מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

מקווה בשבילך שקיבלת אישור.

דה שיליו מצטרף לבאקה כמקור הכנסה עיקרי שנמצא זמין בשוק תמורת 30 מיליון. לא מאמין שתהיה קבוצה שתשלם עליו כזה סכום אבל מקווה שנקבל הכי הרבה שאפשר כדי להזיז עניינים (רק שלא ילך ליובה). קראתי גם שעלתה אפשרות לעסקת חליפין בין באקה למארקיניוס. לא שאני מאמין שזה יצא לפועל אבל על הנייר זו עסקה לא פחות מחלומית בשבילנו.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם באמת העסקה עם הסינים תתפוצץ, זה פשוט ירתיח אותי. שמחה לאיד לא קיימת כאן וגם לא תהיה קיימת, הליגה צריכה מילאן חזקה ובינתיים זה רק נהיה יותר ויותר מעורר רחמים.

ברלוסקוני חייב להתעורר על עצמו. אנחנו באוגוסט ומילאן מתנהלת כאילו אנחנו באמצע אפריל.

3. Yiftach Member

שתתפוצץ, זה רק יקדם את המכירה העתידית שברלוסקוני יבין שזה ענק עליו, שטויות, שלוש ארבע עונות אנחנו חוזרים לאירופה!*/aaa031

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שיש לנו מושג מה קורה מאחורי הקלעים.

אולי ברלוסקוני צריך להתעורר ואולי גם חלקנו צריכים להתעורר ולזכור באיזה סדר גודל של עסקה מדובר.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  5. Alta Tensione Member

כמו שאמרתי קודם, למכור רק לשם המכירה מבלי להתחשב מי הם ומה הם הצד השני זה טמטום. טוב שברלוסקוני לא שש לעשות את זה כמו שהרוב ממליצים לו.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ממש לא בקטע של מכירה, אלא יותר בקטע של שוק ההעברות. אני ממש בעד הגישה של לקחת את הזמן ולבחון כמה שיותר טוב מי עומד מולך ומה הוא יכול להציע.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע כמה ההסתמכות על היגיון שלי בלבד היא רלבנטית במקרה הנ״ל, אבל אני יכול רק להעריך שברלו לא מוכן לשחרר מספיק מזומנים לרכש - אם בכלל - לפני שימכור את המועדון, אלא אם כן הוא ימכור את אחד מה״נכסים״ הקיימים שלו קודם לכן (ראה ערך: אלשע OUT. לאפ IN).

8. yonmu Member

בהנחה הפסימית שהעסקה נפלה וגם ברלוסקוני לא מתכוון להשקיע רציני (בניגוד לקיץ האחרון), קשה לצפות ממונטלה אפילו לליגת אירופה.
    אפשר למכור את באקה ודה שיליו ולהתחזק במקומם (בלם וקשר מרכזי), אפשר לקוות לקבוצה ממושמעת ואולי אפילו לכדורגל טוב. אבל בלי השקעה מאסיבית אנחנו לא רק לא בליגה של יובנטוס ונאפולי, אלא גם מתחת לאינטר ורומא. התחרות שלנו תהיה - כמו העונה - בין לאציו לויולה ולססאולו.

עם המזל הנאחס שלנו כנראה שהעסקה תמרח עוד כמה שבועות ואז תקרוס שבוע לפני סוף חלון העברות, ונקבל כמה רכישות פאניקה שיתנו חודשיים טובים ויתקעו על התקציב ל4 עונות.

9. SerieA Il Capitano

גם אם ברלוסקוני ימכור והסינים יתבררו כהונאה, כמה זמן כבר ייקח למצוא קונה למועדון כמו מילאן? זה אחד המותגים הגדולים בעולם ויחד עם יובנטוס כפנים של הכדורגל האיטלקי.

אני במקומכם הייתי פשוט רוצה להיפטר מגליאני וברלוסקוני ויהיה מה שיהיה.

כפי שמישהו כבר אמר פה, המעבר ממוראטי לטוהיר העביר אותנו מהר מאד אל הסינים. ייתכן שאתם צריכים מעבר דומה.

10. Alta Tensione Member

מדווחים שסגרנו עם גוסטבו גומז, בלם פארגוואי בן 23 של לאנוס (עסקה של השאלה עם חובת רכישה).

@Franco יש לו עתיד?

11. yonmu Member

לא מכיר אותו אבל עצם הקונספט - השאלה+רכישה של בלם צעיר - לא מוצא חן בעיניי במצבנו.
    אני מאלה שחושבים שרומניולי כן הוכיח את עצמו כבלם טוב בעונה שעברה, אבל אי אפשר להתווכח עם זה שהוא לא בשל לגמרי. בשביל להתקדם הוא צריך לעבוד ליד בלמים מנוסים יותר (אהמ רוגאני ביובה) וצמד בלמים צעירים - גם אם מוכשרים - זה סיכון גם לקבוצה וגם להתפתחות של כל אחד מהם.

כל זה כמובן בהנחה שהוא מיועד להרכב. אם מעיפים את זפאטה, פאלטה וורגרה ומביאים בלם רציני להרכב - אין שום תלונות...

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הבלם היחסית צעיר האהוב והמוערך עלי בליגה הארגנטינאית מבחינת השילוב של קבלות שהביא עד כה (בניגוד למאמאנה נגיד) ופוטנציאל להשתפר. אבל האמת שאם היו שואלים אותי הייתי ממליץ עליו למועדונים ברמת שאיפות נמוכה יותר, למרות שלא ברור לי איפה בדיוק מילאן עומדת כרגע מבחינת הרמה אליה היא מכוונת.

הוא סוס אגרסיבי ומאוד חזק בראש למרות שאין לו גובה יוצא דופן לעמדה. שזה בערך תיאור של הבלם הפאראגוואי הקלאסי. עשה עלי רושם גם של מתקל טוב אבל אני פחות וודאי ובטוח בזה. לא יודע להעריך אותו מספיק בשאר התכונות, בעיקר בנקודה החשובה של הבנת המשחק והמיקום שלו, שהתחושה היא שהוא עדיין לא מספיק טוב באספקט הזה ואולי גם קצת כבד ולא מבריק עם הכדור.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  13. Yiftach Member

דיווחים חדשים בנושא הרוכשים, קבוצה בראשותו של גורג' מנדס סוכן השחקנים, לא יודע כמה זה אמיתי, אבל מהלך כזה שמכניס סוכן כזה לתוך הקבוצה יכול להיות מעניין... למי שלא מכיר את הבחור, יש לו כמה שחקנים שהוא מייצג... תבדקו

New Chinese conglomerate for Milan | Football Italia

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היוש

15. Yiftach Member

יש סגירה רשמית??? איפה אתם הלו?

מצב נושא:
הנושא נעול.