מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

לא צריך חלוץ. המקסימום שאפשר לעשות בגזרה הזאת זה לנסות ולהמיר את סילבה בבלוטי ולצאת מזה עם נזק כלכלי קטן ככל האפשר (וכמובן למכור את קאליניץ' לכל מי שרק רוצה).

אבל אני חושב שגם זה לא נחוץ - חלוץ זה כמעט תמיד פונקציה של איכות משחק ההתקפה שלך שנקבעת ע"י חולית הקישור ושחקני האגף. ריאל מדריד זכתה בליגת האלופות 3 פעמים ב4 שנים עם קארים בנזמה בחוד. אפשר להעביר עוד עונה בכיף עם סילבה וקוטרונה ולקוות שהתחרות תוציא מהם את המיטב. מה שאי אפשר להעביר בכיף זה עוד עונה עם 2 קיצונים כל כך איטיים. אם מחפשים שחקן בכיר למכור כדי לכסות הפסדים אז סוסו הוא הראשון שהייתי מעמיד על הגריל. יש לו יכולת טכנית מעולה ורגל שמאל קטלנית אבל הנוכחות שלו גורמת לנו פסיכולוגית לשחק כדורגל שבנוי רק על ההברקות שלו, והוא לא כזה טוב כדי שזה יצליח.

מבחינתי למכור את כל הרביעייה הקאן-סוסו-ג'אק-קאליניץ' ואם צריך להוסיף גם את דונארומה כדי שיגיעו 2 קיצוניים מהירים שיודעים להכניס כדורים לרחבה וללחוץ 90 דקות. זו הבעיה הכי דחופה כרגע.

עד שזה לא קורה - כל הרכב צריך להתחיל מפאביו בוריני. הוא מביך טכנית אבל הוא בין היחידים בסגל הזה שמסוגלים לעשות את הפעולה הכי בסיסית שאפשר לצפות משחקן כדורגל בשנת 2018 וזה לרוץ 90 דקות.

2. תומר1989 Member

"ריאל מדריד זכתה עם קארים בנזמה בחוד"

ומה יעשו הקבוצות שאין להן לצד החלוץ הכושל מפלצת של 40 שערים בעונה?

3. VAR Member

ינסו להביא שחקנים כמה שיותר קרובים לרמה הזאת (או לייצר כאלה בעצמן) ולהתחיל מלסיים בטופ 4?

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוטרונה זה העתיד של המועדון,יחד עם דונארומה. מילאן צרכים לבנות את הקבוצה סביבם.

5. yonmu Member

מבחינה כלכלית את הקיץ האחרון סיימנו על מינוס 160מ' יורו, וההתחייבויות לקיץ הקרוב (מכירות ורכישות) כוללות עוד מינוס 20מ' יורו.
    לזה צריך להוסיף 30~מ' יורו של CL שבנו עליהם וכבר לא יגיעו, וכנראה קנס של 20מ' יורו מאופ"א על עבירות פייר פליי.
    אני משער שזה אומר שאת חלון ההעברות הקרוב (לא כולל התחייבויות קודמות) נסיים בצורה כמעט מאוזנת.

רונאלדו-בנזמה זה מקרה נדיר שאי אפשר להקביל אותו לשום דבר. כשבעמדה אחת יש לך שחקן שנותן מספרים של ארבעה שחקנים (רונאלדו לעומת ארבעת החלוצים שלנו, בחצי מהדקות המצטברות) אז אתה יכול להצליח עם חלוץ גרוע. איקרדי באינטר, דזקו ברומא, אימובילה בלאציו - אלה השחקנים שהביאו קבוצות בינוניות למקום שבו אנחנו צריכים להיות. איזה קיצונים אנחנו יכולים להביא שיתנו משהו כזה?

סוסו מדבר על זה שכרגע הוא לדעתו ב70% מהיכולת שלו. הוא כן מתקדם מעונה לעונה ונהיה מגוון יותר, ונשאר לקוות שעם קישור דומיננטי יותר הוא גם יעשה תנועה כששחקן אחר מוביל את הכדור ולא רק יוביל כדור בעצמו. הרבה יותר קל לי לראות את זה קורה מאשר לראות את סילבה או קוטרונה נותנים מספרים של היגוואין.

יש עוד קיץ שלם לפנינו, אבל אפשר להזכיר כמה שמות פוטנציאליים כבר עכשיו -
    מוראטה יכול להיות זמין בזול במקרה שקונטה יפוטר ומאמן חדש ירצה חלוץ אחר (במיוחד אם הוא לא יזומן למונדיאל),
    אימובילה עשוי להיות מספיק מאוכזב מההפסד אתמול כדי לחפש הרפתקה חדשה,
    בלוטי אחרי עונה פושרת מאוד יכול להיות זמין במחיר זול יותר.
    כל אחד מאלה יכול לתת את ניצול המצבים שהיה חסר לנו כדי להיות איפה שאינטר נמצאת עכשיו. הקישור ההתקפי של אינטר או לאציו לא טובים יותר משלנו, וההגנה בטוח לא. אלה הימורים הרבה יותר בטוחים מאשר להחליף חלק התקפי שלם שלם ולקוות שהחדש יהיה טוב מספיק (במגבלות התקציב) ויספיק להסתנכרן תוך עונה אחת. מבחינת מחיר - דונארומה+קליניץ'+באקה = חלוץ חדש.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוטרונה העונה עם שער כל 149 דקות, היגוואין עם שער כל 169.

מוראטה שמרוויח בצ׳לסי יותר מכול שחקן אחר באיטליה, ושרק הקיץ שולמו עליו 66 מיליון, לא יכול להיות זול.

7. yonmu Member

היגוואין העונה נתן עונה מאכזבת. התכוונתי למספרים שלו מאז שהגיע לאיטליה. קוטרונה יגיע לזה עם 90 דקות כל משחק? אולי. לא נראה לי.

מוראטה נתן עונה מאכזבת ולא זומן למונדיאל. אם ינחיתו חלוץ חדש בצ'לסי, הוא ירצה לעזוב ויהיה מוכן לקצץ במשכורת בשביל זה.
    לא אופתע מדיל באזור ה6 מליון יורו לעונה ו60 מ' יורו לצ'לסי (שזה פחות או יותר מה שאנחנו צפויים להרוויח מעזיבת דונארומה).

8. VAR Member

בשביל מוראטה לבד אני לא הייתי מוכר את דונארומה. חוץ מזה שאין סיכוי שהוא מכניס למעלה מ60 מיליון יורו אחרי עונה שבה הוא די דרך במקום.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. Alta Tensione Member

ליאור הכוונה לשחקני התקפה לא בהכרח לחלוץ בהגדרה היבשה. חסר שחקן מקדימה שיתן תפוקה של מכונה וזה מה שדופק אותנו בשנים האחרונות ומוראטה לא שווה את הכסף. הוא ירוויח פה משכורת של זלאטן אבל יתן תפוקה שאפשר לקבל גם ממנדזוקיץ'.

רק מדברים על מפלצות התקפה והמלך הבלתי מעורר של שבירת קו האופסייד נותן שלושער בלי למצמץ במשחק הפרישה של הנחש הבוגדני. איזה מלך.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הייתי נותן עוד עונה לאנדרה סילבה לפניי שהייתי מדבר על מוראטה או בלוטי. הוא לוקה בסיומת, אבל בכל דבר אחר הוא הראה כמה הוא מוכשר ומאוד התרשמתי ממנו למרות העונה המאכזבת.

11. DRORIKO Member

היה וישאר מלך

yonmu אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

שחקן שנותן תפוקה של מכונה זה תוצאה של קבוצה מאומנת שמתאימה לסגנון המשחק שלו (בהנחה שלא מדובר בכסף בבנק כמו רונאלדו ומסי שלא רלוונטים לדיון). אימובילה נתן העונה תפוקה של מכונה, כל אחד יודע שהוא לא שווה יותר מלאציו.

לכן הימור על בלוטי/מוראטה/פדריקו קייזה (סתם זורק שמות) בסכומים ענקיים לא מבטיח תוצאות יותר טובות מעוד עונה עם קוטרונה וסילבה. זה מבטיח רק את העמקת הבעיות הכלכליות. מה שכן ייתן תוצאות יותר טובות זה לחשוב איך רוצים שהקבוצה תראה (ואני רוצה להאמין שהזיין והשותף שלו הם אנשי מקצוע מספיק אמינים ורלוונטים כדי לקבל עליהם את המשימה הזו) ולהביא את השחקנים המתאימים לכך, לא סתם לירות באוויר ולהביא את מי שזמין בשוק (קאליניץ', האקאן, you get the point).

13. yonmu Member

אני באמת לא מבין איך השם של סילבה עדיין רלוונטי פה.
    מילא קוטרונה, קיבל הזדמנויות ונתן תפוקה. אפשר להתווכח אם אפשר לבנות עליו להרכב או לא, אבל הגיוני.
    מה סילבה עשה בעונה האחרונה שגרם למישהו לחשוב שיש פה משהו מיוחד?
    עוד חלוץ נותן לנו את האפשרות לחלוץ שיתן את מה שאימובילה ואיקרדי נתנו. קליניץ' אחד לא אומר שכל חלוץ שנביא יהיה פלופ. ברור שגם במוראטה\אימובילה\בלוטי יש סיכונים, אבל מה האלטרנטיבה? על איזה סוג קיצוניים אתה מדבר שיכולים להקפיץ אותנו? דפאיי? ברנרד? פ.אנדרסון?

כלכלית - אני מאוד מקווה שדונארומה+קליניץ'+באקה+סילבה = מספיק כסף כדי להביא חלוץ, גם בלי CL ועם קנס מאופא, ועוד יישאר עודף.

14. VAR Member

נראה שאו שלא קראת בכלל מה כתבתי, או שאתה חושב שאין משמעות לשטויות כמו שיטה וסגנון משחק והם לא משפיעים בכלל על היכולת של החלוץ שלך.

את מה שכתבת על סילבה אפשר לעשות קופי פייסט על אותו אימובילה המכונה מלאציו שנתן 2 עונות נוראיות מחוץ לאיטליה לפני שחבר לאינזאגי. ועל עוד עשרות אם לא מאות מקרים אחרים.

15. yonmu Member

@VAR
    קראתי ואני חושב שיש משמעות לשיטה וסגנון משחק.
    לא כתבתי שום דבר על סילבה. רק שאלתי מה גורם לאנשים כאן לחשוב שבסגנון אחר הוא יצליח.
    אם זה על סמך העונותיים שלו בפורטו - אוקי. לא ראיתי אותו משחק שם.
    אם זה על סמך הדקות שלו העונה במילאן - אני שואל שוב, מה ראית שגרם לך לחשוב שיש כאן פוטנציאל מיוחד?

מצב נושא:
הנושא נעול.