מח' 30 בפלייאוף העליון: הדרבי התל-אביבי במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏1/4/13.

1. Don Joan Roman Member

ערן זהבי זה השחקן הכי דוחה שדרך במגרשי ישראל מאז אבו-קאסיס, להקיא

2. oranfu Member

משומר היה חלש מאוד. כמו שאר ההגנה שהיו גרועים (דגני שחקן חסר מושג לחלוטין. טיפש גמור ואין לו את המהירות של משומר לתקן את הטעויות שלו).
    גם צעירי, אני מקווה שאנשים יבינו שהוא לא שווה יותר מדי. חוץ מזה שהוא משקיע הרבה, אין לו כלום. טכניקה של פיל.

מאוד עיצבנו אותי ק"ש. כל המשחק בכו על השופט (על מה לעזאזל? הם צריכים להגיד תודה שלא נתן פנדל על אנדלובו ואדום לחסארמה), כל מתפרצת עצרו בעבירה, כששחקן שלהם שכב פצוע הוצאנו כדור, כמה דקות אחרי זה שחקן שלנו שוכב פצוע והם ממשיכים לשחק..
    גם מעצבן אותי שלפני שלושה ימים הם לא גילו שום מחויבות ורצון לנצח והיום נלחמו. אבל שייחנקו.

גם זהבי מגעיל אותי. מילא שעבר ליריבה השנואה, אבל לחגוג ככה..
    פשוט גועל נפש, מכביסט במלוא מובן המילה.

חבל לי על נתניה, עושה רושם שהם ירדו היום ליגה. מבחינה מקצועית זה כנראה מגיע להם. אבל עדיין..

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/13
  3. alexshw Member

שחקן שאתה רוצה שישחק בקבוצה שלך. בדיוק סוג השחקנים שאוהדי הקבוצה שלו מתים עליו ואוהדי היריבות מתעבים אותו.
    אל תתמם. גם אבוקסיס היה נערץ בבית"ר עד שעזב.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/13
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה נראה כאילו בנאדו יהיה חייב לעשות רוטציה, גם אם לא יירצה.
    הוא לא נתן דקות ידין, בשבוע הבא בוקולי מוצהב והוא יהיה חייב לשחק. לטוואטחה וקטן הוא לא נתן מנוחה, עכשיו שניהם פצועים. קטן אני מאמין שיהיה כשיר עד לשבוע הבא, לגבי טוואטחה אני עדיין סקפטי. הגנתית שיימן לא נופל ממנו, אבל התקפית הוא בשתי דרגות פחות טוב ממנו.

אגב, צריך להגיד מילים טובות לעזרא היום. אחרי הרבה זמן שנעלם, הבחור כבש היום שער יפה ובישל עוד שניים, אחרי שגם בשבוע שעבר הוא בישל יופי של שער לטוואטחה. הוא מתחיל לחזור לעצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/13
  5. Ice Cream חסה

יש לך כשל כרונולוגי. שחקן שעוזב קבוצה שבנתה אותו והפכה אותו למי שהוא, עוזב ליריבה הכי שנואה ובמדיה הוא חוגג על הקבוצה הזו שבנתה אותו, יזכה לשנאה כזו. כמו אבוקסיס גם ערן זהבי.
    אני מסכים עם מירו ועם יונתן כהן היום בשער השבת שקצת כבוד, בטח לקבוצה שאתה אומר שהיה לך מגיל צעיר מנוי בה - תפגין חגיגה בצורה מאופקת. אני במקום אוהדי הפועל הייתי מקדיש אחרי זה את כל השעה שנותרה לשירים עליו ועל אמא שלו.

חוץ מזה, הפועל קבוצה עם שחקנים לא מספיק טובים, השחקנים האלה בכושר לא טוב (אבוטבול, תמוז, חנן ממן, אלמוג כהן וטל בן חיים כבר כן הראו שהם שחקנים טובים), השחקנים אפאתיים ומתוסכלים, ואין ביניהם חיבור ותיאום מינימלי.

לראות את אלירן פאקינג עטר בדקה ה-80 רץ לרחבה של אניימה וגולש לכדור של טיאגו קוסטה (נכון?) וזוכה על זה לתשואות מהאוהדים - היה הסיפור של המשחק הזה.

6. Igi Member

כבר ידוע שערן זהבי הוא בן אדם בלי נאמנות וכמוהו יש עוד המון בעולם, אבל היום הוא הוכיח שהוא גם בן אדם בלי כבוד. בכל מקרה, מכבי תל אביב וחיפה ממשיכות לטייל מעל הליגה, אין ספק שהן רמה אחת מעל כולן. מצחיק לראות איך הפועל הייתה שולטת ללא עוררין בשנים האחרונות והיום היא נראתה כמו קבוצת הנוער של מכבי.
    לגבי חיפה, אני מבין את בנאדו שרוצה להראות ששום דבר לא נגמר וממשיך לשחק בהרכב חזק בליגה ואני לא יכול יותר מדי להאשים אותו כי הגביע רק בעוד שבוע וחצי, אבל אני מקווה שהפציעות של הקפטן ושל טוואטחה לא יפגעו בנו יותר מדי. אני מאמין שבסופו של דבר שניהם יהיו כשירים לגביע.

7. Don Joan Roman Member

יש שחקנים שברגע שהם יחתמו בבית"ר אני לא אראה אף משחק עד שהם יעזבו, ערן זהבי זה אחד מהם, ובנוגע לאבוקאסיס הוא היה אהוב הקהל עד שהוא בגד ועבר להפועל שהעיפו אותו קיבינימאט ברגעים שהיינו זקוקים לו ולכן למרות שמספר פעמים ניסה לחזור לירושלים תמיד נתקל בקיר זכוכית, מה שזהבי עשה זה גועל נפש אחד ענק, שיישאר בתל אביב, אצלנו בירושלים אין לו מה לחפש מכל הבחינות

8. Ice Cream חסה

אל תעליב. אושר אבו ודין אקפי כן יודעים לעצור שחקן בתוך הרחבה, ואת שגיב יחזקאל דור מיכה לא עובר באימונים אפילו כמו שהוא עבר את אבוטבול היום.

9. אלי מתחן Member

טוטו תמוז יותר מגעיל מערן זהבי. לזהבי יש לפחות קצת יכולת ומקצוענות.
    בכל מקרה, איך שהפועל התייחסו אליו אני מבין את השמחה שלו.

10. oranfu Member

איך הפועל התייחסו אליו?

חוץ מזה, שהבנאדם הוא כביכול אוהד הפועל מילדות, איך לעזאזל הוא יכול לחגוג ככה בהגזמה גול בדרבי? אפשר לחשוב שזה גול של אליפות. הרי הפועל היא סוס מת והאליפות כבר סגורה ממזמן.
    והיכולת והמקצוענות של זהבי לא ממש קשורות לעניין. שמעון גרשון לא התנהג ככה. זה כנראהה ההבדל בין שחקן שהולך אחרי הכסף אבל באמת אוהב את המועדון, לבין חרא אגואיסט שרואה רק כסף מול העיניים ואין לו שום סנטימנטים.
    אם הייתי אוהד הפועל, עם כל הכאב על מצב הקבוצה וההפסד, הייתי שמח שזבל כזה לא נמצא בקבוצה שלי.

11. Telkiyski Member

כל מה שנאמר פה נכון, ערן זהבי הוכיח היום שבלי קשר להיותו שחקן כדורגל טוב, או לא טוב, או וואטבר, הוא פשוט בנאדם מגעיל. אין דרך אחרת לתאר את החגיגה הזו שלו.

ומבחינתי חילוקי דיעות או טונים צורמים או שאיך שתרצו לקרוא לזה שהיו לו במו"מ עם אנשי הפועל לפני שחזר לארץ, הם ממש לא תירוץ לזה.
    מה שזהבי עושה זה לירוק בפנים של אלפי אוהדים של קבוצה שהוא לא היה היום כלום בלעדיה.

מי שיוצא הכי קטן מכל הסיפור הזה, זה ערן זהבי בעצמו.

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר לא חדש שאין יותר סמלים בכדורגל הישראלי וחבל שכך....
    לא חושב שיש לאוהד אחד הקבוצות עם מי באמת להזדהות....
    בכל יום שחקן יכול לעזוב לקבוצה אחרת ולהצהיר על אהבתו הסודית/החלום לשחק בה/ההזדהות אליה.

13. alexshw Member

הפועל עושים את המוות לשחקנים. אין שחקן אחד שעזב אותם ולא מספר על הדברים המגעילים שהמועדון עשה להם. כמובן זה נכון היה לתקופת טביב.
    כרגע אינני יודע מה המצב שם.

דון חואן, אבוקסיס שחקן בית של הפועל. אז כשהוא הגיע לבית"ר זה בסדר וכשחזר הביתה פתאום לא?
    הוא היה שחקן נבחרת, מה רצית שהוא ישאר במועדון על סף פירוק? אפשר להבין את המהלך שלו כי בסופו של דבר לא מדובר בשחקן בית של בית"ר. אז כן הוא נתן 6 שנים גדולות שם, עדיין לא שחקן בית.

14. Love Is Red Member

אני אגיד משהו מסוים, אפילו אופיר חיים שנחשב לסמל בקרב חלק מאוהדי הפועל באר שבע היה חשוב לו יותר הכסף ופחות הקבוצה בשנות השיא שלו, הוא פתאום הגיע למכבי ואמר שהוא רצה לחזור אלייה כל זמן שהוא לא היה בא, אם כל הכבוד לזה שהוא גדל בקבוצה הזאת, מי שבנתה ועשתה אותו היא לא מכבי תל אביב שזרקה אותו אלא הפועל באר שבע.

הסמלים נגמרו לפניי כ10 שנים כאשר אבי נמני עזב את מכבי תל אביב לבית"ר ירושלים...

15. קשר שמאלי Member

שי אבוטבלוף נראה במגרש כמו שחקן בן 90
    מדהים איך אוהדי הפועל(החברים שלו משער חמש) הצליחו לסדר לו חוזה בהפועל עד 2016
    שחקן ברמה של קבוצות תחתית. גם בשיאו שלו הוא לא היה ראוי לשחק בהפועל ת''א
    אחד הבלופים הכי גדולים