מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Carlo Ancelotti Member

דווקא מהפן הכלכלי אני חושב שאין כל כך מקום לדאגה בכל הנוגע לניהולו; את האמריקאים מעניינת אך ורק השורה התחתונה (הכלכלית). זה טוב עבורנו מכיוון שהם יהיו פה לזמן קצר והעלאת הערך של המועדון תלויה בהצלחה מקצועית.

בנוגע למהלכים בשוק: משום מה אתלטיקו מעוניינת בקאליניץ' הכושל ובאקה יחזור לספרד. אני יכול לראות את אנדרה סילבה משווק לווטפורד. האם כל זה שווה את היגוואין או מוראטה? אני מקווה שלאונרדו יגלה יצירתיות פה כי להשקיע את רוב התקציב על אחד מהם יכול לסנדל לנו את העונה.

בנוסף חסרות לי שמועות על ווינגר איכותי. מה שיש לנו כרגע לא מספיק ולא משנה איזה חלוץ יביאו. לעמדה הזו יש דווקא שוק מעניין מחוץ לאיטליה. גם קשר התקפי יצירתי דרוש לנו.

מסכים עם החבר למעלה שאפשר למכור נכס הגנתי כדי לעזור במימון במידה ויש צורך, אבל לא חושב שזה צריך להיות אחד הבלמים. הייתה לי הרגשה שנמכור את דונארומה הקיץ אבל הרכבות למדריד ופריז חלפו. אולי תגיע המאספת ללונדון.

ומישהו יודע אולי מה עם קונטי? הוא לא טס עם הקבוצה לארה"ב ולא ממש מצאתי מידע לגביו. מניח שבשלבים אחרונים של השיקום, מקווה שהפציעה לא גמרה לנו אותו. אחד השחקנים האהובים עליי למרות שבקושי שיחק.

2. Alta Tensione Member

הבעיה שהיגואיין רוצה חוזה לחמש עונות עם 7 וחצי לעונה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  3. yonmu Member

https://cdn.calciomercato.com/images/2015-11/Bonaventura.Milan.2015.2016.esultanza.356x237.Xxx
    http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Pedro+Alonso+FesTVal+2017+Day+3+F5imPv8SVSyl.Xxx

בונאבנטורה ופדרו אלונסו (casa de papel). רק אני לא יכול לראות את הסדרה בלי לחשוב שהם דומים?

4. Roma מנהלים

Gala agree Silva loan? | Football Italia

אני מקווה שאין טיפת אמת בדיווח הזה. מעבר לטורקיה כמעט תמיד לא נגמר טוב ואני עדיין מאמין בסילבה. לא יכלו למצוא קבוצה באיטליה שתיקח אותו?
    רק לפני שנה שילמו על הילד 38 מיליון יורו וכבר מוותרים עליו?

5. yonmu Member

אם אנחנו מסיימים את החלון עם קלדארה, היגוואין וברנארד בפנים ורק בונוצ'י ושלושת החלוצים בחוץ - שאפו ענק ללאונרדו.
    כרגע נראה שלוקאטלי ישאר כגיבוי במרכז השדה.

אגב הגמר של הU19 אתמול, בלאנובה די הרשים ואם אני זוכר נכון גאטוזו אמר שהוא יהיה חלק מהסגל בעונה הבאה.
    אני משער שזה אומר שאבאטה גם בדרך החוצה (יחד עם אנטונלי, מונטוליבו וגומז).
    פליצארי לעומת זאת אמנם נתן כמה הצלות טובות, אבל עשה יותר מדי פאשלות. מקווה שימצאו לו השאלה בקבוצה רצינית יותר העונה.

ושאלה לדיון - בהנחה שבונוצ'י באמת עוזב, את מי הייתם רוצים לראות כקפטן?
    אני מת על בונאונטורה אבל הוא כנראה לא יהיה ממש באנקר בהרכב, אז רומניולי הוא הבחירה שלי.

6. Alta Tensione Member

סילבה לא מוכן לרמות הגבוהות וכמה דחיקות נגד אסטוניה או אנדורה לא ישנו את זה. הנגיעות הקסומת שלו בכדור נותנות תחושה שמדובר בוורלד קלאס או שחקן עם הכנה לוורלד קלאס אבל זה רק תחושה כי חסר בו כל כך הרבה מעבר כדי אשכרה להיות שם. כל תירוץ לא מתקבל בעיני כשאני רואה איך קוטרונה בעונת בכורה ועם הרבה פחות כישרון מצליח להעמיד דו סיפרתי של שערים בכל המסגרות. הייתי מוכר לקבוצה הראשונה שתציע 40 מיליון, אני מריח פה פלופ די מהדהד ואנחנו חייבים כסף כעת עכשיו ברגע זה.

לגבי מי יהיה קפטן, בכנות, לא באמת מעניין. לרקורד, כל עוד אבאטה בקבוצה, הוא צריך להיות.

אלעד אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

מקבל את מה שאתה אומר. אם הייתה קבוצה שמציעה 75% מהעלות שלו הייתי כבר אורז לו את הציוד, אבל השאלה לטורקיה עלולה עוד יותר לפגוע במנייה שלו.
    הליגה הפורטוגלית בשביל להחזיר את הביטחון או קבוצה באיטליה בשביל לתת לו צ'אנס אמיתי היה מהלך אפקטיבי יותר לטעמי.

8. תומר1989 Member

רק אם לאונרדו היה אצלנו בקיץ הקודם.

הבן אדם יודע מה הוא עושה

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בקיץ הקודם הקולות בשלב הזה נשמעו אותו דבר רק בפי כמה התלהבות והייפ סביב המרקאטו, ובסוף זה נכשל בעיקר בגלל חוסר התאמה בין המאמן לסגל (וזה הכישלון של ההנהלה) במשך רוב העונה.
    העברת בונוצ׳י הייתה ועודנה אחד מרגעי השיא של השוק האיטלקי בעשור האחרון.

הסגל הזה היה ועודנו סגל טוב שיכול לעשות עונה טובה בכל קנה מידה אם יהיה חיבור מקצועי וגישה נכונה במועדון.

Gianzola ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  10. Andrea21 Member

דווקא היו הרבה סקפטיים בעונה שעברה, ביניהם אני ואני זוכר שגם yonmu. זה לא שהבאנו סטארים, הבאנו מלא שחקנים בינוניים/שחקנים עם פוטנציאל פרט לבונוצ'י שהגיע אלינו בלית ברירה מבחינתו. אני אישית לא האמנתי שנסיים במקום הרביעי עונה שעברה וכמוני אני מאמין שעוד הרבה. לאונרדו עם תקציב הרכש של הקיץ הקודם היה בלי שום ספק עושה עבודה הרבה יותר טובה.

11. yonmu Member

הבעיה שלי פחות היתה עם השחקנים עצמם אלא בעיקר עם הכמות. אני פשוט לא מאמין שמהפכות עובדות.

עם היגוואין, קלדארה וברנרד אני מאוד-מאוד מרוצה מהקיץ הזה. מקווה שמחר דברים כבר יהיו רשמיים.
    צריך גם להתחיל לראות שחקנים עוזבים. יש בערך עשרה שלהתחיל איתם עונה זה לזרוק כסף לפח.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי לבונוצ׳י פשוט נמאס לשחק נגד רונאלדו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

yonmu אוהב/ת את זה.
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלדארה תמורת בונוצ'י בטרייד ישיר.

היגוואין בהשאלה תמורת 18 מיליון יורו + אופציית רכישה ב-36 מיליון.

קלדארה ירוויח 2.4 מיליון לעונה, בעוד שהיגוואין יקבל ככל הנראה את המשכורת של בונוצ'י (7.5 מיליון נטו).

אני מרוצה. מאוד. קלדארה והיגוואין תמורת בונוצ'י ו-54 מיליון זו עסקה נהדרת בעולם שבו מגוויירים למיניהם עולים 80 מיליון. לקחנו בעלות על העתיד ההגנתי של הנבחרת ועל הדרך ארגנו לעצמנו חלוץ ברמה עולמית.

Coutinho10 ו-Gianzola אוהבים את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן טובה יותר לא רק בטווח הרחוק, אלא גם בטווח הקרוב.

יובה אובססיבית לליגת האלופות כשהיא גם מחפשת להיפטר מהמשכורת של היגוואין.

מבחינת האינטרסים זה טרייד מובן לשני הצדדים שמילאן לטעמי ניהלה אותו מצוין והרוויחה גם יותר. אני חושב שקאלדרה כבר תותח ל״כאן ועכשיו״ מבחינת השאיפות של מילאן. מבחינת יובנטוס לא הייתי מוותר על יהלום בסדר גודל כזה, אך נראה שלאונרדו גם לא, ובצדק.

**

הייתי מנסה לדחוף את אנדרה סילבה עוד אתמול לאיזו פרייארית בפרמיירליג.

Coutinho10 ו-yonmu אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

כדאי להם גם למנות מאמן מן השורה הראשונה אחרי הרבה שנים.

מצב נושא:
הנושא נעול.