מיוחד: הכירו את קבוצות הליגה הלאומית לעונת 06/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אחי נצרת, ‏13/8/06.

1. XabiAlonso Member

להפועל חיפה הצטרף הקשר הקונגולזי קליבו מוקונדי.

כל הכבוד על ההשקעה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/8/06
  2. הפועל אשקלון Member

כל הכבוד על ההשקעה

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

פשש לא ידעתי שלאשקלון יש כזאת קבוצה טובה ולהפועל חיפה כזאתי גרועה..
    כל הכבוד על ההשקעה, לימדת אותי יותר על הקבוצות ועל הפייבוריטיות לעליה מה שלא ידעתי קודם..
    דרך אגב, שכחתם את הסמל של בני לוד.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/2/28/BneiLod.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/06
  4. XabiAlonso Member

לא ראית עדיין את הקבוצות משחקות, אז אל תמהר להסיק מסקנות.. יכול להיות שאתה עוד תופתע בגדול.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי מילים, אם יש משהו שהמנהלים גאים בו זה לראות משתמשים שתורמים ומשקיעים מזמנם לפורום. תודה ענקית בעיקר ל אחי נצרת שמלבד תרומה קבועה לדיון הליגה הלאומית היה זה שהרים את הפרוייקט הזה. כמובן, תודה לכל שאר חברי הלאומית שעזרו ותרמו.

לעניין, אני שונא לחזות את הליגה הזאת כי זה בלתי אפשרי. סכנין נראית לי קבוצה לא רעה, בעיקר גם בגלל ה"דוחא" הביתי. חיפה וב"ש זה שם ומסורת, ואין ספק שצריך לקחת אותם בחשבון. ק"ש תמיד עושה קולות של רוצה לעלות ותמיד זה נגמר במפך נפש. חוץ מהקבוצות הללו אני לא חושב שהעולות יגיעו ממקום אחר. עכו, רעננה, נצרת, נצרת עילית (וואו, זה יהיה חם), י-ם, רמת שרון, לוד וכו' לא נראות לי מספיק חזקות מנטלית כדי לשמור על יציבות ולעלות ליגה, אני גם לא חושב שזה נכון לקבוצות כמו עכו למשל לעלות ליגה, לא בטוח שיש לה את המשאבים לשרוד בליגת העל ולא להתפרק.

ויותר חשוב, שמענו על דחיית הליגה, בצעד קשה אך מוצדק. אני מאחל לכולם שהעניינים ירגעו כמה שיותר מהר, ונוכל להתעסק רק בכדורגל.
    תודה רבה שוב לכל משתתפי הפרוייקט בכלל, ולאחי נצרת בפרט. קריאה מהנה.

6. HBSFC Member

כמה תיקונים לגבי הפועל ב"ש..

הצטרפו- דודו פלס(מכבי ב"ש), יוגב אלקבץ(מכבי קריית גת), אקאקי מיקוצ'דזה(סיוני בולינסי)
    עזבו- ינון ברדה(אין), רמי אליהו(אין), תמיר פור(רעננה או רמת השרון אני תמיד מתבלבל)

7. הפועל אשקלון Member

לאשקלון יש קבוצה טובה השנה הרבה יותר טובה מזאת של שנה שעברה
    השנה אשקלון לא תיסתבח בתחתית היא תהיה מרכז תבלה ומעלה השנה יש קבוצה מסודרת
    אבל זה ליגה לאומית הכל משתנה והליגה תהיה צפופה והרבה קבוצות יכולות לעלות

8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לוד לא תעלה ליגה אף פעם, אז מה אם יש להם את פליקס חלפון, הוא לא שיחק כבר...כמה שנים? לוד לדעתי מועמדת מספר אחת לליגה הארצית, וחוץ ממנה אי אפשר למצוא מועמדת שניה לירידה, רעננה, אחי נצרת, אשקלון ורמה"ש התחזקו מאוד...
    יש לי תחושה של הפתעה-הפועל חיפה או הפועל ירושלים.
    הפועל חיפה והפועל ירושלים לפי מה שקראתי עשו את הרכישות הגרועות ביותר, ואני לא מבין למה הפועל חיפה חיפה יהיו כאלה גרועים, ציפיתי שהם יעלו כי הנוער שלהם לקח אליפות, והם בקושי העלו שחקנים! מה עם רן יצחק, הוא לא היה שם?

9. HBSFC Member

פליקס משחק בראשון לציון.

10. ReL Member

אני מתרשם דווקא מסכנין ונצרת עילית , בכל זאת שתי היורדות מליגת העל , עם סגלים טובים ומאמנים טובים .

דרך אגב , עופר שיטרית לא שיחק בבני לוד ?

11. eran_i Member

עופא במקסים לוד בליגה א

12. אלכס לויט Member

ג'וליאנו סזאר עשוי לעזוב את עכו עקב פציעה במפשעה שתשבית אותו כנראה לאורך זמן...

13. idans Member

שיחקת אותה אחי נצרת.
    לגבי הפול יש כמה שינויים: יאיר כהן צדק שוחרר ובמקומו חתם כפיר צוקול.
    יוני קים גם לא בהפועל, הוא בסכנין.
    ותתקן את המטרה של הפועל ירושלים..שוב כל הכבוד.

14. אבי סנדור Member

תומר בצלאל בסוף שוחרר...

ואחי נצרת (מה השם?) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אחלה השקעה. הייתי יכול לעזור, לפחות לתרום בחלק על הפועל חיפה, חבל שלא ביקשת. ואולי בעצם זו הטעות שלי שלא הצעתי את עצמי.
    לא משנה, כל הכבוד.

בנוגע להפועל חיפה:
    המטרה הברורה היא עליית ליגה, גם על סגל של ליגה ב', הפועל חיפה זהו מועדון מכובד מאוד בכדורגל הישראלי שמקומו הטבעי הוא ליגת העל, צמרת ליגת העל. המטרה ידועה וכמו בכל עונה בליגה הלאומית, אי-עליית ליגה תיחשב כישלון גדול.

בנוגע לנו, האוהדים. לא מדויק שאנחנו לא מרוצים מההכנות לעונה. סך הכל רפי כהן עושה עבודה דווקא די טובה. אנחנו לא מרוצים מניהול הקבוצה שמתפוררת מרגע לרגע. אדון יואב כץ מאיים למוטט 80 שנה של פטיש ומגל, של קריית חיים, של הישגים, תארים, גביעים, אליפות יחידה ורובי שפירא אחד גדול. לא ניתן לו לעשות זאת.

בנוגע לקישורים ברשת:
    האתר הרשמי מתעדכן לעיתים רחוקות וכמו כל הפועל החל מעונת האליפות, דועך עם הזמן.
    הר הגעש באדום הוא אתר אוהדים נחמד מאוד, בשבועות הקרובים יעלה האתר הרשמי של מועדון האוהדים "אדומים!" (אני יודע כי אני חלק ממנו) שיהפוך ככל הנראה לאתר המרכזי של הקבוצה.
    עד אז, האתר הבולט הוא פורום האוהדים www.hapoelhaifa.com

אגב, ברור שעוד כמה ימים הדיון הזה ירד ואז יהיה חבל על ההשקעה הגדולה. לדעתי צריך להעתיק את כל הסיכומים על הקבוצות לעמוד הראשון של דיון הליגה הלאומית או לפחות לתת שמה לינק לדיון הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/06