מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://www.sportmediaset.mediaset.it/binary/48.$plit/C_29_fotogallery_1025269__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image.Xxx
    https://www.sportmediaset.mediaset.it/binary/72.$plit/C_29_fotogallery_1025269__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image.Xxx

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדהימה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Alta Tensione Member

מצפייה קצרה ורדודה ביוטיוב, פחות התרשמתי.

5. Alta Tensione Member

6. DRORIKO Member

אין למילאן מזל בקטע הזה. קודם קונטי ועכשיו קלדארה, שגם ככה חזר מפציעה לא קלה. החלמה מהירה.

7. VAR Member

למזל אין שום קשר לזה. מזל זה פעם, פעמיים, שלוש. לא באופן קבוע.

8. yonmu Member

כמות הפציעות אצלנו בלתי סבירה בעליל וזו לא העונה הראשונה שזה ככה.
    לא יודע אם מחתימים שחקנים בלי בדיקות ראויות (מישהו זוכר שהחתמנו את סטריניץ'?) או שלא מקפידים כמו שצריך באימונים\תזונה\טיפולים, אבל משהו דפוק פה ברמת המערכת.

9. itzik.miro Member

המצב לא הרבה יותר טוב ביובנטוס ורומא, זה מדהים כמה שהקבוצות האיטלקיות חשופות לפציעות. מדהים ומתסכל בו זמנית

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. Alta Tensione Member

פציעת acl זה נטו רשלנות של צוות אימון ופיזיותרפיסטים. מסכנים קאלדרה וקונטי שאיבדו מומנטום כל כך טוב בקריירה.

11. yonmu Member

הלכתי לבדוק כמה שחקנים החסירו 10 ומעלה מחזורי ליגה (אירופה וגביע משתנה מקבוצה לקבוצה) בכל אחת מהקבוצות.
    יש מצב שחלק קטן מההעדרויות זה לא בדיוק פציעות אלא הוצאה מהסגל בעקבות ארועים אחרים (משמעתיים וכד'), אבל בכללי ספרתי לפי injury\absence בtransfrmarkt בהחרגת העדרויות בעקבות הרחקות.

מילאן:
    קלדרה - 23 (+4 הבאים).
    זפאטה - 10.
    סטריניץ' - 27 (+4 הבאים).
    קונטי - 12 (+4 הבאים).
    ביגליה - 13.
    מונטוליבו - 17.
    בונאונטורה - 26 (+4 הבאים).

יובנטוס:
    ברצאלי - 14.
    ספינאצולה - 11.
    חדירה - 21 (+3 הבאים).
    קוסטה - 17 (+3 הבאים).
    קוודרדו - 17.

רומא:
    קרסדרופ - 11.
    דה רוסי - 14.
    פסטורה - 10.
    פרוטי - 15 (+4 הבאים).

בקיצור, יכול להיות שהכדורגל האיטלקי קצת קשוח יותר ולכן שחקנים נפצעים יותר או שפשוט הצוותים הרפואיים פחות מוכשרים.
    במילאן המצב קיצוני גם ביחס לקבוצות שספגו מכות פציעות, ויש יותר מדי מקרים שמסריחים לחלוטין מחובבנות - ההחתמה של סטריניץ' ומיד השבתה שלו בעקבות בעיית לב, ובעיקר הפציעות החוזרות אצל קונטי וקלדארה שכנראה אומרות משהו על שיקום כושל.

אגב, אירוני שרוב הפציעות שלנו בחלק ההגנתי כשדווקא החלק ההתקפי הוא הכישלון הגדול העונה. אולי ג'אק היה מועיל קצת...

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. RubberSoul Member

יכול להיות שהכדורגל האיטלקי קשוח יותר, אבל זה כישלון חרוץ של צוות רפואי שלא יודע להסתגל למצב נתון. זה כמו שאומרים שליגה מסוימת אינטנסיבית אז הקבוצות לא מצליחות - זה מצב נתון שלהגיד "אין מה לעשות" זה להרים ידיים, זה לתת את זה כתירוץ במקום להבין שזה כישלון עצום של חוסר ההתמודדות מולו.

13. Alta Tensione Member

תרגום: גאזידיס רוצה שרינו ימשיך. ליאו רוצה לבחור את המאמן בעצמו.

בנתיים דיווחים שסנסי סגור תמורת 12 מיליון יורו + לוקאטלי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/19
    yonmu אוהב/ת את זה.
  14. yonmu Member

סנסי נשמע כמו רעיון טוב, בטח במחיר הזה.
    בקאיוקו-קסי זה מדי הגנתי וחסר יצירתיות בשביל לפתוח איתם באופן קבוע במשחקים שבהם אנחנו אמורים לשלוט. סנסי נותן לנו את האפשרות לקישור שיכול לעשות קצת יותר מבחינה התקפית.

אני חושב שכרגע חסרים לנו בסגל שלושה שחקנים -
    קשר מרכזי יצירתי (סנסי, טונלי) שיאפשר לנו קישור דומיננטי יותר התקפית.
    קיצוני דומיננטי להרכב לצד שמאל (קייזה?).
    קיצוני טוב לרוטציה שיאתגר את סוסו.

לגבי גאטוזו אני מתקשה להחליט. אני מדי אוהב אותו מתקופתו כשחקן ואני אוהב את הכנות שלו (בטח אחרי השטויות של מונטלה), אבל יש לו יותר מדי נקודות רעות - המסירות לדונארומה, חוסר הרוגע של השחקנים, הנכות ההתקפית. הוא מספיק בשלב התחלתי כדי שתהיה תקווה לשיפור, ואני לא רואה מישהו מדי מלהיב באופציות הרלוונטיות.

15. Alta Tensione Member

אני מהמר שגם אם יהיה נס ונעפיל לצ'פמיונס, באקיוקו לא יישאר בגלל האירועים האחרונים. בעיני ואני מאמין שגם בעיני הקברניטים, רק פאקטה אנטצ'בל בכל חוליית הקישור. אם מגיעה על קסי הצעה של 50 צפונה הייתי שוקל את זה ברצינות.

יש בי צד שרוצה לראות איך רינו יתנהל עם הרכב שיכלול קיצוניים ברמה טובה יותר. אבל גם יש צד שלא שוכח איך הוא זיין לנו במו ידיו יותר מדי משחקים אחרי החזרה מפגרת הנבחרות האחרונה. אני מקווה שזה ברור שאם פיונטק ופאקטה לא עוזרים לנו לדפוק את הריצה ההיא בינואר פברואר, אז ליאו מעיף את רינו על טיל בלי שאלות בכלל. השניים לא בדיוק מסתדרים ואם אחד ישאר זה יהיה על חשבון השני. אם נותנים לי לבחור בין רינו לבין המנהל הספורטיבי הטוב ביותר שיש בשוק היום, אני חושב שהבחירה היא ברורה. ליאו והמומנטום של הצ'מפיונס עם כל המשתמע מכך זה המפתח שלנו לחזרה לפסגה. היוקרה והכסף שהצ'מפיונס יביא יפתחו לנו הזדמנויות שלא קיימים עבורנו כבר הרבה שנים בחלון ההעברות. ליאונרדו חי בשביל דברים כאלה. אם שאלתם את עצמכם למה פסג' תקועה כבר כמה שנים במרקאטו אז זה בגלל שהם לא מצאו לו תחליף הולם. חשבו שהם חכמים גדולים. ישאר רק למנות מאמן והחלום מבחינתי זה edf. אם אחד מהפרמטרים האלה (ליאו + צ'מפיונס) יהיה חסר אחרי יום ראשון אנחנו בבעיה, אבל אנחנו נהיה עוד יותר בבעיה אם גאזידיס יחליט לוותר על ליאו. אני מהמר שאנחנו מסיימים את החודש בלי ליאונרדו, בלי צ'מפיונס, עם איזה קאמפוס מנהל מקצועי, ונגר על הקווים ועם הרבה הרבה דיכאון וחשק למות.

מצב נושא:
הנושא נעול.