מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Milanista3 Member

זה היה ברור כבר במשך הרבה זמן, אבל השבוע קיבלנו את החותמת הסופית.
    האוהדים המסכנים בעולם הם אוהדי מילאן, ואחר כך אוהדי ארסנל.

2. SerieA Il Capitano

אני די בטוח שאוהדי אינטר יותר מסכנים אם מסתכלים על שלושים השנים האחרונות.

:)

3. Don Joan Roman Member

זכיתם בטרבל, אין לכם שום זכות להתלונן

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. Milanista3 Member

טוב לא שזה יפתיע מישהו, אבל התשלום השלישי שהיה אמור להתקבל היום נדחה, ואמור להתקבל בין שישי לשני בגלל סיבות בירוקרטיות.
    עכשיו השאלה, איפה אוהדי מילאן? למה הם לא דופקים בשקט ובשלווה במשרדי הקאסה מילאן ומבקשים תשובות? גם אם הסינים האלה יתבררו כבלוף המצב תחת ברלוסקוני לא יכול להמשך. למילאן יש הזדמנות פז עם צעירים מוכשרים ושלד סביר לחזור לקדמת הבמה, אם לא ננצל את ההזדמנות הפעם, זו תהיה בכייה לדורות .

5. yonmu Member

אני לא רואה משהו אמיתי שהם יכולים לעשות. כרגע יש איזו עסקה באוויר וכל מה שהאוהדים יכולים לעשות זה לקוות שהיא תצא לפועל.

אגב, הבכייה לדורות כבר התחילה בינואר. קלדארה וגליארדיני זה שתי שחקנים שמתאמים לנו מכל בחינה (איטלקים, צעירים, מכירים את הליגה, מחירים סבירים, עמדות שאנחנו צריכים חיזוק בהן) ופספסנו אותם ליריבות המושבעות שלנו. שלד של דונארומה-רומניולי-קלדרה-דה שיליו-לוקאטלי-גליארדיני-בונאונטורה-סוסו זה משהו שאפשר לבנות עליו סגל לסקודטו.

6. תומר1989 Member

כן בטח.. הסינים הולכים לשים עוד 100 מיליון יורו כשעזבו אותם משקיעים ויש אי וודאות אם יכולים לרכוש את הקבוצה... הגיוני מאוד סך הכל.
    כמו שמאוד הגיוני שהם מנסים עכשיו לגרד את הכסף להשלמת העסקה ואז פתאום בבום הולכים להשקיע מאות מיליונים בחיזוק הקבוצה לשנים הבאות.

EO11, Nesta, VAR ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עדיף שסילביו ישים לזה סוף, לפארסה המביכה הזו ועד שימצא רוכש עם גב כלכלי איתני, לא זה שכל הזמן צריך דחיות. לפחות נדע איפה אנחנו עומדים.

Will China's capital controls jeopardize Milan sale? | Calcio e Finanza
    כתבה מעניינת על הרכישה שלא הייתה ושככל הנראה לא תהיה.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

9. Alta Tensione Member

בספרד מדווחים שברצלונה רוצים לעשות אקזיט על דאלופאו לכן יחזירו אותו ב-12 מיליון רק כדי לשווק אותו ביותר. מקווה שלא נזרום עם ניסיון הסחיטה הזה. זה שחקן שבמקרה ויש לנו כסף סיני הייתי מוכן לשלם עליו 7-9 בהנחה והמאמן מתעקש ובמקרה ונשאר עם פרורים כמו היום אני מעדיף לא להשקיע עליו שום סכום. ראיתי גם דיווח שגורס שפפ רוצה את אוקאמפוס. אפשר להבין למה, אבל לא נראה שהראש של הבחור הזה נמצא בכדורגל לכן אין טעם להכנס למאבק.

אגב במהלך שיטוט ביו טיוב נתקלתי באוסף הקסום הזה. לא מאמין שנזכה לראות עוד פליימקרים עם ארגז כלים כזה שמשלב כזה מגוון של יכולות וברמה כזו. חבל שהprime שלו לא נמשך הרבה, אבל ככה זה עם חבר'ה שמבוססים על מהירות. שמתקרבים לגיל 30 זה הדבר הראשון שנגמר.

10. yonmu Member

איזה אלטרנטיבות עדיפות יש לך?

גם עם דאולפאו אנחנו צריכים לפחות 2 שחקני התקפה חדשים (חלוץ וקיצוני). מובן לגמרי אם בארסה רוצים לעשות עליו עוד כמה מליונים ואין שום סיבה שלא נשלם את זה. השחקן כבר התאקלם בסגל והראה שיש לו מה לתרום. באופן כללי הסגל צריך הרבה שיפוצים ולכן עדיף להשאיר את השחקנים שיש להם מה לתרום. גם אם סומכים על דאולפאו (כקיצוני מחליף), פאלטה (כבלם שלישי), אבאטה (מגן מחליף), לפאדולה (חלוץ מחליף) - עדיין יש לנו עוד המון שיפוצים לעשות בסגל. צריך חלוץ חדש, צריך בלם חדש, צריך קשר חדש. אחרי שנשיג את אלה אפשר להתחיל לחשוב על שדרוגים נוספים.

כמובן הכל בהנחה שבארסה לא מנסים לסחוט עליו סכום מוגזם, אבל ככל הזכור לי הם מוכרים די בזול בדרך כלל...

11. Alta Tensione Member

על מחליף לא הייתי משלם 20 מיליון יורו, שזה לפחות מה שברסה תדרוש.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"בגדול", כדאי מאוד שהמחליף הראשון להתקפה יהיה עם ערך מרקאטו מעל 20מ' יורו.

מסכים שאין שום היגיון לזרוק סכום כל כך חשוב על שחקן כמו דאולפאו.

13. yonmu Member

לא רואה את בארסה מקבלת 20מ' יורו עליו. 15+ בערך.
    לא רואה שחקנים מתאימים אחרים שעדיפים עליו וזולים יותר.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם "15+ בערך" יכולים להוות את ההבדל בין ליאיץ' לקייטה באלדה.

15. yonmu Member

אז אולי השבוע תגיע החתימה המיוחלת. יונגהונג לי כבר במילאנו ואני משער שהגענו לשלב של להיות או לחדול. עוד דחייה תהפוך את העסקה הזאת לבדיחה מוחלטת. מצד שני, זה גם מה שחשבתי פעם קודמת, אז כדאי לשמור על אופטימיות זהירה.

השמות שעולים לאחרונה בהקשר הסיני הם קולסינאץ' (מגן שמאלי בוסני בן 23 משאלקה) ופברגאס.
    מצד אחד מדובר בשני שחקנים שבהחלט אמורים לשדרג את הסגל, מצד שני מדובר בשתי העברות זולות\חינמיות לעמדות הלא לחוצות שלנו.
    אנטונלי אמנם לא היה כשיר בחלקים גדולים של העונה אבל זה לא אומר שאי אפשר לבנות עליו לעונה הבאה, ודווקא ואנג'יוני הפתיע לטובה. עמדות המגנים הן אולי העמדות הכי מסודרות אצלנו.
    פברגאס עדיין שחקן צמרת לגמרי לדעתי, אבל אי אפשר להתעלם מהדעיכה ביכולת ומהגיל. אני משער שהוא יכול לשחרר את בונאונטורה לשלישייה הקדמית (יחד עם סוסו וחלוץ נוסף, ואז אין צורך ברכש כמו קייטה באלדה ודאולפאו יספיק), אבל בגיל הזה זה קצת בעייתי לסמוך על זה. מצד שני, לעמדת הקשר המרכזי הוא לא נחוץ - סוזה ולוקאטלי הם הקשרים הלא גרועים שלנו העונה ולכן הם יכולים לסגור את העמדה הזאת ביניהם.
    בקיצור - אחלה שחקנים אבל הייתי מעדיף לשמוע על בלם, קשר אחורי וחלוץ.

ואם לחזור לקו האופטימי - לא נראה שיש מועמדים להחליף את מונטלה, ככה שעושה רושם שהוא ימשיך לעונה הבאה. אני לא איתו במאה אחוז מההחלטות שלו, אבל בסך הכל קשה להתווכח עם זה שהוא עושה עבודה טובה. עם הופעות טובות עד סוף העונה אנחנו בהחלט יכולים לקוות למקום הרביעי, שגם אם הוא לא מביא צ'מפיונז העונה - הוא שם אותנו רק מתחת לקבוצות שהסגל שלהן טוב משלנו באופן מובהק, ומהוו הצהרת כוונות לעונה הבאה...

מצב נושא:
הנושא נעול.