מילאן 2012/13 :: בסימן חילופי משמרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י VAR, ‏7/7/12.

1. OriRR Member

תמורת כמה בואטנג אמור לעזוב?

2. Milanista3 Member

בסביבות 13 מליון יורו.

3. yonmu Member

לא ראיתי את אריקסן משחק יותר מדי, אבל ההתענינות בו מעידה על כיוון נכון - קשר התקפי, צעיר, במגבלות התקציב. יקבע את מערך ה4-3-1-2, אבל עם סאפונארה עדין יש מקום לגיוון. לדעתי זה נותן יותר מקום לפאציני (שעבר עונה מצוינת לדעתי, סופרסאב מעולה) כי כך הוא מחליף ראשון לשתי עמדות החוד - באלוטלי מספיק טכני כדי שלצד פאציני זה לא יראה כמו בוריילו-הונטלאר או ג'ילארדינו-אינזאגי (אעח, ימים רעים).

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יאדה יאדה יאדה. היינו בסיפור הזה.

עד שאני לא רואה אותו עם הדוד פסטר אני לא מגיב על שמועות.

5. Alta Tensione Member

עדיף כבר להשאיר את בואטנג. לא מבין מה פשר ההתלהבות סביב הדני הזה.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לדעתי אריקסן הוא סוג של אוברייטד, אך עם זאת, אי אפשר לומר שהוא לא עדיף על בואטנג שבמשך שנתיים פשוט חושך. הוא שחקן מאוד איכותי, אבל נראה שבמילאן הוא כבר לא יחזור ליכולת שסיפק בעונת האליפות. אריקסן מנגד, בן 21 כך שהעתיד עוד לפניו והוא יגיע לכאן רעב להצלחה. מה גם שבעונה הבאה נגמר לו החוזה, שאותו הוא איננו מעוניין להאריך, ולכן ניתן להשיגו במחיר שפוי לחלוטין, ואפילו להישאר עם עודף ממכירה של בואטנג. אז למה לא?

7. Alta Tensione Member

חוץ מזה שמדובר בשחקן יקר יחסית למה שיש לו ברגליים, הגעתו יחד עם הונדה תיצור פקק מיותר בעמדה שמתחת לחלוצים ובשעה שמרכז ההגנה משווע לעומק יותר ראוי מבונרה וורגארה, מדובר ברכישה שנראית חסרת כל היגיון.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום הגיון בהגעה של שניהם, כי במידה ובואטנג עוזב- אחד מהשניים יגיע להחליפו. אם אריקסן יגיע, אני לא מאמין שהונדה יגיע גם בינואר. מהיפני אני מחזיק יותר, אך אם מתכוונים להביא אותו רק בחורף, אני מוותר מראש.

9. Yiftach Member

מאיפה מגיעים הדיווחים על אריקסן מישהו יכול לתת לינק?
    אגב אריקסן שחקן מצויין, וצעיר, ויכול לשבת בול בעמדה של trequartista - מה שאין למילאן מאז שקאקה עזב...

מה עם ההגנה שלנו?

שימו לב לפיורנטינה, רומא וכמובן יובנטוס שפשוט עושות עונת רכש נהדרת....ואנחנו? מחכים שדוד פסטר יגיע ל31 באוגוסט כדי להביא לנו שחקן שמסיים חוזה, הוא עוד יביא את הונדה ברגע האחרון ויעשה מזה עניין.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שכחו מאריקסן, אתמול זה פורסם במילאן ניוז מאיזה מקור בשם פנורמה אבל היום עושה רושם שמדברים יותר על חידוש החוזה של רוביניו (דיכאון וחתיכת ורידים) ועל כך שמילאן הציעה לכאורה לבויאן להישאר לעוד עונה והוא סירב (ישששש!).

אני מסכים שההגנה צריכה לעמוד בראש העניין מלבד סגירת עניין הונדה.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשונה מהם, לנו יש בעלים ששקוע בחובות ואלף ואחת צרות כך שתקציב העברות אין לנו ממש, ולכן מילאן ניזונה בעיקר משחקנים שנמצאים לקראת סיום חוזיהם ומהכנסות ממכירות שחקנים.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אז הנה זה קורה: רוביניו זכה להערכת חוזה עד פאקינג 2016 וישתכר ב 3-3.5 מיליון יורו בעונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx.

13. yonmu Member

מזכיר את העונה שעברה - חלון העברות שמתחיל טוב (אז מונטוליבו, השנה פולי וסאפונרה) ואז מגיעות ההחלטות המבאסות (זלטאן וסילבה אז, רוביניו עכשיו).
    בדיוק סוג החוזים שמרוששים את הקבוצה. שחקן חסר תועלת לחלוטין, עם משכורת מפוצצת שתרתיע קבוצות קטנות מלקנות אותו (גם במחיר זול).

מי צריך אותו? אם באמת משחקים 4-3-1-2, איפה הוא נכנס? חלוץ חמישי במשכורת כזאת?
    עדיף היה להשאיר את בויאן לעוד עונה.

ובכל זאת, אם לנסות להשאר אופטימי -
    מכירות של שטראסר, טראורה, עמנואלסון, בואטנג ווילה - יכולה להביא סכום לרכש ברמה (משהו כמו 30מ יורו). יותר ממספיק לבלם ברמה והונדה\אריקסן.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/13
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחח

(מקווה שאני לא מעודד הודעות נוספות מסוג זה).

15. Alta Tensione Member

הבנתי מהגזאטה שהוא ירוויח 2 מיליון יורו לעונה פלוס בונוסים. אם כך הם פני הדברים אז המהלך הזה לא מצדיק שום בכי ונהי. יכול מאוד להיות שהקיצוץ המכובד הזה יאפשר לנו לרכוש את הונדה עוד הקיץ.