מילאן 06/07 -אלופי אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Paolo Maldini, ‏17/7/06.

1. Jose Mourinho Member

לא בטוח שטוני יתאים למילאן. במהלך השנים של אנצ'לוטי מילאן נוהגת לשחק עם חלוץ מטרה אחד(אינזאגי, טומאסון, קרספו, ג'ילארדינו) כשלצידו חלוץ שמשחק מעט יותר מאחור - אנדריי שבצ'נקו. לשחק עם 2 חלוצי מטרה זו קצת בעיה.

2. Kiko Member

גם אני, בתור אוהד יובה. בנוסף למה ש'אינטר' אמר, ראינו שניסיון לשחק עם שניהם ביחד בניבחרת היה כישלון מוחלט, למרות שמאחוריהם היה שחקן בסיגנון של קאקה (טוטי), בגלל ששניהם יותר מדי אינזאגיים.
    אין הרבה חלוצים שיכולים להחליף את שבה, היחיד שעולה לי בראש הוא טורס. מילאן צריכים לנצל את הכסף שהם קיבלו מצ'לסי כדי ללכת עליו בכל הכח.

לירון, שאר הדיבורים על מכירות בגלל העונש הם שקר, שבצ'נקו עזב הרבה לפני העונש ורק בגלל שהוא ביקש לעזוב. מילאן לא תמכור שחקנים, ובטח שלא את נסטה, פירלו וקאקה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/06
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהסוכן של טורס אמר שהוא רוצה ליגת אלופות....

4. Milano Member

Zambrotta keen on Milan

Milan are in pole position to sign Gianluca Zambrotta, the Juventus player’s agent has revealed on Tuesday.

Although the English media have speculated that Chelsea are lining up a bid for the versatile full-back, the Italian won’t ponder a move abroad unless his desire of joining the Rossoneri fails to materialise.

"Zambrotta's wish is to stay in Italy

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מאיפה הציטוט?

קשה לי לחגוג על המשבר שעובר על יובנטוס, אני די מאוכזב ועצוב מהעניין, אבל אני לא אוכל להכחיש את השמחה שלי אם ג'יאנלוקה זמברוטה יעבור למילאן, כבר שנים שאני חולם על השחקן הזה באדום-שחור.

6. Milano Member

7. Pirlo59 Member

אם בופון וזמברוטה אכן יעברו למילאן- אין ספק שתהיה לנו את ההגנה הכי טובה בעולם!
    אני מת לראות אותם ברוסונרי!!!

מישהו יודע על שחקנים שמילאן מעוניינת בהם לשנה הבאה? מי הכי קרוב למילאן? מי רוצה ליגת אלופות?
    מה נסגר עם ואן-ניסטלרוי?

8. Meishar84 Member

הלוואי ויגיע
    איזה חיזוק לא נורמלי להגנה של מילאן
    ביחד עם בופון ונסטה ועוד איזה בלם
    (קלדזה השנה דווקא שיחק ממש לא רע , הפתיע המון אנשים, מה אתם חושבים ?)

9. לא מצאתי כינוי Member

לי דווקא נראה שזמברוטה בכיוון של ריאל יותר,למרות שיש סיכוי שהוא אולי יעדיף להשאר באיטליה אני מאמין שבסופו של דבר הוא יילך עם קאפלו לריאל.
    לגבי בופון זה נשמעת אפשרות לא רעה,במיוחד לאור העובדה שמי שעומד בשער הוא דידה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/06
  10. Pirlo59 Member

זמברוטה רוצה לעבור למילאן, אבל כנראה העניין כאן הוא הכסף (יובה שקועה בחובות), וכרגע צ'לסי בתמונה טוב מאוד.
    בקיצור זמברוטה כמעט בטוח לא יעבור לריאל!

11. -94- Member

תגידו מישהו יודע עם נסגר או מתי אמור ליסגר העניין של מילאן בגביע אופ"א ברמת העיקרון לאור הפחתת הנקודות והמיקום שהיא מקבלת היא אמורה לישלח לאופ"א מצד שני העונש אמור להיות כללי שזה אומר שום השתתפות במפעל אירופאי..

12. Milano Member

זמברוטה ניראה די סגור במילאן משחרר ידיעות שהוא רוצה להישער באיטליה וגם בופון אני מאוד מקווה שברלוסקוני יעשה את מה שחייה לעשות וזה ליפתוח את הארנק והביא חיוזק להגנה קלאדזה בתור בלם נישמע מעניין אבל לא יודע עם יהיה מספיק טוב לרמות הגבוהות באירופה צריך לחשוב על בלם צעיר וטוב אני היתי מאוד שמח ליראות את אנדרה בראצלי אבל כניראה שהוא יעדיף ליגת אלופות מאשר סתם עונה בליגה

13. ManUtd Fan Member

כמובן שזמברוטה תהיה רכישה מצוינת, המגן השמאלי הכי טוב בעולם, והוא אם אני לא טועה כבר הביע את רצונו לשחק באיטליה, ואין קבוצה יותר מתאימה לו מאשר מילאן באיטליה. אבל אם אני לא טועה, ריאל מדריד עומדת לסכם את רכישתם של אמרסון קנאברו וזמברוטה, ככה שיכול להיות מאוד שנראה את זמברוטה משחק במדריד, אבל הכל יכול לקרות.

14. Rosaneri Member

בקשר לזאמברוטה זה מעולה יהיה חיזוק מטורף להגנה של מילאן אבל בקשר לבופון זה לא אומר לי כול כך,דידה הוא עדיין השוער הראשון של מילאן אפילו עם עונה לא משכנעת.

15. Meishar84 Member

דידה כבר מזמן גמר את הסוס שלו ...
    שיעוף ממילאן