מח' 24 בליגת העל: הצמרת לוהטת- הפער מצטמצם ל-2 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏20/3/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, אבל אני לא מבין איך אפשר לשרוק בוז לאיש שהביא כל כך הרבה רגעים טובים לקבוצה שלנו. כמו שמיכל3 אומרת, שלא יאהבו אותו, זכותם, אבל פשוט שישתקו. מבחינתי זה אומר יותר דברים רעים על יציע ג' מאשר על רוני לוי, לא? הגיע הזמן שאנשים בארץ יתבגרו!

לגבי המשחק, לא מקבל שום תוצאה אחרת חוץ מניצחון. המשחק לא באורווה ולדעתי מכבי פ"ת כבר לא נמצאת בשוונג. ברור לי שהירוקים לא יביסו את האורחת, אבל לנצח? פשוט חובה.

לצערי אני אצטרך לבלות מול המחשב כי המשחק בין הפועל ת"א לבני יהודה יותר חשוב כנראה, אבל אולי העניין מביא לנו מזל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/09
  2. Number 8 Member

תלבושת מזעזעת של מכבי(אם אפשר לקרוא לזה תלבושת...) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    אין אפילו טיפה של כחול, טיפה של צהוב, כלום. מגעיל.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/09
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אוהדי הספרס התלוננו על צ'רלטון שלא שידרו את הדרבי של לונדון בין טוטנהאם לצ'לסי,
    כנראה שבהנהלת מכבי ת"א שמעו על כך והחליטו ללכת על צבעים דומים, רק שהכדורגל, לשם כך התכנסנו, רחוק מאוד מלהיות דומה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/09
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א בתלבושת הכי יפה שלה בשנים האחרונות:

http://i.one.co.il/Images/Packages/7544/557_372/IMG_6834.Xxx

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מה זה הצבעים האלו? מה אנחנו מכבי פ"ת?

6. GRANDE LAZIO Member

1-3 לסכנין
    איזו בושה, אוי לבושה.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה עם התלבושת היא שלהכח עמידר רמת גן יש שילוב בעייתי של צבעים. הצהוב עשוי להזכיר 3 קבוצות בליגה והסגול נראה דומה גם לכחול וגם לשחור.
    לקראת הסיום, הקבוצה של דודו דהאן הייתה יכולה להכריע את המשחק. מי שהרשים אותי במיוחד הוא ברק בדש. יש לו כח פריצה טוב והוא לא אנוכי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צבעים שממצים את העונות האחרונות של מכבי...שחור על גבי לבן.

9. אלי מתחן Member

מכבי פ"ת קבוצה פשוט מגעילה, שום ניסיון לתקוף, כמה ביזבוזי זמן...
    כמה שאני רוצה שחיפה תאבד נקודות אני כבר רוצה שפ"ת תאבד באותה מידה.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הרדיו למכבי חיפה לא הגיעה היום ניצחון, זה מבחינתי מספיק. מכבי פ"ת יכולה עד מחר לבזבז זמן, הקבוצה שלי צריכה להיות אז יותר טובה בשביל לנטרל את זה, אבל היא כנראה לא רוצה להיות אלופה.

איפה היה היום יניב קטן? רוצה להיות בנבחרת, הא? במקום מי ישחק? בהרכב שלי אני לא נותן לקטן מקום בהרכב.

11. Igi Member

רוני לוי מסמל את הדור החדש של מאמני הכדורגל בישראל-אנטי כדורגל. מה עוזרת לו נקודה מסכנה בעונה שהוא לא ירד ולא יקח אליפות? איזה גועל נפש. 10 שחקנים כחולים(או אפורים אם תרצו) מאחורי הכדור במהלך כל 94 הדקות של המשחק.

במכבי חיפה אף אחד היום לא דמה לכלום. פשוט לא הצליחו לפרוץ את הבונקר. יניב קטן במשחק הגרוע ביותר שלו העונה כאשר כל פעולה שלו יותר גרועה מהשניה, כך גם פאנטני ורפאלוב. בוקולי, שעוד היה היחיד שעשה משהו בהתקפה שהיה קרוב לאיים על השער דווקא הוא משום מה יצא.
    אין מה לעשות, שום דבר לא הלך. נקווה שנתניה תתעלה על עצמה ותצליח להוציא תיקו מבית"ר, אבל הפנים בכל מקרה לשבוע הבא באשדוד,שם נקווה לראות יותר כדורגל ממה שהלך היום.

12. pralia28 Member

רוני לוי רוצה לשמר את הישג האליפויות שלו בחיפה ומבחינה אישית שלו זה לגיטימי, מה שפחות נורמלי הוא איך הוא מסביר לשחקנים שלו, שגמרו את העונה ואין להם שום מטרה מלבד לשחק כדורגל טוב וחיובי ולייצג את עצמם בכבוד, אם לא בשביל המועדון לפחות בשביל חוזה טוב, לשחק בצורה כ"כ שלילית ומבוקרת. פשוט רצח של הכדורגל.

13. JR-Riquelme Member

בית"ר היא הפייבוריטית שלי לאליפות אחרי התיקו הזה. אם היא מנצחת בקופסא, אז בכלל... לחיפה שבוע הבא עוד יש משחק חוץ מאוד קשה באשדוד.
    וזה לא בגלל בית"ר, זה אך ורק בגלל הקבוצות החלשות שרצות לאליפות, אין אף אלופה ראויה השנה, מילא בשנים האחרונות שבית"ר שלטה בדומיננטיות מרשימה והייתה לה קבוצה חזקה, אבל העונה שום כלום...
    הליגה מתעקשת שבית"ר תיקח אליפות.

14. אלי מתחן Member

לא היה פנדל בחיים להפועל, אני בכלל לא בטוח שהייתה יד של אדרי יותר מאשר של השחקן של הפועל, וגם אם הייתה, היא לא שינתה שום דבר.
    מאיר איינשטיין כנראה מאויים על ידי אוהדי הפועל, היה פנדל הרבה יותר ברור על עטר במחצית הראשונה שהוא טען שאין שום דבר.

15. pralia28 Member

מאיר אינשטיין לא פקטור בכל הנוגע לראיה, האיש רואה שלג אומר שחור, רואה פחם אומר לבן, איש תמוה שמנתב את היכולות שלו למקומות הלא נכונים מבחינה ציבורית.