מח' 32 בליגת העל: 0:1 אדום במשחק העונה ומקום ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/4/10.

1. Don Joan Roman Member

חבל שדוד לא נותן לדן איבינדר את ההזדמנות לפתוח בהרכב יחד עם צחי אליחן ועידן טל בקישור, למרות שאני מאוד מכבד את מויאל וחושב שיש לו כישורים לשחק טוב כקשר הורס הוא מאוד מעופף ולא תורם דבר בחלק ההתקפי ואני חושב שדן הוא אחד מהשחקנים הבאמת יותר מוכשרים שהיו בקבותצת הנוער של השנים האחרונות והייתי יותר משמח לראות אותו ואת עידן טל משתפים פעולה כקשרים אחוריים כהכנה לעונה הבאה בה מצבת הקשרים האחוריים שלנו תכלול ככל הנראה את: עידן טל, קובי מויאל, דן איבינדר וברק משה ואני חושב שהישלוב בין דן לטל יכול להיות הטוב ביותר.
    בשאר חלקי המגרש אין שום תלונות: אין מגן שמאלי אז ריקן היחיד שתפקד ב2 המשחקים האחרונים בצורה טובה צריך לשחק שם למרות ששוב כקשר הוא הרבה יותר איכותי, טיבי לא מגן ימני אבל גם זה אילוץ וגרשון אנד בן יוסף זה השילוב הכי טוב שאנחנו יכולים לקוות לו, בהתקפה כמובן שברק יחסר מאוד במיוחד כשעכשיו החלוץ המוביל יהיה טוטו תמוז אבל אולי זה יגרום לעמית בן שושן לקחת יותר על עצמו ואולי דווקא מהמצב הקשה בלי בעצם שלושת שחקני ההתצקפה הכי טובים שלנו נרוויח אותו, יהיה משחק קשה, נהקווה לתוצאה טובה וכדורגל טוב והכי חשוב שלא ויסה ובטח שלא ואסקס יעלו לשחק אפילו חצי דקה כי כל שנייה שלהם על המגרש זה בזבוז הן של דקות לדן איבינדר/צחי אליחן והן של יכות שלנו לעשות משהו במשחקים ולא בגלל שהם לא מוכשרים(לפחות ויסה) אלא בגלל דברים אחרים, בין השאר העובדה שהם לא ישארו פה בעונה הבאה (וטוב שכך).

עד המוות גם אם זה כואב
    יאללה בית"ר!

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש תוצאות שלוקח הרבה זמן להתנער מהן. 4-0 להפועל באר שבע היא אחת מהן. הפעם האחרונה שהפסדנו 4-0 הייתה לביתר ירושלים האימתנית של לואיס פרננדז, כשהיינו עם 3-4 שחקני הרכב. מול הפועל באר שבע לא הייתה שןם סיבה להתפרקות שכזו, למרות שדניאל ליפשיץ היה אחראי על 3 שערים בצורה בלעדית.
    עכשיו אני מקווה שהשחקנים יתקנו את הרושם הרע מול מכבי פתח תקווה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

החששות נעלמו.
    קינן יהיה כשיר למשחק מול הפועל.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתעה.
    אם כבר יכולתם ללכת עם זה עד הסוף ולעשות מזה מלחמה פסיכולוגית(אם זה לא מה שזה היה מהתחלה).

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לי תחושה שגם לגבי בן דיין המצב דומה, וגם הוא ישחק בסופו של דבר.

6. Raulito Madridista

אף אחד לא חיפש כדורגל ברמה של ליגת האלופות הערב בבלומפילד, אבל הופתעתי עד כמה שתי הקבוצות, השלישית והחמישי, יכולות להציג יכולת ירודה כל-כך, כאילו באמת הן רוצות כבר לים. בישורת האחרונה של המשחק לטעמי בני-יהודה הייתה קרובה להכריע את הכף לטובתה, אבל אדרי הראה למה בקריירה הוא בקושי נתן גולים, פשוט אין לו סיומת. הוא החמיץ ממצב קורץ וגם משה ביטון היה קרוב להבקעה, אבל הוא מעט איטי בפעולות שלו. קשטן צפה מהיציע וקרוב לוודאי אמר לעצמו שיש לו הרבה עבודה עם בני-יהודה בקיץ. התאכזבתי שאפק הוחלף כבר במחצית למרות שבן-דוד של חבר טוב שלי נכנס במקומו(שלומי לוי). אפק פעם כן ידע לתפקד כחלוץ והוא בהפועל שיחק לעיתים כחלוץ שני ולעיתים בכנף ימין. הראו את הפרצוף של יוסי שיבחון על הספסל אחרי שנימני השתמש בחילוף האחרון שלו ובחר שלא להכניס אותו - כמה עצב על הפנים. נראה לי שהוא מחוץ לתוכניות של מכבי לקראת העונה הבאה. אבל שיבחון הוא לא היחיד שיש לו תנודות מדהימות ביכולת - אבידור מחמיץ תמיד אבל לפעמים הוא טוב ולפעמים הוא גרוע, ישראלביץ לא מחבר שני משחקים טובים ועוד. בני-יהודה לפחות הוסיפה למאזן הדל שלה עוד נקודה מקבוצה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/10
  7. Number 8 Member

אין מה לדבר יותר מדי... משחק חלש של שתי הקבוצות, למכבי די הסתדר תיקו אבל לבני יהודה זו הייתה הזדמנות אחרונה ודווקא ממנה ציפיתי ליותר אבל לא ראינו כמעט כלום. מצד אחד אבידור החמיץ הזדמנות ענקית ומצד שני שטראובר הציל גול בטוח, זהו.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חוץ ממקומות 1-2 בצמרת מאוד משעמם, אבל מה שבטוח שאם התוצאות ישארו בתחתית כמו שהן כרגע... הולכים להיות מחזורי סיום מרתקים.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי אם ישדרו את משחקי התחתית בסופו של דבר במקביל...

רעננה - עכו 0:3 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מצחיק שרעננה נזכרה לשחק בשלב הזה של העונה. מאידך, התפרקות לא ממש אופיינית לעכו, היתכן שהוכנבוים עלה במערך התקפי? אחרת לכו תבינו איך שחקני רעננה הצליחו לפרוץ את הבונקר.
    יהיה מאוד חבל לי אם פתח תקווה תנשור אל מתחת לקו האדום ותגיע למצב שהיא לא תהיה תלויה בעצמה, לא רוצה שהמועדון המפואר הזה יירד, בטח לא כאשר בניית האצטדיון החדש בעיר כבר לקראת סיום.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי שיראה את השורה הזאת ולא מאורע במצב העיניינים יחשוב שרעננה אחרי 4 ניצחונות רצופים ויכולת סוחפת... עם כל הכבוד, רעננה משחקת נגד הפועל עכו, שבוע שעבר הייתה חלשה מאוד נגד הפועל ר"ג, ובסך הכל בין הקבוצות האלה, שהן באותה הרמה פחות או יותר, כל התפתחות של המשחק לא צריכה להפתיע.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שבכל מקרה היורדות יהיו רעננה עכו ואחי נצרת. לא יודע באיזה סדר. יש בעיות בהפועל רמת גן ואני לא רואה רוכש או מגרש באופק אפילו לא תוכניות ומקום לבניה, כך שעתיד המועדון מוטל כלוט בערפל וגם מקומו בליגת העל.

אגב בנצרת, ניסחו מחדש את המילא דשא בעברית:

http://images.one.co.il/Images/Packages/12174/557_372/_MG_8220.Xxx

מבחינת קהל:

5,000 צופים בדוחא גם היום. כל הכבוד.
    5,000 צופים בבלומפילד בדרבי הקטן, אין לי ספק שאם מכבי היו מארחים היה כפול.
    2,500 בעילוט במשחק התחתית בין אחי להפועל פ"ת
    350 צופים בלויטה.

אני מקווה בשביל הפועל פ"ת שהיא תישאר בליגה כי אחת הסיבות להצלחה של קבוצה זה גם מתקן ראוי, וסף סוף יהיה לעיר פ"ת איצטדיון ראוי, החדיש בארץ, אולי אפילו הטוב שבהם, הזמן יגיד, אבל אם הפועל פ"ת עם כל הקהל הרחב שלה לא תהיה בליגה זה יהיה אסון מבחינת קהל.

13. Number 8 Member

אחי נצרת מביסה 0:3 את הפועל פתח תקווה ורעננה מביסה 0:4 את הפועל עכו וכעת המאבק על הירידה פתוח לגמרי.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהופך את המשחק מחר לקריטי ביותר, מי שתנצח בו, תישאר בליגה סופית.

11. הפועל ר"ג 18
    12. הפועל חיפה 17
    13. הפועל עכו 16
    14. הפועל פ"ת 16
    15. אחי נצרת 16
    16. הפועל רעננה 14

הפועל רעננה מסרבת להיפרד מהליגה לא יאומן. האיצטדיון בעכו יהיה מוכן רק בעונת 11/12 לכן עדיף שעכו תרד השנה. אני מקווה שרעננה תצטרף אליה ושאחי תרד גם, מה שכן, אני מקווה שגרגורי יקבל קבוצה יותר טובה בארץ כי מגיע לו וגם יותר תקציב, אני מאמין שהוא יכול להצליח פה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

פראייר מי שהולך שבוע הבא לקופסא. גם אם הנהלת הקבוצה תחליט שהכניסה תהיה בחינם, אני מקווה מאוד שלא יהיו יותר מ-1000 אוהדים (הגרעין שיגיע בכל מצב). חייב להעשות איזשהו זעזוע. אני כבר לא יודע איך.
    אנחנו צריכים יותר מכולם את הכסף מהמענקים והשחקנים כבר עם הראש בים (לא כולם).

ראובן עטר ממשיך עם הפוליטיקה הזולה שלו ופותח עם ליאוניד קרופניק כקשר אחורי. כנראה שהמתולתל היה סקרן מאוד לגלות היכן יגרם נזק גדול יותר לקבוצה.

איך אני אמור להעביר עוד שנתיים כשהוא על הקוים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx