מח' 30 בפלייאוף העליון: הדרבי התל-אביבי במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏1/4/13.

1. alexshw Member

אומנם זו יריבה חסרת מוטיבציה, אבל ראינו מכבי חיפה אמיתית וזה תמיד כיף.
    מקווה שלא גמרו את התחמושת, כי לפנינו משחקים קשים.
    היום ראינו בית ספר לכדורגל.

כנראה שבני טבק אוהב את זה עמוק וחזק:
    ב - 88 חטף עשיריה מאיתנו כשחקן מכבי ת"א, ב - 2003 שמיניה כמאמן הנוער שלה, בסיבוב הקודם רביעיה עם רמה"ש והיום שישיה.
    ולא נשכח כמובן את העשיריה מרודה כמאמן הפועל ב"ש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

זה היה הניצחון ליגה הכי גבוה של הקבוצה מאז ה - 14.1.2006, אז פירקנו באותה תוצאה את נצרת עילית בחוץ.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר ההכי גרוע מהמשחק הזה זה שבנאדו עוד ישאיר גם בעונה הבאה את אנדלובו כי הוא יחשוב שהוא ברמה המתאימה לקבוצה.
    בכל זאת, חבל שעמאשה לא קיבל מנוחה. יהיה לו קשה להשלים 90 דקות גם בשבת. אזולאי פשוט כלום ושום דבר, ממשחק למשחק אני יותר ויותר שונא אותו.

ידין עדיין לא ידין של לפני הפציעה, אבל עוד משחק-שניים הוא יחזור להיות אותו שחקן אדיר שהיה. נכון שבוקולי גדול, אבל כשידין בכושר מצויין ובוקולי בכושר מצויין, אני מעדיף את הראשון.

3. oranfu Member

אזולאי זה הבעיה הכי גדולה שלי עם בנאדו. אין לי מושג למה הזבל הזה ממשיך לקבל קרדיט.
    אני יכול לסלוח לשחקן שהוא לא שחקן טוב במיוחד אבל הוא משקיע (צעירי כדוגמא). ארבעת החלוצים שלנו לא מרשימים, אבל אנדלובו, עמאשה ותורג'מן לפחות משקיעים ומנסים. אזולאי יכול להעביר 90 דקות והוא לא צריך לכבס את החולצה אחר כך. התקווה הראשונה שלי בקיץ זה שנבעט בפרימדונה הזה.

באופן כללי על הקבוצה, אני מרגיש שהקבוצה פשוט מאומנת, משהו שלא יכולתי להגיד כבר שנים. כיף. תנועה בלי כדור, לחץ, דאבל פאסים. תענוג.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/13
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אמנם יש עוד כמה ימים לקראת המשחק מול קרית שמונה, אבל הנה ההרכב שלי:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ שראנוב ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
    טאלב ▬▬ פיליאבסקי ▬▬ קינן ▬▬ דגני
    ▬▬▬▬▬▬▬ בוקולי ▬▬▬▬▬▬▬
    ▬ ▬ עזרא ▬ ▬ גולסה ▬ ▬ קטן ▬ ▬
    ▬▬▬▬ עמאשה ▬▬ אנדלובו ▬▬▬▬

מביא כדורים: משומר

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אגיד. הייתי מעדיף 1-0 מול מכבי ת"א והיום גם ניצחון קטן...
    נורא נחמד הרביעייה של אנדלובו. לתפוס יום זה תמיד נחמד, אבל מכבי חיפה צריכה שחקן ברמה יותר גבוהה.

אני רוצה להאמין שהלחץ ירד בקרית אליעזר. אחרי התיקו המאופסת בבלומפילד מול המוליכה ראיתי על המגרש מעין זריקת מגבת לבנה. ללא ספק שיהיה מחר מעניין לראות מה מכבי ת"א הולכת לעשות, אבל אני כרגע כבר לא מאמין באליפות. אם מכבי ת"א מאבדת מחר ומול האדומים נק' ואנחנו ממשיכים לנצח אז אולי עוד אפתח מחדש את המרוץ. כרגע האליפות של הצהובים כחולים.

6. alexshw Member

שי, אין במכבי חיפה לחץ לקחת את התואר בגלל פתיחת העונה הגרועה וגם במשחק העונה לא ניכר לחץ הזה. פשוט שחקני התקפה לא מספיק איכותיים והיום זה לא היה מדד טוב, אבל עדיין אני מאוד מרוצה שהקבוצה באה רעבה ונהנתה מהמשחק וגם לא הורידה רגל מהגז אחרי השלישי, כמו בשנים האחרונות.
    כל השערים באו ממהלכי כדורגל, וזה תמיד כיף לראות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/13
  7. oranfu Member

אני בהחלט מסכים עם אלכס. סוף סוף לא מורידים את הרגל מהגז. בשנים האחרונות המאמני אנטי כדורגל שלנו הרגו אותנו מהבחינה הזאת.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1476818-18.Xxx

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/3112.Xxx

במשחק שככל הנראה יהיה משחק העברת הכתר מהאלופה היוצאת לאלופה שבדרך תארח עירוני ק"ש את מכבי ת"א, בעוד שמכבי מתעסקת במירוץ האליפות הצפוניים רוצים ניצחון כדי להישאר בתמונת המקום השלישי לאחר הניצחון היום של הפועל ת"א. בשני המשחקים האחרונים שחקניו של ברק בכר לא הפסיקו להחמיץ ולמרות שליטה ברורה במגרש יצאו רק עם נקודה מתוך 6 ונגד מכבי ת"א הם יהיו חייבים לשפר משמעותית את אחוז ניצול המצבים כדי לצאת עם נקודות, לשם כך בכר צפוי לערוך שינוי בחוד כאשר אוסיי מאוולי יירד לספסל ושמעון אבוחצירה יחזור להרכב, גם בהגנה צפוי שינוי כשסלאח חסארמה הותיק יקבל מנוחה ואיציק כהן יעלה במקומו ב-11, דן איינבינדר שסובב את הקרסול נגד בני יהודה כשיר בסופו של דבר ויפתח בהרכב.

הרכב משוער: דני עמוס - אלעד גבאי, שיר צדק, איציק כהן, דושאן מאטוביץ' - בריאן גרזיצ'יץ', אדריאן רוצ'ט, דארקו טאסבסקי, אחמד עאבד, דן איינבינדר - שמעון אבוחצירה

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/397/856.Xxx
    בחוד ההתקפה של ק"ש. אבוחצירה

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/3.Xxx

לאחר ה0-0 במשחק העונה בבלומפילד בשבת האחרונה שהשאיר את הפער של 10 נקודות היום נראה שהלחץ עובר לשחקניו של אוסקר גארסיה, הניצחון של מכבי חיפה היום הוריד את הפער ל-7 נקודות כאשר לצהובים-כחולים מקרית שלום מחכה משחק חוץ קשה נגד האלופה מהצפון ודרבי בשבת שיכולים לפתוח מחדש את מאבק האליפות. החיסרון המשמעותי של אוסקר בסגל יהיה זה של מהראן ראדי שלא שיחק גם נגד חיפה בשבת ויעדר גם מהמשחק של מחר, מושיקו לוגסי וחסן אבו-זייד מתחרים על המקום הפנוי שהותיר ראדי בהרכב. אוסקר לא צפוי לערוך שינויים נוספים אם כי עדיין קיים סיכוי שמואנס דאבור יפתח במקומו של דור מיכה כשגם אופציה לפתוח עם איגנסיו פידלף וגונסאלו גארסיה על מנת להוריד עומס משחקני ההרכב עומדת על הפרק אם כי הסיכוי זה יקרה נמוך. רוברטו קולאוטי שלא היה בסגל במשחק האחרון יחזור ל-18 על חשבונו של גאל מרגוליס הצעיר.

הרכב משוער: וינסנט אניימה - שרן ייני, קרלוס גארסיה, איתן טיבי, יואב זיו - גל אלברמן, מושיקו לוגסי (חסן אבו זייד), ערן זהבי, דור מיכה - אלירן עטר, ראדה פריצה

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/487/817.Xxx
    מכבי תיאלץ להסתדר משחק נוסף בלעדיו. ראדי

9. Raulito Madridista

שלושה נצחונות רצופים, 3/3 בפלייאוף העליון. ממש 'היינו כחולמים', ואתמול לא היה האחד באפריל. ועדיין, למרות השיפור הקל מאוד במשחק הקבוצתי(או יותר נכון - קצת יותר כדורגל מהשחקן הכי מוכשר בסגל במצב העניינים הנוכחי - טל בן-חיים), המלחמה של השחקנים(הכל יחסי) ונקודות הביטחון מבחינת המקום השלישי - אחרי החרפה מהדרבי הקודם, אני לפחות הייתי נזהר עם הדיבורים. עדיין הם קבוצה טובה יותר, עדיין יש כל-כך הרבה ליקויים במשחק. מזל טוב לחנן ממן שכבש אתמול(נו, תנו לו את השער) ושבר בצורת של למעלה מ-20 משחקים. וטוטו - ממש ווינר. ממש סקורר. נו באמת, לכו תעבדו על מישהו אחר. פרדי עושה עבודה סבירה, אבל אי-אפשר להתעלם מהביזיון בגביע. ומה כבר היה נדרש כדי לעבור את ראשון-לציון..לא הרבה. בכל-מקרה, אחזיק אצבעות בדרבי. אני קונה תיקו.

אז מה, אנדלובו היה נראה ממש מפלצת כדורגל מול רמת-השרון(מגוחכת). אז זהו, שהיא לא מדד לכלום. מברוק לבנאדו על השישייה, הניצחון הכי גבוה בקריירה, וטוב מבחינת חיפה לשיפור המאזן ההתקפי. אבל הבעייה עכשיו שבחיפה עלולים להסתנוור. בעונה הבאה העמדה הראשונה שחיפה צריכה לחזק היא עמדת החלוץ.

10. Ice Cream חסה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סופר מוקש מחכה למכבי תל אביב בצפון!
    למרות רצף של 8 ניצחונות רצופים הקטר הצהוב נעצר מול חיפה (זה היה צריך להגיע מתי שהוא וטוב שנגמר בתיקו).
    אני מאמין שהקבוצה השנה בנויה מחומר אחר ותדע לעמוד במכשול הזה בקרית שמונה.
    נכון שהיו פנצ'רים בב"ש ובאשדוד אך לדעתי העונה הזו הבנייה נמשכה בכל רגע במהלך העונה וזהו המאני טיים של הקבוצה ואני מאמין שמכבי תצא מנצחת מקרית שמונה...
    לפי מה שאני רואה כאן מדובר בהרכב יחסית התקפי וחזק ומאחל להם המון הצלחה במשחק!

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה יחסית שקולה.
    מכבי טיפה יותר מסוכנת אך עדיין מאוד לא רגועה ברחבה (עטר ופריצה בועטים לשמיים).
    לשמחתי כדור עומק גדול של לוגסי לדבור מוריד את הצהובים ליתרון במחצית.
    כפי שאמר יורם ארבל - עקיצת הדבור!

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קרית שמונה חלשה מאוד, מאוד התאכזבתי מהם.
    חשבתי שהם יעשו חיים קשים לקבוצות שיגיעו למגרש שלהם, ובסוף יוצא שגם הפועל וגם מכבי לוקחות שם 3 נקודות. מול הפועל עוד הקבוצה של בכר שיחקה היטב, היום זה נראה רע, ולאורך כל המחצית הראשונה היא לא בעטה פעם אחת לשער.

ניצחון עם הרבה אופי למכבי, במגרש חוץ קשה מול יריבה קשה. נשאר לי רק לקוות שקרית שמונה תציג את אותה היכולת גם מולנו בקרית אליעזר.

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של מכבי.
    הראו הרבה אופי וביטלו בהרבה דקות את קרית שמונה במגרש.
    לא מסכים עם דני נוימן (מי כן יסכים איתו) שמכבי הציגה משחק חלש.
    במגרש קשה מול יריבה כזו קשה יכולת כזו בהחלט הסכימה.
    לא בטוח לגבי הפנדל של קרית שמונה שלאחר הבקעתו נתן לה כמה דקות של כדורגל אבל חוץ מזה באמת שלא ראו אותה.

יאללה דרבי!

15. סדרו קייטע Member

הפלייאוף העליון לא נראה כרגע כמו רעיון מבריק. אני מבין ההגיון מאחרי זה- לייצר כמה שיותר מפגשים גדולים. חבל שפועל מה שקורה זה שאתה מקבל ארבע קבוצות די חסרות מטיבציה ודרך קלה מידי לשתי המובילות. סיבוב שלישי שהיה מפגיש את המובילות גם עם קבוצות התחתית היה מקשה עליהן הרבה יותר.