מח' 24 בליגת העל: הצמרת לוהטת- הפער מצטמצם ל-2 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏20/3/09.

1. מור!!! Member

סוף סוף ניצחנו את בית"ר הכבשה השחורה שלנו העונה!!!
    ניצחון בדיוק בזמן הנכון כאשר התרחקנו קצת מבית"ר וחיפה סיימו בתיקו וצמצמנו פערים!

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

de Middenweg או שי(?) , גם אני חושב ש-6 נקודות זה די הרבה אבל אחרי פגרת הנבחרת מכבי חיפה שלך יוצאת לאשדוד והפועל ת"א יוצאת לאורווה כך ששום דבר עוד לא סגור.
    אני מסתפק גם במקום 3 , אני לא כל כך צמא לאליפות אבל אם אתה יכול למה שלא תנסה לזכות?
    גם מכבי חיפה והפועל ת"א הפסידו נקודות בפח הזבל שנקרא איצטדיון כדורגל שאפילו האורווה בפתח תקווה נראית מתקן ראוי לעומת הקופסא.
    יש עוד 9 משחקים , 27 נקודות ואליפות העונה כנראה לא תהיה בטדי אבל כמו שכתבתי אני לא ימרר בבכי אם לא נזכה , אבל לסיים מתחת לנתניה ובמקום השלישי יהיה ביזיון.
    אני לא מאשים את עטר בתצוגת הנפל היום , קשה לשחק כדורגל בקופסא והשחקנים לא הגיעו עם מוטיבציה כמו במשחקים הקודמים.

3. הרצליה Member

אחח שליו, שליו איפה היית בעונה שעברה?
    איפה??

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמי אכן שי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

המשחק של היום למעשה לא אומר הרבה. דווקא התיקו של מכבי חיפה הרבה יותר משמעותית כי בסה"כ להפסיד בנתניה זאת לא בושה. הירוקים היו צריכים לנצח את הקבוצה החדשה של רוני לוי, זה בהחלט מבחינתי רמזור צהוב לגבי המשך הליגה.

ראיתי רק עכשיו את התקציר ומצטער שאני מהולנד לא יכול לשלוח כאפה רציני לראשו של 'טרור', אבל מבחינתי הבחור הזה לא יהיה בשנה הבאה בקבוצה. ההחטאה הזאת אופיינית לחלוץ שפשוט לא מרשים אותי כבר חודשים. שחקנים יותר גדולים מפאנטני החטיאו כבר ממצבים אפילו עוד יותר טובים, אבל מבחינתי ההחטאה הזאת בהחלט לא מקרית.

בסה"כ חוץ מההזדמנות הזאת ראיתי עוד שתי הזדמנויות, אבל לפי מה שאני שמעתי כל המחצית השנייה מהשידור ברשת ב', מכבי חיפה היתה רחוק מלהרשים.

לכל ארבעת הקבוצות הראשונות יש סיכוי לקחת אליפות. כבר כמה פעמים שמענו: "בית"ר סיימה את הליגה!", "הפועל ת"א כנראה כבר לא תהיה אלופה". 6 נקודות זה שום דבר בליגה של העונה!!! בית"ר עוד במרוץ.

5. henry1 Member

אחחח, איזה כיף לצעוק לאוהדי ביתר "יאללה הביתה" בסיום מול העיניים העצובות שלהם. לראות אותם ככה - תענוג. אבל מה שעוד יותר כיף, זה לנצח אותם, לעלות עליהם בכל פרמטר במשחק, וזה מול הקבוצה עם הסגל הכי מוכשר בליגה. תוצאה של 5-2 הייתה משפקת יותר את יחסי הכוחות במגרש, אבל זאת נתניה של השנה. במשחקים מול הגדולות (גם כן "גדולה", ביתר...) פתאום יש מוטיבציה, יש רצון, יש יכולת, וכאשר משחקים מול קבוצות מהחלק התחתון - חושך בעיניים.

המצטיין במשחק, ללא ספק, בלנאנקו. שחקן ענק! מסירה גאונית שלו לשלו פרצה את ההגנה האיטית והמנוסה של ביתר, ונתניה כמו נתניה חייבת לעשות את זה קשה - 2 קורות בדרך להובלה.

עוד שבועיים המשחק האמיתי שלנו, מול בני יהודה בחוץ. משחקים כאלה נתניה חייבת לנצח, כדי להוכיח שהיא באמת רצה ראש בראש עם שאר היריבות בצמרת עד הסוף. לגבי ביתר - יאללה הביתה!

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי שכטר יכל היום לטפס לראש טבלת מלך השערים. פשוט לא יאמן מאיזה מצבים הוא מחמיץ. אם הוא היה מנצל רק 20% מהמצבים שהוא מגיע אליהם במקום 5%, מזמן היינו מובילים את הליגה בחתיכת הפרש.
    השאלה המרכזית היא איך שומרים את הטירוף הזה גם במשחקים מהסוג של בני יהודה בשבוע הבא. נצחון על ביתר ירושלים זה נחמד, אבל לא משהו שהפיל אותי מהכיסא. השנה יש לנו מספיק בשר כדי ללכת ראש בראש עם כל הקבוצה. החכמה היא ליצור המשכיות.

לותר מתיאוס נותן לשחקנים האלה את כל הכלים כדי להצליח. ביתר ירושלים בפיגור לא הצליחה לבעוט לשער שלנו מחצית שלמה, בזמן שאנחנו יכולנו לדפוק בהם שביעייה. זה רק מראה איזה כושר גופני אדיר יש לשחקנים. אחרי תצוגות כאלה, אני שואל, למה לא לטרוף את הקבוצות הקטנות? פשוט מתחילת המשחק לעשות חריש, עד השער הראשון, השני ואז השלישי.

אתם יכולים לגזול מאיתנו פנדלים ולהמציא לנו כרטיסים אדומים, אתם יכולים לחלק לקבוצות היריבות פנדלים שלא היו ולא נבראו, אבל לא תצליחו לשבור אותנו! אנחנו כאן ואנחנו נשאר כאן עד סוף העונה וניתן את כל הנשמה בשביל לזכות בצלחת.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי נתניה ניצחה היום בצדק מוחלט ומגיעות לה מחמאות על המשחק שלה, אין מה לדבר על הרמה, אבל במצ' אפ נתניה ניצחה כמעט בכל פרמטר, ניצחון מוצדק לחלוטין.

כמו שאמרו מעליי, נתניה מגיעה מול הגדולות במוטיבציית שיא, בדיוק כמו קבוצה קטנה, הבעיה שלה היא מול החלשות יותר, שפתאום היא נראית חושך מצרים. נתניה השאירה את עצמה בתמונה אבל לא יותר מזה, אחרי משחקים נגד בני יהודה/מכבי פ"ת ושאר הבינוניות מינוס, יהיה אפשר לומר שנתניה באמת מסוגלת לעשות את זה, בינתיים היא בתמונה, אבל היא חייבת להוכיח שהוא מסוגלת להראות עליונות לאורך זמן גם נגד קבוצות חלשות. לעלות עם מוטיבציה נגד גדולות זה לא חוכמה גדולה מדי, החוכמה, והמבחן של קבוצה גדולה, זה לקחת את הנקודות נגד הקטנות, יש לנתניה שבועיים כדי להתכונן ולבוא לטרוף את בני יהודה שגם ככה בירידה תלולה.

8. Nike Member

פשוט לא יאומן עד כמה בית"ר תלויה בברוכיאן ואני אומר את זה שוב ושוב ושוב. אם הוא לא במשחק, אז גם יצחקי צריך לשחק לבד ולבעוט מרחוק כי אין את הכדור החכם של ברוכיאן שימצא אותו פנוי ברחבה, ובן שושן לא בעניינים, עידן טל משחק רע וכל המשחק של בית"ר מתפקשש. פרננדס כבר הרבה זמן חושך מבחינה התקפית, ורד היה פשוט חייב להכניס את המצב האחרון.

מכבי נתניה באה עם מוטיבציה, באה להלחם וזכתה בנקודות בצדק.
    בלנקו הגיע לעבודה ועשה פעולות יפות.
    וכמה כישרון יש למעבי, זריזות, יכולת העברה ולחימה לאורך 90 דק'. שחקן קו גדול. למרות שרוב הכדורים הלכו שמאלה למעבי ובצדק כי הוא ניצל חולשות באותו צד של בית"ר, הייתי רוצה לראות יותר פעולות של סבן בצד ימין ומשחק באמצע המגרש. משחק מגוון, נקרא לזה כך.
    שכטר כשרוני, מאד. מגיע למצבים, מכדרר יפה אבל ברגע שהוא מול השער הוא כאילו מאבד הכל ובועט כדור סתמי שפוגע בשוער/בקורה/יוצא החוצה.
    מזלה של נתניה ששלו מנשה חיכה במקום הנכון כמו שצריך לעשות אבל שכטר חייב לעבוד על הסיום שלו כי נתניה הייתה צריכה לצאת מפה עם שלישיה לפחות.

9. Raulito Madridista

מכבי נתניה ניצחה אתמול בצדק, היא הגיעה להרבה מצבים, ותוצאה גבוהה יותר כמו 2-0 למשל, הייתה משקפת יותר את מה שהלך אמש בקופסא. כמובן שחייבים לציין שהפציעה של אלבארז פגעה בבית"ר, הרי ניר נחום לא מגן והוא אתמול התקשה מאוד, אבל בכל-זאת מגיעות לנתניה מחמאות, היא עשתה שינוי ולא הורידה את הרגל מהגז לאחר שהוליכה. מתיאוס חייב להפסיק עם השטויות ולתת לשלו מנשה מקום של קבע בהרכב, הוא היה פנטסטי אתמול. שער, משקוף וקורה, מסירות מעולות והרבה לחימה. חבל שאיתי שכטר למשל עשה הכל הפוך אתמול, איך הוא החליק אחרי הכדור הגדול ששלו מנשה סידר לו ועוד שתי החמצות שלו. שכטר חייב לעבוד על הסיומת שלו. אני רוצה לציין לטובה גם את טל מעבי שהציג משחק מעולה בעמדת המגן השמאלי. היו לו פריצות לא רעות בכלל, רק המסירה האחרונה לא ברמה של דדי, זה ייקח עוד זמן. כישרון גדול. בית"ר לא הגיעה אתמול למשחק. מעט מאוד ראינו ממנה. השחקנים לא היו עם אש בעיניים כמו במחזורים האחרונים. בניגוד לנתניה שהתקדמה לחיפה, בית"ר עשתה צעד אחורה ויש לה עוד מה לשפר, כי הקבוצה גם כשניצחה, ממש לא הרשימה. ברוכיאן אתמול לא עשה מספיק. המהלך שבו הוא עשה כאילו הוא מרים ובסוף הוא עבר שחקן בצורה מדהימה, היה מאוד מרשים, ללא ספק תרגיל ענק, אבל לא יכול להיות שהוא יעשה מהלך וחצי במשחק וחוץ מזה כמעט ולא ייגע בכדור. גם הסיומת שלו מול שטראובר הייתה מאוד חלשה. עטר הפסיד בפעם הראשונה למכבי נתניה ונראה אם בית"ר תחזור לעצמה בשני משחקי הבית הבאים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/09
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

henry 1 , באחת ההודעות שלך בחודש האחרון טענת שאתה היית תינוק באליפות האחרונה של נתניה ב-83' , מה שאומר שאתה בן 26 לפחות , לפי צורת הכתיבה שלך את נראה לי ילד בן 13 מתלהב.
    בית"ר גדולה על מכבי נתניה בשם , בתארים , בקהל , בשחקנים , באיצטדיון וביחס של הקבוצות האחרות אל השם בית"ר ירושלים.
    אני מבטיח לך שבית"ר במרחק של 6 נקודות (שהיה אמור להיות 4) לעומת מכבי נתניה שנמצאת במרחק של 3 נקודות , בית"ר מסוכנת יותר ומפחידה יותר את הפועל ת"א ומכבי חיפה.
    מכבי נתניה ניצחה אתמול בצדק וכל הכבוד על הניצחון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx אבל אם מכבי נתניה באחד המשחקים הכי חלשים של בית"ר בעונה הזאת , מצליחה לנצח רק 0-1 , אז מה זה אומר על הקבוצה הנפלאה שלך?אני בכל מקרה ידעתי שאחרי רצף הנצחונות המצוין יגיע פנצ'ר , זה עדיין לא קובע שום דבר לגבי זהות האלופה או הסגנית או הקבוצה שתסיים במקום השלישי כי בכל שבת קבוצה אחרת תאבד נקודות , שבוע טוב.

11. Don Joan Roman Member

משחק לא טוב שלנו אתמול, שלישית הקסם (7-8-9) תפסו משחק חלש מאוד, דאריו לא היה מעורב וגם אלבארז וגרשון נפצעו עוד לפניי פתיחת המחצית השנייה וככה קשה מאוד לנצח במגרש צר מידות כמו ה"קופסא", כרגע בית"ר יוצאת מהמאבק אבל כמו שנכנסו אליו כשהיה פער של 11 נקודות מהמקום הראשון אנחנו יכולים להיכנס אליו גם עכשיו כשהפער הוא 6 נק', צריך גם לזכור שאת 2 מהמשחקים היותר קשים שלנו העונה עברנו, פעם בניצחון על האדומים ופעם בהפסד, חוץ מזה שההפסד היה צריך להגיע מתישהו, טוב שהוא בא במחזור שהירוקים איבדו נקודות ונקווה שבמחזורים הבאים נזכה ליותר הצלחה.

ד"א אם למישהו יש כוח הייתי שמח אם הוא יבדוק האם בית"ר השיגה ניצחונות העונה בימי ראשון? לדעתי לא.

12. henry1 Member

זה לא שאני תינוק, או לא יכול לכתוב הודעות קצת יותר הולמות את הניצחון (כפי שכתבתי באתר הקופסא אחרי המשחק), אלא שאני פשוט לא שם על אוהדים כמוך, שמזלזלים בנתניה ומשתחצנים לכל אורך הדרך, כאילו איזה קבוצה גדולה אתם. תבין, כבר כתבתי הרבה דברים כאן, וברמה די גבוהה, אבל כאשר זה קשור אליכם, אני בכיף אוריד את הרמה, רק כדי שתוכל לכתוב לי תגובה כמו שכתבת עכשיו. שוב, ממש לא מזיז לי, ויאללה הביתה! הרמתם את האף יותר מידי בזמן האחרון, ואני שמח ששחקני נתניה נתנו לי את ההזדמנות להוריד לכם אותו, גם בתגובות כאלה (ולא שאני חושב שאלו היו תגובות כאלה ירודות. זה פשוט הרמה שלכם).

ההתטבאויות שלך לפני ואחרי המשחק מולנו היו נטו של זילזול, בניגוד אלינו, שדווקא אנחנו מפרגנים. כמה נהדר לרדת לרמה שלך אחרי המשחק ולהגיב לך באותה צורה. פשוט תענוג. להבא תמתן את התגובות שלך, ואז תדבר על תגובות של אחרים. ילד.

אני גם לא חושב שעכשיו אנחנו כאלה פייבוריטים לאליפות, ממש לא, ושום דבר בדעותיי לגבי הקבוצה שלי לא השתנה בגלל הניצחון הקליל אתמול. רק ניצחון על קבוצות מהחלק הנמוך יותר של הטבלה יביאו לנו את התואר.