בטוח מאשדוד והשניה נתנה שער במתנה לבית"ר. אם לא היו הטעויות האלו, המשחק היה צריך להסתיים 3-2 לאשדוד ולא לבית"ר.

11. אביעדדד Member

אניימה שוער ענק. משומה הוא לא מעורך מספיק.
    עולה על כל השוערים ההישראלים בליגה ב-3 רמות.
    הרבה יותר טוב מדודו אוואט.
    וגם יותר טוב מאובראוב וצ'אנוב.

12. idos87 Member

כנראה הוא יהיה שוער הנבחרת ולא אוואט.

13. Don Joan Roman Member

כאוהד אשדוד ספרת 2 טעויות, אני ספרתי 7, 5 נבדלים שלא היו נבדלים לחובת בית"ר שיכלה לעשות מהם שערים קלים וה-2 שדיברת עליהם.
    מה גם שבכל שנותיי כחובב כדורגל ישראלי לא ראיתי שופט שנותן כדור חופשי על בזבוזי זמן, במיוחד כשזה היה בזבוז הזמן הראשון של אריאל בכל המשחק, אבל אני מבין שנוח לעשות דבר כזה מול שוער צעיר, אני רוצה לראות את שי שטרית עושה את זה גם מול אניימה ושטראובר שעשו דוקטורט על בזבוז זמן במשחק כדורגל.

וגם אם נניח לרגע שהשופטים נתנו לנו את המשחק, אז זו הפעם הראשונה השנה שאיזה שהוא שופט עוזר לנו בצורה כלשהיא.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משום מה גם זוכר צלילה נאה ברחבה של ברוכיאן נגד מכבי חיפה...לדעתי הורחק אז גם שחקן שלנו (נדמה לי שזה היה דקל קינן) שהרביץ ליצחקי שגם היה אשם בשליחת ידיים. בקיצור, משחק שני שלכם העונה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אגב, לא התייחסתי משום מה לדרבי הפתח תקוואי,
    אין ספק שמאז בואו של רוני לוי מכבי פתח תקווה משחקת טוב,
    די צר לי על העובדה שהיא הקבוצה המובילה בעיר ולא הפועל, משום שהאחרונה סוחבת אחריה תארים והרבה מסורת,
    אמנם מלפני 50 שנים ואף יותר אך עדיין, יש היסטוריה וזה מה שחשוב.
    מאידך ההווה לא נראה משהו, הקבוצה עם 18 נקודות, 6 יותר מהאחרונה בטבלה הכח ו2 בלבד מקריית שמונה במקום ה11 שמוביל למבחנים.

זה ההפסד החמישי ברציפות של הקבוצה ומעמדו של מחפוד מתערער, במקרה שיפטרו אותו, השאלה את מי יביאו?
    אולי את ניר לוין שמכיר את המועדון הזה טוב ויכול להוציא משהו חיובי, אורי מלמיליאן? מישל דיין? או מאמני שוליים אחרים ...

במחזור הבא היא מארחת את בני סכנין לקרב תחתית חשוב מאוד, הפסד במשחק הזה יעשה בלאגן רציני במועדון.
    אני בסך הכל מאוד מחבב את הקבוצה וחושב שאף על פי השנים האחרונות הלא טובות שלה, הכדורגל הישראלי צריך אותה בליגה הבכירה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/2/09