מילאן 2016/17 :: בעונה הבאה עם הופעה במפעל אירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

נחמד מאוד שכל האנשים יוצאים עליו, אבל כל עוד המועדונים המתחרים לא מחליטים לשים את הכסף שלהם היכן שהפה נמצא אז ההתנהלות הזאת תשתלם לו בטווח הארוך. מאוד מקווה שגם מועדונים יריבים יחליטו לשים סוף למסחרה הזו ולא יגעו בדונארומה עד שהוא לא חותם על חוזה חדש.
    יש לי חבר שאבא שלו סוכן כדורגל בכיר, בין היתר של הכדורגלן היקר בהיסטוריה בשלב מסויים או אחר של הקריירה. הוא סיפר לי שעונה לפני שנמכר במחיר אסטרונומי, אבא שלו ניסה לשכנע אותו לעזוב את הקבוצה שבה שיחק (ונתן עונה מופלאה) וקיבל סירוב מצד השחקן, מה שבדיעבד השתלם לכל הצדדים. המסקנה שלי היא שהסוכנים היום רק מתעניינים ברווח בטווח הקצר שלהם ולא בשום דבר אחר. המועדונים הגדולים צריכים להתאגד ולהעמיד אותם במקומם.

VAR אוהב/ת את זה.
  2. תומר1989 Member

אני לא מודאג. דונארומה זה בטח לא מה שיקבע אם מילאן תחזור להיות גדולה או לא, חוץ מזה ששוערים טובים באיטליה יש כמו זבל. לא קונה את זה שהוא אחד לדור, עוד לא ראיתי שהוא קרוב ללהוכיח את זה.

מה שמרתיח מעבר לכפיות טובה שלו, זה שעכשיו הולכים לשמוע על הסאגה הזאת כל הקיץ.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אז הנחש הקטן מנסה דרך המשפחה שלו לספר סיפורים על כך שההחלטה היא לא כלכלית אז מה גרם למסכן לברוח כל עוד נפשו בו? העובדה שהוא צריך לחכות עוד שנה במקרה הטוב לליגת האלופות? כל זה שהמועדון נותן לך 5 מיליון יורו לעונה למשך 5 שנים!! ועוד סרט הקפטן מחכה לך.

נו אני ממש מחכה לשמוע מה גרם לנחש הזה לומר לא. שיהיה כנה פעם אחת ויגיד למה. כל מה שאני שומע מהמשפחה שלו או מאנשים כמו קוסטקורטה (בוז) מביכים מאוד בחיי.

אין מצב לאוטופיה בין מועדונים, תמיד תהיה את ריאל מדריד, ברצלונה, יונייטד או מועדוני נפט שמוכנים לשלם מה שצריך בשביל ליצור קיצורי דרך בדרך לתארים ותהילה, אז לא, לא תהיה אוטופיה, פריז מוכנה לעשות הכל בשביל להביא אותו אבל מה לעשות ששחקנים בכירים לא רוצים להגיע לשם יותר.

במסגרת הצד המושכל, אמר היום סאקי משהו מאוד נכון, גם שבצ'נקו וקאקה רצו את אותה התהילה, בין אם זה בצ'לסי בשביל ללמוד אנגלית או לריאל בשביל הכסף הגדול. אני די בטוח שבינם לבין עצמם, הם מתחרטים על הצעד הזה עד היום, מקווה שהמסורת הזה לפחות תימשך.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתם נותנים לילד יותר מדי כבוד. לא רוצה להאריך? בעיה שלו ושילך לחפש, מי הוא בכלל?

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שמילאן חזרה לעניין הקיץ שחקנים רק בגלל החולצה היפה שלה?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אלעד
    אתה יודע מה התקדים לקיצורי הדרך הקיצוניים של פסז', סיטי ומילאן הנוכחית?

ספויילר: מילאן. מילאן של ברלוסקוני.

--
    רק אני חושב שסירוב ל5מ' יורו בעונה מסביר לבדו שלא מדובר בסיבה כלכלית?

Dayatso, אלעד, Gianzola ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

קאקא ושבצ'נקו מיצו את מילאן, מילאן הייתה מספיק חכמה למכור אותם בדיוק שנייה לפני הירידה ביכולת. אז נכון שהם השתדרגו כלכלית, לא בטוח שהיו עושים את המעבר כמה שנים קודם לכן.
    ואני דווקא חושב שיש מצב לשיתוף פעולה, מועדונים ענקיים עם היסטוריה של מאה שנה צריכים ללכת על ביצים בגלל איזה רודף בצע שלא אכפת לו מכלום חוץ מהרווח שלו, וזאת בעיה שצפוייה רק להחמיר עם הזמן.

8. Don Joan Roman Member

גם לדעתי כסף זו לא הסיבה כאן שכן 5 מיליון יורו לעונה זה סכום אסטרונומי לילד בן 18 ואני בטוח שאם היה דורש מילאן גם הייתה מסכימה להוסיף כל מיני סעיפים שהיו מגדילים את הרווח של דונארומה.

לדעתי דונארומה חולם על תהילת עולם עם ריאל מדריד (וראיולה על הכספים שהוא יכול להשיג מריאל מדריד) וזה מובן כי ריאל זה המועדון הכי גדול בכדורגל עם הכי הרבה כסף והכי הרבה תארים בעוד מילאן המתחדשת היא כרגע סך הכל קבוצת פאר עם חלומות לחזור לטופ, חלומות שיכולים לאורך זמן להצליח ויכולים שלא.

מסכים לגמרי, זו זכותו לא להאריך וכל ההתעסקות הזו מוגזמת כי הרי מילאן לא תקום או תיפול על ילד בן 18.

Sent from my m3 note using Tapatalk

golding ו-DUGRI אוהבים את זה.
  9. SerieA Il Capitano

כל העסק הוא גם פרסומת מצוינת למילאן. העיסוק בדונארמה מביא הרבה מאד TRAFFIC לחבר'ה מקאזה מילאן. וגם לליגה. וגם לראיולה ודונארומה.

10. Raulito Madridista

מילאן נהנתה הרבה מאוד זמן מקאקא שסחף אותה לזכייה בליגת האלופות, כנ"ל לגבי שבצ'נקו שהיו לו הצעות עוד קודם לכן(אברמוביץ' פינטז עליו כבר מהרגע הראשון), בעוד כאן מדובר בילד מוכשר בטירוף אבל חוצפן. לא כל סיפור סינדרלה מסתיים בצורה יפה. מילאן תחזור לטופ וזה יקרה בעתיד הקרוב אני מניח, גם בלעדיו. היא כנראה תיאלץ למכור אותו בהפסד כבר הקיץ או לא תרוויח עליו גרוש וזו אבידה כלכלית אבל בהתחשב בכסף הגדול שנכנס לקבוצה אז אפשר לחיות עם זה. אני לחלוטין חושב שמדברים כל-כך הרבה על הזכויות של השחקנים ו-'העובדים' עצמם וצריך לחשוב גם על הקבוצה שנתנה לו את הבמה בגיל כה צעיר, ובהחלט אבין אם היא תושיב אותו ביציע.

חייב לומר שאני לא רציתי אף שוער אחר במקום קיילור נאבאס - הרי מנואל נוייר לא בר השגה. נמאס ממנצ'סטר והשמועות על דה-חאה. אבל דונארומה כל-כך צעיר והוא יוכל להשתלב אצלינו יפה כך ששיניתי את דעתי. מה שכן, אני לא סובל את הסוכן המאוס שלו.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא אמרתי שזה פסול, אמרתי שהיום מועדונים ישלמו משכורות לא פרופורציונליות בשביל להנחית כשרונות ולכן מה שכותב אחר כתב, על זה שאולי מועדונים אחרים לא ישתפו עם זה פעולה, זה לא הולך לקרות. ונכון להיום, אלה המועדונים שמשלמים הכי הרבה.

12. Don Joan Roman Member

לא חושב שקיים אוהד כדורגל אחד בעולם שאוהב את הסוכן המאוס הזה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

13. Ever Banega Member

רק לי יש תחושה שהוא בסוף כן יחתום על חוזה? או שכבר אין סיכוי שזה יקרה?

14. Milanista3 Member

הכל ייתכן, אבל לי באופן אישי קשה להאמין.
    הוא שרוף אצל האוהדים ורובם הגדול לא רוצים שילבש את המדים של מילאן שנייה אחת נוספת. גם לפני ההודעה הרשמית הוא קיבל הודעות נאצה ברשתות החברתיות על ההתנהלות הביזיונית שלו בכל הפרשה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אוי ואבוי אם בכלל ימשיכו את הדיבורים איתו.

מצב נושא:
הנושא נעול.