מילאן 07-08: ממשיכים להחזיר ילדים מהשאלות הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏3/6/07.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אמממ אולי הוא נכשל כי לא ממש נתת לו צ'אנס? אולי כי נתת לבן המועדף שלך ברוקי הזדמנות בכל פעם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

חבל מאוד לשמוע שאמרסון נשאר, עצוב מבחינתי שאנצ'לוטי חי בסרט גדול. ב2002-3 היה שוער והגנה ברמה גבוהה מאוד. זה ההבדל.

*בתקשורת מדובר שסיידורף מעדיף את אדבאיור ואם רונאלדיניו יגיע הוא יבקש לעזוב לאנגליה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  2. 亚历山大帕托 Member

כי אנצ'לוטי לא אמר שום דבר מהדברים שהוא ציין, אפילו לא בעקיפין.

3. milanezi22 Member

אמממ, כשהמאמן שלך אומר שמות של שחקנים כשהוא מדבר על העונה הבאה, אידיוט שכמוני עוד עלול לחשוב שהשחקנים האלה באמת יישארו בקבוצה. (פאבלי ומארסון).
    בקישור הוא דיבר על כל השחקנים, מלבד ברוקי..מעניין למה

-בקשר לחלוץ התקפי או קשר, הוא אומר פה בפירוש שהוא מתכונן לשינוי שיטת משחק, ולא מזכיר פה אופציה אפילו לא בתור בדיחה, על אפשרות ששניהם יגיעו.
    מה תבין מהדברים?

או שנשאל אותך אחרת, מה לדעתך אפשר להבין מכל מה שהוא אמר

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

דווקא אפשר להבין בקלות את המסקנות שאבי הסיק מהראיון.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אבי פאבליי האריך את החוזה שלו לפני סיום העונה בעוד עונה. לא מבין למה חשבת בכלל שהוא יעזוב. אני מאמין שהוא אופציה די אחרונה עכשיו ובתור אופציה שכזו זה ממש לא נורא עבורינו.

6. 亚历山大帕托 Member

פאבאלי האריך את החוזה שלו כבר מזמן ואמרסון מעולם לא הוצע למכירה. ברוקי אמר עוד בעונה שעברה שהוא יעזוב כי הוא לא רואה מצב שהוא מקבל דקות משחק כמו שהוא רוצה. אחרי הגעתו של פלאמיני זה היה ברור לכל. אנצ'לוטי לא צריך להצביע על העובדות האלה.

שהוא רוצה שאחד מהם יגיע. ממתי שניים בכלל היו אופציה? גם דיניו וגם אדבאיור?!

אני יכול להגיד לך מה הוא לא אמר, אם אתה לא מבין - אף אחד לא מנמיך ציפיות, הולכים על הסקודטו בשביל לסתום פה לכל האוהדים שרק מוצאים על מה להתבכיין כל העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/08
  7. milanezi22 Member

אה כן, מוזר שלא היתה על זה שום הודעה רשמית, אלא רק ספקולציות.
    אלא אם פספסתי משהו. ברגע שלא היתה הודעה, אז מבחינתי השחקן לא סגור לעונה הבאה. זה גם הפעם הראשונה בערך שמישהו מדבר על הסגל לקראת עונה הבאה, ככה שלגיטימי לגמריי לציין שההישארות של פאבלי היא רשמית.
    לגבי אמרסון, היו בזמנו שמועות שהוא וברוקי הועברו לרשימת ההעברות, אבל מאז היה שקט בנושא.
    מבחינתה של מילאן, כל עוד שחקני הספסל מבינים את מקומם בקבוצה טוב לה עם זה, וכדי לסתום להם את הפה משלמים לאחד כמו קאפו 2 מיליון אירו, ואמרסון יושב על 3.2 מיליון נקי לעונה כשמילאן מוציאה מהכיס 6.4 מיליון כל עונה על הסוס המת הזה, בגלל המיסוי באיטליה.

זו בדיוק הנקודה, עם ההתנהלות של מילאן הסיכויים שגם קשר התקפי וגם חלוץ WC יגיעו זה לא סביר.
    אחר כך עוד מקללים עם כל מיני סקודטו למיניהם

לא ידעתי שהולכים על סקודטו בשביל לסתום פה לאוהדים, חשבתי שזה משהו שהקבוצה אמורה לשאוף אליו מבלי קשר לרצונם הטבעי של אוהדים שלא ראו סקודטו מאז 2004.
    אם לדעתך עם גאטוזו וסיידורף בקישור, ופאבלי וקאלדזה בהגנה (מה הסיכוי שמישהו מחברי ה30+ מהסגל הראשון לא יפצע?), מילאן הולכת לגרד את אינטר של מוריניו, אז תמשיך לחיות באשליות.
    אחרי שיהיה פער דו ספרתי, אני כבר אדאג להזכיר לך את הדיון הקטן הזה.
    עם אוהדים ששואפים לבינוניות ומסתפקים במה שיש, אין פלא שההנהלה עשתה בדיוק את אותן הטעויות, וגם ממשיכה לעשות אותן השנה.

אני עוד אחד שמבין פה ושם את שיקולי ההנהלה לחסוך כספים, ולא ליפול שוב על עיסקאות "ג'ילארדינו" למיניהם, אבל לא מדיניות החסכון הזו שתחזיר את מילאן למסלול התארים.
    יש עוד חודשיים לשוק ההעברות, נראה אם אחד מהשמות המדוברים יגיע אבל לדעתי גם אם כן, זה עדיין לא יספיק להתחרות באינטר. הסריה A זה לא 2 משחקי נוקאוט וגמרנו, צריך לשמור על יציבות מה שלא היה למילאן כבר 4 שנים, ובמיוחד בשנתיים האחרונות.

8. cazzo Il Capocuoco

מה זה WC?

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח ש-World Class.

10. cazzo Il Capocuoco

אני חשבתי water closet... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. אחד_מנתניה Member

shachtiur (או Ribery 17 , platimus , ttv ,jorhe , trush , ttf או זה שפורץ לפורום היורו וכינה את המנהלים "הומואים") .

לא רציתי להגיב לך בדיון של ארסנל, אז אני אגיב פה.

איך הפרמטרים האלה (מגרשים, מתקנים, קהל ואווירה) מבטאים את ההבדל בין איכות הכדורגל בין שני הליגות? אתה רוצה לעשות השוואה, תעשה אותה מהצד המקצועי נטו.
    אתה יודע כמה נקודות עשו הגרמניות והאיטלקיות בעשור האחרון או שאתה מעדיף לקבוע מגמה על סמך עונה אחת?
    מילאן הוציאה השנה כ-7-9 מיליון על זאמברוטה וכ-10 מילון על בוריילו עוד לפני פתיחת חלון העברות. עכשיו בהשוואה לקבוצות צמרת באירופה, תחדד לי איפה בדיוק מילאן מפגרת? וזה עוד מבלי להזכיר שאחד השחקנים היותר טובים בפריימר ליג (שכביכול הכי אטרקטיבית עכשיו) השנה העדיף לחתום במילאן הן בגלל הצד המקצועי והן בגלל הצד הכלכלי. וזה עוד מבלי להכנס לסכומים שמילאן הוציאה בעבר הלא רחוק כל כך (פאטו -20 , אוליברה -20 , ג'ילרדינו 24 וכו'...) . אה.. וזה לא שאני גאה בעובדה שמילאן מוציאה סכומים מוגזמים על שחקנים בינוניים ונגררת אחר השוק החסר כל פרופורציות בשנים האחרונות באירופה.

עכשיו בקשר להשוואה שלך בין מילאן - ארסנל . כן מילאן מועדון גדול יותר, מפואר יותר ומצליח הרבה יותר הן בעבר והן בהווה (בשנתיים האחרונות מילאן זכתה - בגביע הבין יבשתי, סופר קאפ והצמפיונס ליג, קאקא זכה בכדור הזהב, בזמן שארסנל זכתה ב-... תחזור אליי) וזה אחד הגורמים לרצון של שחקנים הגדולים לשחק בו. בקשר לעתיד אנחנו לא חזאים לכן בוא נשאיר את הנבואות לשוטים.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמשיך את הקו:

טוב לדעת שאיכות של ליגה קובעים על סמך איצטדיונים. אם אתה אכן מאמין בכך, לך לפורום ארכיטקטורה ותזיין להם שם את השכל על רמת המתקנים בליגה האיטלקית. בפורום כדורגל ראוי לעשות השוואה על בסיס מקצועי, כמו שהנתנייתי ציין.

הכסף הגדול? באיזה כסף גדול בדיוק מדובר? נכון לרגע זה, הקבוצות האיטלקיות הוציאו מאז סיום העונה יותר כסף מהקבוצות של כל ליגה אחרת. סביר להניח שרק האנגלים יעקפו את האיטלקיות בחודשיים הקרובים במובן הזה. האם אתה גם מודע שלמרות השפל בשנתיים האחרונות של הסרייה אה, היא ממשיכה להכניס יותר כסף גם מהליגה הגרמנית וגם מהספרדית? איך תסביר את זה?

גם פה, בדיוק כמו בטענות הקודמות שלך, אתה פשוט משקר. תביא לי מקור אחד אמין שיגבה את הנתון הזה.

בקיצור, המשתמש הזה הוא בנאדם מסכן. הוא נרשם תחת 18 כינויים שונים במטרה להכפיש כל מה שקשור לכדורגל איטלקי. הוא חי בעולם של פנטזיה והוא מנסה לשכנע את עצמו ואת שאר הכותבים בכל מיני נתונים ודעות שכל קשר בינם ובין המציאות, מקרי בהחלט. אני מתקשה לחשוב על מילה שתתאר טוב יותר את המצב של הכותב הזה מאשר 'עצוב'.

נתניה וכל שאר הכותבים פה - ראוי שלא נגיב לו יותר. עדיף להתעלם... ידוע שילדים קטנים אוהבים תשומת לב.

13. 亚历山大帕托 Member

למה להביא את הזבל הזה לפה מלכתחילה?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה דרמות. חסרים הזוים בפורום האנגלי שטוענים שלעבור מארסנל למילאן זה ללכת אחורה? אם תתחילו להתייחס לכל אחד זה יגמר אולי אחרי 50 דפים של ספאם.

15. {forza-haifa} Member

כן ממש לעבור למילאן זה ללכת אחורה.בטח הרי היא כולה זכתה באליפות אירופה שנה שעברה .