מילאן 06/07 -אלופי אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Paolo Maldini, ‏17/7/06.

1. מיכל3 Member

ראיתי מה הוא עשה, אכן מעשה מגעיל ולמען האמת לא מתאים לו. דווקא בקטעים האלה הוא בד"כ שחקן פיירי ושקט. בכל מקרה, אם הוא היה מתאים למילאן וזו באמת הייתה עמדה שהיינו צריכים בה חיזוק, הייתי רוצה שהוא יגיע..זה לא שהוא איזה שחקן פרובלמטי שידוע כאחד כזה, כנראה שהוא איבד את העשתונות באותו רגע חד פעמי.

למה? גם ככה עם כל הכבוד לקלאדזה, בשנים האחרונות הוא על תקן מחליף במילאן (בהתאם לרוטאציות של אנצ'לוטי או במידה ושחקן הגנה נפצע) ואם מילאן תשלב אותו באיזה טרייד + סכום כסף ותביא שחקן הרכב אחר כמו דוגמת זמברוטה, זה בהחלט יכול להשתלם לנו.

2. Pirlo59 Member

נראה לך שבאמת אכפת לי מקאלאדזה???
    שיעיפו את הגרוזיני הזה (סליחה מהגרוזינים שבינינו, אני לא מנסה להיות גזעני)- מהר, לפני ש-"לא יהיה נעים" (עייני ערך- קוסטקורטה), הוא עשה מספיק טעויות בקבוצה!

נ.ב: קאחה קאלאדזה משחק כבר 6 וחצי עונות במילאן מ-2001 עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/07
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שעות אחרי שנגמרה העונה, אפשר להתחיל להסתכל על עונת 07/08

כרגע, כמו שאני רואה את זה, השחקנים שכמעט בטוחים בסגל (כלומר הסיכוי שיעזבו אפסי) לעונה הבאה הם: נסטה, יאנקולובסקי, מאלדיני, אודו, קאפו, בונרה, אמברוסיני, פירלו, גאטוזו, קאקה, סיידורף, רונאלדו וכנראה שגם אינזאגי.

כידוע, שלושת השוערים לא בטוחים (גם דידה, למרות ההצהרות של גליאני - תמיד יש סיכוי שבופון יגיע).
    קלאדזה לא מרוצה ממעמדו ויש סיכוי לא רע שיעזוב. גרימי יכול מאוד להיות שיושאל.
    בכל הנוגע לקישור והתקפה - ברוקי מתנדנד, לדעתי יש סיכוי שגורקוף יושאל (תלוי מן הסתם במי יגיע בקיץ), סרג'יניו אין לי מושג מה קורה איתו, ג'ילארדינו יעזוב רק אם תגיע הצעה מאוד גבוהה או אפשרות לטרייד ואוליביירה עם רגל וחצי בחוץ. הסיכוי שבוריילו יישאר קלוש בעיניי.

עוד משהו שאני רוצה להתייחס אליו זה אוליביירה: לדעתי אסור בשום אופן למכור אותו. מילאן קנתה אותו בלא מעט כסף וכיום הוא איבד כמעט את כל הערך שלו בשוק. מילאן צריכה להשאיל אותו לאיזשהי קבוצה בספרד (אני מאמין שיהיו לא מעט קבוצות שיתנדבו לקבל אותו). למילאן אין מה להפסיד והיא יכולה רק להרוויח. היא יכולה להרוויח בכך שהוא יחזור מעט לתלם ויחזיר את הביטחון שאבד לו ואז אולי למכור אותו בסכום שמתקרב קצת לסכום שבו קנתה אותו.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תסיקו מסקנות משמעות וספקולציות. קאלדזה שחקן נהדר ותורם המון למילאן. מה שכן אנצ'לוטי רואה בו רק כמחליף נהדר ולא כשחקן הרכב. קאלדזה הביע פעם שהוא מעוניין להיות שחקן הרכב קבוע ושאולי יהיה מוכן להחליף קבוצה על מנת שזה יקרה. אחרי שאמר דברים אלו, אין זה יותר מנוח לעיתונאים להכניס את שמו לכל ספקולציה שהם ממציאים לגבי מילאן. יכול להיות שבסוף יעזוב, אבל זה יקרה רק בגלל הרצון שלו, במילאן מאוד מעריכים אותו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/07
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחשבה נכונה.

6. מיכל3 Member

דידה נשאר במילאן, לא סתם האריכו לו את החוזה והעלו לו גם את השכר בצורה משמעותית. גליאני גם אמר שאם יגיע שחקן גדול למילאן השנה הוא יהיה חלוץ ולא משהו אחר (אין לי מושג עד כמה האמרה הזאת אמינה, אבל בגאזטה בד"כ לא רושמים שטויות).

מסכימה איתך בכל מילה, למען האמת לא ממש חשבתי על זה כי הדבר היחיד שעלה לי לראש זה להפטר מהחלוץ הזה, לא משנה איך. אבל מילאן כבר בזבזה לחינם 15 מליון יורו כמעט על חלוץ סטנגה ועוד 24 מליון יורו על דחליל מחמיצן. לפחות שהיא תקבל מחצית מהסכום והדרך הטובה ביותר היא מה שציינת.

7. טום17 Member

8. milanezi22 Member

9. XabiAlonso Member

10. מיכל3 Member

מוזר שבאף אתר איטלקי + האתר הרשמי של מילאן לא פרסמו על זה. חארטה של התקשורת הישראלית
    (לעולם אל תסתמך על מקורות ישראליים בכל הקשור לליגה האיטלקית וכד'. בד"כ הרוב שטויות).

11. טום17 Member

אנצ'לוטי האריך את חוזהו במילאן עד לשנת 2010 וירוויח במשך כל עונה כ - 5 מיליון יורו.

12. מיכל3 Member

לא יודעת איך לאכול את הידיעה הזאת. היו לי המון טענות אליו העונה, בין אם זה נוגע להחלטות שלו בזמן אמת, בין אם זה נוגע להרכבים, מערכים ולכל הטענות שהיו לנו בתחילת העונה בהקשר ליחסים שלו עם ההנהלה שהשפיעו על הבאת רכש. מצד שני, מאמן שזכה בעוד גביע אירופה..אז מי אני שאדבר?

13. Ampelmann Member

אחרי עונה עלובה בכל המסגרות, כולל הצ'מפיונס עצמו (וד"ש מגלאזגו).
    הזכיה של מילאן העונה היא שוק גדול כמעט כמו ההפסד שלה לליברפול האפורה של לפני שנתיים. גביע האלופות הפך בחצי העשור האחרון לפרס של פוקסים ולאוהדי מילאן, למרות ההנאה מהזכיה המפתיעה, מגיע הרבה הרבה יותר מזה...

14. מיכל3 Member

החלק האחרון של ההודעה שלי נכתב יותר בקטע של הומור ציני יותר מאשר כוונתי האמיתית. למרות הזכייה בגביע, הבעיות והטענות שהיו לי ולהרבה אוהדי מילאן העונה כלפי אנצ'לוטי (שעכשיו פתאום הן נמחקו אצל כולם כמעט אחרי הזכייה), לא נפתרו. בהקשר לשאר דברייך אני מסכימה איתך חלקית, עד רבע גמר ליגת האלופות הדרך של מילאן במפעל לא הייתה מרשימה בלשון המעטה. ישנם מספר גורמים לכך שמילאן נראתה רע עד השלב הזה, בין היתר גם המאמן בניהם, אבל לא רק(הנהלה-רכש). לאחר מכן בשלבים החשובים באמת מילאן דווקא ידעה להציג איכויות וכדורגל יפה לעין ואם מסתכלים על המשחקים האחרונים, הגביע לא נלקח ב"פוקס". (חוץ מזה, חוץ מברצלונה בעונה שעברה..נדיר באמת שקבוצה הרשימה כל הדרך במפעל ובסופו של דבר גם זכתה בגביע. כך שלא רק לאוהדי מילאן מגיע הרבה יותר מזה, אלא לעוד הרבה קבוצות שמשתתפות במפעל וזוכות).

15. Deki Member

אוהדי מילאן אל תצפו לאליפות עונה הבאה ובטח שאל תסמכו על רונאלדו...
    אני לא יודע אם הוא סיים פעם עונה בלי להפצע ומי יודע איך הוא יראה בעונה הבאה. תזכרו מה שאני אומר. אינטר תטייל שנה הבאה לעוד סקודטו :aaa021: