מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

1. uri

uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@VAR

ראינו מה קרה לקבוצה שאין לה ספסל, ושלקראת שלושת המשחקים הכי חשובים שלה נפצעו לה 3 שחקני הרכב משמעותיים כמו אימובילה, פארולו ולואיס אלברטו.

בכל מקרה, הדיון במאמן חדש הוא מגוחך, כי לכולנו ברור שמילאן תתחיל את העונה עם גאטוזו.

2. yonmu

yonmu Member

רומניולי מאריך חוזה עד 2022. מעולה.

- דיבורים על טרייד השאלות בינינו למונאקו כשאנדרה סילבה הולך אליהם ופלקאו הולך אלינו. נשמע לי רעיון מעולה.
    - דיבורים על עזיבות של א.דונארומה, גומז, אבאטה, אנטונלי, מאורי ומונטוליבו. עדיף מאוחר וכו'.
    קצת חבל שמאורי לא הצליח להפוך לשחקן רוטציה לגיטימי אבל אני משער שהוא קיבל את ההזדמנויות שלו.
    - נראה שפתאום כשבאדלז' זמין אנחנו כבר לא מאוד להוטים אחריו. אני חושב שאיתו ועם לוקאטלי לרוטציה הקישור שלנו כמעט סגור.

3. EO11

EO11 In BBZ we trust היכל התהילה

מילאן בדרך להעברת בעלות פעם נוספת לאחר ש-לי נכנס לקשיים כלכליים (כצפוי). לפי הפרסומים האחרונים, משפחת ריקטס האמריקאית, שמחזיקה בבעלות על השיקגו קאבס, קרובה להעברת השליטה במועדון לידיהם, כשמי שמנהל את המו"מ וצפוי להיות בפרונט מהמשפחה הוא טום, שמתפקד כיו"ר הקאבס. מס' כלי תקשורת פירסמו שהמשפחה אישרה את הידיעות.

אם הולכים לפי מדד פורבס להערכת שווי של מועדוני ספורט, הקאבס התקדמו בצורה משמעותית תחת משפחת ריקטס ומוערכים כיום ב-2.5 מיליארד דולר בערך.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 1)

1. yoni10
  2. VAR

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!