מיוחד: הכירו את קבוצות הליגה הלאומית לעונת 06/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אחי נצרת, ‏13/8/06.

1. Jose Mourinho Member

ולחשוב שאם סיוני בולניסי שלו הייתה עושה הפתעה מול הכוכב האדום בלגראד, הייתה לו הזדמנות לשחק מול לא פחות מאשר מילאן!!!
    בינתיים הוא יצטרך להסתפק כנראה בלשחק מול בני לוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

לגבי הפועל ב"ש, הרי זה ברור שעם הסגל והתקציב הנוכחי אין לנו מה ואיך לעלות ליגה. המצב הכלכלי של ז'ינו הליצן(תמכור!) מדרדר משנה לשנה, ולא רחוק היום בו הפועל לא תצליח להעמיד תקציב ראוי אפילו לליגה הלאומית.
    בינתיים נצטרך להסתמך על אלירן אפריאט וזוהר חוגג שיממשו סוף סוף את הפוטנציאל הפאקינג עצום שיש להם.

2. Kaka' Member

לא יכלתי לנסח את זה טוב יותר...
    רפי כהן משקיע מאוד בקבוצה ורואים שהוא נחוש ומקצועי...
    אבל המטרות שלנו ,האוהדים הם לבנות קבוצה עם אידיאולוגיה ובסיס לשנים הבאות.. להתבסס על שחקני נוער ושחקני בית, וזרים מצוינים.
    ולא לראות ירוקים במדים האדומים, בטח שלא על חשבון שחקני נוער[אלופת המדינה בנוער כבר אמרנו?]
    בכל מקרה, בהצלחה להפועל שלנו, ונקווה שכץ ייעוף מפה מהר ככול האפשר.

3. Spanish Weapon Member

על הנייר הסגל שלנו לא הכי מרשים ובטח שהקונוטציה הראשונה שעולה לראש במראית הסגל הנ"ל היא לא עליית ליגה , אבל יש שחקני נוער מוכשרים שרעבים לכדורגל , יש מאמן מצויין כמו גילי לנדאו וקרוב לוודאי שיהיו עוד 3 זרים איכותיים שיוסיפו המון לקבוצה.
    אני מאמין שנילחם על מקום 5 ומעלה, פחות מזה הוא כשלון ללא צל של ספק.

4. HBSFC Member

רונן קבל טעות: כישלון חרוץ יהיה מקום שהוא לא ראשון או שני. הפועל באר שבע לא ראוייה להיות בליגה הלאומית. לצערי יש לנו בעל בית חרא שמעמיד קבוצה שמתאימה לליגה ארצית, ותאמין לי אפילו הפועל ר"ג או ס.כ. נס ציונה המחוזקת יותר טובה מב"ש.

לדעתי השנה סכנין תרוץ הכי חזק, אחריה ק"ש ואחריה הפועל חיפה. עכו ונצרת עילית יעשו צרות, וב"ש כמו ב"ש תיתן משחק אחד בנזונה, ועשר על הפנים.

5. roeiuzan Member

בנתיים הפועל חיפה נראית הכי גרוע בליגה...
    3 פ"ע 0-0 בגביע הטוטו ועכו עד עכשיו{בתור אחד שמסתכל על הקבוצה מקרוב ולעומק, אני חושב שעכו השנה מאד חקה ותרוץ למעלה עד הסוף ולא בגלל שאני אוהד אותם אלא בגלל הסיבות הנ"ל} גם ניצחנו 2-0 בטוטו ואנחנו מקום שלישי ושיחקנו רק פעם אחת...
    גם המשחקי אימון שלנו טובים מאד

6. Spanish Weapon Member

אם אתה מסתכל על פי הסגל , אנחנו בכלל לא בתמונת העלייה , מה גם שעדיף לשמור על פרופיל נמוך ולהפתיע בשקט מאשר להצהיר הצהרות ולתפוס את עצמינו עם המכנסיים למטה.

7. הפועל אשקלון Member

הפועל אשקלון:
    עמנואל אומנגווה הקמרוני חתם בקבוצה

8. הרצליה Member

כמו שאנחנו כבר רגילים הדבר הבטוח ביותר בליגה הזאת הוא ששום דבר לא בטוח.

ראיתי את קריית שמונה לפני שבועיים נגד הרצליה, קבוצה לא רעה בכלל שנראית טוב ואם הם לא יעלו השנה כנראה שאפשר לסגור שם את כל הבאסטה, 4 שנים של תקציבי ענק בקנה מידה של ליגה לאומית מה אפשר יותר מזה.

בשנה שעברה ראינו בהרצליה שהכסף לא מדבר, בסך הכל תקציב של 6 מיליון שקל, עם סגל שנשאר ברובו מהעונה הקודמת(מקום 7), מאמן טוב שכמובן משפיע מאוד בליגה הזאת וכו' וכו'.

לא רוצה לזרוק פה סתם הימורים אבל כמו שכבר ציינתי קריית שמונה כרגיל נראית מועמדת רצינית ביותר.
    מעכו בניגוד לאוהדים שלה אני ממש ממש לא מתרשם ההרכב ברובו נשאר מהעונה שעברה.
    גראטה במקום נימבה הוא רכש טוב ונכון אבל לגבי השאר אני די בספק.

המוכר ברכאת לא יסחוב, סילבס חלש כבר 3 שנים והשאלה היא כמובן פגיעה בשני הזרים הנוספים של עכו.

נאחל שהרמה תהיה יותר גבוהה מבשנים עברו, שהעניין הרב שלי בליגה הזאת לא יחזור אחרי שנה אחת בלבד ושהמתח והדרמה יחזרו אחרי שנתיים רגועות.

9. HBSFC Member

סכנין לטעמי המועמדת הבולטת ביותר. שחקנים כמו וילנר, סאני, קדוסי, בני חדד, ועוד כמה ששכחתי יעשו הרבה שמות בליגה הזאת, למרות שהכל יכול להיות. בינתיים זו הדעה שלי.

10. הרצליה Member

לא מסכים בכלל.
    וילנר? מה הוא עשה בהכח? שני שערים הוא הבקיע?
    קדוסי לא פגע חצי עונה והרג אותנו בתקופה הכי קריטית שלנו.
    סאני שחקן שיש לו הרבה ברגליים, אבל יחד עם זאת התרומה שלו לקריית שמונה הייתה די דלה.

לסכנין יש פוטנציאל ויש קבוצה טובה לא מעבר לזה, השחקנים האלה הם שחקני ליגה לאומית ותו לא(אולי סאני אם יסובב את הראש יוכל להיות בליגת העל).

11. roeiuzan Member

אני חייב לציין כי הפועל עכו שיחקה מצויין מול רמה"ש
    (הייתי במשחק).
    חברים אני חייב לציין כי הפועל עכו שיחקה קבוצתי, נלחמה על כל כדור ואפילו מפרגנת.
    גרטה הוכיח את עצמו.
    אדק בזמן ששיחק שיחק פשוט נפלא.
    חיים סילבס חזר לימיו הגדולים כל מסירה שלו משאירה את החלוצים באחד על אחד
    ההגנה נתנה את הנחת במשחק. בראכת משחק טוב ואין לו פאשלות
    בנוסף נראה כי המשחק שוטף ועכו היא זו שהכתיבה את הקצב במשחק.
    ישראל דרור שיחק כמגן שמאלי מצויין.
    רמי עזיז שיחק שקט ולעניין.

12. הרצליה Member

ואנחנו באותו תאריך בדיוק בעונה שעברה קיבלנו 3-0 בבית בגביע הטוטו ושבוע לאחר מכן הבאנו לכם ארבע בחוץ.

גביע הטוטו הוא לא קנה מידה.

13. roeiuzan Member

נכון
    אבל בסה"כ הקבוצה נראית מצוין אם זה במשחקי אימון אם זה המרקם החברתי וגם ברצינות.
    הזרים מרשימים מאד עד עכשיו יש קבוצה יש הנעת כדור
    כל שחקן יודע מה התפקיד שלו במגרש הקבוצה תוקפת משחקת טוב וכובשת שערים
    שנה שעברה עם הוכנבוים 3 נצחונות מתוך 18 בכל המסגרות הסתיימו בהפרש של 2 שערים כל השאר בשער אחד, עכו שיחקה בונקר שיטת המשחק נקראת "בעט ורוץ" ומשחק משעמם עד כדי עצבים. ב"ה זה נגמר

14. MATAN233 Member

שיחקתם נגד הנוער יא עגלות

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי מושג למה העכואים כל כך רוצים עליית ליגה. אין לעכו שום משאב כדי לשרוד בליגת העל. אם הרצליה שידוע כמועדון מסודר מבחינת תשלומים ושיש לו גב כלכלי די מוצק מעמיד את התקציב הכי נמוך בליגה, איפה קבוצות כמו עכו יהיו.?