מח' 24 בליגת העל: הצמרת לוהטת- הפער מצטמצם ל-2 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏20/3/09.

1. Don Joan Roman Member

איזה צלילה היתה אצל עטר? הכניסה של השחקן בו או הרגל שפגעה בו? על אלירן עטר היה פנדל שיש שופטים ששורקים עליו ויש שופטים שלא שורקים עליו אבל זה לא החלטי לכאן או לכאן.
    בנוגע לפנדל של הפועל: גם גבולי אבל הוא הרבה פחות פנדל מאשר זה שנתנו לבני יהודה.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עטר צלל בצורה ממש ברורה, תתחילו לתרץ שמאיר איינשטיין מפחד מהקהל של הפועל(תעשו לי טובה, הקהל היחיד שפרשנים ושדרנים משקשקים ממנו זה הקהל ''הנהדר'' שלכם), אז תמשיכו לתת לשנאה לדבר בשמכם, לי אין מה להתווכח איתכם.

3. Don Joan Roman Member

דיברו חביבי התקשורת.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

''חביבי התקשורת''.
    בטח, כששדרן אומר באמצע שידור שהוא לא מחבב בדיוק את הפועל, כשמאיר איינשטיין צורח בשידור שיש פנדלים כשהשופט(ברח השם) אומר בוודאות שפנדלים לא היו(וכמובן שעל זה אף אחד לא שם זין), כשכל התקשורת יוצאת נגד שערים לא חוקיים של הפועל בדרביים(אחד של ז'אן שלא רק שהוא לא היה נכנס כי השחקנים עצרו, גם הוא כן היה בנבדל ואחד בדרבי האחרון כשבוזגלו הגביהה כשהכדור לא מונח על משולש הקרן), כשנותנים לשונא הפועל הכי גדול על אדמת ישראל דני נוימן לשדר משחקים מגביע המדינה של הפועל ועוד נגד בית"ר(לא ראיתי אלה הייתי במשחקים האלה אבל הבנתי שהוא לא היה אובייקטיבי) ושארביטמן מבקיע בנבדל של 2 מטר אבל על זה לא עושים רעש, באמת נשמע כמו תקשורת אדומה.

5. idos87 Member

לפי מה שהבנתי קובי מויאל אמר לו כמה מילים ובגלל זה אניימה התעצבן וזרק עליו את הכדור. אם אניימה היה מבליג ופשוט הולך משם הוא היה יוצא גדול. חבל שככה הוא סיים את המשחק.

6. idos87 Member

ברק בדש כנראה ישחק בעונה הבאה באשדוד. יהיה מעניין לראות את ההתקפה של אשדוד על הדשא.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני התכוונתי התגובה שלו אחרי מה שהוא אמר, ממש זה היה בצחוק, היה לו מבט של רוצח שכיר אחרי הזריקה של הכדור.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק עכשיו את התקציר של המשחק בבלומפילד.
    1) שני פנדלים ברורים. מצטער, אבל כבר ראיתי על הרבה פחות שריקות לפנדל כך שאני באמת לא נגד השריקה הזאת. לדעתי עטר גם לא צולל (אפשר להשוות את זה לשכטר מול טמרה? זאת היתה צלילה!). היד של שחקן בני יהודה (היה כפיר אדרי, לא?) גם היה פנדל. אין לי בעיה עם הפסיקה הזאת.
    2) אניימה? אלה טקטיקות הפחדה שמזכירים לי שוער אחר, השוער לשעבר של היריבה השנואה של הפועל, שורה אובארוב. ועוד להגיד שזה היה בצחוק...? מצטער, אבל על מי הליצן הזה עובד?

9. Raulito Madridista

לא ראיתי אתמול אף אחד מהמשחקים, אבל אני מאמין שגם מהתקצירים ניתן ללמוד משהו.

מכבי חיפה אומנם סיימה בתיקו מאכזב יחסית, אבל היא יצרה משהו כמו חמש הזדמנויות לשער, כך שמהבחינה הזאת יש שיפור מסויים. חיפה לא היחידה שהתקשתה מאוד נגד מכבי פ"ת שפשוט התבנקרה. גם הפועל ובית"ר לא הצליחו לנצח את מכבי פ"ת בבית. פאנטני היה מאוד לא מרוכז והחמיץ שתי הזדמנויות טובות ואני בהחלט מבין את הדיבורים בחיפה על כך שהוא לא ימשיך בעונה הבאה. אני לא מבין מה רוצים מקטן לעזאזל, אף אחד אחר בחיפה לא עושה שום דבר מעבר. קטן לפחות משתדל. אתמול הוא גם לא היה הכי גרוע. אין למכבי חיפה שקט העונה, לפחות לא מתחילת הסיבוב השני, וזה יכול לפגוע בה.

בני סכנין הזכירה אתמול את הכדור ההתקפי והמהנה משנה שעברה, מדובר אולי במשחק הטוב ביותר שלה העונה. אני חושב שזו הפעם הראשונה שסכנין הבקיעה השנה שלושה שערים. מגיעות מחמאות רבות למאמן החדש שלה, שתוך שבוע התגבר על מנחוס גדול של סכנין - בני-יהודה, וגם העניק לקבוצה ניצחון חשוב וקצת שקט. יוסי מזרחי מנגד סיכם מצויין את אשדוד של אתמול - אשדוד חזרה להיות קבוצה נאיבית וטיפשה. באמת יותר מידי משחקים הקבוצה של יוסי מזרחי הציגה הגנה סבירה. אשדוד לא מסוגלת.

המשחק בוינטר אתמול לא היה משובח, אבל היו הרבה הזדמנויות לשערים. שני השוערים הציגו יכולת טובה, והשחקנים משתי הקבוצות החמיצו בנוסף לכך ממצבים קורצים. בתור אחד שראה את התקציר, התיקו דיי משקף. מכבי לא יודעת מה לעשות שהיא ביתרון, כנראה היא נבהלת. הכח באף משחק לא הגיעה לכל-כך הרבה מצבים. מצד אחד מכבי קבוצה חלשה שהיא לא ניצחה את הכח, ומצד שני הכח קבוצה חלשה שהיא לא מנצחת בבית את מכבי, שנראית כמו שהיא נראית. אני לא מאמין שהכח תישאר בליגה, אבל נראה מה יהיה בהמשך.

* אני מסכים איתך שי, היה עדיף לאניימה להימנע מהדברים שאמר לתקשורת, המילים שלו הוציאו אותו לא חכם במיוחד. הפרצוף שאניימה עשה לאחר זריקת הכדור היה פרצוף דיי מפחיד, זה ממש לא היה בצחוק. היה עדיף בכלל להימנע מהאירוע הזה ומזל שהוא יורחק רק למשחק אחד.

אני מקווה מאוד שמכבי נתניה תנצח היום את בית"ר ירושלים. כמו שהפועל לא הצליחה העונה לנצח את בית"ר שלוש פעמים, אני רוצה שבית"ר לא תצליח גם בפעם השלישית נגד נתניה. לי יש תחושה שאם בית"ר מנצחת היום, אז היא תיהיה אלופה. הפער מחיפה יכול לרדת לשלוש נקודות בלבד, וזה הפרש שיכול להיסגר במשחק אחד. לותאר מתיאוס שחוגג היום יום-הולדת(שיהיה לו במזל-טוב, בניגוד לברוכיאן מהצד השני), עושה מהלך חכם שמחזיר את שלו מנשה להרכב. היצירתיות שלו הייתה חסרה למכבי נתניה. שלו מנשה יישחק היום קרוב לשכטר ואני מקווה ששיתוף הפעולה ביניהם יניב משהו חיובי. בית"ר לא בלתי נתנת להכנעה. נתניה הובילה פעמיים והפסיקה לשחק. היום היא לא יכולה להרשות לעצמה שוב להפסיק ללחוץ את שחקני בית"ר ולתת להם ללכת קדימה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די חושש מהמשחק הערב אבל לא בגלל היריבה , אני מרגיש שיש אצל השחקנים תחושות של זילזול במכבי נתניה בעקבות רצף הנצחונות המרשים שהשגנו בשבועות האחרונים.
    המשחק יהיה תלוי בבית"ר היום , לנתניה אין כמעט יצירתיות בקבוצה מלבד שכטר את מנשה וקשה להם בקופסא מול קבוצה שסוגרת אותם נכון , אני מצפה מיצחקי וברוכיאן לתת היום את הטון על הדשא ולהעלות אותנו בפעם הראשונה העונה למקום השלישי ולהיות במרחק משחק אחד מאליפות.
    אני חושב שאלישע לוי ואלי גוטמן יעדיפו ניצחון של מכבי נתניה הערב מכיוון שבית"ר נמצאת בכושר מצוין ואחרי פגרת הנבחרת מצפה לקבוצה של עטר משחקים פשוטים יותר מאשר המשחקים אליהם התרגלנו.
    טענתי גם שהמרחק מהמקום הראשון היה 11 נקודות שבית"ר היא הקבוצה הטובה בליגה כשהיא רוצה , ובשבועות האחרונים רצינו והשגנו ניצחונות עם כדורגל בינוני פלוס ופשוט המון נחישות והקרבה והיום בפעם הראשונה אנחנו מגיעים כפייבוריטים ברורים מה שדי מערער אותי לפני המשחק , אבל נקווה שיהיה טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

יאללה בית"ר! :aaa021:

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי הרבה זמן לרשום, אני רק מקווה שהשחקנים יודעים מה הם צריכים לעשות. זה משחק שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד, כי אז אנחנו יוצאים סופית מהמאבק.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית משעממת עד מוות , חיכיתי כבר לשריקת השופט לסיום המחצית עוד מהדקה ה-22 בערך , שיעמום טוטאלי שנערך באיצטדיון מגעיל.
    ראיתי קצת לפני המשחק את המשחק של ריאל נגד אלמריה בבירנבאו ושעתיים אחרי אני צריך לראות משחק כדורגל בין שתי קבוצות בכירות במגרש שהחצר שלי נראה טוב יותר , לא יכול להיות שהאיצטדיון הזה יאושר זה פשוט בושה לכדורגל הישראלי.
    ברק יצחקי היחיד שניסה אצלנו אבל הוא היה אנוכי כדי להבטיח לעצמו מקום בהרכב הנבחרת ביום שבת , אני וכל אוהדי בית"ר(כך אני מקווה) דורשים מכל שחקן שלובש את החולצה עם הסמל הקדוש לשחק אך ורק בשביל בית"ר ולא בשביל קשטן.
    אני מקווה שראובן יעורר את השחקנים כי מול יריבה מוגבלת כמו נתניה אסור לאבד נקודות.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא יודע עד כמה נתניה שיחקה טוב כי לא ראיתי את כל המשחק,
    אך בדקות שראיתי היא שלטה יותר, יזמה יותר, רצתה יותר וכנראה שהיא ניצחה בזכות.
    בית"ר לא היתה במיטבה היום, מזלה שבמחזור הבא היא תתמודד בטדי מול הכח עמידר רמת גן.
    קדימה אבירם, כמה דגשים לאחר הניצחון ... אני מחכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/3/09
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה , פשוט בושה!
    ההפסד לקבוצה כמו נתניה שווה בעיני להפסד מול הכח עמידר , השחקנים באו היום שחצנים ויהירים ורק ב-10 דקות הראשונות הם שיחקו כדורגל נורמלי.
    האליפות עוד לא אבודה , אבל יש הרגשה שהקבוצה של השנה טובה רק כאנדרדוג וכל פעם שמצפים ממנה היא נכשלת.
    ברוכיאן ויצחקי איכזבו אותי היום במיוחד מכל שאר השחקנים , היום הם היו אמורים להוביל את הקבוצה לניצחון קליל אבל משום מה הם העבירו 90 דקות של הליכה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי 40 דקות מהמחצית השנייה ואת האמת? התוצאה בהחלט לא משקפת. נתניה היתה צריכה לפחות לכבוש עוד שער אחד. שכטר שמחטיא כמו טירון, כדור מהמשקוף שיורד ספק על קו, ספק אחרי הקו (ברקוביץ' צעק כל הזמן שהיה שער, אני לא חושב כך) ומשחק בהחלט לא יותר מדי הגנתי.

בית"ר לא שכנעה והיא כרגע 'מחוץ למרוץ האליפות'. נתניה? למה הקבוצה הזאת לא יכולה להיות אלופה? כי היא מתקשה לכבוש שערים? אולי, אבל ממתי שיש למובילה, הקבוצה שלי, התקפה טובה?

לכל ארבעת הקבוצות הראשונות יש מספיק סיבות למה הן כן ולא ראויות לאליפות. הרמה על הפנים, אבל מתח יש.