מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SaSa Member

ונגר הרוויח בארסנל פי 4-5 מגאטוסו ככה שלא רואה את ראשי מילאן מביאים אותו כמחליף, מעבר לחוסר רלוונטיות המקצועית שלו.

אם גאטוסו יוחלף מאמין שילכו על מישהו בסגנון איזאגי/ז'ארדים.

2. DRORIKO Member

לדעתי זה פייק ניוז, אפילו אם במילאן רוצים מאמן יותר "אטרקטיבי" עדיף לחכות עם זה לקיץ. אז הוא גם יוכל להביא את השחקנים שהוא רוצה.

3. SerieA Il Capitano

אם גאטוזו מסיים רביעי הוא יישאר. אחרת, אני מניח שיבוא מישהו כמו אינזאגי (סימונה, הפעם, בהנחה שלא יילך ליובנטוס).

4. Alta Tensione Member

הרבה עבודה מחכה לליאו בינואר.

5. yonmu Member

כל כך מגיע לנו.
    לאור הגיל של ביגליה והיסטוריית הפציעות מאז שהוא אצלנו, הייתי מצפה שבינואר יגיע שחקן להרכב על העמדה שלו.
    בפועל אני מהמר על פברגאס.

אגב, לדעתי בעקבות הפציעה הזו אנחנו כבר לא פייבוריטים לטופ 4. אלא אם בגיל 33 מונטוליבו יהפוך לפירלו.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אופציה אידיאלית יהיה הקטור הררה. הבעיה מבחינת מילאן שהבחור מסיים חוזה ויש קופצים על המציאה, גם בתוך איטליה (אינטר ובעיקר רומא).

ואגב, הגיע בקיץ שחקן על העמדה שלו והוא היה פשוט גרוע.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא לא מעוניינת בהררה. הוא היה הplan b לאנזונזי. מאמין שיאריך את החוזה.

8. Carlo Ancelotti Member

עם הפציעות האלה אנחנו מגיעים בנחיתות יוצאת דופן אפילו ביחס לשנים האחרונות. במשחקים האחרונים נגד יובה אנחנו כן מצליחים לשמור על קצב טוב לפחות בתחילת המשחק בעקבות התלהבות שבדר"כ דועכת עם התקדמות המשחק וכשיובה מבקיעה. הם אמנם לא מרשימים אבל קשה לי לראות אותנו עושים משהו.

יש דיבור על פארדס בינואר, ספק אם ישאר לנו משהו להילחם עליו עד אז. התקווה היחידה שלי היא עקב החולשה של שאר המתמודדות שלנו העונה. עושה רושם שיש אנשי מקצוע רציניים שמסוגלים למנף העפלה לצ'מפיונס בצורה שאנו מקווים.

מערכת התקפית מתפקדת בעיני היא כזו שמורכבת משחקנים איכותיים שניכר תיאום וחלוקת תפקידים ביניהם ואינה מתבססת באופן כמעט מוחלט על הברקות ואיכות בודדת של שחקנים.

לשאלתך - התשובה הקצרה היא כן.

הארוכה יותר תצריך הסבר לכוונתך ב:
    1. חד גוניות
    2. השתלבות בהתקפה של הקבוצות שמנית

הצורה שבה סוסו משפר את המשחק שלו באופן תמידי מאז שהגיע לאיטליה, עם דגש על העונה הנוכחית מוכיחה שמדובר בשחקן מאוד לא חד גוני.

yonmu ו-VAR אוהבים את זה.
  9. SerieA Il Capitano

סוסו בנאפולי היה מבקיע 20 שערים בעונה. אני בטוח שהם היו רוצים בו.

10. Raulito Madridista

אתמול לפני הכדור החופשי של סוסו אני משוכנע שהרבה ידעו מה הולך לקרות. לדעתי הוא הקשר הכי טוב שהיה למילאן מאז השחקנים האגדיים שהחזיקו את היהלום - גאטוסו-פירלו-סיידורף-קאקא - היו מעבר לשיאם, ומילאן צריכה לשאוף לצרף עוד שחקנים ברמה הזו ו\או להשביח. הוא מחכה גם להופעת בכורה בנבחרת ספרד של לואיס אנריקה. לא עוד שחקן שמשחק עם רגל הפוכה, יש לו באמת הרבה מאוד איכויות.

דור הופמן כתב עליו אתמול - סוסו ושמחו - אחרי שנים ארוכות של נדידה במדבר הכדורגל האירופי, סוסו מצא בית חם במילאן של ג'נארו גאטוזו;

https://www.israelhayom.co.il/sites/default/files/styles/566x349/public/images/articles/2018/11/08/15416832672302_b.Xxx

סוסו היה זה שבישל את שער הניצחון של רומניולי עמוק בתוספת הזמן מול גנואה. זה היה השביעי שלו העונה (יותר מכל שחקן אחר בחמש הליגות הגדולות של אירופה), וכאן יש זילות בהגדרה. כי סוסו לא סתם בישל לרומאניולי. הוא עמד במרכז הרחבה של גנואה, אחת מקבוצותיו לשעבר, וחילק כדורים לשחקני מילאן עד שאחד מהם יהיה מוכן ובטוח מספיק כדי לשים אותו ברשת. קודם פטריק קוטרונה, אחר כך רומאניולי, בסוף שוב רומאניולי, והכל בשקט, ברוגע ובדיוק.

אחרי הגול נגד בטיס, לסוסו מחכות עוד שתי אפשרויות לעשות עוד קפיצה קדימה: בראשון מול יובנטוס ובשבוע הבא מול קרואטיה בליגת האומות.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Alta Tensione Member

ותודה לקסיי :sm_violent1:

13. yonmu Member

המשחקים שלנו עד ינואר:
    יובה (ב), לאציו (ח), דודלנג' (ב), פארמה (ב), טורינו (ב), אולימפיאקוס (ח), בולוניה (ח), פיורנטינה (ב), פרוזינונה (ח), ספאל (ב).

מליגת אירופה לא אכפת לי, ככה שאנחנו נשארים רק עם 8 משחקים. בהנחה שלא בונים על נקודות מיובה, 15~ נקודות זה התסריט האופטימי.
    הכל תלוי ברומאיות, אבל הן לא מאוד יציבות השנה ולכן יש תקווה. בשביל זה הקבוצה צריכה להראות אופי עד ינואר, ובינואר צריך חיזוק רציני.

במאקרו אני לא חושב שאפשר לדבר על 'עוד עונה בפח אחרי עוד מאמן חדש ועוד שחקני רכש'.
    השגיאות שנעשו בבניית הסגל היו גלויות ועכשיו אנחנו משלמים את המחיר. המקום שזפאטה ובקאיוקו קיבלו בסגל אלה טעויות חמורות, ואני מתחיל לחשוד שהצוות הרפואי שלנו לא הטוב באירופה. סטריניץ' וקונטי וקלדארה זה קצת יותר מדי צירופי מקרים.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Coutinho10 Member

רק שמעו את השם ארסן ונגר כולם מתחילים להיפצע.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.