מילאן 2018/19: מהפכה אחרי מהפכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yonmu, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

האמת היא שגם קאסטייחו לא כזה מתאים למערך אבל במקרה שלו אפשר לעשות התאמות כי הוא שחקן ורסיטילי ומאוד מגוון בתכונות שלו (יכול להתאים כאחד המצאלות סטייל מה שפפ עושה בסיטי או כ-free role כאחד מהשלישייה הקדמית כמו שאלגרי עשה אצלנו פעם עם רוביניו ועמנאולסון).

2. yonmu Member

פלמייראס החתימו את גוסטבו גומז תמורת 4.5מ'.

לשאלות יותר מהותיות -
    1. הגיוני לבנות על אנדרה סילבה כשחקן הרכב?
    (לדעתי בהינתן שקוטרונה וקסטיחו מחכים על הספסל - כן).
    2. הגיוני לבנות על סוסו בעמדה-תפקיד קצת שונה?
    (לדעתי לא, ועדיין כדאי להשאיר אותו כגיבוי. מקסימום הוא ישרוף חצי עונה מהקריירה)
    3. הגיוני לבנות על קלדארה להרכב?
    (אין לי מושג עם הצוות הרפואי שלנו, אבל אני די מחזיק ממוסאקיו)

3. Alta Tensione Member

אתה לא יכול להשאיר שחקן עם שווי שוק של 40 מיליון יורו כגיבוי. וגם אם כן, גיבוי למה? לעמדה שהוא לא יכול לשחק בה? מיותר.

Gary Cahill ו-טל. אוהבים את זה.
  4. yonmu Member

אני כן. המטרה שלי היא שהקבוצה תצליח, לא שהשחקן יצליח. אם נצטרך להקריב את הקריירה של סוסו בשביל לחזור לליגת האלופות - סו בי איט.
    כולנו יודעים שכבר בזבזנו הרבה יותר מ40מ' יורו בדרך, והוא לא הקש שישבור את גב הגמל.

גיבוי למה? לשיטה של ג'יאמפאולו. בהנחה שהוא הולך על פאקטה-סילבה-פיונטק מקדימה - זה נשמע מעניין אבל זה בקלות יכול ללכת לפח. סילבה עדיין שחקן צעיר שכבר נתקע באיטליה פעם אחת (לא לגמרי באשמתו, ובכל זאת) וגם בספרד היו לו תאקלים. לא נשמע לי מופרך שבמחזור 7 נתיאש ממנו כשחקן הרכב. באותה מידה אפשרי מאוד שפאקטה יתברר ככישלון בתור מספר 10 כי הוא מצליח רק מעמדה אחורית יותר.
    אני לא מאמין שנסיים את הקיץ עם גיבוי ברמה מדהימה לעמדות האלה, ולא חושב שקוטרונה או קסטיחו בהכרח יתאימו. כדאי להשאיר את האופציה של 4-3-3 (עם כל המגרעות שלה) עם סוסו בימין, פיונטק בשפיץ וקסטיחו (\קוטרונה\בוריני\סילבה\ג'אק) בשמאל, וזה הגיבוי שאני מדבר עליו. אי אפשר לשים את כל הביצים בסל של מערך ושיטה יחסית נדירים בנוף האירופאי ולא מוכרים על ידי חלק משמעותי מדי מהשחקנים שלנו.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  5. eran.m Member

אז מה הולך לקרות במועדון הקיץ ( בעיקר במרקאטו , אבל לא רק ) ?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. yonmu Member

יש לי חשדנות קבועה כלפי שחקני התקפה מהבונדסליגה.
    המספרים שם הרבה יותר מרשימים מאשר בסריה כי המשחק שם בדרך כלל פתוח יותר וההגנות איכותיות פחות.
    מעבר לזה, אני לא מבין איזה תפקיד הוא אמור לתפוס פה, אבל יכול להיות שפשוט לא ראיתי אותו מספיק.
    פיונטק, סילבה, קוטרונה, קסטיחו, בוריני - לדעתי זו חמישייה שיכולה לתפוס 2 עמדות בלי שום בעיה.

הפוקוס בקיץ צריך להיות על הקישור. שלושה שחקני קצה-ספסל שוחררו (מונטוליבו, ברטולאצ'י, מאורי), עוד שניים לא מאוד צעירים ועם בעיות כשירות חוזרות (ג'אק וביגליה), השחקן היציב מהעונה הקודמת - בקאיוקו - גם הוא לא ממשיך.
    בהנחה שג'יאמפאולו הולך על 4-3-1-2 אנחנו צריכים שני שחקנים על כל עמדה בקישור.
    מבחינתי רק פאקטה וקסי שווים הרכב כרגע (סוסו בעייתי בגלל העמדה). ג'אק, הקאן וקרוניץ' הם גיבויים טובים לחלק ההתקפי יותר.
    סנסי (או שחקן אחר בתפקיד) במקום ביגליה זה הצעד הכי חשוב, וכדאי להביא עוד קשר עם יכולות פיזיות והגנתיות.
    את סוסו כאמור הייתי משאיר כי הupside גדול במיוחד (התקדמות והשתלבות שלו בעמדה חדשה במקרה הטוב, תוכנית גיבוי מהספסל במקרה הרע) ואני לא רואה אותנו לחוצים במיוחד לכסף בעתיד הקרוב.

השמועה מאתמול אומרת שיש מצב שנפרוש מליגת אירופה וזה גם (כנראה) יסגור את הסיפור עם הFFP. נשמע לי כמו רעיון מצוין שיאפשר לנו לבנות סגל צר יותר ומתאים יותר, אז שאפו למי שמקדם את הרעיון (מאלדיני?).

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/19
  8. טל. Member

הברקה:
    מסתבר שמילאן פנו לדה רוסי, שסירב להצעה. (לפי הבנתי הוא דבק בתוכנית המקורית: או פרישה או ארגנטינה או ארה''ב).

9. Alta Tensione Member

להוריד את אופ"א מהגב רק כדי לשפוך יותר מ-50 מיליון יורו על בינוניזם כמו קארמריץ' וורטו גורם לי לרצות לדפוק את הראש בקיר.

itzik.miro ו-AS R אוהבים את זה.
  10. AS R Member

מילאן תקועה גם עם אנדרה סילבה שנתן עוד עונה בינונית מינוס. הקריירה שלו תקועה ולא נראה שאפשר לבנות עליו יותר מדי במילאן, וגם הערך המכירתי שלו יורד.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרמאריץ' בינוניזם?

שואל בשביל חבר.

12. yonmu Member

אם להאמין לשמועות נראה שאנחנו שוב בדרך לקישור שיש בו הרבה שחקני ספסל טובים וכמעט ולא שחקן מתאים להרכב. מקווה מאוד שלא.
    הקאן, ג'אק, ביגליה (וקרוניץ') - אלה שחקנים שמספיק טובים לספסל. כנ"ל לגבי השמות שאמורים לבוא במקום סילבה או קוטרונה או קסטיחו.
    להוציא עשרות מיליוני יורו כדי להביא שחקנים שהם פחות-או-יותר באותה רמה נשמע צורך של ההנהלה לעשות רעש ולהראות נוכחות יותר מאשר מחשבה מסודרת על איך לעשות את הרכש המדויק שהכי יתאים.

בהקשר הזה קלופ הוא מודל לחיקוי לדעתי. רכש נקודתי, גם אם יקר מאוד, עדיף בהרבה על הרכש הרוחבי שאנחנו רואים כאן בשנים האחרונות. במקום להביא לנו היגוואין אחרי קליניץ' אחרי סילבה אחרי באקה - מחכים בשקט להזדמנות ומחתימים את פיונטק. ככה עדיף לעשות בכל עמדה, גם אם זה אומר למשוך עם המקבילה שלנו ללוברן עד שהואן דייק הבא יהיה זמין (הכוונה לאו דווקא לבלמים כמובן, אלא עקרונית).
    כמובן זה דורש אמון לטווח ארוך במאמן (או בהנהלה), וזה עוד נושא בעייתי פה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  13. תומר1989 Member

אם יש חלוץ בן 28 שנתן עונה אחת טובה בקריירה שלו שהייתי רוצה במילאן זה דובאן זאפטה לא קרמריץ'

גם אני לא מתלהב בכלל מהקרואטי

AS R אוהב/ת את זה.
  14. yonmu Member

עם החתימה הרשמית של מסארה נראה שהפירמידה נסגר:
    אליוט (פול סינגר) בעלים, סקארוני נשיא, גאיזידיס מנכ"ל.
    מאלדיני עם בובאן ומסארה מנהלים.
    ג'יאמפאולו מאמן.

מדרג הבעלים אני מרוצה - השלימו את המינויים כבר ביוני ולפי כל הדיווחים הם נותנים יד חופשית ותקציב משמעותי.
    למאלדיני - עם בובאן ומסארה - יש עכשיו חודשיים שבסופן צריך להעריך אם הוא העמיד כאן סגל שאמור לסיים בטופ 4 או לא.
    משם זה בידיים של ג'יאמפאולו. שיהיה בהצלחה.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאבאק ב-15 מיליון >>> דה ליכט ב-75 מיליון

מצב נושא:
הנושא נעול.