מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

1. למה שיתייבש? ריאל יכולים לקנות אותו, להשאיל לעונה ואז לתת לו את המושכות.

2. ריאל + ראיולה + הגיל שלו יעזרו לו לממוא קבוצה איכותית.

Sent from my m3 note using Tapatalk

2. סיונרה Member

כבר בערך שנתיים. מאז חאמס הרכש של ריאל זה בעיקר שחקנים צעירים.
    כפי שאני מעריך, ריאל מרוצים מנבאס ודי ברור שהוא הולך להשאר. דה חאה זה דיבורים של לפני שנתיים. דונארומה יכול להתאים למודל הזה, למרות שאישית אני מקווה שקבוצות יביעו סולידריות ולא יקחו אותו עד שיחליף את החלאה שמייצג אותו.

3. golding מנהלים

אם ריאל תחתים את דונארומה די ברור שהוא יחליף את נבאס, מיידית. ריאל מרוצה מנבאס? אם כך, היא לא הייתה מנסה להחתים את דה חאה כל קיץ.

DRORIKO ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. סיונרה Member

היא ניסתה להחתים אותו לפני שנתיים, כשנבאס עוד לא שיחק באופן קבוע בהרכב. בעונה שעברה לא היו דיבורים, והעונה אלו בעיקר שמועות, מבוססות או לא, נצטרך לחיות ולראות.
    שוב, זאת הערכה שלי, יש מצב שעוד שבוע נראה שמחתימים את דה-חאה ודונארומה במקביל, נותנים לנבאס מגב ודלי ומעבירים אותו לתפקיד המנקה.

DRORIKO ו-golding אוהבים את זה.
  5. Bon Argumentum Ad Hóminem

לא נהנה להמשיך את הסוג-של-אוף-טופיק שמתנהל על דפי הדיון של הקבוצה הכי מעניינת הקיץ, אבל:
    אין לצאת מנקודת הנחה שבריאל מדריד יש שיקולים מקצועיים נטו. אם פלורנטינו יריח שהבאה של דונארומה תביא באז גלקטי(עד כמה שזה מגוחך כשמדובר בשחקן הנ"ל), אז הוא יזרוק את נבאס, גם אם במערכת די מרוצים ממנו (אני אישית לא). פלורנטינו הוא מנהל שיווק לפני שהוא מנהל מקצועי. וככזה, הילדון עוד עלול ליפול לשם. אם כי, אני בספק אם זידאן יסמוך על שחקן כ"כ בוסרי בשער של ריאל.

הלאה, כוסומו דונארומה. לי רק חסרים הדחפורים באצטדיון החדש בשלב הזה.

Bianconeri, Dayatso, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעתכם?

אגב, אם הבנתי נכון - מדובר בעוד מילאניסטה?

7. alexshw Member

אני חושב שגם פרשת הפאקס קרתה כי ריאל לא באמת מספיק רצתה את דה חאה ולא כי הפאקס לא עבד. ואכן מאז נראה שהעניין שלהם בו קצת התקרר.
    אבל זה כבר לא לנושא הזה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצועית, לא אמור להיות דיון בכלל. הבעיה עם פרין שהוא סיגל לעצמו מנהג לקרוע כל שנה את רצועות הברך.

9. עודד (אוהד הצלחות) Member

המצב האידיאלי עם דונארומה מבחינתי זה שהוא נשבר, נפרד מראיולה ומחדש חוזה, שבו פאסונה מכניס סעיף שהוא מחוייב לעמוד בפיאצה דומו ולאפשר לעוברים ושבים להשליך עליו ביצים

eran.m אוהב/ת את זה.
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עדיף שילך ערום מהדואמו לסן סירו כשגאטוזו הולך מאחוריו עם פעמון וצועק ׳Shame׳ ?

עריכה : That didn't take long...

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/17
    Don Joan Roman, Dayatso, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. עודד (אוהד הצלחות) Member

12. Alta Tensione Member

מתאים יותר.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Conti's agent: "Conti will not be participating in the training retreat with Atalanta. He wants Milan. His time in Bergamo is over."

הסוכן שלו נוקט בטקטיקה מאוד מכוערת לדעתי ומאוד חסרת כבוד כלפי ברגמו, אבל בנימה אישית, אי אפשר שלא להתאהב ברצון של הילד להגיע אלינו ולדחות את אינטר על הדרך זה רק הדובדבן. מצפה כבר לראות אותו באדום שחור.

אח של הנחש הוציא הודעה מתנשאת על אוהדי מילאן, בחיי שאני לא מצליח להבין את המשפחה הזו, רציתם ללכת והלכתם בצורה מלוכלכת, אתם ממשיכים לטעון שזה לא בגלל הכסף אז בגלל מה זה? כי המועדון עושה הכל בכדי להשתפר ולרכוש שחקנים שיביאו אותו לליגת האלופות חזרה, אז על מה אתם מדברים? עלק לא בגלל הכסף.

14. Alta Tensione Member

https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19146083_1477562532286515_3221952502801702410_n.Xxx?oh=ee33f73359f646590e5fda81a389292b&oe=59A3AED0

איזה גבר הוא */aaarofl

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מיכא יצא גבר. בכלל, לא זוכר תקדים שבו כל-כך הרבה אנשים מהענף יצאו על מישהו ככה. אנשי תקשורת, שחקנים, מאמנים, אנשי הנהלה, שחקני עבר. הילד נשחט. כיף לראות.

אני מאוד בעד פרין. כשהוא כשיר ולא חלוד הוא יותר טוב מדונארומה הנוכחי. לאחרון יש תקרה הרבה יותר גבוהה משל פרין, אבל נכון להיום פרין לא מחליש אותנו ואולי אפילו משפר אותנו בעמדה בטווח הקצר. הבחור אכל הרבה חרא עם הפציעות, אבל עדיין מדובר בכישרון על. לא כישרון היסטורי של פעם בדור כמו דונארומה, אבל עדיין פוטנציאל לשוער טופ. גם, גליאני או לא - ההחתמה השנתית מג'נואה זו מסורת שאסור לשבור.

להכין פנקסים ועטים:
    מחר ב-18:00 פורטוגל נגד מקסיקו - אנדרה סילבה
    מחר ב-21:45 איטליה U21 נגד דנמרק U21 - אנדראה קונטי

דרך אגב, גם ניאנג ילד. לא הייתה לו בעיה אבל לפטר את ראיולה ולזרוק אותו לכל הרוחות כשלא אהב את ההתנהלות שלו. מספיק להגן על דונארומה.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.