מילאן 2014/15:: זהירות, כאן עושים חלטורות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

תודה. קצת חסר מזל בכל הנוגע לפציעות, אבל לדעתי מדובר בשחקן טוב מאוד עם תקרה גבוהה. אני מאמין שאחרי ריצה בהרכב היכולות האמיתיות שלו יבואו לידי ביטוי.

2. cazzo Il Capocuoco

משהו מצליח להבין את הבדיחה הזאת? העיתונאים שואלים שוב ושוב את מאמן מילאן ואת שחקני הקבוצה, מנז הוא באמת חלוץ? מנז משחק בעמדה שלו? אינזאגי מנסה בכוח להפוך את הצרפתי לחלוץ ציר, דבר שהוא בחיים לא יצליח לעשות. אחרי מחצית ראשונה שבה עשה קצת לחץ על שחקני ההגנה של ג'נואה, בחצי השני הוא כבר התעייף, ראה שלא עוזרים לו הרבה בהתקפה, ביצע כמה תנועות ידיים עצבניות וחצופות לעבר אל-שעראווי....בחור טכני כמו מנז עדיף שיתופקד ככנף. אז מה אני מסיק מזה? טורס כישלון? פאציני כישלון?

ברכות לג'נואה על משחק ההקרבה האגרסיבי והמוצלח, הגיע להם לנצח.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קראת את הראיון עם ברלוסקוני מלפני כמה ימים? הוא הסביר את הנקודה הזו במדויק.

4. Alta Tensione Member

אנחנו חוטפים עוד גול במצב נייח (עוד אחד על הראש של המאסטרו מס' 25) ומה שמעניין זה התפקוד של השחקן היחידי בקבוצה הזאת שמשחק כמו שצריך?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני ההגנה נמצאים בקטגוריית "זה מה יש" ואין טעם להתעסק בהם. מנז לעומת זאת פנטזיסטה מחונן שמביע את עצמו מצויין כשחקן חופשי אבל נאלץ להעביר 90 דקות בהמתנה כפי שהמאמן הגאון שלו דורש ממנו. ולא, אני לא מתכוון לאינזאגי.
    אנצ'לוטי סיפר פעם שהוא התמודד עם הפטיש המפגר הזה בכך שנתן לרוי קוסטה\קאקא להסתובב ברחבה ב5 דקות הראשונות עד שהבוס יתרצה ויהיה אפשר להתחיל לשחק כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/14
  6. cazzo Il Capocuoco

אולי מר סילביו יוכל להואיל בטובו להחליף את אינזאגי אם הוא מבין כל כך טוב בטקטיקה? במילא פיפו לא הצליח לבנות איזו קבוצה גדולה מהטלאים שיש לו בסגל העלוב הזה...

7. Alta Tensione Member

בספרד אומרים שסגרנו עם ריבר את ההעברה של ואנג'יוני תמורת 7 מיליון יורו.

8. VAR Member

אבל אז על מי הוא יוכל להפיל את הכישלון שלו ושל גליאני בבניית הסגל? המאמן במילאן תמיד היה הגיני-פיג שקל לבעוט החוצה כשדברים לא הולכים טוב, אני רק מתפלא איך אנשים ממשיכים להתפתות לג׳וב הזה ולא בורחים ממנו כמו מאש כשסילביו פונה אליהם, במיוחד מאמנים מתחילים כמו סיידורף ואינזאגי שיהיה להם קשה להתרומם מזה, לפרטים נא לפנות לאנדראה סטרמצ׳יוני.

9. Yiftach Member

ברור שטורס ופאציני כשלון! (כמה הם כבשו יחד מתחילת העונה? 1 ?)
    אנחנו שורדים איכשהו עם מנז, וכמו שרואים זה לא ילך כל העונה.
    אגב - לדעתי אפשר גם למכור את אלשע למרבה במחיר, הוא באמת לא עושה כלום, וכל עוד אפשר לגזור קופון על פלופים כדאי שנעשה את זה.
    אוי בונרה בונרה...עד מתי הוא יפסיד לנו משחקים? לא יאמן שהוא עדיין שם

EsheD אוהב/ת את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בקיץ עשו רכש לא רע.
    אם אפשר לעשות קופה על אל שרוועי ולהפטר מפאציני ולהביא במקומו חלוץ כמו זאזה,מילאן רק תרוויח.

11. WhiteCottage Member

יש איזו בעיה שאינה מקצועית עם ניאנג? ממה שאני זוכר , תקנו אותי אם אני טועה , הוא דיי צלח את חצי עונת ההשאלה שלו במונפלייה , שלא נדבר על כך שבעונת 2012/2013 עשיתם חצי עונה שנייה טובה מאוד ביחד איתו בהרכב.
    למה לדעתכם הוא לא מקבל ריצה בהרכב ?

12. Alta Tensione Member

הוא לא מקבל הרכב כי לצוות המקצועי אין סבלנות לטעויות של ילד צעיר עם ניסיון מועט. אני חושב שמקצועית הוא הוכיח במספיק הזדמנויות שניתנו לו שהוא ראוי לפחות לקבל 20-25 דקות כמחליף ובמיוחד בזמן ששחקנים על המשבצת שלו נראים די רע (על פאציני וטורס חבל להרחיב את הדיבור. הונדה לא פוגע בכלום כבר כמה משחקים ואפילו במקום אלשע הוא יכל להיכנס לפעמים).

WhiteCottage אוהב/ת את זה.
  13. VAR Member

14. Alta Tensione Member

איפה הדחפורים?

EO11 אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

שאל אותי ב2016...

מצב נושא:
הנושא נעול.