מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

קונטה זה סחורה בינונית במחיר מופקע. והכי גרוע: יובנטיני.

EO11 אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

גם קאפלו היה יובנטיני. זה לא שיקול.

3. VAR Member

עד מתי שיהיה כסף בשבילו או עד מתי שהוא יוריד קצת (הרבה) מהדרישות שלו (כספיות ומקצועיות). כרגע השם שלו רלוונטי בדיוק כמו קיליאן אמבפה ואנטואן גריזמן.

4. yonmu Member

ואמבפה וגריזמן בוודאות טובים יותר ממה שיש לנו כרגע. קונטה? אולי.
    פתיחת עונה איטית לא צריכה להפוך את גאטוזו למועמד לפיטורים, בטח כשהיריבות נראות עוד פחות טוב.

5. DRORIKO Member

אני גם לא חושב שגאטוזו זאת הבעיה המרכזית. יש לו סגל שתפור על שיפולי צמרת. סוסו ובנוונטורה למשל הם שחקנים לא רעים, אבל לא בשביל קבוצה עם יומרות(ולא סתם סוסו כבר לא בליברפול). אז נכון שהביאו את היגוואין, אבל הוא צריך לידו את השחקנים שיזינו אותו, בנאפולי היה לו את המשיק ואינסיניה, ביובה את דיבאלה, במילאן אין שום דבר שאפילו קרוב לזה.

6. טל. Member

מוקדם לשפוט.
    אני הייתי סקפטי בנוגע אליו אבל האמת היא שיש הרבה סימנים טובים בנוגע לגאטוסו.

ביום חמישי בחצות נהיה חכמים יותר.

7. yonmu Member

היגוואין העונה עם 3 שערים ובישול ב450 דקות. זה אומר שער(\בישול) כל 110 דקות.
    בעונה שעברה הוא נתן 23 שערים ו8 בישולים ב3900 דקות. זה אומר שער(\בישול) כל 125 דקות.

סוסו שחקן מדהים ואני לא מבין איך אפשר לפקפק באיכויות שלו. אפשר אולי לא לאהוב את הסגנון שלו, אבל הוא אחד הקיצוניים הטובים בליגה.
    ג'אק והקאן בהחלט בינוניים מדי בינתיים, אבל גם הם לא עיקר הבעיה.
    הבעיה היא בעיקר מנטלית. לא יודעים לגמור משחקים וכמעט תמיד מאבדים את הראש לפחות 30 דקות במשחק.
    את זה גאטוזו צריך לפתור.

8. DRORIKO Member

סוסו הוא וואן טריק פוני.

ראיתי משחקים שלכם ולדעתי לא מפעילים מספיק את פיפיטה. כל המשחק הוא עומד חסר מעש. אחד משלושת הגולים שציינת אגב זה קסייה מאבד כדור שמגיע איכשהוא להיגוואין. אז נכון ביובה שנה שעברה היגוואין כבש פחות אבל היה את דיבאלה שיכבוש במקומו. במילאן אין מישהו שיוריד את התלות מפיפיטה, אולי החזרה של קוטרונה תשנה את זה.

9. VAR Member

100% ממה שכתבת לא רק שלא נכון, אלא הפוך ב180 מעלות. למעט סוסו אני לא חושב שיש שחקן שמעורב יותר במשחק שלנו מפיפיטה (לא יודע מה זה "לא מספיק" אצלך. הוא צריך לגעת בכדור בכל התקפה? כל הכדורים צריכים ללכת אליו?)

מה ה"וואן טריק" של סוסו? כי רק במשחק האחרון הוא ייצר בערך ארבעה מצבים לגול (כולל 2 בישולים) בשתי הרגליים.

גאטוסו כמאמן הוא לא הבעיה. בכל משחק העונה היו למילאן דקות מעולות שבהן היא נראתה סופר מאומנת (את המשחק מול דודלאנג' לא ראיתי והוא גם ככה לא מדד). מה יותר הגיוני - שבכל משחק הם פתאום מקבלים מוזה לדקות מסוימות או שפשוט ישנה בעיה חמורה של כושר גופני (ב3 מ4 המשחקים האלה הנפילה הייתה במחצית השניה)? למעשה היגוואין שהוא אולי השחקן הכי כבד בקבוצה הוא בין היחידים שמסוגלים להטריד את ההגנה גם ב10 הדקות האחרונות של המשחק. אם אתה רוצה למצוא הבדל אחד מהותי בין מילאן לבין 2 המוליכות (שהן גם 2 הקבוצות האחרונות של היגוואין) אז כנראה שהוא טמון בצוות המקצועי שמסביב למאמן עם דגש על מאמני הכושר.

מה שכן - אם רינו לא יזהה את הבעיה הזאת בזמן ויטפל בה בהקדם - בהחלט יהיה לו חלק בכישלון.

10. DRORIKO Member

הייתי אצל חברים בסוכה אז לא ראיתי את המשחק האחרון נגד אטלנטה, אבל במשחקים הקודמים שראיתי זה הרגיש לי שהוא לא מעורב במשחק. גם כשהוא כבר נגע בכדור זה היה רחוק מהאיזורים המסוכנים.

סוסו יודע לעשות עוד דברים חוץ מלחתוך לאמצע ולבעוט/להגביה?

11. SaSa Member

@DRORIKO

סוסו הוא עדיין השחקן שמייצר הכי הרבה מצבים לקבוצה שלו, יש לו את היכולת להצמיד את הכדור לרגל..הוא יכול לחתוך לאמצע ולבעוט או להרים כדור וגם להמשיך על הקו ומשם להעביר קרוס לרחבה.
    טכניקת הבעיטה/הגבהה שלו מעולה..
    החסרון הבולט אצלו זה חוסר המהירות והזריזות שדרושה לווינגר.

למילאן הנוכחית הוא אחלה שחקן.

12. Alta Tensione Member

סוסו זה בינונזים טהור, חד גוני ומעצבן. אם הוא היה פסיכופט בלתי ניתן לעצירה כמו רובן בשיא הייתי סולח, אבל הוא לא. ובחיים לא יהיה. לז'אק אם כבר יש תכונה מאוד נדירה של הצטרפות מקו שני שאפשר אולי לספור על כף יד אחד כמה קשרים בעולם משתווים אליו בקטע הזה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קסטייחו צריך לשחק יותר. מאוד אהבתי אותו בויאריאל ואני חושב שהוא יכול להיות הפתעה נעימה עבור מילאן. מסכים עם מה שאמר הבחור מעליי, סוסו בינוני עם הברקות ולא יותר מזה.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינוני בינוני, אבל נגדנו המניאק הופך למסי.

15. DUGRI Member

מתי נהיה טרנד של לא להחזיק מקונטה?
    "סחורה בינונית", "לא בטוח יותר טוב ממה שיש כרגע"... אפשר גם מהחומר שלכם?

מצב נושא:
הנושא נעול.