מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

@Alta Tensione
    זה קטע איך כל אחד ממחנות האוהדים של המילאנזיות פסימי כל כך.

כי אני מהמר שאנחנו מסיימים את החודש בלי צ'מפיונס, בלי קונטה ועם הרבה דיכאון. כי אמפולי תנצח.

2. Alta Tensione Member

אתם סתם אוהבים להגזים. בבית אני לא רואה מצב שאתם לא מנצחים גם אם זה יהיה ממש ממש בקושי וממש ממש מגעיל.

3. SerieA Il Capitano

אני לא בטוח.

אני לא בוטח בשחקנים האלה ואני לא בוטח במאמן הזה. 60 אלף באיצטדיון יכולים לתת ביטחון וגם יכולים להלחיץ מאד.

אני לא מאמין שלא ניצחנו באודינה וסגרנו את זה. נורא.

מה שכן, אתם צריכים לנצח את ספאל. אמנם אין להם על מה לשחק, אבל זה עדיין באיצטדיון שלהם.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מנקודת מבט אובייקטיבית אני מבין אותך, אבל אוהדי אינטר מפחדים מהקבוצה שלהם. ובצדק.

5. yonmu Member

ואחרי האכזבה של אתמול נראה שאנחנו בדרך להמשך הסחרחורת -
    לאונרדו כנראה יעזוב, מאלדיני גם בספק. מן הסתם גם גאטוזו לא ימשיך.
    ברמת הסגל כרגע זפאטה ואבאטה כנראה יעזבו (לא ממש ברור לי למה לא לתת להם עוד עונה), בקאיוקו בספק אם ישאר ויש מעט מאוד באנקרים.

לדעתי, שוב, השינוי בסגל צריך להיות נקודתי ולא רוחבי. עוד מהפכה בסגל תביא לנו עוד שלושה שחקני עבר שיתבזו כאן כמאמנים ובלי טופ 4.
    הייתי רוצה לראות אותנו מסיימים את הקיץ עם משהו כזה -
    סוסו-פיונטק-רכש1
    (רכש2-קוטרונה-בוריני)
    קסי-בקאיוקו-פאקטה
    (הקאן-רכש3*-ג'אק)
    קלבריה-קלדרה-רומניולי-רודריגז
    (קונטי-מוסאקיו-זפאטה-לקסלט)
    דונארומה (ריינה)

*אם התקציב נגמר אפשר להחזיק את ביגליה שם עוד עונה, אבל טונאלי או סנסיי יכולים להיות מעניינים יותר.
    מבחינה תקציבית אני לא חושב שזה מוגזם מדי, בטח אם מצליחים להחזיר את ההשקעה על אנדרה סילבה ולגרד כמה גרושים על שחקנים שאין לנו מה לעשות איתם. גם ללכת על סגל מצומצם יותר יכול להועיל מבחינת משכורות וממילא לאפשר יותר רכש.

תלונות לסיכום העונה הכושלת האחרונה:
    ברמת ההנהלה:
    1. יותר מדי בשר עודף מתקופת פאסונה ומיראבלי.
    2. הסגל לא נבנה בצורה מאוזנת בחלק הקדמי.
    3. המצב הרפואי בקבוצה מביך ברמה בלתי נסבלת.
    ברמת המאמן:
    1. תפסיק להכריח את דונארומה למסור כשהוא לא יודע את זה. בלי השטויות האלה היינו בCL.
    2. יותר מדי התפרקויות וסכסכוים (בטח לקראתת הסוף עם בקאיוקו ופאקטה).
    3. במצבים נייחים אנחנו פח.
    4. קוטרונה לא קיבל מספיק קרדיט.
    ברמת הסגל:
    1. ביגליה נתן דעיכה משמעותית מאוד העונה. אולי פציעות, אולי גיל.
    2. הקאן רק לקראת סוף העונה (ובעמדה אחורית יותר) נראה כאילו הוא באמת מתאמץ.
    3. סוסו העביר כמעט חצי עונה עם רמת השקעה שרומזת שהתחנה הבאה שלו בקריירה היא סין במקום ברצלונה.

6. Alta Tensione Member

דונארומה 6.5
    ריינה 6
    רומאניולי 7
    מוסאקיו 6
    סאפטה 6.5
    קאלדרה ~
    אבאטה 6.5
    קונטי 5.5
    קלאבריה 6.5
    רודירגז 6
    קסי 6
    לקאסלט 5
    ביגליה 5
    באקיוקו 7.5
    מאורי 5
    בונוונטורה ~
    האקאן 5
    פאקטה 7
    סוסו 8
    בוריני 6
    קאסטייחו 6.5
    פיונטק 7.5
    קטורונה 5
    היגואיין 5

גאטוסו 6
    ליאונרדו 7

לעונה הבאה:

למכור: דונארומה (60-70 ), האקאן (15-20), סוסו (35-40 ), סילבה (30), מוסאקיו (12-13 ), ביגליה (3-4 ), קסי (*רק במקרה של 50 מיליון צפונה). *אם מגיע 100 פלוס על הקפיטן לא הייתי מהסס למכור גם, אבל לא סביר שזה יקרה.

לרכוש: דרגובסקי (12-15 מיליון), סאפטה (להאריך חוזה), סנסי (12+ לוקאטלי), טונאלי (30), באקיוקו (35), מאלקום\פפה (40). *אם מצליחים לקמבן את מאלקום בעסקת השאלה אז אפשר להביא אותו ואת פפה או מישהו אחר.

מאמן: edf או ז'רדים. כנראה שזה יהיה מישהו מהניכר אם זה תלוי בקאמפוס וגאזידיס. אישית מעדיף מאמן איטלקי כי הם יודעים הכי טוב.

הרכב: דרגובסקי, קלאבריה, רומאניולי, קאלדרה, רודירגז, קסי\סנסי, באקיוקו, פאקטה, מאלקום\פפה, קאסטייחו, פיונטק.

ספסל: ריינה, סאפטה, קונטי, לאקסלט, טונאלי, ג'אק, קטורונה.

אגב, שלישייה של טונאלי, סנסי ופאקטה זה פוטנציאל לפורנו שטרם נראה באיטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/19
    Gianzola אוהב/ת את זה.
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מניח שהשם של פפה עלה יחד עם קאמפוס. אין לכם שום סיכוי. במיוחד ללא ליגת האלופות,

סנסי עשה את הפריצה שלו העונה במשבצת של באקיוקו (שלדעתי סיים את השירות שלו אצלכם). בתור מצאלה הוא עוד שחקן נחמד שלא יקדם אתכם יותר מאלה שכבר נמצאים בקבוצה.

8. VAR Member

כל הכסף שיהיה זמין בקיץ -> קיצוני שמאלי הכי טוב שאפשר להשיג בשוק. בנוסף מאמן שיש לו רעיון איך לעשות מהחומר הלא רע בכלל הזה קבוצת כדורגל שניתן לצפות בה. ויותר חשוב משני אלה ביחד - להיפטר כבר מכל הצוות הרפואי כולל מאמני הכושר הגרועים ביותר בהיסטוריית הכדורגל. כל השאר שטויות.

אני אשרוד עונה נוספת עם שלישיית אמצע קסי-ביגליה/הקאן*-פאקטה. אני לא אשרוד אפילו שניה אחת נוספת עם משחק ההתקפה הבית-לוינשטייני הזה וסותמי חורים באחת מתוך שתי העמדות הכי חשובות בכדורגל כיום.

* או שהוא משחק רג׳יסטה (המשחק האחרון שלו מול יובה = הכי קרוב לפירלו שמישהו נתן מאז שהמאסטרו עזב) או ששולחים גם אותו למקום אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/19
    yonmu אוהב/ת את זה.
  9. yonmu Member

@Alta Tensione
    אני חייב להבין מה ראית בקסטייחו שגורם לך לחשוב שהוא שווה הרכב.

אגב, מלבד הריב האחרון עם גאטוזו, על סמך מה כולם בטוחים שבקאיוקו לא ימשיך?
    ככל הזכור לי היתה לו עונה מחורבנת לגמרי בצ'לסי, היו דיווחים על זה שבעסקת היגוואין דיברו גם עליו ובסך הכל הלך לו מאוד טוב אצלנו.
    נשמע לי מדי ווין-ווין-ווין (מילאן-צ'לסי-בקאיוקו) בשביל לוותר על רכישה זולה שלו. קשה לי לראות מועדונים באנגליה רודפים אחריו אחרי איך שהוא נראה שם, ובכל מקום אחר הוא כנראה יהיה יקר מדי למה שהוא שווה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן לא יכולה לעמוד בעלויות שלו.

11. Alta Tensione Member

@yonmu

אם מחתימים רק ווינגר אחד אז קסטייחו זה מה שנשאר לך (בהנחה ואתה מוכר את סוסו והאקאן כמו שמגיע להם). או שאתה מעדיף את בוריני? או ג'ק שלא ברור איך יחזור? חוץ מזה, אם כבר שאלת מה אני מוצא בו, אז הוא בערך כל מה שסוסו והאקאן לא יהיו בחיים. תן לו לפתוח 12-13 משחקים רצופים ותבין. יכול לשחק equely ב-4 העמדות הראשיות שלנו בהתקפה (ימין, מרכז, שמאל, חלוץ), מכדרר טוב, רץ מעולה לשטח מה שאף אחד אצלנו בקבוצה לא יודע לעשות, עובד קשה בהגנה. שחקן נפלא בעיני שבלי קשר למי נחתים חשוב שיהיה בסגל.

קובי, במערך שהצעתי זה לא 433 קלאסי עם קסי מצאלה אלא יותר 4231 עם פאקטה חופשי מאחורי השלישייה הקדמית. אני חושב שפה הוא ישתלב מעולה עם באקיוקו בשדרה המרכזית למרות שלפי התכונות היבשות שלו הוא מספיק "פיטבולי" כדי לשחק מצאלה בנוסף. לדעתי לפחות...

בכל מקרה, קראתי עכשיו דיווח שקאמפוס יגיע "כיועץ" להחתמות זרות לצוות המקצועי ויישאר בתפקיד שלו בליל (שגם היא בשליטת אליוט למי שלא יודע). מאלדיני צפוי ללכת בעקבות ליאונרדו אם יקצצו בסמכויותיו (שעוד לא הבנתי מה הן בכלל). בקיצור, הוא לא נמצא פה הרבה אבל גאזידיס הזה כבר מתחיל לעלות לי על העצבים.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאזידיס CEO שכשל בצורה חריפה בארסנל במשך יותר מעשור. הוא היה צריך לעלות לך על העצבים מהרגע שנחת במילאנו.

ב-2005 היינו המועדון הבכיר באנגליה אחרי יונייטד (לפני ההצלחה של מוריניו בצ'לסי). הוא עזב אותנו שאנחנו אפילו לא המועדון השני הבכיר בלונדון.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/19
    Bianconeri אוהב/ת את זה.
  13. cazzo Il Capocuoco

גאזידיס נשמע כמו בעלים של דוכן גירוס...מילאן עצמה היא השיפוד המסתובב ובעובר ושב של המועדון בטח יחסך כסף...

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

באקיוקו מרוויח 6.5מ' יורו בצ'לסי וצריך לשלם 35מ' על הכרטיס שלו (העונה שילמתם 5מ' השאלה ו"בתמורה" צ'לסי שילמה את מרבית המשכורת שלו).

אין סיכוי.

15. Alta Tensione Member

אם עושים את הניקיון שהצעתי מגלים שדווקא יש.

מצב נושא:
הנושא נעול.