מילאן 2012/13 :: בסימן חילופי משמרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י VAR, ‏7/7/12.

1. VAR Member

1. התרומה העיקרית והמיידית היא שבואטנג יורד לקישור והופך אותו להרבה יותר דינאמי ועוצמתי.
    2. כמובן שרק בהשאלה חינמית ותוך קיצוץ מאסיבי בשכר זה יתאפשר. אין לנו מה להפסיד מעסקה כזאת, ולטרקוורטיסטה יותר איכותי וצעיר ממנו גם ככה אין כסף.

2. Rossolevy Member

כרגע השמועות הללו לא יכולות להזיק אלא רק לטפח תקוות ולהאמין בסוף טוב. אני רק מפיד שכרגע אנחנו מתלהבים מכך יותר מדי ובעוד כמה שעות גליאני יצא בהודעה חוזרת בפעם המי יודע כמה שהוא לא מתכוון להביא עוד שחקנים העונה. אם כל השמועות הללו יתחזקו ובסופו של דבר התגלו כנכונות זה יקרה לקראת סיום מועד ההעברות. מה שכן השמועה על קולארוב רק הולכת ומתחזקת ומכיוון שהוא מעוניין לעזוב ולחזור לאיטליה והסיטי לא צריכים אותו יותר, יש סיכוי גדול שהוא יגיע.

3. Alta Tensione Member

שילך לסניף שלנו בפריז. לא יכול לתרום לנו בכלום והמרדה בטח יקבל אותו בזרועות פתוחות.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/12
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגן הנשיא אדריאנו גליאני, המאמן מסימיליאנו אלגרי והקפטן מאסימו אמברוזיני במסיבת העיתונאים הראשונה לעונת 2012/13:

http://media3.acmilan.com/uploads/photogallery/images/612/SIT2.Xxx

גליאני:

אלגרי:

אמברוזיני:

6. .witness Member

התלבושות של עונת 2012-2013

http://img706.imageshack.us/img706/6932/kitsmilan.Xxx

7. Yiftach Member

יופי של סיקור, אהבתי לקרוא ממש רמה גבוהה.

העונה מתחילה ויש לי הרגשה לא רעה, אני מוכרח להודות שלא הערכתי מספיק את הרכש שנעשה עד כה, מונטוליבו באמת יוסיף המון וקסאנו פשוט עבר מטאמורפוזה ביורו ושיחק נהדר.
    אצ'רבי עושה רושם של בחור מוכשר שאם יעבוד מספיק עם טיאגו סילבה יכול להיות שיש כאן פתרון לא רע, מקסס גם נתן יורו לא רע לטעמי אז זו גם אופציה.
    אם זלאטן עוזב - חלוץ לפחות קצת פחות מוכשר חייב להחליף אותו (באלוטלי,דזקו,טבס וכו,).
    רוביניו כרגע הוא האופציה הטובה ביותר של מילאן להביא שחקן רכש ברמה הכי גבוהה, גאנסו, שלא האריך את החוזה שלו בסאנטוס והנשיא של המועדון כבר הצהיר שהוא לא יהיה בקבוצה בעונה הבאה, תנו להם את רוביניו ואלוהים תעשו הכל להביא את הילד המוכשר הזה הוא יכול להיות ההבדל היחיד של מילאן בעונה הבאה.
    מגן שמאלי - אם קולארוב יגיע נהדר, אם לא אני אשמח לראות את דה שיליו משחק סוף סוף הוא ילד ממש מוכשר, מגן ימני אנחנו במצב טוב כי אבאטה משתפר - אגב בונרה נשאר? אלוהים שלא ישחק דקה....
    הקישור המרכזי לטעמי מהטובים באיטליה עם בואטנג (בשאיפה שנביא טראקוויסטה..) מונטוליבו ונוצ'רינו.
    אני לא בטוח לגבי קונסטנט וטראורה אבל אולי בתור מחליפים סוסי עבודה הם יצליחו..

אני מאוד שמח להיות חלק מהקהילה של מילאן בארץ (כבר מעל 18 שנה אוהד) אמשיך לעקוב כל יום אחרי הבלוג...

פורצה מילאן!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/12
  8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקנים והאוהדים נפגשים:

אימון הפתיחה:

9. Legend_PaoloMaldini Member

איזה כיף להכנס ולראות שאין מיליון עמודים לנושאים של הקבוצות, שהתחלנו מחדש.. ועם סיקור מושקע של ליאור.
    אני אתן קצת גם מחוות הדעת שלי שחייבת להיעשות בעונה הזאת.
    במשך הרבה זמן פיללנו ליום (אפילו שזה קצת עצוב עכשיו) שסידורף,גאטוסו,זמברוטה,אינזאגי(אפילו הוא),נסטה(שהכי היה קשה לי להיפרד ממנו),ואן בומל.. כולם עזבו, מילאן הזקנה עזבה.
    עכשיו צריך לזכור שמילאן, במיוחד לא בימים אלו.. זאת לא ריאל מדריד.
    תקציבי ענק כמו של הסיטי וריאל לא יפעלו במועדון וזה לפחות לא משהו שאני רואה בשנתיים שלוש הקרובות עד שברלסקוני יחליט שהוא מכניס שותף רציני או פשוט ימכור את המועדון.
    הרכישות הצעירות שהביאו בהתאם לתקציב של הקבוצה ואני אומר זאת בתור אחד שיצא לי לעקוב אחריי השחקנים אצ'רבי, קונסטאנט וטראורה.. הם לא שחקנים טובים עם עתיד טוב.. זה לא הרכישות שפיללנו, אבל בסופו של דבר רציני הצערה רצינית של הסגל.. וכשיהיה חילוף בדקה ה60 לא לראות את סידורף נכנס באופן קבוע ולא משנה כלום, לראות את הילד הזה בן ה20-21 או שחקן בית שגדל במועדון נכנס.
    אצ'רבי כרגע עדיין צריך לפתוח על הספסל ולחכות לפציעות של מקסס וסילבה שאני מאוד אוהב את השילוב של שניהם, מקסס לא איכזב אותי בכלל בעונה שעברה למרות שהיו לו כמה תאונות נוראיות והכואבת ביותר היתה מול בארסה בליגת האלופות.
    יפתח רשמת לגביי דה שיליו שהיית רוצה לראות אותו בשמאל ואם זכור לי נכון השחקן הזה שיחק כל חייו בצד ימין, אבל אני חושב שהוא עוד צעיר ואם הקבוצה הרגילה מאבאטה להיות מגן ימיני היא יכול להתחיל לעשות גם מדה שיליו מגן שמאלי ואז יהיה לנו מין זמברוטה שיוכל לשחק גם בימין וגם בשמאל בשעת הצורך כי באמת שאני מיציתי כבר לראות את אנטוניני רץ שם בשמאל.
    כולנו ואפילו אני עדיין מפללים לשחקן הבאמת רציני שמילאן תביא, אנחנו רוצים רק אחד כזה.. ומגיע לנו לבקש אחד כזה.
    מבחינת הקישור אני לא יודע אם יש מקום, כי הוא כבר דיי מסודר.. נוצ'רינו חייב לפתוח, מונטוליבו הרכש המיוחל, בואטנג וקסאנו לפניי החלוצים. קצת קשה יהיה לדחוף פה קשר כשיש דיבורים חוזרים על קאקה ועל גאנסו.. אין ספק שהאדיפות היא גאנסו אבל הבנאדם סובל מפציעות מטרידות לא פחות ממה שקאקה סבל בריאל ופאטו במילאן.
    את קאקה הייתי רוצה לראות אבל בתור ברירת מחדל, לא נטרתי לו טינה על זה שהוא עזב לריאל בסך הכל הוא עשה וזכה עם מילאן בהכל והוא אישיות מדהימה ופשוט חיפש אתגר חדש.
    אני חושב שלמילאן הנוכחית ועם קאקה ופחות פציעות יש לו מה להציע למילאן אבל לא בהרכב הראשון כרגע וגם רק להחליף פצועים אם זה קסאנו או בואטנג.
    פאטו ואיברה חייבים לפתוח ביחד אבל אתם חייבים להודות שמשהו בחיבור שם לא הולך טוב, וראיתי את זה על הרבה משחקים של מילאן גם כשהיא דורסת ברביעייה, אני דיי בטוח שאיברה לא סובל את פאטו וזה נראה שהחיבור בין איברה לרוביניו יותר הולך.
    משהו חייב להיעשות לגביי זה.. אבל אין ספק שפאטו הוא זה שחייב לפתוח ורוביניו הוא הסיכוי היחידי שעוד אפשר למכור ולהרוויח משהו במקומו כמו שידידינו יפתח ציין למעלה.
    הייתי שמח לראות את גאנסו אבל אני חושב שהבעיה האחרונה שלנו זה בקישור, קסאנו ומונטוליבו נראו מדהים ביורו, נוצ'רינו נתן מעבר לעונה מדהימה במילאן, ובואטנג זה בואטנג, אם הברגים במקום הכל בסדר איתו.
    הייתי מעדיף להביא את קאקה בחינם שזה מה שמילאן מנסה לעשות שיעלה מהספסל, גאנסו כבר לא יהיה מה שציפו ממנו בברזיל וזאת הסיבה שהוא עדיין תקוע בברזיל והקבוצה מנסה להפטר ממנו לפניי שיגלו את הבלוף.
    שחקן מוכשר עם שמאלית אדירה אין ספק בכלל, אבל פציעות חוזרות וישנות וחוסר יציבות ולא בא לי עוד פאטו כזה במילאן.. ולא הבאנו לחינם את קונסטאנט וטראורה.. מעדיף שהם יקבלו את ההזדמנות.
    הייתי הולך על חלוץ ברמה הגבוהה ליד איברה, אני לא מתבייש לציין שמות כמו באלוטלי או טבס כי זה הרכש שמילאן צריכה להתרכז בו, חייבת..
    נכון יש לנו 4 חלוצים? פאטו,רוביניו,אל שארעווי, איברהימוביץ'.. בינינו כולם יודעים שרוביניו הכי מיותר, ופאטו יהיה הכי מיותר אם הוא ייתן עוד עונה של פציעות אין ספק שמילאן תהיה חייבת למכור אותו כי העונה זה באמת הגלגל ההצלה האחרון שלו.
    מסוכן לראות את באלוטלי במילאן ועוד לצד איברה כי הם שניהם חולי נפש תוסיפו גם את הפיוז הקצר של בואטנג.
    אבל יש לו מידת חיבור טובה עם הקישור האיטלקי של מילאן עם נוצ'רינו מונטוליבו וקסאנו.
    והכי חשוב, הוא שחקן צעיר עם עתיד מבטיח ובמילאן מדברים על הצערה לא? אז קדימה.
    גם ככה איברה יעזוב עונה הבאה לפי דעתי ויהיה אפשר לבנות את הסגל סביבו..
    הבעיה היחידי עם באלוטלי שמנצ'יני לא פראייר והוא יודע מה יש לו ביד, ולא סתם הוא נלחם עליו ולא סתם הוא המאמן היחידי בעולם שמסתדר איתו.. קשה לי לראות את מנצ'יני מוותר עליו אבל אני כולי תקווה שמילאן תלך עליו.
    בכל מקרה שתהיה לנו עונה מוצלחת ובשורות טובות.. יש לי תחושה טובה לגביי העונה הזאת וזה משהו שלא קרה לי מאז עידן רוי קושטה (;

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים יקרים אני צריך עזרה ממכם.
    אני מחפש תמונה מדרבי מילאנזי שלפי הערכה גסה אמור להיות בערך משנת 03 04, אני נדבר על התמונה המפורסמת של דידה אני חושב עומד יחד עם מטראצי שאחד שם יד על הכתף של השני וברקע הרימוני עשן מהאוהדים, החיפושים בגוגל מניבים רק את התמונה מהדרבי שדידה נפגע מחזיז, תודה לעוזרים!

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתבלבל בין רוי קושטה לדידה. זוהי אכן אחת התמונות המפורסמות ממשחקי הדרבי דלה מדונינה לדורותיו:

http://www.thedaisycutter.co.uk/wp-content/uploads/2012/03/5odmye.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה גיבור!
    עכשיו אני מבין למה לא מצאתי את התמונה בגוגל!

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיטליה טוענים: לאחר פגישה בין ראיולה לגליאני, האחרון הסכים לשקול את מכירתו של זלטאן

כפי שבוודאי שמתם לב במדיה האיטלקית, מינו ראיולה, סוכנו של זלטאן (בין היתר), נפגש היום עם גליאני ומדווח כי נושא השיחה היה מעברו של זלטאן לפ.ס.ז'. לאור רמיזתו של גליאני בראיון פתיחת העונה כי ייתכן וטיאגו סילבה ו/או זלטאן יימכרו, הגאזטה והקוריירה טוענים פה אחד שסגן הנשיא שוכנע על ידי ראיולה לשקול את עזיבתו של השבדי. ראיולה עושה כעת את דרכו לשבדיה כדי לדון עם זלטאן על עתידו. בעיתון הגאזטה נכתב הבוקר שהפריזאים עדיין לא ויתרו על טיאגו סילבה ומעוניינים לצרפו יחד עם השבדי תמורת 65 מיליון יורו. אישית, אני לא מאמין שהברזילאי יעזוב לאחר כל הסאגה המייגעת בחודש האחרון, מנגד ההתעניינות באיברה נשמעת לי הרבה יותר אמינה וכדאית.

http://oi50.tinypic.com/2lt6l1l.Xxx
    מילאנו, פאריס, מילאנו, פאריס... מהי דעתכם על הסוגייה שמדירה שינה מעינינו?

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  14. VAR Member

מצחיקים הסן ז'רמן האלה אם הם באמת חושבים ש-65 מיליון יורו יספיקו בשביל להנחית את שניהם, אחרי ש50 מיליון לא הספיקו כדי להנחית אחד מהם...

הסיבה היחידה שבגללה אני לא רוצה שזלאטן יימכר היא בגלל שהדבר הכי צפוי בעולם הוא שבאלוטלי יהיה המחליף שלו ובמצב כזה, אני כבר מעדיף לסגוד לזלאטן עד סוף הקריירה.

15. GUTE Member

לא ברורה לי מכירת החיסול הזו. שניים מהנכסים הכי גדולים של הקבוצה מועמדים למכירה? עם מי נעלה לשחק?