מח' 24 בליגת העל: הצמרת לוהטת- הפער מצטמצם ל-2 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏20/3/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סיכמת את זה בצורה הטובה ביותר, אני פשוט מתעב אותו, לראות משחק כדורגל עם MUTE זה מאבד
    מכל הערך שלו, של האווירה ושל המשחק עצמו, לכן זו הסיבה שאני עדיין ממשיך לסבול את הקשקושים של הבן אדם העלוב הזה.

אני לפעמים תוהה לעצמי ואומר שחבל שהוא לא נחנק ואיבד את הקול שלו במשחק הנבחרת, בניצחון 3:2 על צרפת. מאוד חבל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/09
  2. Raulito Madridista

ניצחון מלא בתסכול

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg862732.Xxx
    ציון דרך בקריירה של אנטבי.

איזה מזל ששיחקנו היום נגד בני-יהודה הפראיירית, הפועל חכמה על קבוצות חלשות. הדבר היחיד הטוב מהמשחק היום זה הניצחון(אהה, וכמובן השער הנהדר של בן-לוז, איזו בומבה, התבאסתי שגוטמן הוציא אותו). הכדורגל היה רע מאוד. לא בטוח שכולם יסכימו איתי על כך, אבל אני מאוד לא נהנתי. הפער בצמרת אולי ירד לשתי נקודות, אבל כדי להשיג משהו באורווה בשבוע הבא, הפועל חייבת לשדרג את רמת המשחק שלה. אני מקווה שחסרונו של אניימה(מעשה מטופש שלו והרחקה מוצדקת), לא יהיה משמעותי עבורינו.

לפני שאדבר על המשחק, אני רוצה להתייחס ליגאל אנטבי. מזל טוב לאדום הנפלא הזה, שערך את הופעת הליגה ה-300 שלו. חבל שאף אתר של הפועל לא עשה משהו מיוחד לרגל זה, אפילו לא הזכירו את האירוע הזה. הוא היחיד שנשאר מעונת הדאבל, מהמסע הקסום באירופה. אנטבי זה שחקן שאני רוצה אותו אצלינו גם עוד שנתיים-שלוש, הוא אדום אמיתי. הרבה שחקנים גדולים עזבו את הפועל בטעם מר, אם זה בגלל ההנהלה, המאמן, או סיבות אחרות(גרשון). אני מקווה שעם אנטבי זה יהיה אחרת.

זה היה המשחק הכי מעצבן של הפועל השנה. פתחנו את המשחק לא רע עם לחץ וכבשנו גם שער מהיר. בני-יהודה לא הפריעה לנו. השחקנים של לוזון לא ניסו בכלל ללחוץ אותנו. במקום להמשיך לתקוף ולהבקיע את השער השני, אז הפועל עשתה משולשים כבר מהדקה ה-20. זה בסדר לפעמים להרגיע את המשחק ולהניע את הכדור, אבל יש גבול לכל דבר. זה היה פשוט מתסכל. ובסוף ספגנו את השיוויון(נתעלם לרגע מטעות השיפוט). הפועל לאורך כל העונה הייתה מניעה את הכדור הרבה ומשחקת בסבלנות(פרט להתקפות מתפרצות), אבל בזמן האחרון נראה שאין לנו רעיונות. כולם שיחקו בהליכה ולא רצו לנצח.

דימיטאר טלקיסקי אומנם שיחק בעמדה שהוא לא רגיל, אבל הוא לא הפסיק להרגיז. הוא כל הזמן מסר אחורה! ולמרות שכולם שיחקו בהליכה(עוד דבר שממש הפריע לי), הוא היה השחקן שרץ הכי פחות. טלקיסקי לא עשה שום דבר בהתקפה למרות שהפעם שיחק בעמדה יותר משוחררת. הוא הרים כדור אחד טוב וזהו. באמת שהרגשתי בשלב מסויים שאנחנו פשוט משחקים עם עשרה שחקנים.

מלבד בן לוז שהיה בסדר גמור וכבש שער יפה(גוטמן לא היה צריך להוציא אותו), אני רוצה לציין לטובה את אביחי ידין שחטף כדורים. מבחינה הגנתית הוא טוב מאוד, הבעייה שבהתקפה הוא קצת שבלוני. היה לו מהלך שהוא איבד כדור קרוב לשער ובאדיר צעק עליו כדי להעיר אותו. יבואה במחצית הראשונה השקיע מאוד, הוא רצה, ובחצי השני נגמר לו האוויר. הוא היה צריך לסיים את המשחק הזה עם שער אחד לפחות, אבל הוא עדיין חלוד וייקח לו זמן לחזור. אני מקווה שאחרי פגרת הנבחרות זה ייקרה. אני רוצה להוסיף שהקהל של הפועל מאוד מתלהב מויקטור מרעי, כולם היו שמחים לראות שהוא נכנס. היום היה קצת קשה להתרשם ממנו.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הראשון בשער, מראים תקציר של קריית שמונה - הפועל פ"ת.
    קריית שמונה משחקת עם חולצה צהובה ומכנס כחול, יכול להיות שאני לא רואה טוב?
    עם כל הכבוד לשירצקי ולעובדה שהוא אוהד מכבי תל אביב, אלו לא הצבעים של הקבוצה הזו,
    צהוב לא צריך להכלל בכלל בתלבושת, אך זו הקבוצה שלו והוא יבחר לעשות מה שבא לו, בכל אופן זה תמוה.

4. יחי Member

גם בעונת העלייה הוא עשה לנו קטע דומה.
    הייתה תקופה שלא כ"כ הלך לקבוצה באותה עונה אז הוא שלף משום מקום את התלבשות השלישית הדוחה הזאת ומאז קרית שמונה יצאה מהתקופה הרעה, הוא כנראה חשב שגם עכשיו זה יעזור..אז זהו שלא...

לי אישית היה קשה להזדהות עם הצבעים הללו...

בקשר למשחק:
    כדורגל לא ראינו היום בקרית שמונה. הקבוצה די כבויה ונדמה שהיא משחקת ללא יד מכוונת כל מה שקורה על המגרש הוא אקראי לחלוטין.
    פ"ת באו להוציא תיקו ואחרי השער שלהם הם פשוט הסתגרו....

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הפגרה לקרית שמונה ומכבי ת"א משחק ביניהן סופר חשוב, אם מכבי ת"א תנצח היא תצא סופית מהתחתית הפסד יקרב אליה את קרית שמונה מאוד.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אניימה פשוט אידיוט, הוא חייב לחטוף עונש הרחקה מלפחות 2 משחקים, הבעיה היא שבהתאחדות לא מרבים בקבלת החלטות נכונה, הסיכוי שזה יקרה די שואף ל-0.

מכבי חיפה הגיעה למספיק מצבים כדי להכניע את המשחק, ההחטאות עלו לה באיבוד הנקודות. ההחמצה של פאנטיני בתחילת המשחק היא בלתי מובנת... חלוץ לא חלוץ הדרום אפריקאי הזה, החמצה מזעזעת, בוקולי בחצי השני היה אדיש מאוד, היה במצב אדיר אבל עד שהרים את הרגל מגמאדוב חיסל את המצב.
    הפועל ת"א ניצלה את זה וצימצמה את הפער ל-2. מכבי חיפה, הפועל ת"א ונתניה בוודאות ימשיכו לאבד לא מעט נקודות, הכל תלוי באם בית"ר ירושלים תצליח להיות מפוקסת ולעשות רצף ניצחונות, מחר היא יכולה לצמצם את זה ל-3, אבל מצד שני נתניה יכולה לחזור תמונה בענק.

בתחתית אין יותר מדי חדש, חוץ מהעובדה שסכנין שיפרה את מצבה.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx מכבי נתניה - ביתר ירושלים http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx

ראשון, ה-22/03/09. 20:45 בערב. אצטדיון הקופסא. ישפוט חיים יעקב.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-3 ובמאזנה ישנן 40 נקודות. במחזור האחרון סיימה הקבוצה בתיקו מאופס עם הכח עמידר רמת גן של דודו דהאן.
    היהלומים נמצאים בתקופה האחרונה בתקופה רעה. אמנם לפני יותר משבוע הם חלפו על פני בני תמרה בדרך לרבע גמר גביע המדינה, שם יארחו את בני סכנין בקופסא, אך היכולת לא הייתה מספיק טובה. מול עירוני קריית שמונה הם הצליחו לגרד את הנקודות, אך מול החניכים של דודו דהאן כבר לא. לכבוד יום הולדתו ה-48 של מאמן הקבוצה, לותר מתיאוס, מקווים השחקנים להעניק לו כמתנה נצחון על הדאבליסטית, שנמצאת כרגע באותו מספר נקודות.
    בעקבות הרחקתו הלא מוצדקת של דדי בן דיין, צפוי לותר מתיאוס לפתוח עם קלמי סבן באגף שמאל, כשאוראל דגני יפתח באגף ימין. נקוסי סיאבונגה צפוי להמשיך בהרכב, כשאלברטו בלאנקו ורביד גזל ישחקו מאחוריו. בחוד יהיו איתי שכטר ואלברטו זפאטה.

הרכב משוער: לירן שטראובר; לואיס מארין, גולן חרמון, באוון פרנסמן, קלמי סבן, אוראל דגני; אלברטו בלאנקו, רביד גזל, נקוסי סיאבונגה; איתי שכטר, אלברטו זפאטה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1271478/A68B7423_wa.Xxx http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1218051/A68B1310-(Large)-wa.Xxx
    כל קבוצה צריכה את הכוכב שלה. ברק יצחקי ואיתי שכטר.

ביתר ירושלים מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-4 ובמאזנה ישנן 40 נקודות. במחזור האחרון ניצחו הירושלמים 2-1 את הפועל תל אביב של אלי גוטמן.
    בקבוצה מהבירה מרגישים מצוין. בגביע המדינה הם קיבלו את הפועל כפר סבא מהליגה הלאומית ובליגה הם ניצחו 4 פעמים ברצף, משמע 7 נצחונות מתוך 8 המשחקים האחרונים. בקבוצה מקווים להמשיך עם הכושר הטוב כדי להמשיך ולטעון לכתר. מי שצפוי לחזור להרכב הקבוצה הוא עידן טל וזה יהיה על חשבונו של שמוליק קוזוקין. עידן ורד ימשיך לקבל אשראי בהרכב. אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן וברק יצחקי, שקיבלו זימון לקראת המשחקים מול יוון, יהיו אלה שיצטרכו לספק את המהלכים שיביאו לשערים.

הרכב משוער: טברטקו קאלה; אריק בנאדו, שמעון גרשון, אלירן דנין, כריסטיאן אלבארז; דריו פרננדז, עידן טל, עידן ורד, אבירם ברוכיאן; עמית בן שושן, ברק יצחקי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/09
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה לי תחושה שהמשחק בין מכבי חיפה ולמכבי פתח תקווה יסתיים בתיקו, אבל מכבי חיפה די הפתיעה אותי בכמות המצבים שהיא יצרה. בניגוד גמור למכבי נתניה, היא ניסתה לפתוח את המשחק בסערה ולא הייתה רחוקה מלכבוש. מכבי פתח תקווה התקשתה לצאת קדימה והמהירות של ליאור אסולין בחוד הייתה חסרה לה. מי שניצלה את זה יפה זו הפועל תל אביב. לא ראיתי את המשחק ואני לא משוכנע שהשופט קיבל תמיד החלטות נכונות.

בני סכנין בינתיים נראית טוב, אבל זה עוד מוקדם מדי לקבוע שערן קוליק הצליח לעשות שם שינוי משמעותי. ברור לחלוטין שבני סכנין משחקת פחות חזק, אבל השאלה היא כמה היא תוכל להמשיך עם היכולת הטובה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא ניצחה במחזור האחרון 2-1 את הקבוצה שלי.

10. הרצליה Member

מישהו ראה את התגובה של אניימה?
    "זרקתי כדור בצחוק, לא מגיע לי אדום".
    הפרצוף שהוא עשה שנייה לפני היה נראה כמו של רוצח שכיר, רק על התגובה הזו הייתי מרחיק אותו לעוד משחק.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון סופר חשוב על אשדוד...חבל שהפגרה באה בדיוק כשהקבוצה נכנסת למומנטום.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת אני מסכים איתך, מתבייש שזאתי הייתה התגובה שלו.

13. Don Joan Roman Member

התגובה של אניימה פשוט ביזיונית, כולם ראו שהוא זרק את הכדור בעצבים ולא במטרה של "צחוק", אם הוא לא יורחק לפחות לשניי משחקים על המקרה הזה זו תהיה עוד תעודת עניות אדירה לאיגוד השופטים ולהתאבדות לכדורגל.

בנוגע לפנדלים: שתיי החלטות גבוליות של השופט, אפשר לשרוק ואפשר לא לשרוק.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/09
  14. Mehmet Member

לאניימה מגיעה לדעתי הרחקה משני משחקים לפחות. ולא רק לו. על כל פגיעה שלא קשורה למהלך המשחק, זה צריך להיות העונש.

ובנוגע לאשדוד, איך אמר יוסי מזרחי-נאיביות... משחק שהשחקנים החמיצו המון מצבים קורצים, וחבל. ומקרייב יצא טיפש עם העבירה בסיום (לא ממש היה ברור מהטלויזיה מה היה שם, אבל לדעתי גם הוא צריך לחטוף הרחקה לשני משחקים).

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מי אתה מנסה לעבוד פה? על עצמך? הפנדל על אלירן עטר היה צלילה של 250%, והפנדל של הפועל אין מה להגיד, כי מהזווית בטלוויזיה אי אפשר לקבוע שום דבר חוץ מזה שהיד של אדרי נשלחה לכדור, אם זה נגע או לו אי אפשר לראות, אז אל תגיד שב100% לא היה פנדל, אל תתן לשנאה להשתלט על הדברים שלך.