מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עודד (אוהד הצלחות) Member

עכשיו האנשים של קומיסו הודיעו שאין עסקה

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קומיסו נחוש לרכוש את מילאן ולא רק שלא הודיעו שאין עסקה, אתמול בערב יצאה ההודעה הבאה:
    https://pbs.twimg.com/media/Dg4fWBNW0AAJWi5.Xxx:large

3. yonmu Member

- סטריניץ' וריינה רשמיים.
    - גומז (בוקה) וקליניץ' (אתלטיקו\סביליה) כנראה בדרך החוצה. באקה חזר וכנראה יחפש קבוצה חדשה.
    - חלילוביץ' כמעט רשמי, באדלי עדיין לא ירד מהכוונת, שמועות על פארדס.
    - שמועות על התעניינות (פסז' והאנגליות) בבונוצ'י ורומניולי, נראה (ומקווה) שלא מדובר במשהו רציני.
    - הוגש ערעור רשמי על ההשעיה מאופ"א.
    - סאגת הבעלות עדיין חמה. כרגע נראה שהאופציות הן או שלי יספיק לשלם, או שקומיסו יקנה, או שמילאן תעבור לבעלות של אליוט (ומשם מי יודע).

אני די אוהב את הרכישות החינמיות הזה. יחס רווח\סיכון מעולה.
    מצידי מספיק שבקיץ הזה לא יהיו מכירות גדולות בשביל שאהיה מרוצה. יש לנו כמה נכסים ששווים באזור ה50~מ' ואם לא הולכים למסע רכש מוגזם אין שום צורך כלכלי למכור. ההעברות החופשיות סוגרות את החורים של הסגל ולהרכב צריך אולי חלוץ אחד (תלוי באמון של גאטוזו בסילבה וקוטרונה).

4. Carlo Ancelotti Member

לי לא מצליח למצוא מימון על מנת להחזיר את חובו לחברת ההשקעות האמריקאית אליוט, מה שאומר שקרוב לודאי שהמועדון יעבור לידיהם כבר בשבוע הבא.

כרגע לא ברור בכלל מה צופן העתיד בטווח הקרוב (ובטח ברחוק); ישנם פרסומים שבכוונתם של אליוט להחזיק במועדון בשנה הקרובה כדי להעלות את שוויו טרם מכירתו, כולל הזרקה של 150M לתקציב המועדון. מצד שני, יתכן וימכר כבר עכשיו כאשר המועמדים הבכירים הם משפחת ריקטס האמריקאית - בעלי קבוצת הבייסבול שיקאגו קאבס. נמתין להתפתחויות, בתקווה שיתבררו כחיוביות בסופו של דבר.

בנושא אחר, הוצגה תלבושת הבית לעונה הקרובה, מבית פומה:

yonmu אוהב/ת את זה.
  5. תומר1989 Member

סוף סוף הסיני המעצבן הולך (זה אומר שגם פרויקט milan china הולך לעזאזל?)
    אין מה לדאוג למילאן. כמו שאנחנו רואים למועדון כזה ענק תמיד יש רוכשים בתור.
    אני לא יודע איך הקבוצה הגיע לאחד כמו לי מלכתחילה

6. yonmu Member

לא מבין את הביקורת על לי.
    הוא אמנם לא מליארדר בפני עצמו אבל הוא עשה מאמצים לקנות את הקבוצה והשקיע בה סכום מדהים עם תוכנית הגיונית וסיכון מחושב.
    בפועל זה לא הלך (כי F&M או כי מונטלה או כי קאליניץ' או כי וואטאבר), אבל הוא לא האשם בזה.

זה שיש רוכשים אחרים לא אומר שהם הולכים להשקיע ולנסות לקדם אותנו.
    דווקא כרגע הקבוצה נמצאת במצב רגיש כי יהיה קשה לעשות את קפיצת המדרגה הכלכלית (כלומר להגיע לליגת האלופות) ומצד שני יש יותר מדי נכסים שבעלים שאכפת לו רק מכסף עשוי להתפתות למכור (דונארומה, רומניולי, סוסו, סילבה).

7. alexshw Member

יש דיבורים שריבולובלב רוצה לרכוש את המועדון.
    לי הזה דמות כל כך אלמונית ולא ברורה שאני מוכן להאמין שזו הייתה קומבינה גאונית של ברלו. בכל אופן בא אדם שבכלל לא קרוב להיות אמיד כדי להרשות לעצמו את כל ההוצאות של מילאן ורכש את המועדון. משהו פה מסריח.

8. Carlo Ancelotti Member

אני לא יודע אם מסריח, אבל לי כן לקח פה סיכונים גדולים שגם בזמן אמת לכל הפחות העלו סימני שאלה. הרכש כשל כמעט לחלוטין ונשארנו עם לא מעט שחקנים שבמקרה הטוב שווים חצי ממה ששילמו עליהם וזה על F&M. עושה רושם, אגב, שעם ההשתלטות של אליוט הם אלה שאכן ישלמו את המחיר ואחד הצעדים הראשונים יהיה החלפת ההנהלה.

לגבי ריבולובלב, לי אכן הגיע איתו להסכם, אבל לפי הדיווחים נדחה ע"י אליוט שכן הכדור בידיים שלהם כעת. הם מצידם מעוניינים ליטול את הבעלות על המועדון ולהחליט בעצמם מהי הדרך הטובה ביותר עבורם להחזיר את ההשקעה. עושה רושם שמכירת המועדון לא תהיה מיידית.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זוכר את הזלזול פה של אנשים בטענות שהאנונימיות של לי מדאיגה. מקווה שיעוף ושמילאן תצא לדרך חדשה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זוכר זלזול שהאנוניומיות מדאיגה (טענה ריקה לחלוטין). זוכר זלזול כלפי טענות ש: אנונימיות = אין שום עסקה\הלבנת הון, ואכן לא שמתי לב שמישהו סבל פה כאשר האנונימיים הורידו 250מ' יורו על רכש.

המוסר השכל מהשנה האחרונה אמור להסתכם בכך שיש חשיבות עליונה לבחירת האנשים בעמדות הבכירות.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  11. cazzo Il Capocuoco

אבל סבלנו הרבה העונה. לא אכפת לי ״לסבול״ בעונת המלפפונים אבל להפסיד ליובה או לאינטר זה תמיד כואב.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבלתם הרבה לאחר שקיבלתם תנאי התחלה להיות הפסז' של איטליה. העיסוק בסיני אנונימי מרגיש נורא לא רלוונטי לאי הצלחה של מילאן העונה.

Dayatso ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. yonmu Member

אני באמת לא מצליח להבין במה אפשר להאשים את לי.
    אפשר להאשים את F&M ברכש בומבסטי ולא מתאים,
    אפשר להאשים את מונטלה בשימוש לא נכון בסגל (או את F&M שלא פיטרו אותו בזמן),
    אפשר להאשים שחקנים שהיו אנדר-פרפורמרים בצורה מובהקת (בונוצ'י בתחילת העונה, קליניץ', סילבה).
    זהו. היינו מספיק קרובים למקום רביעי - בטח כשמסתכלים על תקופת גאטוזו לבד - כדי שזו תהיה תוכנית לגיטימית לגמרי.

מעבר לזה, אמנם עכשיו אנחנו בחוסר ודאות (לי-אליוט-רוכש), אבל לא נראה כאילו המועדון הולך להפסיד מזה.
    עדיין לא שמעתי מישהו שמתכנן לבוא, למכור את דונארומה-בונוצ'י-רומניולי-סוסו-סילבה, לקחת את הכסף ולתת למועדון לדשדש במרכז הטבלה.
    נראה שחשבון הבנק של לי נפגע קשות, אבל מילאן תמשיך הלאה, כשהמקרה הכי גרוע הוא שהבעלים החדש יחליט להחליף גם מאמן.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

״תנאי התחלה להיות הפסז׳ של איטליה״? איך, עם בן אדם שלא מסוגל לשים 32 מיליון אירו לאליוט? שמלכתחילה לקח הלוואות כדי לרכוש את המועדון?

@yonmu לא מאשים אותו בשום דבר, חושב שמילאן לא תגיע לשום דבר איתו ושכדאי למועדון להיות תחת בעלות של מישהו רציני, אחד מהאמריקאים כן עונה לקריטריונים, בניגוד ללי שמתחילת דרכו העלה סימני שאלה סביב יכולתיו הכלכליות. אפשר להתייחס לקיץ הקודם שמילאן הוציאה קרוב ל-200 מיליון אירו ואפשר גם להתייחס לזה הנוכחי, שאנחנו חודש וקצת מסיום המרקאטו ובשביל מילאן הוא מוקפא, וזה מבלי לציין שמילאן הודחה מהליגה האירופאית בגלל הפייר פליי. לא מכיר את הדוחות של מילאן, מאמין שהם חסרי איזון ברמה בולטת כדי שזה יגיע למצב הזה.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר ענית לעצמך. עסקאות בשווי 250מ' בקיץ אחד. אין לזה תקדים בכדורגל האיטלקי. זה כסף אמיתי שהגיע ממקור אמיתי. השחקנים שנקנו והחוזים שקיבלו בונוצ'י ודונארומה, גם הם, אמיתיים. מכאן הרפרנס לפסז'.

מה קרה מאחורי הfacade? משאר שלי לקח את ההימור הזה בהנחה שיוכל לגייס משקיעים נוספים לאחר ההשקעה שנעשתה במועדון (שיצרה לא מעט באז). בפועל זה לא קרה. יתכן שהצלחה של הקבוצה ו\או חשבונות יציבים יותר היו "מאריכים את חייו" בשנה נוספת והוא היה מוכר את מרבית השליטה בדומה לתוהיר. במקרה כזה (בניגוד לתוהיר), אוהדי מילאן היו נהנים מפתיחה חזקה והמשך יציב, גם אם הקיץ השני מסתיים ללא השקעה מאסיבית ברכש (כמו אינטר עם סונינג, או המועדונים מצמרת הטבלה שמכלכלים את עצמם). מאמין שהכל היה נראה אחרת ללא מינוי של צמד החובבנים שכבר הספיקו להחריב תקופה חשובה במועדון אחר במילאנו. הבאן מאופ"א זה ביזיון היסטורי שהיה נקלט באמת לאחר שהשחקנים היו נותנים הכל מעצמם ומסיימים בטופ 4, כדי לגלות שכל העבודה שלהם הייתה לשווא.

מצב נושא:
הנושא נעול.