מילאן 06/07 -אלופי אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Paolo Maldini, ‏17/7/06.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

וואלה?
    :aaa025:

2. Jose Mourinho Member

מה ש"הולם" את שולחן העבודה שלי כרגע זה הכתובת של FC Internazionale Campioni d'Italia 2006-2007 לרקע היציעים הצבעוניים של אוהדי אינטר בסן-סירו, ובהמשך זה יהיה רקע של זאנטי מניף את תואר האליפות אחרי המשחק הקרוב מול טורינו בסן-סירו. יותר עדיף.

סליחה, תיקון - לאלה שלא משקרים את עצמם*

שיקנאו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/07
  3. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/05_Maggio/24/MILAN/04.Xxx
    עוד פנינה: "את הסקודטו שימו לכם בתחת...." LO SCUDETTO METTILO NEL CULO

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/07
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בלי ספק אינטר הקבוצה האיטלקית שלי, אך אני אתמוך בכל נציגה איטלקית וגרמנית במפעלים האירופים. מילאן היו אדירים, סחטיין.

5. super-pipo Member

אתה רציני?

ברור לכולם שתואר ליגת האלופות הוא היוקרתי והנחשב יותר. כולם יודעים את זה.. אני לא מתכוון הנוסח הויכוחים "מה יותר קשה" "מה יותר מייצג" וכו'. אני מדבר על יוקרה וחשיבות נטו - אין ספק שתואר ליגת האלופות הוא היוקרתי והנחשב ביותר בקרב המועדונים..

עוד אינטריסטי מתוסכל.. משהו אומר לי שם זה היה הפוך - אם מילאן היתה זוכה בסקודטו ואינטר בצ'מפיונס היית מגיב שונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

:aaa025: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

6. Jose Mourinho Member

בדיוק ההיפך, אתה מגיב ככה בגלל שמילאן זכתה בליגת האלופות ולא בסקודטו. אני נשאר בדעתי זו מאז ומתמיד ולתמיד, גם אם באיזושהי עונה אינטר תזכה בליגת האלופות ומילאן בסקודטו.
    תשאל כל אחד ב3 הליגות הבכירות איזה תואר יותר חשוב, אליפות או ליגת האלופות.

ולמה שאני אהיה מתוסכל בעונת אליפות גדולה כזו של אינטר? תן לי סיבה אחת טובה להיות מתוסכל... ממש לא, אני שמח מתמיד.

7. מרקו ואן באסטן Member

אינטר צודק. הסקודטו יותר חשוב.

8. ACBenb Member

שמע תזכו ענה הבאה לאליפות ותקבלו ממנו מחמאות, העונה לא הייתה כל כך פיירית. קרעתם את הליגה, וקחו מילה טובה ממני, אבל שנה הבאה תהיה שנת ההוכחה שלכם עד כמה אתם טובים.
    ואם תשאל את כל 3 הליגות, רבים יגידו שהם מעדיפים את הצ'מפיונס. קאפלו אמר את זה ביובה, מוריניו בצ'לסי ואפילו פרגוסון הודה שהוא רצה אלופות.
    ודרך אגב זה עניין של העדפה. אני אישית שנה הבאה מעדיף שמילאן תזכה בסקודטו כי הרי ברור לכולם ששנה הבאה מילאן לא תגיע לגמר ובטח לא תזכה, הרי אף קבוצה לא תגיע פעמיים רצוף. יש קללה על האלופה שהיא עפה בשמינית הגמר, אני לא אתפלא אם זה יקרה במילאן למרות שאנחנו רגילים להיות לפחות ברבע-חצי גמר.

9. XabiAlonso Member

גועל נפש של התנהגות של אוהדי מילאן.
    שיגידו תודה שאופ"א ריחמה עליהם ומשיקולים כלכליים בכל זאת נתנה להם לשחק באירופה....
    וזה לא שאני לא מברך אותם על הזכייה בצ'מפיונס.

10. Chievo Member

אופ"א!! ההחלטה הייתה בידה של ההתאחדות האיטלקית.

לדעתי ליגת האלופות יותר חשובה, אבל האליפות המקומית היא זאת שקובעת מי היא הקבוצה הכי טובה בליגה, וזאת כמובן אינטר.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי זה שונה מקבוצה לקבוצה, למשל אינטר העונה המטרה החשובה שלהם האליפות אבל מילאן מטרתם הייתה ליגת האלופות.......

12. Chievo Member

חייב להסכים איתך, אבל בתחילת העונה האם המטרה של מילאן הייתה לזכות בליגת האלופות??!! כאשר במילאן ראו שהם לא מצליחים בסיירה אה העונה ושאינטר שולטת בליגה המקומית, אז מילאן התחליה לזרוק יותר אור על הצ'מפיונס.

13. Pirlo59 Member

מישהו ראה את רונאלדיניו במשחק נגד חטאפה???
    השחקן הכי מלוכלך עלי אדמות!!!
    נקווה שברלוסקוני השתכנע שלא צריך להביא אותו לקבוצה! איכס!
    באמת שעדיף על רונאלדיניו שחקנים כמו איברהימוביץ' ומטראצי (ואם אפשר זידאן), שהם שחקנים יותר ספורטיבים (/פחות לא ספורטיבים)... מה אתם אומרים?
    הייתם רוצים לראות את רונאלדיניו משחק ברוסונרי אחרי מה שהוא עשה???

14. מיכל3 Member

לא יצא לי לראות את המשחק, כך שאין לי מושג מה הוא עשה..(אתה מוזמן לפרט), אבל בכל זאת מאז שצצו השמועות האלה לא רציתי לראות אותו במילאן. יש לנו מספיק קשרים טובים וכמו שאמרתי כבר מאה פעם בערך, מילאן חייבת חיזוק בעמדות אחרות כמו למשל ההגנה (שוער במיוחד) והתקפה, צריכים חלוץ (לא סטנגה כמו אוליביירה, אלא חלוץ אמיתי) לצד רונאלדו עונה הבאה או שישחק במקומו במידה והוא יפצע. חוץ מזה כמו שזה נראה גם רונאלדיניו נשאר שם כרגע וטוב שכך.

15. Pirlo59 Member

את מוזמנת לצפות בקישור הבא: הנה!
    מסכים איתך בכל מילה:
    שוער- צריך להחליף ודחוף! הגנה- צריך לפחות 2 שחקני הגנה (ד"א בכל השמועות שהיו עד עכשיו בערך היה עיסקת טרייד עם קאלאדזה, אני לא מבין, כ"כ רוצים להעיף אותו מהקבוצה?!?!?)- שיביאו כבר את זמברוטה.
    התקפה- חייבים חלוץ לצד רונאלדו. אי אפשר לבנות על ג'ילארדינו ואיזנזאגי (עם כל הכבוד לאינזאגי)- לא הייתי מתנגד ששבצ'נקו יחזור אבל נראה לי שהוא לא יגיע בסוף כי צ'לסי לא מסכימה לשחרר אותו.
    קשר- מסכים איתך. לא צריך קשרים. יש למילאן את הקישור הכי טוב בעולם!
    לילה טוב! (מזל טוב לריאל- אמן יקחו ת'אליפות מבארסה)