מח' 18 בליגת העל: חיפה, הפועל ונתניה מאבדות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/1/09.

1. henry1 Member

גבר, באמת שאני לא מתבלבל בעונה. לפני פתיחת העונה כולם היו בטוחים שביתר תיקח שוב, ובטח שלא חיפה. גם חיפה עצמה לא ציפתה לעונה כזאת, ואני בטוח שגם רוב האוהדים שלה. הציפיות נוצרו עם הזמן, ולאט לאט התקשורת הפכה את חיפה למועמדת מספר אחת. לפני פתיחת העונה, זה לא היה כך.

2. oFiRzZz Member

3. Butragueño מנהלים

בהתחלה רשמת "תחילת העונה" ולאחר מכן ציינת "לפני פתיחת העונה" .
    ואני מדבר בנגע ל - "תחילת העונה" , ואני חושב שכבר במחזור ה-5 שמנו לב לעלייה של חיפה עם ה3-1 על מכבי פ"ת .
    בכל מקרה , אנחנו סתם מפתחים את זה יותר מדי .
    ברור שאלישע לוי יכל לתת פוש ולהכניס את ה-2 ולסיים את העניין ,וחבל שזה לא קרה .
    מקווה להתפרקות קטנה על עמידר רמת גן , קצת להרגיע את האוהדים

4. Igi Member

henry1, דיברתי כמובן על תחילת העונה במובן של המחזורים הראשונים עם הריצה הטובה של חיפה.

5. henry1 Member

אז הייתה אי הבנה. מבחינתי זה THE SAME. בכל מקרה, גם כאשר העונה התחילה, עברו כמה מחזורים עד שחיפה התבססה כפייבוריטת. בהתחלה הכל היה תמים ונחמד, לאט לאט זה תפס תאוצה (כך לפחות אני ראיתי איך אנשים מתסכלים על זה מהצד).

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/09
  6. Number 8 Member

מאוד פשוט לתאר את מהלך המשחק - מחצית ראשונה מצויינת של חיפה בעוד שמכבי ת"א לא הגיעה למשחק, ובמחצית השנייה קרה בדיוק ההפך עם מחצית אדירה של מכבי וחלשה מאוד של חיפה. בסך הכל תיקו מוצדק מאוד ושני הצדדים צריכים להיות מרוצים בחלקם. חיפה עם מחצית ראשונה טובה ובשנייה הייתה רק מכבי ת"א.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/09
  7. הפועל_23 Member

כל מה שברקוביץ' אמר היום נכון ומדויק, אלישע לוי חיסל את מכבי חיפה היום וגרם לה לא לנצח.
    זה סיכום המשחק

8. אביעדדד Member

אבי נימני ואלישע לוי לא ראוים להיות מאמנים של קבוצות בכירות בארץ(אני מקווה שאני לא מחדש לכם כלום)

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יכולתי לראות את המשחק, אבל לפי התקציר אני מתרשם שתיקו משקף. מכבי חיפה עושה מאמצים אדירים להשאיר את הליגה מאד פתוחה. גם מכבי נתניה, גם הפועל ת"א ולך תדעו אולי גם בית"ר מסוגלים עוד להיות אלופים.

האם מותר לי הפעם להיות קצת קטנוני? אולי התיקו משקף, אבל מה עם נגיעת היד ברחבה של מכבי ת"א? אם כבר דפקו לא פעם את הפועל ת"א אז הערב הירוקים במאה אחוז נשדדו. מגן מכבי ת"א הולך בפרוש בצורה לא טבעית עם היד לכדור ועל זה יש רק עונש אחד: פנדל.

בכל מקרה מגיע לנו התיקו הזה ויותר מזה, הקבוצה שלי עכשיו מזייפת בצורה רצינית. אין לי מושג אם ראנספורד והניגרי החדש בהגנה יעשו את ההבדל, אבל אין ספק שראנספורד יכול בסוף להיות ההבדל בין להיות אלופים ללהיות לוזרים כמו היום. היום לא ראיתי אותו, אבל הבנתי מתגובות באתרים אחרים שפאנטיני שוב פעם לא היה משהו? אז הנה החילוף המתבקש, ראנספורד ביחד עם ארבייטמן בחוד.

10. שגיא Guest

אם אנחנו מתחילים להכניס פה תירוצים יש נגיעות יד וכאלה ואחרות זה אומר שאנחנו לא מסוגלים לנצח. במשחק הזה לא היינו צריכים שום עזרה משופטים (גם אם היא מוצדקת) כדי לנצח את המשחק הזה. מכבי תל אביב היו חלשים מאוד והמשחק היה צריך להיגמר במחצית הראשונה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב לטבלת הסיבוב השני עד עתה (7 מחזורים)

1.בני יהודה 18 נק'
    2.הפועל ת"א 14 נק'
    3.בית"ר י-ם 13 נק'
    4.מכבי חיפה 12 נק'
    5.מכבי פ"ת 10 נק'
    6.בני סכנין 9 נק'
    7.מכבי נתניה 8 נק'
    8.מכבי ת"א 7 נק'
    9.מ.ס. אשדוד 5 נק'
    10.הכח עמידר ר"ג 5 נק'
    11.קרית שמונה 4 נק'
    12.הפועל פ"ת 4 נק'

להשוואה טבלת הסיבוב הראשון:

1.מכבי חיפה 24
    2.מכבי נתניה 24
    3.הפועל ת"א 17
    4.מכבי פ"ת 17
    5.מ.ס. אשדוד 16
    6.בית"ר ירושלים 15
    7.הפועל פ"ת 14
    8.מכבי ת"א 13
    9.קרית שמונה 12
    10.בני יהודה 9
    11.הכח עמידר ר"ג 8
    12.בני סכנין 8

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/09
  12. burning soil Member

הזדמן לי להיות במשחק ביום שני, וממש נהנתי מהכדורגל, בסך הכל האצטדיון לא היה מלא
    לגמרי - אבל הקהל של מכבי היה אדיר במחצית השניה לאחר ביזיון במחצית הראשונה.

ראו על שחקני מכבי הרבה חוסר בטחון והרגשת נחיתות מול חיפה, שחקנים מפחדים לבעוט,
    חוששים ליזום - אבל כשמגרלשוילי נכנס זה השתנה ומכבי נראתה הרבה יותר טוב.
    אם מכבי היו כובשים מוקדם יותר יכול להיות שגם היינו מנצחים, מכבי היו בבליץ וחיפה
    עשתה הרבה טעויות.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה קל להגיד שמכבי תל אביב יכלה להכריע את המשחק במחצית השניה,
    אף על פי שהיא היתה ראויה לכבוש יותר משער אחד בחצי השני של המשחק, חיפה במחצית הראשונה נתנה משחק מרשים מאוד,
    חוסר דיוק ובעיקר חוסר מזל מנעו ממנה להכפיל את התוצאה, כך שבסופו של דבר תיקו שיקף את הנעשה על כר הדשא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/2/09